Skoči na vsebino

Zastopstvo za Tomo Vinkovič in ostalo mehanizacijo


Priporočene objave

kafe kafe kafe :yea1: samo se ne vem v kirem servisu

zdej bi pa že kak jeger pasal....dvojni al pa trojni :headbang: :headbang: :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne bi blo slabo dvojni al pa trojni... :naughty:

Drugače pa kuffeee bi spet pasal, je bil do zdaj samo eden domač, ki je sicer odličen (taščin...to se tak ne sme šimfat), ampak sem si po servisu zaslužu še enega....(servis: menjava žarnice žmigavec..hehe), torej to sem tok že za danes naredu, da sem si kaj kufe zaslužu....jegra trojnega jegra!!! A ne? (@raf tuki drži z mano)

LP vsem!

@RAF: aja raf vinjeta rulez...pa veš velja tudi za prikolico na mopedu, tk ko ni blema... .) :naughty: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

seveda šefe, trojnega...sam nej ninja vozi...ne pa kamikaza... :whistle: :naughty:

drugače pa...baza danes ob 18?...mogoče kaj prej? :naughty: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

čuj decaf vinjete nimas pravilno nameščene :headbang: :headbang:

kaj nisi vedel da si jo moras na tank nalepit :whistle:

Letos je na voljo samo polletna, zelena vinjeta, ki za osebna vozila stane 35, za motorna kolesa pa 17,50 evra, velja pa šest mesecev, ne glede na datum nakupa. V avtomobilu mora biti nalepljena levo na notranji strani vetrobranskega stekla, najbolje zgoraj, na motorju pa na rezervoarju. Na Darsu so se sicer dogovorili, da voznikov, ki imajo vinjeto nalepljeno kjer koli na vetrobranskem steklu, letos ne bodo kaznovali, je povedala Videtičeva. Naslednje leto pa bodo neizprosni, vinjeta mora biti nalepljena na predvidenem mestu, če ne, boste plačali kazen.

šaljivci :evilgrin:

Pa sej jo mam na tanku....a ni kawasaki tank, sej to vsi govorijo...čak al govorijo da je traktor... :hmm: zdej pa ne vem več :wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

seveda šefe, trojnega...sam nej ninja vozi...ne pa kamikaza... :whistle: :naughty:

drugače pa...baza danes ob 18?...mogoče kaj prej? :naughty: :naughty:

Če da šefica :winkiss: dovoljenje pol ni problema, se ustavim, če ne ti bom mogu pa s ceste mahat, al pa iz kebaba čez cesto tja mnde lahko grem :naughty: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če da šefica :winkiss: dovoljenje pol ni problema :naughty: :naughty:

javi kak je? sej lahk tud ona pride...pa makar nam spet z jajci servirajo... :naughty: :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če da šefica :winkiss: dovoljenje pol ni problema, se ustavim, če ne ti bom mogu pa s ceste mahat, al pa iz kebaba čez cesto tja mnde lahko grem :naughty: :naughty:

Eh ti... Zdaj pa delaš že zmaja iz mene.. Seveda lahko greš kamorkoli, samo: da se varno vrneš, si previden na cesti, ne zamujaš na kosilo, večerjo in zajtrk ter, da kaj ne stakneš. Pa od gledanja ni tudi še nobena zanosla. :yes:

@samskim: neprimernih komentarjev se vzdržite.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eh ti... Zdaj pa delaš že zmaja iz mene.. Seveda lahko greš kamorkoli, samo: da se varno vrneš, si previden na cesti, ne zamujaš na kosilo, večerjo in zajtrk ter, da kaj ne stakneš. Pa od gledanja ni tudi še nobena zanosla. :yes:

@samskim: neprimernih komentarjev se vzdržite.

draga moja...jaz tega ne bom komentiral...ker si govorila...howg....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes oko pol 6 se potepam okol :P

čebohotukerzakofidat :P

baje da bo neka runda padla, se sliši :naughty:

pridem če povabis :whistle: oz plačaš

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

javi kak je? sej lahk tud ona pride...pa makar nam spet z jajci servirajo... :naughty: :headbang:

Verjetno bom na poti do tja delala dragemu družbo, na kafe pa ne pridem, ker mi ambient ne paše. :yes:

Pazte na cesti pa prijetno servisiranje vam želim. .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

baje da bo neka runda padla, se sliši :naughty:

pridem če povabis :whistle: oz plačaš

Ma neki centov bom nabral....Bom mel "prikolico" zraven, bo ona dala....novopečena bajkerica :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Verjetno bom na poti do tja delala dragemu družbo, na kafe pa ne pridem, ker mi ambient ne paše. :yes:

Pazte na cesti pa prijetno servisiranje vam želim. .)

Tud kava ni bogvej ka :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Verjetno bom na poti do tja delala dragemu družbo, na kafe pa ne pridem, ker mi ambient ne paše. :yes:

Pazte na cesti pa prijetno servisiranje vam želim. .)

ah so was :unsure: . mogoče te dragi uspe prepričat :whistle:

saj jaz castim kavo no :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ah so was :unsure: . mogoče te dragi uspe prepričat :whistle:

saj jaz castim kavo no :naughty:

Ne kapiram zakaj bi me bilo potrebno prepričevat za it nekam, kakor mi ni za it.. :unsure:

Whatever..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nekaj ste bli glasni za kafe :whistle:

jap...sem se opraviću decafu na tel...ni zneslo... :headbang: :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jap...sem se opraviću decafu na tel...ni zneslo... :headbang: :headbang:

In niti nama. ;)

Sva pa pila kavico doma. Pa še boljša je bila kot je ona v bazi. Pa serviserji/-ke gor ali dol. :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:zzz: :zzz: tudi meni se zgodi da se morem kdaj ob nečloveski uri vstat, mater kak bi kafe :headbang:

stari...tko rano rani, rano dan zajebe :naughty: :headbang: :naughty: :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes bi bolj en laški pasal za fruštik.. Ma bo črni zvarek by me tudi za silo ok. :yes:

DOBRO JUTRO.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!