Skoči na vsebino

realne hitrosti skuterjev...


typeR

Priporočene objave

Rad bi še samo povedal da števec na mojem speedfightu 2 do 80km/h švingla le 2 km/h nekej, če pa začne švinglati nad 80km/h ampak tega ne vem ker mi skuter ne leti več kot 80 km/h in še to samo včasih :oops:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest mam pa filing da mi števec u iber laže... No ja, pa sej tko je pri vsakem skuterju...

Drugač pa mi gre po števcu po rahlem klančku 120+, po ravnini pa 115... težko bi upal reči, da gre realnih 100... Verjetno ne.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne vem no kak lahko gledaš po števcu da ti gre 120km/h če pri speedfightu gre števec do 100km/h kakl ahko vidiš da ti gre po števcu 120km/h

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gre še malo naprej od T-ja pri Peugeot. Toliko filinga imaš pa že, da pogledaš koliko je od 90 do 100 in to preneseš naprej po krožnici...?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj filing maš ja da to lahko preneseš samo vseeno števec pri speedfightu kaže do 100km/h.

Pa še to novi model speedfighta2 WRC ima števec samo do 80km/h kar se mi zdi zelo čudno

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men je tud pri WRCju čudna zadeva... Samo kaj pa če pomisliš takole:

Če bi si jest noter napopal podlago števca od WRC, torej bi ga imel samo do 80, bi mi pa kazal realno hitrost! Yupi! Zdej namreč laže glih za ene 20... :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jz mam wrc-ja, pa mi gre za zdej okol 97. sam je ful glup k kaže samo do 80, tko da ne vem če je to tapravih 97 (na števcu piše magneti mareli, kar pomen da ta števc ne bi smel kej preveč lagt)

po moje da bo mel speedfight3 (če bo), števc do 60 km/h, tko k tomosi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sj so vsi števci za Spidfajte Magnetti Mirelli.

Resnica je pa taka...

Kolega se je peljal s Kawasakijem ZZR 250 zraven mene 50km/h... Men je kazal skorej 65.

Kolega pospeši na 60... Jest sem mel že čez 70.

Kolega gre ene 75... jest mu komi sledim z 90.

Takšna je resnica... :roll:

Števec laže za 10 - 15...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj števec meni že laže za kak 1 ali pa 2km/h za tolko pa spet ne laže ko ti praviš. Mogoče maš pa ti števec s..... pa ti zato toliko laže. 8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hmmmm... ko se bo nekdo poleg tebe peljal s pravim motorjem, pa boš pogledal na njegov števec in se bo tebi tako podaljšala faca kot se je meni, mogoče boš pol verjel. :wink:

Na 1 ali 2 km/h natančen števec pa nima 95% avtov.

Seveda pa ne rečem, da ni moj števec sfukan. Povsem mogoče! Če je napaka v mojem števcu, se opravičujem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zato sem jaz v to tako prepričan da mi štvec švingla le 1 ali pa 2 km/h ker se je mati za mano peljala malo majn kot 80 km/h meni je pa števec kazal 80km/h. zato vem da mi do 80km/h skoraj nič ne švingla.

Je pa čisto možno da maš števec ti s.... :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No samo za informacijo, tudi avtomobilski števci lažejo!!!!

V mojem avtu laže vsaj za 5 km/h.

Na skuterju mam pa števc itak samo za to, da mi kaže prevožene kilometre.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa je možno da mu je šel skuter z blokadami 63 km/h ker ga je en moj kolega z istim speedfighom kot ga imam jaz spravil 69km/h zablokiranega pa me je prehitel ko sva še mela obadva zablokiranega

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tud moj je kazal po tem klančku, kot gre sedaj 125, popolnoma zablokiran 68km/h... Ampak samo bog ve, kolk je blo to u resnici...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz sem se z mojim speedfightom 1 pelal vzopredno z enim čoperom kar fajn kubicnim pa mi je kazalo pr 60-70 popolnoma enako, pa tudi enako mi kaze kot 125ccm skuterji ki lazejo dosti manj kot 50ccm. stevec kaze na mojem tam malo pred crko T al pa tam nekje (110 prblizno).enrkat pa vem da sem se peljal 80 pa je v audiju a3 kazalo nekje 75...

pa vsi vejo, d speedfighti najmanj lazejo od vseh skuterjev...

dunker:pr tebi pa mislim, da je nastala ena izjemica in ti stevec pomoje laze bolj kot normalno...morala bi enrkat sprobat midva skup to:)

meni je zablokiran letel malo manj kot 60...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jrk0, mogoče pa le ne laže tako hudo, namontiran imam namreč Polini 70 in športni avspuh.

Števec mi kaže ravno toliko kot Gileri Runner in kakšen km/h več kot Yamahi Aerox.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dunker če ti kaže toliko števec kot gileri runer50 pol je res nekaj narobe s tvojim števcem, ker če se jaz peljem s kako gilero runer vzporedno njemu vedno kaže kakih 5 do 10 km/h več kot meni

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!