Skoči na vsebino

Leovince ZX - problemi


KaMiKaZe

Priporočene objave

KIRE VALČE OZ. FEDRCE PA MORM DAT NOT?

tiste ki si dobil zraven... rdeče LeoVince fedrce in 4,5 gramske valčke :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kupi si set malossi federc (cca 2k) in 7g valčke..ti si naštelaj! Če so pretežki valčki pač daš not trše federce npr malossi rdeče...trde federce+težki valčki tvorijo neko ravnovesje da ma skuter lepo končno in dobre pospeške...za 50cc seveda :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...
  • 1 mesec pozneje...

ce kups Leovince ZX dobis zravn se mi zdi use to

sam nism zihr .) drgac so valcki tm okol 3 jurje fedrcki pa ksnga jurja pomoje :D ni hudga :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

valcki malossijevi so 2500, rms pa 1500 pri nas v mb.. drugace pa za zxa bi jas dal gor ene 4.3g tam neki..

pri ZX dobiš zraven 4,5 g valčke, dobr si trofu ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Zdravo!

Jest mam Peugeot speedfighta 2 letnik 2001, pa ma not use blokade pa vse blokade, skratka nič predelan, pa mi leti 50 km/h. Gor ma tud original auspuh, pa me zanima če si kupm Zx-a al naj si rajš kupim RR-a... kaj predlagate? :devil:

Lp Matija.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

oba sta ista, razlikujeta se samo v dusilcu.. keri skuter pa mas? pa pol ko bos kupo izpuh ne pozabi dat blokade iz variota pa iz rora oni konus ven ce bos kupo novega .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sam jst ti raj predlagam da kups LeoVince TT...cenejsi pa ista kvalitela ..pa se redkejsi je ..ga nima usak :) poglej slike na neti pa se dusilce ma barvne da ti bojo pasal zravn skuterja :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

PS se slika :) [attachmentid=82847]LEPSI PRIDE NA SKUTREJU SEM JIH ZE VIDEL RES LEPO :OK: :OK: :OK: :OK: Ce bi biu na tvojem mestu bi vzel TT 100% NE RR IN NE ZX

post-8793-1159537584_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil Cilindr
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

po moje so 99% valjčki.

moj kolega je našraufu rr leo vince, valjčke je meu pa original.

mopi mu je šel 75-80 km/h, valjčke je meu pa original.

do 20-30 sploh ni dobil moči, ko pa je prišlo do 20ali ro(nekje umes)je pospešilo kot noro.

namontiral je lažje valjčke pa je blo ql.

LP

btw olje kej dost na to ne vpliva, olje bolj ko ne vpliva na dolgi rok

če sm se kej zmotu me popravte

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v variatorju take kuglice ko variator potisnejo bol zraven k veternici,zaradi tega pa potem začne jermen drseti bol navzgor med variatorjem in veternico ter se tako začne večat hitrost..kao kmečka razlaga :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vem da kle u Lj ce misls novga kupvt bos dou tm okol 35 jurjev za ZX...... TT je pa cenejsi uzun se ga prodaja za 99 € ..ZX je pa uzun 125 € tko da nevem no jst bi ti osebno raj priporocu TT

PS: stari TT cisto malo zaostaja po preformancih ne dosti pa se je prou narejen za 50 ccm...

Tko da fnt raj kup TT to je moje mnenje ...cenej te pride , lepsi je , pa razlika je skoraj ne opazna med ZX in RR ( po performancih-Zmoznostih)

Odlocitev je pa vekakor tvoja :)

VALCKI: teli modri so valcki te kroglce:) zravn so fedrcki tm gor je pa salca kjer so valcki not tisti beli :)

[attachmentid=82877]

post-8793-1159609625_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!