Skoči na vsebino

Platišča (barvanje, popravila, napere..)


pegaso

Priporočene objave

so 10€ par centov več šroki so pa 5 al pa 9mm drgac pa pride notr 9m se mi zdi lohk jih prnesm do ljubljane

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sm len pa bi rad na hitr nalimu

post-539-1180531042_thumb.jpg

Patent zgleda kar funkcijonalno, samo vprašanje kak se obnese v praksi :hmm:

Je že gdo sprobal???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kolk trakcov se pa rabi za eno stran feltne?

Najbolše je 9 meterski trak narezat na 4 dele in potem lepit na felno :grim

Če lepiš prvič je kar malo problem :blush: , je dobro če ti gdo pomaga ;)

Lp, Gregor

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dj ko boš spet mel sproči po kok so, pa se bomo zmenl.

V nitrotu so priblizno 10€ pa se patent za nalimat gor dobis k je slickca par postov nazaj

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V nitrotu so priblizno 10€ pa se patent za nalimat gor dobis k je slickca par postov nazaj

Nitrotu????

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To pa je spet nekaj "češkega". Podobno kot tisti svetleči ventilčki. :slap: :lol1:

ti si tud tok češki ;) ;)

http://www.motosvet.com/tabla/index.php?ac...st&id=97556

http://www.motosvet.com/tabla/index.php?ac...st&id=97557

http://www.motosvet.com/tabla/index.php?ac...st&id=98175

pe reči če ni bomba B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eh, brezvezni nalimki... Motor naj ostane motor, ne pa reklamni pano :fredy:

Se mi zdi, da je to za tiste, ki se jim ne ljubi polirat robov platišča, oz. jim je predrago. No ja, Polirani robčki platišč izgledajo dobro, tole pa...cheap shit

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eh, brezvezni nalimki... Motor naj ostane motor, ne pa reklamni pano :fredy:

Se mi zdi, da je to za tiste, ki se jim ne ljubi polirat robov platišča, oz. jim je predrago. No ja, Polirani robčki platišč izgledajo dobro, tole pa...cheap shit

si pomislu na to da se polerani robovi ne dopadejo vsem

stvar okusa

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V nitrotu so priblizno 10€ pa se patent za nalimat gor dobis k je slickca par postov nazaj

ja pr enih dobis pr drugih pa ne, tiste ko je imeu od stare zaloge nimajo zdravn tega

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Si mal postran nalimal :whistle:

Saj to je to. In niti enega še nisem videl, da bi bilo nalimano kot je treba. Vse nekam zategnjeno in postrani. Morebiti bi kvaliteten izdelek še kar izgledal, četudi v obliki nalepke. Tako pa kot že povedano, chip shit!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

si pomislu na to da se polerani robovi ne dopadejo vsem

stvar okusa

Moje mnenje je povsem subjektivno...No ja, pa ne samo moje, zato tudi je toliko nasprotujočih se izjav. Je pa forum zato, da vsak pove kaj si misli, kajne?

Popravljeno . Popravil MarduK
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moje mnenje je povsem subjektivno...No ja, pa ne samo moje, zato tudi je toliko nasprotujočih se izjav. Je pa forum zato, da vsak pove kaj si misli, kajne?

:winkiss: tako je

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj to je to. In niti enega še nisem videl, da bi bilo nalimano kot je treba. Vse nekam zategnjeno in postrani. Morebiti bi kvaliteten izdelek še kar izgledal, četudi v obliki nalepke. Tako pa kot že povedano, chip shit!

če nalimaš lepše ti dam za six packa... ker je ogromno truda dela pa še to vidš kak je rezultat... tko da ne prbiji ker ne veš kako je to težko delat :glare:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Enga kratkega spit, da ti se ne bojo roke tresle in ponovit vajo. Ne moreš imet tako nalimano :slap:

ej čist v redu je... ko se kolo vrti zgleda stvar bolj okrogla kolikor je lahko... to se itak sam na mestu ko stoji pa še to od bliz vid da je postran nalimano... men je kul... če pa bodočemu lastniku ne bo jih pa lohk zarad mene dol počupa :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če nalimaš lepše ti dam za six packa... ker je ogromno truda dela pa še to vidš kak je rezultat... tko da ne prbiji ker ne veš kako je to težko delat :glare:

S zanič materiali je vedno težko delati.

Pa vsako tele ima svoje vesele. Zato ti kar lepi kar češ, zaradi mene postrani, podolgem in počez, če ti je všeč. Samo ne tu prodajat, kakšna blazna lepota je sedaj to. Smo vsi ta stadij dali čez ob prvih zaljubljenostih v motorje in imamo sedaj malo drugačen odnos do tega.

Podatek, da dobro izgleda, ko se pelješ je pa sploh umotvor. Torej so motorji za vožnjo vštric in občudovanje eden drugega. Šminke, ki prej ko slej čelno pičijo v Tatro, ki pelje nasproti. :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 mesecev pozneje...
A je kdo slišal že za plastificiranje platišč? Baje je to boljše od barvanja (bolj trpežno inp.)

Misliš mogoče prašno barvanje(powder coating) ali prav plastificiranje??? Prašno barvanje je tudi zelo trpežno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislil sem prav plastificiranje...baje da to obstaja.

Drugače me pa zanima tudi prašno barvanje. Kje je kakšna firma, ki bi mi to naredila, kvalitetno in po ugodni ceni seveda :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!