Skoči na vsebino

Platišča (barvanje, popravila, napere..)


pegaso

Priporočene objave

Za lepoto je treba potrpet :D, jaz sem se z eno eno feltno mučil dve uri, z rezultatom več kot zadovoljen :)

Lepo počas pa gre :P.

p5190027-copy.jpg

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po 3h matranja sem zadnjo feltno že polepil. :010 :010 :010

Za sprednjo pa je fajn,da sta dva,motor daš na tace pol pa se en vsede in fino lahko montiraš, velik lažje je če lahk kolo sučeč...malo potrplenja pa gre.. :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa ni tako hudo no, samo nabavite tiste nalepke, ki so iz večih kosov pa gre z lahkoto. Jz sm nabavil na e-bayu takšne, da je bilo 4 kose za vsako stran platišča in je bilo povsem lahkotno delo, kakšnih pol urce dela za vse in zelo lepo narejeno.

Ajd

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa ni tako hudo no, samo nabavite tiste nalepke, ki so iz večih kosov pa gre z lahkoto. Jz sm nabavil na e-bayu takšne, da je bilo 4 kose za vsako stran platišča in je bilo povsem lahkotno delo, kakšnih pol urce dela za vse in zelo lepo narejeno.

Ajd

Se popolnoma strinjam,trak lepše nalepiš če je deljen oziroma sestavljen iz 4 delov pa še lepši se dajo dobit lepo narezani,zaščitna folija narezana na širino roba nimaš kaj sfalit,obe felni nalepljeni v pol ure z čiščenjem.

Sliko sem prilepil nekaj postov prej pa je sedaj nebi, da ne smetim po forumu...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz ti povem da sem bodobno zadevco lepil na svoj motor in porabil zelooo veliko časa da sem naravnost nalepil trak. Glede na pripovedovanja drugih ti veliko bolj priporočam deljene trakove.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

js res nevem kwa tolk komplicirate s tem lepljenjem ... men se je zdel čist u izi tole nalept. fajn spucaš feltno pa daš trak na toplo da je bl upogljiv in nalimaš brez problema. Js sm meu moped na stojalu zato sm mogoče kakšen milimetr sm pa ke faliu.... sam se ne opaz skor nč.naleplene sm meu pa obe feltni u pol urce. No če pa bi hotu met res u nulo naleplen bi blo pa mogoč še najbol feltne dol snet ...sm pomoje bw komplicerat.

tk p zgleda ..

post-23389-0-77580000-1297599074_thumb.jpg

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a ti si pa lep? aja saj res...ti si paris hilton :lol1:

wauuuu

zdaj si pa toplo vodo odkril :notworthy:

sem mogoče jaz kje domneval da sem lep?

izrazil sem svoje mnenje da mi je za kozlat da si nekdo ta trak nalepi na felno...

če pa imaš težavo z razumevanjem tega kar sem jaz napisal, ti priporočam da se vrneš v 1 razred ponoviš abecedo in podobne zadeve.....

no pa če imaš malo ročnih spretnosti nalepiš ta trak v 3 minutah max........

Popravljeno . Popravil hilton
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

wauuuu

zdaj si pa toplo vodo odkril :notworthy:

sem mogoče jaz kje domneval da sem lep?

izrazil sem svoje mnenje da mi je za kozlat da si nekdo ta trak nalepi na felno...

če pa imaš težavo z razumevanjem tega kar sem jaz napisal, ti priporočam da se vrneš v 1 razred ponoviš abecedo in podobne zadeve.....

no pa če imaš malo ročnih spretnosti nalepiš ta trak v 3 minutah max........

Nalepiš ga že, vendar kako je pa drugo vprašanje. Trakove pa nisem dal na platišča le iz lepotnih razlogov ampak tudi varnostnih(vozniki te bolje vidijo).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nalepiš ga že, vendar kako je pa drugo vprašanje. Trakove pa nisem dal na platišča le iz lepotnih razlogov ampak tudi varnostnih(vozniki te bolje vidijo).

dokazano je da te hitreje opazijo z čelado svetle barve in kombinezonom svtlejših barv

, da pa zaradi trakcev na felni :glare: daj no....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dokazano je da te hitreje opazijo z čelado svetle barve in kombinezonom svtlejših barv

, da pa zaradi trakcev na felni :glare: daj no....

