Skoči na vsebino

Cestno črno sivo nabijanje in moraliziranje


Vanga

Priporočene objave

Že na podlagi tega, ko ti 10 kolegov motoristov reče, da jih to moti, bi lahko rekel, sam sem to počel, vendar..

... ampak to je povečini zaradi tega, ko nekdo zavre, drugi zadaj prepozno, pa ne da ga nebi videl, ampak refleksi pred jutranjo kavo niso tapravi.

Kolegov motoristov? Noben moj kolega tu gori ni tega napisal! S čredno pripadnostjo samo zaradi dveh koles pod ritjo si pri meni falil.

Jaz sem z debato tu zaključil in se poslovil ter samo še Damiju na direktno vprašanje odgovoril, ker ga je ravno takrat postavil in bi bilo nevljudno ne odgovoriti. Z "refleksi pred jutranjo kavo" si samo še potrdil tisto, kar sem s svojimi objavami želel doseči in si dokazati.

Tako da izvolite kar sami naprej ta prežvečena čreva vleči!

Adijo!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kolegov motoristov? Noben moj kolega tu gori ni tega napisal! S čredno pripadnostjo samo zaradi dveh koles pod ritjo si pri meni falil.

Jaz sem z debato tu zaključil in se poslovil ter samo še Damiju na direktno vprašanje odgovoril, ker ga je ravno takrat postavil in bi bilo nevljudno ne odgovoriti. Z "refleksi pred jutranjo kavo" si samo še potrdil tisto, kar sem s svojimi objavami želel doseči in si dokazati.

Tako da izvolite kar sami naprej ta prežvečena čreva vleči!

Adijo!

Sm pa tok vesel k si se poslovil, da kr na,..... :004
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še zmeri lohka nazaj pridem :evilgrin:

ti kar...bo vsaj malo manj rdeče na cesti ...

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

................

ok, dejstvo je ......da imajo prižgane meglenke zadaj enako svetilnost kot zavorne luči oz. izgledajo kot bi zaviral. S tem posledično tistega, ki je takoj za tabo "živcirajo" ker tako nikoli ni 100% prepričan ali zaviraš ali ne..

Zato imaš že tudi vozila, ki imajo serijsko vgrajeno dnevno kratko luč samo spredaj. Zadnje pozicijske več ne gorijo in krepko se zmanjša nevarnost spregledanja zavornih luči ob bremzanju in posledično naleta.

Če so že ugotovili, da je pozicijska luč podnevi moteča za zavorno luč je potrebno še razmišljati ali so zadnje meglenke moteče? Eno še prebaviš. Če pa gorita dve sta hudo moteči za oči. Dober voznik bo pri prižigu dolgih luči od zadaj hitro skapiral kaj je potrebno narediti, začetniki in vozeki pa ne.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zato imaš že tudi vozila, ki imajo serijsko vgrajeno dnevno kratko luč samo spredaj. Zadnje pozicijske več ne gorijo in krepko se zmanjša nevarnost spregledanja zavornih luči ob bremzanju in posledično naleta.

Če so že ugotovili, da je pozicijska luč podnevi moteča za zavorno luč je potrebno še razmišljati ali so zadnje meglenke moteče? Eno še prebaviš. Če pa gorita dve sta hudo moteči za oči. Dober voznik bo pri prižigu dolgih luči od zadaj hitro skapiral kaj je potrebno narediti, začetniki in vozeki pa ne.

si pozabu še na I30, sam on je skapiral ,pa sveti sam iz čiste hudobije :ninja:
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Justin, katerim? Tistim, ki si ne dajo nečesa lepo dopovedati ali onim drugim, ki jim hočejo to dopovedati? Ali vsem skupaj? Je pa res, da včasih debata zaide iz nekega normalnega dopisovanja na prenizko raven, kar pa nazadnje vse vpletene postavi na nivo otroškega vrtca, naj mi otroci oprostijo primerjavo ;) .

LP Robert

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

si pozabu še na I30, sam on je skapiral ,pa sveti sam iz čiste hudobije :ninja:

Kaj pa če je začetnik .) ? Ali pa blontna ona? Morda si ni sam kriv :rolleyes: . Lahko da so ga zašuštrali...

Dvomim, da je tako zabit in si verjetno nabija poste :whistle:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz bi ravnal "uravnoteženo" in bi nagradil tako ene kot druge. Sebe bi seveda izvzel :D

js moj častn doktorat sploh ne sprejmem, če ti nisi vsaj nominiran........bom kr bojkotiral vse skupaj! :BUA:
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

fog_lights.jpg

Tle mate, k ne znate nehat! :evilgrin:

ta plavi že pišejo kazen!!! :grim
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

K sm vidu znamko avta mi je vse jasn. :kva2::bounce::bum:

Popravljeno . Popravil gusar
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

K sm vidu znamko avta mi je vse jasn. :kva2::bounce::bum:

Pa imamo še enega d....... ki ocenjuje ljudi po videzu in po avtu nimaš kaj ni pomoči nekaterim predvsem tebi gusar!!!

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

N'č ne bo, se ne vid tablce :P

Odgovor je enak prejšnjemu. :P

a če se ne vidi tablice ne moreš prebrati članka ??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa imamo še enega d....... ki ocenjuje ljudi po videzu in po avtu nimaš kaj ni pomoči nekaterim predvsem tebi gusar!!!

Če nisi vedu ,da vsakemu značaju pripada določen tip vozila ali pa določenemu tipu odgovarjajoč tip in barva vozila, kar je znanstveno dokazano.Pol teb ni pomoči,na žalost. :kva2::wallbash:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če nisi vedu ,da vsakemu značaju pripada določen tip vozila ali pa določenemu tipu odgovarjajoč tip in barva vozila, kar je znanstveno dokazano.Pol teb ni pomoči,na žalost. :kva2::wallbash:

Žalost!Ja zelo exzatno znanstveno nakladanje za nakladače!

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če nisi vedu ,da vsakemu značaju pripada določen tip vozila ali pa določenemu tipu odgovarjajoč tip in barva vozila, kar je znanstveno dokazano.Pol teb ni pomoči,na žalost. :kva2::wallbash:

Ja, itak, znanstveno ... da se nam posral od smeha ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:P ja kej se pa zdej režite? Na mojo osebnost paše rdeč ferarri al pa rumen lambo! Popravljeno . Popravil DAMI34
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:P ja kej se pa zdej režite? Na mojo osebnost paše rdeč ferarri al pa rumen lambo!

jA VALDA JE RAZLIKA MED FERARIJEM ALI KIJO.Najbol mi je pa všeč,da mačke zacvilijo,ko jim stopiš na rep. :kva2: povej mi kakšen avto voziš pa ti povem kdo si. :beer2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jA VALDA JE RAZLIKA MED FERARIJEM ALI KIJO.Najbol mi je pa všeč,da mačke zacvilijo,ko jim stopiš na rep. :kva2: povej mi kakšen avto voziš pa ti povem kdo si. :beer2:

piadžo mp3 ?

rrrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!