Skoči na vsebino

Leovince ZX - problemi


KaMiKaZe

Priporočene objave

da naun nove teme odpiru mi povejte kake auspuhe kj uporablate..no jst mam leovinčejevo koleno pa polinijev denfer stvar full dobr laufa. :OK:

Popravljeno . Popravil Dr_gh3rg4
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dusilec sploh nima veze .) drugace pa trenutno ne uporablam nic hehe, sn pa mel ze laser xpro (BOMBA na minarelli 50cc majkemi), roost mid race, RR, c16.. zaj na high end pa nevem keri ror bo .) zx ni jajca za 50cc je cist kul samo mene moti da je tak pogost.. zato sn se ko sem kupoval izpuh tut sam odloco za neke drugacnega, torej lasera, katerega se noben ni mel vsaj na minarelli ne, in povem lahko da me niti malo ni razocaral..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

men gre tut full naziuce k je tok pogost....ZX in RR

drgac uporablam arrowa...in sem zadovoljen...supr je :D (sam ne kupujte ga prevec k pol neu vec tko redk :OK: hehe)

ce bi kej kupu od LeoVincija bi uzeu LeoVinve 70 titanium :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

men gre tut full naziuce k je tok pogost....ZX in RR

drgac uporablam arrowa...in sem zadovoljen...supr je :D (sam ne kupujte ga prevec k pol neu vec tko redk :OK: hehe)

ce bi kej kupu od LeoVincija bi uzeu LeoVinve 70 titanium :OK:

in zakaj ti gre na živce če je pregost? RR in ZX sta super izpuha za začetek tunanja in sta očitno zelo dobra in cenovno dostopna, če sta tako na gosto posejana po skuterjih... si upam trdit, da je ZX najbolj prodajan izpuh za skuterje kdajkoli... ko boš kj tazga dosegu se pa men...

LeoVince 70 je pa potrata denarja, za to raje kupiš R1200 ali pa celo R1400 ali pa kakšno Carrero...

aja, pa cilindr... mimgrede, tuning se očitno piše samo z dvema N-jema... torej TUNING in ne TUNNING :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.....in da bi zdy na velko kupoval arrowe se tut ne rabš bat :devil:

Ja, s to izjavo se pa več kot samo strinjam... še res je :lol1: :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehe ok fant je cist ste mi zbil moralo z tem k praute da je arrow za en K... HEHEE

Red arrow...vem da je tunning;) sam to k hitr pises pa se mi ne da pisat tok :P

pa ZX je najbolj prodajan izpuh do sedaj

Popravljeno . Popravil Cilindr
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Red arrow...vem da je tunning;) sam to k hitr pises pa se mi ne da pisat tok :P

pa ZX je najbolj prodajan izpuh do sedaj

dj se nauč brt... ni tunning ampak je tuning :D

in arrow je res jajc

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zakaj pa nebi? a je kksn "special edition" ta tvoj zip? :slap:

AHAHA :lol: :lol1:

Kok se splaca dt na polini corso Polini evolution auspuh???k vem da je evolution za mau bolse kite..

Popravljeno . Popravil Cilindr
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

AHAHA :lol: :lol1:

Kok se splaca dt na polini corso Polini evolution auspuh???k vem da je evolution za mau bolse kite..

ne vprasaj kaj je delala tunned corsa + evo ror + 21ka, multivar to je blo to menda pri buheju... trgalo gate .) samo je vseeno malo premocn evo ror.. za na corso bi kaka c16ka znala bit vredu alpa rs70, 4race tak neki .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja bomo vidl u 5tk vm bom povedu ce to kej trga...17,5 polini corso , speed control, pa evolution aja pa malissi ojnca

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dons sm dobil auspuh Zx an. Pa sam da sm udpru škatlo mi je u glavo padl k je pr strani udrt notr in to ravno na zananji strani. Zanima me če je to kakšen velik problem, da je kaj narob. Drugače se pa naročal na scooterkitu. Prosm za pomoč. .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ojooj :slap:

..prvo ti predlagam, da pokličeš na skuterkit pa naj ti zamejajo auspuh..

..ta vdrtina se bo sigurno poznala (odvisno od velikosti)..a je vdrto na

cevi tm k so prekati ali je vdrt dušilec.?

..V vsakem primeru bi jest na Skuterkit poklicou pa se zmenu, da ti ga zamenajo..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!