Skoči na vsebino

Cestno črno sivo nabijanje in moraliziranje


Vanga

Priporočene objave

O nesreči sta bila obveščena tudi preiskovalni sodnik in državni tožilec, ki se ogleda nista udeležila.......................

a ni pri smrtni žrtvi to celo 100% obvezno ??? no vsaj za preiskovalnega se mi zdi da je... a so kar po telefonu verjeli policistom , da niso spregledali kake malenkosti ? to meji na šalabajzerstvo ....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

http://www.motosvet....ost__p__1877554

O nesreči sta bila obveščena tudi preiskovalni sodnik in državni tožilec, ki se ogleda nista udeležila.......................

a ni pri smrtni žrtvi to celo 100% obvezno ??? no vsaj za preiskovalnega se mi zdi da je... a so kar po telefonu verjeli policistom , da niso spregledali kake malenkosti ? to meji na šalabajzerstvo ....

Pr nas tud vrhovno sodišče brezpogojno verjame Mililičniku :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

http://www.motosvet....ost__p__1877554

O nesreči sta bila obveščena tudi preiskovalni sodnik in državni tožilec, ki se ogleda nista udeležila.......................

a ni pri smrtni žrtvi to celo 100% obvezno ??? no vsaj za preiskovalnega se mi zdi da je... a so kar po telefonu verjeli policistom , da niso spregledali kake malenkosti ? to meji na šalabajzerstvo ....

v primeru prometne nesreča s smrtnim izzidom, mora po zakonu ogled opraviti tudi preiskovalni sodnik. obvezno.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v primeru prometne nesreča s smrtnim izzidom, mora po zakonu ogled opraviti tudi preiskovalni sodnik. obvezno.

mogoče je mel pa zmenek s tajnico ....

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Problem je tudi v družini.......ki ne zazna, da je.....kljub spoštovanju in ljubezni do starega ata, očeta......nesposobna takemu človeku odvzeti ključe od avtomobila.....ali ga prepričati, da je za vožnjo nesposoben. Morda........je pa PRAV družini to stanje ODLIČNO......da z njim nimajo opravka, da jim ga ni potrebno voziti ali namesto njega opravljati nakupe.....zdravnik.......ITD.

Jaz osebno.....bi vsaj simbolično.....kaznoval tudi družino!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Popravljeno . Popravil klimbra
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

je že res prijatelj klimbra ampak jaz sem videl en tak primer in so bile smrtne zamere ko je tast mu vzel ključe in prodal avto pa čeprav je bilo to edino pravilno ker človek ni več videl nič pa se je veselo vozil. tast je sicer že prej to govoril ampak šele ko se je ata doma zabil v garažna vrata so to videlu tudi drugi v družini. v garažna vrata pa se je zabil ker jih je ob odhodu pustil odprta, vmes pa mu je nekdo zaprl vrata in on ob prihodu ni videl da so zaprta. :wallbash:

po 60 letu uvest brezplačna zdravniška testiranja in osebno odgovornost zdravnika če da izpit osebi, ki ni sposobna. seveda pa iz prometa iztočasno dat vse kronične alkoholike, ki lahko dobijo izpit nazaj šele ko dokažejo da so ozdravljeni. še hujše je koliko kroničnih alkoholikov je na cesti pa ne zdravniki in ne družina ne reagirajo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pervy, me prav zanima, če boš isto razmišljal, ko boš 60 let star :grrr se upam stavit, da ne, moj pokojni oče je sam od sebe prenehal voziti avto, ko je uvidel, da ni več siguren vase :worship: , star pa je bil 80let, zdravnik pa mu je hotel še kar podaljšat vozniški, pa ni hotel :worship:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pervy, me prav zanima, če boš isto razmišljal, ko boš 60 let star :grrr se upam stavit, da ne, moj pokojni oče je sam od sebe prenehal voziti avto, ko je uvidel, da ni več siguren vase :worship: , star pa je bil 80let, zdravnik pa mu je hotel še kar podaljšat vozniški, pa ni hotel :worship:

