Skoči na vsebino

Platišča (barvanje, popravila, napere..)


pegaso

Priporočene objave

verjetno da ne.

po drugi strani, sem se pa z injekcijo v zaflikani gumi nekaj časa vozil kot po jajcih, sam počas je pa šlo do konca gas po avtocesti kolkor gre, človek se vsega navadi :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vseeno imam občutek, da pa le malce pretiravate s to varnostjo...

Saj ni to prva feltna, ki jo bi popravili in bi se tu nekaj izumljajo (testiralo) na novo...

Enako kot pri opremi (čelade, kombinezoni, škornji, rokavice, želve,... ) , le najdražje je (dovolj) varno...

lp

P.S. Zgolj moje mnjenje in čisto lahko, da se motim...

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 mesecev pozneje...

Google?

http://www.motocross-shop.de/motocross-shop/product_info.php?products_id=34233

Najde tole, je pa cena zasoljena.

Če je TT feltna ti je verjetno cenejše in lažje, da jih "zateguješ" z notranje strani, za to je dober tudi navaden navorni ključ in nastavek za vijake z zarezo (izvijač) .

lp

Franc

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Google?

http://www.motocross...oducts_id=34233

Najde tole, je pa cena zasoljena.

Če je TT feltna ti je verjetno cenejše in lažje, da jih "zateguješ" z notranje strani, za to je dober tudi navaden navorni ključ in nastavek za vijake z zarezo (izvijač) .

lp

Franc

To iščem,

hvala ti Franci in srečno na cesti.

:yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 5 mesecev pozneje...

plave feltne....  :slap:

 

... pa vsaj ventilček bi lahka ven dal...  :slap:

 

.. ja .. drugače je pa lepo naredu...  :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Edino kar se mi zdi v tem videju kot problem, ker vem iz lastnih izkušenj, da je brušenje z brusnim papirjem na brusilki zelo agresivno, mi ni najbolj jasno kako da ni poškodoval platišča, da je s tem pobrusil samo barvo... :glare:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Edino kar se mi zdi v tem videju kot problem, ker vem iz lastnih izkušenj, da je brušenje z brusnim papirjem na brusilki zelo agresivno, mi ni najbolj jasno kako da ni poškodoval platišča, da je s tem pobrusil samo barvo... :glare:

Najbrž je mel gor fino brusno gobo ali pa bol fin šmirgel

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najbrž je mel gor fino brusno gobo ali pa bol fin šmirgel

 

 

Pa po moje ni toliko problem v finem ali grobem šmirglu, bolj je problem v tem, da je ta disk, na katerem je šmirgel zalepljen zelo tog, trden, se sploh ne podaja, tako da jaz si ne znam predstavljati, da bi lepo enakomerno lahko z njim posnel samo barvo... :/

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 mesecev pozneje...
  • 8 mesecev pozneje...

Imam vprašanje glede ravnanja felne na napere.. In sicer felna je bila zvita za 2 do 3mm, popravljat sem jo dal skupaj z vilcami Moto Vomberger-u. po 2 tednih sem dobil felno z odgovorom da ni zadovoljen z popravilom, sedaj felna opleta za centimeter do dva... Ve kdo za kakšnega mojstra, ki bi to poravnal, vsaj tako kot je bilo? Je pa sprednja felna od gs-a..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imam vprašanje glede ravnanja felne na napere.. In sicer felna je bila zvita za 2 do 3mm, popravljat sem jo dal skupaj z vilcami Moto Vomberger-u. po 2 tednih sem dobil felno z odgovorom da ni zadovoljen z popravilom, sedaj felna opleta za centimeter do dva... Ve kdo za kakšnega mojstra, ki bi to poravnal, vsaj tako kot je bilo? Je pa sprednja felna od gs-a..

 

Če je obroč cel, se jo da nastaviti, da bo imela minimalni stranski hod (do 1mm). Preizkušeno. Za več informacij me kontaktiraj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

a je kod že popravljal platišča na cross motorjih, na robu je počena kakšen centimeter po orginalnem zvaru, in me zanima če ima kdo izkušnje z popravili

kakšen sitar iz kamnika recimo?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jerman depala vas je tapravi naslov za tako tip je majstr in še drago ni

mogoče kakšna tel.st.?

Popravljeno . Popravil brancisv
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

To pa sploh nisem videl, mislim moja cena ostana enaka saj so zelo kvalitetne.. za te sem pa že slišal da se lupijo ipd. +mojo so širše in stem bolj vidne :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Madonca za en trak tkaj dnarja  :D ...,sj nebi reku nč,če bi bili vsaj taki  :P

 

post-23125-0-00229300-1402429797_thumb.jpg

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lej naročam jih iz anglije pa pride še poštnina pato, če kupiš naprimer pri uradnem ktm servisu so 35

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!