Skoči na vsebino

Razlogi za poroko???


Alla

Priporočene objave

Midva z Dado NIKOGAR NE SILIVA V POROKO !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Če bi pazljivo prebral vse stavke, pa jih očitno nisi, bi razumel, da midva praviva samo, da nama nič ne manjka, ker sva poročena. Dejstvo pa je, da tudi vse to kar midva imava, NE BI mogla ustvariti, če se ne bi razumela, oziroma, če se ne bi v življenju podpirala. Z jamranjem nikamor ne prideš.

Ja, več tisočletij ljudje niso vedeli, za kaj so prikrajšani.

A je potreben kakšen komentar?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... in spet :twisted: ,

v čem se bo spremenila kvaliteta odnosa in življenja partnerjev, če se poročita?

:roll: beats me.......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ak, zakaj provociraš poročenčke???

Nekaterim od njih to pač toliko pomeni, da so bolj srečni poročeni kot če bi samo živeli skupaj. Mogoče je pa to zato ker rabijo občutek pripadnosti nekomu in s poroko si ta občutek naredijo bolj siguren. Ne vem, mogoče je pa to???? :D :D :D :D

Alla

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ce sta si cloveka zvesta je tisti kos papirja cista formalnost; ce si pa nista,pa tisti papir ni vreden niti za rit obrisat´. :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in s poroko si ta občutek naredijo bolj siguren. Ne vem, mogoče je pa to????    

Plosk, plosk,plosk Alla. Kok se že reče 'zadeti glaviček na žebljiček'....

PS

Sploh pa nisem rekel, da se JST nikoli ne bom poročil :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Alla!

Ne ga biksat. Pa tko se Gregsov trudi okol tebe. Posveti se mu čimbolj, ne bo ti žal. VERJEMI !!! :?:

Saj bi se mu posvečala, če ne bi skoz za računalnikom visel! :(

No, ampak tisto s poroko se pa pri meni tako dnevno menja (pač odvisno od razpoloženja), ampak to še vedno ne pomeni, da se bova že letos poročila..... :wink: :D :twisted:

No, sploh pa, kaj se ve kaj prinese jutri..... (ali pa pojutrišnjem)

AD1: Matic, kaj pijes?! :wink: :D

AD2: :shock: JAZ visim za racunalnikom?! Kdo pa potem Bejewled nabija po dve uri, namesto, da bi kaj bolj koristnega delal?! :wink: :twisted: :D

AD3: :shocked!: POROKA?! Madonca, res je pravilen pregovor, da je kovaceva kobila bosa...delam v informatiki, a sem toliko neinformiran, da o lastni poroki nic ne vem... :twisted: :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

AD3: :shocked!: POROKA?! Madonca, res je pravilen pregovor, da je kovaceva kobila bosa...delam v informatiki, a sem toliko neinformiran, da o lastni poroki nic ne vem... :twisted: :D

... saj sem vedel ...

KDAJ IN KAM moramo priti na fešto??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Easy, ustavi konje!!!!!!!!!!!!!!

Nč še ne bo s poroko Alla in Gregs.... Mogoče ma pa Gregs že kakšno drugo ogledano, ki je že readi za ohcet....

Je pa res, da greva v soboto z Gregsom eno poroko gledat, pa če nama bo zlo všeč...no, mogoče bo pa pol kaj.... :wink: :D :D :D

Alla

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Easy, ustavi konje!!!!!!!!!!!!!!

Nč še ne bo s poroko Alla in Gregs.... Mogoče ma pa Gregs že kakšno drugo ogledano, ki je že readi za ohcet....

Je pa res, da greva v soboto z Gregsom eno poroko gledat, pa če nama bo zlo všeč...no, mogoče bo pa pol kaj....

