Skoči na vsebino

Platišča (barvanje, popravila, napere..)


pegaso

Priporočene objave

vidim da eni nimate okusa pa lepite te grde trake po felnah :headbang:

Vsako tele ma svoje veselje, in če sem zato tele, ker so mi traki všeč, naj bo tako ;). Baš me briga kaj drugi menijo, že tako smo na vsakem vogalu omejeni na tem svetu ;)

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Trakec M3 kateri je vpet v plastično vodilo je izredno težko nalepiti na felno posebej če je kolo na motorju.

Bolje je na ebayu poiskati "narezane" deljene trakce kateri so v različnih izvedbah oziroma designih ali napisih.Po navadi so v debelini roba felne in jih je zato zelo lahko in lepo nalepiti na felno.

Primer je na mojem motorju,rdeč trak je odseven bel napis ne.Ampak to nima pomene gre se samo za lepoto.... :)

Popravljeno . Popravil Samuell
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

sem kupil tole zadevo v Louis-u.. sam sem porabil približno eno uro za obe feltni da sem nalepil v čisti liniji kot mora bit.vzel sem dva kompleta za vsak slučaj.. Zelo fajn zgleda na motorju. Je pa fajn če maš koga da ti malo poprime stvari ker si ne želiš da ti kaj pade iz rok, v tem primeru moraš met rezervni trak da odlepiš in spet na novo zalepiš :D

pa veselo lepljenje ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst mam doma ploter za rezat folijo, pa sem si lih zrezov tele trakce ker so stari že zbledeli (stari so bli iz enega kosa, teli ko se navijejo okrog), tko da mam zrisan v računalniku za 17 col pa lohka še kšnmu odrežem za male pare :) drugač se pa po mojmu mnenju limajo te sestavljeni dost lepš kot pa uni navadni, pa tut folija je boljša, res pa je da ne odbijajo svetlobe. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 5 mesecev pozneje...
  • 2 mesecev pozneje...

zanima me katera barva traku se najbolj poda na črn motor?

2009-FZ6-S2-ABS-colour-black.jpg

računajte zadaj še kovček, ki je malo rdeč.

Rdeča itak!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

misliš?

Jaz to vem! ;)

vse črno

nevem al rdečo al rumeno, vrjetno res rdečo zdaj pa tako da odbija svetlobo, al temno rdečo al... :D

Zakaj kompliciraš? Daš tistih 5€ za tist kolutek in je to to. Rdeča, "svetleča"

Popravljeno . Popravil HyperJack
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ok! rešeno

pa dobrih 10€ je :D

Čist odvisno koliko si iznajdliv ;).. lahk tud sam 5minut straha :whistle: , al kako že pravijo?

Malo poglej ebay, ne bo ti žal.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

A ve kdo, kje v bližini Celja prodajajo te trake oz nalepke?

lp

Jaz ti jih lahko pošljem po pošti. ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Imam še nekaj obrob na voljo za 17colske feltne če bi koga zanimalo :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imam še nekaj obrob na voljo za 17colske feltne če bi koga zanimalo :)

kakšne barve maš? pa po kolk €€€?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Podarim 1x rdeče barve in 1x srednje temno modro obrobe za 17col platišče, komplet za obe platišči. V zameno za kakšno ambientno sliko z nalepljenimi obrobami :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Podarim 1x rdeče barve in 1x srednje temno modro obrobe za 17col platišče, komplet za obe platišči. V zameno za kakšno ambientno sliko z nalepljenimi obrobami :)

A so navadne neprekinjene obrobe al prekinjene, kej podobnega kot na prilepljeni sliki?

post-26407-0-99923600-1332193131_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Takle :P

Uuu, to bi pa tudi js meu :) Sej si reku da maš tudi rdeče ane? :D PM? ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej hyperjack, a ti maš to plotter doma al kaj? kake barve folije imaš kaj?, moram zamenjat nalepkarja, ker trenutni je ratal drag ko pra... :ninja:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uuu, to bi pa tudi js meu :) Sej si reku da maš tudi rdeče ane? :D PM? ;)

Piši mi, pa se dogovoriva :)

ej hyperjack, a ti maš to plotter doma al kaj? kake barve folije imaš kaj?, moram zamenjat nalepkarja, ker trenutni je ratal drag ko pra... :ninja:

Je tako, dolga želja se mi je uresničila, sem mogu kupit ploter. Uporabljam MultiFix professional folijo barve na zalogi, rdeča, malenkost temnejša rdeča, zelo temna rdeča (že skoraj rjavo rdeča), bela, črna sijaj in črna mat, kawasaki zelena, temno modra, svetlo modra, oranžna, rumena, fluroscentno rumena-NAPISI za čelade, dobra vidnost :), krom in še kaj bi se našlo kar je na zalogi, drugače pa barva po dogovoru

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Piši mi, pa se dogovoriva :)

Je tako, dolga želja se mi je uresničila, sem mogu kupit ploter. Uporabljam MultiFix professional folijo barve na zalogi, rdeča, malenkost temnejša rdeča, zelo temna rdeča (že skoraj rjavo rdeča), bela, črna sijaj in črna mat, kawasaki zelena, temno modra, svetlo modra, oranžna, rumena, fluroscentno rumena-NAPISI za čelade, dobra vidnost :), krom in še kaj bi se našlo kar je na zalogi, drugače pa barva po dogovoru

o hudo :worship: daj mi še povej, koliko si dal za mašino, tko čist informativno me zanima ker sem ga tudi sam hotel kupit...pa nalepke reže iz corla ne?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!