Skoči na vsebino

Platišča (barvanje, popravila, napere..)


pegaso

Priporočene objave

Ce se pa najde kdo ki jih izdeluje tako da se sam odlocis kaksne ter kaksen napis hoces pa le na dan z besedo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 7 mesecev pozneje...

Pozdravljeni.Rabil bi en del za zadnje platišče od suzukija in nevem kako se mu po slovensko reče (angleško je rear sprocket hub) zato vas prosim če mi lahko pomagate in mi poveste kako se temu po slovensko reče.Prilagam vam dve sliki tega dela.

Rabim ta del kot je na slikah

t2ec16jqe9s3heezrbrfprps.jpg

kgrhqvikfd-woskkvbrfpq4b.jpg

 

Za to platišče

 

dscn0300.jpg

 

Vsaka pomoč je dobrodošla.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni.Rabil bi en del za zadnje platišče od suzukija in nevem kako se mu po slovensko reče (angleško je rear sprocket hub) zato vas prosim če mi lahko pomagate in mi poveste kako se temu po slovensko reče.Prilagam vam dve sliki tega dela.

Rabim ta del kot je na slikah

t2ec16jqe9s3heezrbrfprps.jpg

kgrhqvikfd-woskkvbrfpq4b.jpg

 

Za to platišče

 

dscn0300.jpg

 

Vsaka pomoč je dobrodošla.

lp

 

Torej potrebuješ PESTO?  vsaj na kolesu tak rečemo  :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aha to naj bi bilo pesto.To je slovenski izraz?Mogoče gdo ve kje bi se dalo dobit ta del?Lahko je nov ali rabljen v glavnem da je nepoškodovan.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aha to naj bi bilo pesto.To je slovenski izraz?Mogoče gdo ve kje bi se dalo dobit ta del?Lahko je nov ali rabljen v glavnem da je nepoškodovan.

 

Na E-bayu najdeš vse mogoče in nemogoče :

 

http://www.ebay.de/itm/Suzuki-Bandit-400-Rear-Drive-Hub-Bearings-Seals-Cush-/160348523566?pt=UK_Motorcycle_Parts&hash=item2555844c2e

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če gre za platišče od suzukija GSX750F letnik '95, poglej TULE, kaj sploh rabiš, pa boš lahko iskal dalje po kataloški številki dela.

 

Če ni pravi model mopeda, pač poišči pravega.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala vsem za pomoč in informacije.

 

Tako hvaležnih in olikanih, je pa na temle forumu presneto malo.

Čestitke:worship:  rado7rado!! :worship:

 

...bi najraje videl, da še kaj vprašaš (hecam se!) :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Da nebom odpiral nove teme bom vprašal kar tukaj.Namreč rabil bi osovino za to platišče in bi jo dal delat.Pa me zanima če mogoče gdo ve točen premer same osovine?Ležaj ima luknjo 20mm.pa me zanima kolko bi mogla bit osovina da gre normalno not kot mora.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To je pa najbolje, da se oglasiš pri kakem mehaniku (ali lastniku - samo, če ti jo "spuli"), da ti jo posodi za mero in ti strugar naredi drugo. - Jaz sem tako naredil za mojo Africo Twin.

Moraš se pa izjasniti za točno kateri model Suzukija gre. Potem začni iskati osovino pri njihovih dilerjih (mehanikih.)

 

Zadeva je pa kočljiva kajti, v mojem primeru smo izdelali osovino, ki je (po dolžini osi) varirala za 0,7 mm in je bil problem za vedno saniran.

Popravljeno . Popravil moto rider
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Problem je ker nevem točnega modela.Pač sem poceni prišel do platišča vendar nisem vprašal za model.Zdaj pa so problemi ker nevem kako sploh najti model.Sicer so na platišču neke oznake ki so razvidne tudi na slikah ampak nevem če to kaj sploh pomeni.Sem mislil da mogoče gdo ve kakša dimenzija premera mora bit za ležaj 20mm zato sem vprašal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

načeloma lahko to pomeriš z mikrometrom na eni dobri osi - pa vseeno kateri in kakšmega premera ..za ležaje ti piše na netu v katalogih v kakšnem tolerančnem območju je luknja .. aksa mora biti pa malo manjša - logično..daš pdrejat akso in jo poboljšaš potem pa jo zbrusiš do toliko , da gre  brez upora v ležaj..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdrav, tole je plastišče od starejšega gsxr-a oz. bandita. Imaš PM

Popravljeno . Popravil trojan69
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še naprej iščem koga ki ima podobno platišče.Ni nujno da je suzuki važno je le da imajo ležaji premer luknje 20mm.In bi prosil če lahko premeri osovino da bom lahko dal to izdelat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še naprej iščem koga ki ima podobno platišče.Ni nujno da je suzuki važno je le da imajo ležaji premer luknje 20mm.In bi prosil če lahko premeri osovino da bom lahko dal to izdelat.

Sam res kompliciraš naredi tako osovino da bo šla čim bolj točno v ležaj in je problem rešen

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ludiluka glej ni vseeno kako gre osovina not.Nekaj delat "od oka" je čista bedarija.Zato pa prosim če mi lahko gdo pomeri da bom vedel.
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vprašaj tukaj:

https://www.google.si/url?sa=t&rct=j&q=&esrc=s&source=web&cd=3&cad=rja&uact=8&ved=0CDUQFjAC&url=http%3A%2F%2Fwww.gixxer.com%2F&ei=qab9VJSVJcOvUciFgyA&usg=AFQjCNGvQ9yMraaVZh5TBxJNmHRzp7YIIA&sig2=kQTGbwY217bHmRH8JrvnnQ

 

Drugač ti bom pa jast pomeru. Ta os mora nekje bit, ampak moram najt.. Drugač pa pri osi pomoje ni nekih natančnih toleranc, tko da ni treba preveč komplicirat. Aja pa če boš slučajno rabu enako sprednje kolo bi ga tud moral imet nekje..

Popravljeno . Popravil trojan69
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ludiluka glej ni vseeno kako gre osovina not.Nekaj delat "od oka" je čista bedarija.Zato pa prosim če mi lahko gdo pomeri da bom vedel.

 

nevermind  ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!