Skoči na vsebino

Razlogi za poroko???


Alla

Priporočene objave

Karkol, sam ne nekaj..... :roll: A nimaš nč domišlije???? :

Recimo: predano ljubeca?! :oops: 8) :D

Saj sem vedela, da boš pravilno napisal.... :wink: :D :D :D :D :D

Alla

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nisem prebral vseh pisem,tko da če je blo že kaj o tme napisano se opravičujem. Razlogi za poroko:

- So ljudje, ki se dejansko bojijo biti sami. Zatorej vidjo v poroki tudi eno obliko varnosti. Mislim da gre za bolj ali manj izrazito psihično motnjo. No kakorkoli.

- Se nekateri zaljubijo (jaz vedno nesrečno...zato na koncu vedno pristanem s takšnimi v katere nisem zaljubljen..sm pač preklet, kaj nej)

in potem ravnajo impulzivno in emocionalno..ne racionalno(razumsko). V nekaterih primerih je tudi po 20 letih vse vredu, spet v drugih pa ne..kr zaljubljenost pa v večini primerov enkrat mine).

- Materialne koristi :wink:

- Zaradi pritiska družbe in okolice. V velikih mestih to ni tako izrazito, na deželi pa je tuliko bolj (tam gledajo postrani neporočene).

- Nekateri si želijo družino (ki jo veže zakon(po možnosti cerkvena poroka)).

- zdej mi pa zmanjkuje idej. NO če se bom kdaj poročil, upam da se bom zaradi druge in tretje alineje :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dragi moji (predvsem Gregs):

1. Nikoli nisem trdila da sem romantična (trdim ravno nasprotno)

2. Kako so že včasih rekli? Tujega nočem, svojega ne dam!!!! :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

Alla

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dragi moji (predvsem Gregs):

1. Nikoli nisem trdila da sem romantična (trdim ravno nasprotno)

2. Kako so že včasih rekli? Tjega nočem, svojega ne dam!!!! :evil:  :evil:  :evil:  :evil:  :evil:  :evil:  :evil:  :evil:  

Alla

... ooooo ..... dober dan ... 8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se mi zdi, da se je danes še tako mala možnost (če je sploh kdaj obstajala) za poroko odplavala nekam daleč stran..... Tko, da tele fešte še kar ne bo.....:evil: :evil: :evil:

Alla

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Preden se sploh začnemo spraševati o poroki bi se morali ljudje naučiti vspostaviti resničen odnos, ki temelji na brezpogojni ljubezni. Ko znaš to, pa tako ali tako poznaš tudi odgovore na takšna in podobna vprašanja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Preden se sploh začnemo spraševati o poroki bi se morali ljudje naučiti vspostaviti resničen odnos, ki temelji na brezpogojni ljubezni. Ko znaš to, pa tako ali tako poznaš tudi odgovore na takšna in podobna vprašanja.

Sem cakal en trezen odgovro, ne pa samo zafrkancije.. in je prisel... Celado dol pred tabo, o Climber... 8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, je, pa to ni ravno smešno.....

No, pa saj boš to prej ali slej izkusil.....

Ne se jezit.. nic slabega nisem mislil, no.... popiham?! :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Alla, Gregs!

Ja, kaj naj rečem. Včasih pridem sem gor na ta del foruma in kaj vidim? Vajino tekmovanje, kdo bo koga. Lepo, kar nadaljujta . :x :x :x (ostali se pa smejejo). :!:

LP matic

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!