Skoči na vsebino

Leovince ZX - problemi


KaMiKaZe

Priporočene objave

  • 1 mesec pozneje...

Mene pa sam zanima tt glede ZX-a...mam Peugeot Speedfight 2 in nameravam kupt ZX-a...zj pa vprašanje...kuk mislte da bom kj dubu pr pospeških pa končni...no če kdo ve...nej napiše

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa sam zanima tt glede ZX-a...mam Peugeot Speedfight 2 in nameravam kupt ZX-a...zj pa vprašanje...kuk mislte da bom kj dubu pr pospeških pa končni...no če kdo ve...nej napiše

LP

dubu bos na koncni in na pospeskih samo dej nujn vn blokado iz izpuha drgac nis nc naredu :) pa se tiste ferdce al valcke ,kr bos dubu zdravn dej notr :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dubu bos na koncni in na pospeskih samo dej nujn vn blokado iz izpuha drgac nis nc naredu :) pa se tiste ferdce al valcke ,kr bos dubu zdravn dej notr :whistle:

hja...1.: ke je blokada u roru?

2.: mehankar mi reku da se pr tem mojem ne meja valčku kr je pol sam še slabš

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hja...1.: ke je blokada u roru?

2.: mehankar mi reku da se pr tem mojem ne meja valčku kr je pol sam še slabš

če mu res verjameš te je dobro nasral :lol1:

a če maš ti npr v avtu mašino z 50HP, in pač nek menjalnik, ki se razvrti v peti pri 140km/h, in če bi dal (teoretično) ti not v ta avto mašino z 300HP, tut nebi menjal menjalnika oz. prestavnih razmerij :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če mu res verjameš te je dobro nasral :lol1:

a če maš ti npr v avtu mašino z 50HP, in pač nek menjalnik, ki se razvrti v peti pri 140km/h, in če bi dal (teoretično) ti not v ta avto mašino z 300HP, tut nebi menjal menjalnika oz. prestavnih razmerij :?

ma ja...mene zj mal jebe kr nwm ka b nredu...al b dau majn dnara pa ZX-a gor...al pa mal več dnara pa Yasunija gor...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma ja...mene zj mal jebe kr nwm ka b nredu...al b dau majn dnara pa ZX-a gor...al pa mal več dnara pa Yasunija gor...

če mene vprašaš.......jst bi gledu za rabljenimi izpuhi, ker novega se res ne splača kupit

evo klikni, potem pojdi na forum, pa rubriko kupim prodam, in pa rezervni deli, tam najdeš kar češ

EU MOTO

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če mene vprašaš.......jst bi gledu za rabljenimi izpuhi, ker novega se res ne splača kupit

evo klikni, potem pojdi na forum, pa rubriko kupim prodam, in pa rezervni deli, tam najdeš kar češ

EU MOTO

ma...mam eno izkušno s tem...rablenim pa ista stran ...sm kupu en ror...ku mi je u rokah na pou se prelamu...tk da zto jst nove gledam

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

drgac pa ce mas PLEOMATSKO pistolo...to k majo vulkanizerji...to ka<r je koci reku je tut uredu sam mau poskodujes glavo bata sam ni pa nc hudga dela se vedno brez problema;) :OK:

U bistvu je se neki.....to jst prakticerm....uzames najvecjo gedora kaj jo mas ...in potem prsrazfas gor lepo in uzemes kladivo in udaris po gedor hitro in mocno...in se tut odstaufa....(tko k pleomarska pistola ..kao..ma moment deluje)

zberi kar cs;)

sam k bos razdru vario ga isto nazaj sestav...pa fedrce bos tezko sam zamenu....

Drugače maš pa tudi nastavek da ga daš na veternico vziroma zobnik ki ga zavrti einlaser in lepo odšraufaš =)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej lohk sam nek prašam..kaj ZX lohk daš na bilo kater skuter oz. model ali ne? :?

ce je na voljo za tvoj tip agregata ja.. kaki skuter pa mas?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mislm to ni moj no....am sm dal napačno sliko .....čist tko sam d visš..kako zgleda

am kaj sploh lohk daš na 4-taktnega..če lohk sploh kej

dej predlagite kej..k nimm idej...res ne

post-14497-1172607797_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni potrebe po akrapovicu, izpuh za ta tvoj motor ti lahko naredi vsak mojster ki ima primerno orodje in nekaj znanja. Stvar je dokaj enostavna, potrebujes le ravno cev in dusilec na koncu, vse skupaj pa more biti pravilno dimenzionirano. .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehe kej si bi mislu če bi vidu yiyinga z akrapovičem hehe sej bi bil škarik več vreden od motorja

samo če je doma narejen nima homologacije zato lahko imaš dosti problemov

čene brezveze kupovati 4t skuterje

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehe kej si bi mislu če bi vidu yiyinga z akrapovičem hehe sej bi bil škarik več vreden od motorja

samo če je doma narejen nima homologacije zato lahko imaš dosti problemov

čene brezveze kupovati 4t skuterje

Ja zate ja za nekatere pa ne ker ga rabijo samo do trgovine ane. Jest tud nemaram 4 taktnih sam če so pa njim ušeč pa nej uživajo važn da se pelješ

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kšn avspuh kšna cena kej blojiš :? :? :?

Ajoj...kako ti rad odgovarjas(pa tudi ce res brez veze)...malo si preberi o katerem izpuhu govori tema...(p.s. NASLOV TEME) .)

Popravljeno . Popravil Fabo
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja no ma smo malo vrstic prej govorili o akrapovičih... tko da

čene pa je zx za svojo ceno the best :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!