Skoči na vsebino

Platišča (barvanje, popravila, napere..)


pegaso

Priporočene objave

Kot sm že napisu zgoraj je men držal skos gor,ne pa sam en čas. :P

Popravljeno . Popravil danixxx
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola!

Po par mučnih dnevih sem dokončno spoliral feltno.

Kdo mi jo plastificira z karbon vzorcem oz.sem slišal še za ??eloksidacijo??(sanja mi se ne)

lepa hvala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
V TC motoshopu imajo lepilni trak, ki je že montiran na šabloni. Ubistvu moraš samo obrisati rob platišča in enosavno ( s pomočjo šablone ) potegneš trak okoli platišča. Jest mam trak zaliman ze ob začetka lanske sezone pa drži kot pribit in tudi zgleda vredu...

A se še da dobit ta zadeva js bi tud nalepo gor pa zanima me še kolko je cena?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A se še da dobit ta zadeva js bi tud nalepo gor pa zanima me še kolko je cena?

Poglej na njihovi strani sigurni kje piše. Drugače pa so oglaševali tudi na avt0.net

Tam maš celo več ponudnikov in izbereš enega iz tvoje okolice.

Popravljeno . Popravil Barracuda
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

l.p mene zanima ce kdo pozna kakega majstra ki kromira feltne,jaz bi jih kromiral in ce jih je dal kdo ze kromirati

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Mene pa sam zanima...a ko je enkrat alu feltna ravnana pa švasana, al je še zmer dost kvalitetna pa varna ?

je pa tkole udarjena...

post-10671-1239032028_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa sam zanima...a ko je enkrat alu feltna ravnana pa švasana, al je še zmer dost kvalitetna pa varna ?

je pa tkole udarjena...

post-10671-1239032028_thumb.jpg

če ti je ni v centri sprepotegnilo nebi smelo bit problema popravit.

Recimo moja se ni dala popravit.(jo je v centri prepotegnilo)

slika za primerjavao:

post-4575-1239036309_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Žarko G,

lahko ti izdelamo platišča po želji :naughty: Cena po povpraševanju, odvisno od zahtevnosti oblike... Predlagam da samo za info pokličeš v Al-Cu za ceno Al surovca premer x debelina plošče, tako da samo za orientacijo dobiš samo ceno materiala.

Nekje sem videl, da se da kupiti surovo Al platišče (polno tako kot ima HD Fat Boy) potem pa sam porezkaš obliko kakršno želiš (tako kot delajo v OCC), verjetno je to najcenejša varianta. Najbolj custom pa, da v celoti izdelamo sami.

Če si zainteresiran kontakt na PM ali GSM.

Popravljeno . Popravil Spin
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa sam zanima...a ko je enkrat alu feltna ravnana pa švasana, al je še zmer dost kvalitetna pa varna ?

je pa tkole udarjena...

post-10671-1239032028_thumb.jpg

švasane feltne se po grobniku vozjo 1:33:xx, če je prov narejeno, ni panike.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa sam zanima...a ko je enkrat alu feltna ravnana pa švasana, al je še zmer dost kvalitetna pa varna ?

je pa tkole udarjena...

post-10671-1239032028_thumb.jpg

To se da popravt brez problema. Men jo je Jerman zrihtu k novo k sem v Albaniji prletu v kanal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aha pol me nima za skrbet :D nesu sm pa drugač kuretu v kamnik :)

ker eni pravjo da pol feltna na kkšni luknji takoj na zvaru poč, sam tud men se čudn zdi da bi bla pa pol kr tok švohnej .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če bo narejeno tako kot je treba, potem se nimaš kej sekirat :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

U pm, pa še to sm dele porajtu k sm glih neki gledu...na gištelu- na švasu se mi je nardila razpoka, k las debela :headbang: tm k je crash pad useku na tla...

a je treba dat to popravt, al je pa to res že nevarno če je razpoka na švasu :wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja podret je treba ja.. Sej ni taka znanost, če bi rad malo prišparal lepo naredi to sam po service manualu, pa pelji razdrto švasat, da boš imel strošek samo z varjenjem. V service manualu je lepo opisano kako se razdre vsa tista čreva nad mašino in sname dol motor.

Glede varjenja okvirja se lahko obrneš pa na uporabnika shark357, je imel tudi počen grušt na gixxerju 750 in je dal nekam zrihtat, so fino nardil.

Smola nimaš kej, ampak nikoli ni tako slabo, da ne bi moglo bit slabše, imej to v mislih..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja podret je treba ja.. Sej ni taka znanost, če bi rad malo prišparal lepo naredi to sam po service manualu, pa pelji razdrto švasat, da boš imel strošek samo z varjenjem. V service manualu je lepo opisano kako se razdre vsa tista čreva nad mašino in sname dol motor.

Glede varjenja okvirja se lahko obrneš pa na uporabnika shark357, je imel tudi počen grušt na gixxerju 750 in je dal nekam zrihtat, so fino nardil.

Smola nimaš kej, ampak nikoli ni tako slabo, da ne bi moglo bit slabše, imej to v mislih..

OK hvala ti, bom probu čimboljš zrihtat...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Mene pa zanima, če je enkrat feltna ravnana pa da je pol rob feltne kitan (k so tko kkšne udrtine od ravnanja ostale) a so kasnej iz kitom lohk kkšni problemi ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa zanima, če je enkrat feltna ravnana pa da je pol rob feltne kitan (k so tko kkšne udrtine od ravnanja ostale) a so kasnej iz kitom lohk kkšni problemi ?

Lahko se zgodi,da se tam prej okruši pri demontaži-montaži,če je res na samem robu.Če je nepazljiv vulkanizer pa ti itak okruši novo felgno :slap: !

Glede na to komu si dal rihtal-pa so ponavadi bolj takšni močni risi not,ki jih ni problem pokitat.Znotraj pa sam mal s špric kitom.

Popravljeno . Popravil sesir
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma tist čist zunanji rob ni postružen in ni čist okroglo, je mal zgrbančen (sicer ne vem zakaj, če je že znotri postružn, ni še tista okroglina mal postružena), ampak sej ko bo ličar zrihtu, bo pomoje lepo :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!