Zakaj so potem vsi trakci svetlikajoči? Verjetno že imajo nek namen...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj so potem vsi trakci svetlikajoči? Verjetno že imajo nek namen...

Trakci bolj kot za varnost,poskrbijo za tisto praznino na felnah.Motoristi radi pač okrasimo svoje "ljubice" na tak ali drugačen način.In meni osebno je prav lepo videti lepo spedinan motor,kot verjetno marsikateremu na tem forumu.

Hilton

Če te trakci motijo si jih pač ne nalepiš na felno oziroma se sploh ne udeležiš določenih tem na motosvetu kot je naprimer tale namenjena trakcem...mar ne....

Popravljeno . Popravil Samuell
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

torej še do zdj se nism spravu tega popravt, zdj mam pa čas in vreme bo... počas bo... torej g. Jerman se trenutno nahaja v Avstraliji... kakšna alternativna možnost? recimo dokaj blizu ljubljane... rabim majhno popravilo feltne (odškrtnena je) ter preverjanje če je kj kriva (čeprav mislim da ni).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

torej še do zdj se nism spravu tega popravt, zdj mam pa čas in vreme bo... počas bo... torej g. Jerman se trenutno nahaja v Avstraliji... kakšna alternativna možnost? recimo dokaj blizu ljubljane... rabim majhno popravilo feltne (odškrtnena je) ter preverjanje če je kj kriva (čeprav mislim da ni).

Iztok Kuret iz Kamnika?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

A mogoče kdo ve kje bi se dalo dobit krom trakove (Pri Louis-u sem videl, da imajo tudi krom trak, samo so zelo tanki...) cca. 1,5 cm široke pa da so na tako foro narjeni

http://www.tc-motoshop.si/si/odsevni-trak-za-platisce-i4372.shtml

da se ga pol tkole "u izi" gor nanaša :D

http://www.youtube.com/watch?v=wRmNctDvFk4&feature=player_embedded

Se mi zdi, da se s tem še vedno lepše linija lovi, kot pa da grem v Črnuče po narezane trakove pa potem čist na golo roko nanašam. :)

Popravljeno . Popravil T1cK0
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A mogoče kdo ve kje bi se dalo dobit krom trakove (Pri Louis-u sem videl, da imajo tudi krom trak, samo so zelo tanki...) cca. 1,5 cm široke pa da so na tako foro narjeni

http://www.tc-motoshop.si/si/odsevni-trak-za-platisce-i4372.shtml

da se ga pol tkole "u izi" gor nanaša :D

http://www.youtube.com/watch?v=wRmNctDvFk4&feature=player_embedded

Se mi zdi, da se s tem še vedno lepše linija lovi, kot pa da grem v Črnuče po narezane trakove pa potem čist na golo roko nanašam. :)

S to mašinco ne gre tako hitro kot je ta prikazal, no vsaj naravnost ne:D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A mogoče kdo ve kje bi se dalo dobit krom trakove (Pri Louis-u sem videl, da imajo tudi krom trak, samo so zelo tanki...) cca. 1,5 cm široke pa da so na tako foro narjeni

http://www.tc-motoshop.si/si/odsevni-trak-za-platisce-i4372.shtml

da se ga pol tkole "u izi" gor nanaša :D

Se mi zdi, da se s tem še vedno lepše linija lovi, kot pa da grem v Črnuče po narezane trakove pa potem čist na golo roko nanašam. :)

Če bolj podrobno pogledaš, je tip že v štartu zajeb** linijo ;). Lahko je še nevem kakšen plastičen pripomoček zdraven z megagalaktičnim držalom, vendar če se sam ne potrudiš ne bo nikoli narejeno v piko. Recimo jaz sem kupil omenjene trakce, sem takoj potrgal iz plastičnih pomagal in nalepil po svoje ;).... počasi pa z užitkom!

Popravljeno . Popravil HyperJack
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!