AD1: Hmnjaaaa.... nooooo... clovek mora vedno imeti se kaksno rezervo... :wink: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :D

AD2: :shocked!::shocked!::shocked!::shocked!::shocked!: Aha, danes je samo tisti dan, ko ji poroka ven seka... But season's already changing... :wink: ...torej bo cez dve uri drugace...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dialog med zakoncema, zvečer v postelji, po opravljenih zakonskih dolžnostih, sladko utrujena in tesno objeta (poročenim v opomin, samskim v premislek!):

Žena (zasanjano): Kaj bi storil, če bi jez umrla? Bi se znova poročil?

Mož (zaspano): Zagotovo ne!

Žena (vznemirjeno): Zakaj ne - ti v zakonu ni prijetno?

Mož (previdno): Seveda mi je.

Žena (zleze iz objema, se nasloni na komolec s pričakujočim pogledom): Zakaj se torej ne bi spet poročil?

Mož (buden, vdano): No, dobro, bi se pa ponovno poročil.

Žena (z bolečino na obrazu): Bi se?

Mož (glasno zastoka in se prevali na bok).

Žena (vztraja): Pa bi spala v najini postelji?

Mož (prepričano): Kje drugje pa naj bi spala?

Žena (vztraja še naprej): Bi zamenjal moje slike z njenimi?

Mož (razumsko): To se zdi primerno.

Žena (vztraja in vztraja): Pa bi ona uporabljala tudi moje palice za golf?

Mož (olajšano): Ne, je levičarka.

Žena (tišina).

---

Mož (z obrazom v blazini): Sranje.

:twisted: :twisted: :twisted: :lol: :lol: :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dialog med zakoncema, zvečer v postelji, po opravljenih zakonskih dolžnostih, sladko utrujena in tesno objeta (poročenim v opomin, samskim v premislek!):

Žena (zasanjano): Kaj bi storil, če bi jez umrla? Bi se znova poročil?

Mož (zaspano): Zagotovo ne!

Žena (vznemirjeno): Zakaj ne - ti v zakonu ni prijetno?

Mož (previdno): Seveda mi je.

Žena (zleze iz objema, se nasloni na komolec s pričakujočim pogledom): Zakaj se torej ne bi spet poročil?

Mož (buden, vdano): No, dobro, bi se pa ponovno poročil.

Žena (z bolečino na obrazu): Bi se?

Mož (glasno zastoka in se prevali na bok).

Žena (vztraja): Pa bi spala v najini postelji?

Mož (prepričano): Kje drugje pa naj bi spala?

Žena (vztraja še naprej): Bi zamenjal moje slike z njenimi?

Mož (razumsko): To se zdi primerno.

Žena (vztraja in vztraja): Pa bi ona uporabljala tudi moje palice za golf?

Mož (olajšano): Ne, je levičarka.

Žena (tišina).

---

Mož (z obrazom v blazini): Sranje.

:twisted: :twisted: :twisted: :lol: :lol: :lol:

Hvala bogu nimam palic za golf, torej ne leti name. :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Easy, teb se pa na smrt gre na eno fešto....

Dej počaki še mal, pol se pa naslednjo soboto na Ratnik odpelji!!! Ni sicer ohcet, ampak žural ga boš pa vseeno lahko... :D :D :D :D :D

Alla

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... ravno to je problem ... Ratnik je ZElo pod :?: , zato pa tako mrzlično iščem kakšno nadomestno fešto ... 8)

T.R.P.I. :P 8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... ravno to je problem ... Ratnik je ZElo pod  :?: , zato pa tako mrzlično iščem kakšno nadomestno fešto ...  8)

No, bom poskusila malo na Gregsa pritisnit, mogoče se pa lahko še letos poročiva, pol boš pa taprvi povabljen..... :D :D :D :D

Alla

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... ravno to je problem ... Ratnik je ZElo pod  :?: , zato pa tako mrzlično iščem kakšno nadomestno fešto ...  8)

No, bom poskusila malo na Gregsa pritisnit, mogoče se pa lahko še letos poročiva, pol boš pa taprvi povabljen..... :D :D :D :D

Alla

No no smo že bližje tistemu mojemu......ali morda,čisto slučajo....tako.....v podzavesti......ITD :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :D :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   1 član

    • Buschi
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!