Skoči na vsebino

Klub CBF


Trbiz

Priporočene objave

ne, lučke pa ni

Hvala, je danes prijatlu, ko ga je peljal iz trgovine zmanjkalo benza pa je rekel, da mora prečitat knjižico. Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lučko bi mel za vse? Itak ne moreš izračunati preostanka goriva do kaplje natančno.

Uporabljaj števec za prevožene kilometre, je še najbl simpl. Pumpe so pa itak vsepovsod. Če ne pa kestel v kufer.

Če se kaj spomnim iz navodil, tko al tko ne priporočajo, da ga voziš na hlape.

Popravljeno . Popravil Mary
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lučko bi mel za vse? Itak ne moreš izračunati preostanka goriva do kaplje natančno.

Uporabljaj števec za prevožene kilometre, je še najbl simpl. Pumpe so pa itak vsepovsod. Če ne pa kestel v kufer.

Če se kaj spomnim iz navodil, tko al tko ne priporočajo, da ga voziš na hlape.

Saj veš kako so trgovci, pustijo hlape notri, tako, da niti do pumpe ne prideš... :headbang: mala šola... :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Govoriš o testni vožnji ali prevzemu motorja? :naughty:

Po testni vožnji si tako ali tako ne predstavljam, da bi jim pustila kaj drugega kot prazen tank.

Glede prevzema pa se spodobi, da prideš vsaj do najbližje črpalke. Jaz teh problemov nisem imela, kumot sem prišla tudi do doma.

Kje je prijatelj kupil motor? Z veseljem bi jih lahko poklical za šlep do pumpe. Sigurno bi se opravičili in kaj reklamnega pošenkali.

Popravljeno . Popravil Mary
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Govoriš o testni vožnji ali prevzemu motorja? :naughty:

Po testni vožnji si tako ali tako ne predstavljam, da bi jim pustila kaj drugega kot prazen tank.

Glede prevzema pa se spodobi, da prideš vsaj do najbližje črpalke. Jaz teh problemov nisem imela, kumot sem prišla tudi do doma.

Kje je prijatelj kupil motor? Z veseljem bi jih lahko poklical za šlep do pumpe. Sigurno bi se opravičili in kaj reklamnega pošenkali.

Saj je šel mimo pumpe :whistle: pa če lučka ni hotela zagoret... :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanimivo je to, da ti sprasujes v njegovem imenu :rolleyes:

Pri prevzemu novega motorja sem dobil kar solidno dozo bencina. Nekje za 150 Km.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoče je samo to hotel povedat, da ma kolega, ki ima probleme, ki jih ne zna rešiti. Ali pa je hotel povedati, da on nima takih problemov kot prijatelj, ker ima BMWja ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pri prevzemu novega motorja sem dobil kar solidno dozo bencina. Nekje za 150 Km.....

Meni so zagotovili, da je benza vsaj do Kranja (prevzel motor v AS Domžale!) pa sem doživel šok po 500m in to v dežju! Sreča, da je bila žena z avtom zadaj in je potem skočila po benz na pumpo, pa še kanister so ji prijazno posodil. Ko pa sem prišel na isto črpalko napolnit so se črpalkarji veselo krohotali in vsi v en glas pripovedovali, da nisem ne prvi ne zadnji s tem pripetljajem.

Na As-su so samo skomignili z rameni - se pač zgodi, in mi kazali črpalko za levim vogalom!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni so zagotovili, da je benza vsaj do Kranja (prevzel motor v AS Domžale!) pa sem doživel šok po 500m in to v dežju! Sreča, da je bila žena z avtom zadaj in je potem skočila po benz na pumpo, pa še kanister so ji prijazno posodil. Ko pa sem prišel na isto črpalko napolnit so se črpalkarji veselo krohotali in vsi v en glas pripovedovali, da nisem ne prvi ne zadnji s tem pripetljajem.

Na As-su so samo skomignili z rameni - se pač zgodi, in mi kazali črpalko za levim vogalom!

Tudi jaz nisem imela teh problemov. In nisem slisala nikogar razen tebe, da bi imel podobne probleme.

No drugic pa kr na prvo pumpu pa benz do konca...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsi smo več ali manj kupili motor v ASu. Drugače je pa tema o černetu drugje.

- hehe, a tako - pol te ni nič strah (lepo slišat)

- glede teme o černetu (poznam - sivi uvoz), če še obstaja

- pa lep brezskrben dan še naprej -

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst sm se uzadnje u nedeljo, in res j mal zazebkal sicr j bla že tema k sm se vračala, sam za dušo... ma ka češ lepšga :P sm bla prou ku O:-) polej :P pa š fletna družba, ni d ni...

če bo zdj med prazniki kej lepo vreme in bote kej okol, javte pa grmo ukup :P

se vidjamo na cesti :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hmm ja res da sm že en odgovor napisal v to temo pa vseeno :)...

Tud js sm (sicer od aprila že) lastnik lepe srebrne CBF 1000 A, pa me zanima, kdaj opravljate sprejeme v klub in morebitne s tem povezane rituale? :D

Kako vse skupaj laufa, kako se vam lahko pridružim na kakšni furi ipd.?

lp :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hmm ja res da sm že en odgovor napisal v to temo pa vseeno :)...

Tud js sm (sicer od aprila že) lastnik lepe srebrne CBF 1000 A, pa me zanima, kdaj opravljate sprejeme v klub in morebitne s tem povezane rituale? :D

Kako vse skupaj laufa, kako se vam lahko pridružim na kakšni furi ipd.?

lp :)

Ti posljem odgovor v PM.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti posljem odgovor v PM.

haha. kolk je tale naša Mary skrivnostna :naughty: Pravzaprav se vse tukaj gor zmenimo in gremo, kdor pač gre. Je pa vedno luštno :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst sm se uzadnje u nedeljo, in res j mal zazebkal sicr j bla že tema k sm se vračala, sam za dušo... ma ka češ lepšga :P sm bla prou ku O:-) polej :P pa š fletna družba, ni d ni...

če bo zdj med prazniki kej lepo vreme in bote kej okol, javte pa grmo ukup :P

se vidjamo na cesti :OK:

jaz močno upam, da bo kaj suhega vremena. pa vsaj par stopinj nad 0.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

o tud jst... čeprou zaenkrat neč dobr ne kaže... ma upam d bo kmal bolš :P saj d padat neha :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

o tud jst... čeprou zaenkrat neč dobr ne kaže... ma upam d bo kmal bolš :P saj d padat neha :)

Tut če bo bolš se sneg pr nas še neki časa nau stajou :o. Učer ga je spet ene 10 cm mokrega namedlo.

Smili se mi sestra k se je ravno preselila v Koprivnik pod Pokljuko - tam ga majo že 1 meter pa nič ne kaže da bo nehou :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!