Eni so pri 60 fit, drugi pa so "adijo". Odvisno je od sreče v življenju in od tega koliko daš na zdravje. Zato pa so tu zdravniki, ki bi naj odločali in nadzirali in pregledovali. Ampak ne delajo tega tako, kot bi morali. Vsi ne. Ker kaj pa tisti, ki sami živijo ali pa so skregani z vsemi.... in težko je biti objektiven sam do sebe, koliko si še sposoben. To mora odločit usposobljen zdravnik. Pa saj jih plačujemo za to, kaj ne ??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pr 60 že...to ne rečem, sam če si pa enkt str 80 pa res ni več realno da voziš... enostavno ni več zadost zbrana oseba pr teh letih za na cesto ...pa nej reče kar če kdo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej zato pa preverjanje. Če si fit pa super pa oh in sploh, potem preverjanje narediš za šalo. Če si pa komaj sposoben zlezt v avto, kaj sele da bi bil varen voznik, pa pac pades in papa vozniska. jebiga, takle mamo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

........ali tajnikom. :smoke:

:xx: :blink: :whistle:

ja če je sodnica potem mogoče s tajnikom..če je pa sodnik pa fuj ga gleda..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pervy, me prav zanima, če boš isto razmišljal, ko boš 60 let star :grrr se upam stavit, da ne, moj pokojni oče je sam od sebe prenehal voziti avto, ko je uvidel, da ni več siguren vase :worship: , star pa je bil 80let, zdravnik pa mu je hotel še kar podaljšat vozniški, pa ni hotel :worship:

če bodo rekli da morem pri 60-ih na zdravniškega bom pa šel in potem vsako leto magari. saj zato pa pravim da bi moral bit zdravniški BREZPLAČEN in ne da imaš potem ful stroškov z tem.

zanašat se na to, da bom sam opazil se ne gre. saj jaz ne bom opazil da nisem več sposoben, meni se bo pač zdelo kako prazna je cesta ker ne bom videl ali slišal nič :smoke:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma pol folka že pri 50 ni sposobno obrniti glave levo in desno.... :grrr

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja če je sodnica potem mogoče s tajnikom..če je pa sodnik pa fuj ga gleda..

Sam da ni s psom, pa bo v redi :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kar se tiče nesreče z reševalcem in 83 let starim voznikom... pojdite enkrat z nekom starejšim na to podaljševanje izpita pa boste videli, zakaj jim ga podaljšajo. To je običajen klepet o tem "ja gospod, a še vozite? kako vam pa gre? a ste imel kakšno nesrečo?" "Aja, prjatli, fantje pravjo, da dobro peljete...ja no pa dejva še mal podalšat, a ne gospod? Ja pa srečno vožnjo, ne!" Eden tak je v moji bližini... sorodniki verjamejo izvedencu medicine dela prometa in športa, če mu hočejo vzet avto, ker je podrajsal že vse objekte na dvorišču, grozi, da jih bo razdedinil.... mene bi kmalu snel na mopedu, ampak ljudje nič ne ukrenejo.

Upam, da se reševalec pocajta maksimalno!

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kar se tiče nesreče z reševalcem in 83 let starim voznikom... pojdite enkrat z nekom starejšim na to podaljševanje izpita pa boste videli, zakaj jim ga podaljšajo. To je običajen klepet o tem "ja gospod, a še vozite? kako vam pa gre? a ste imel kakšno nesrečo?" "Aja, prjatli, fantje pravjo, da dobro peljete...ja no pa dejva še mal podalšat, a ne gospod? Ja pa srečno vožnjo, ne!" Eden tak je v moji bližini... sorodniki verjamejo izvedencu medicine dela prometa in športa, če mu hočejo vzet avto, ker je podrajsal že vse objekte na dvorišču, grozi, da jih bo razdedinil.... mene bi kmalu snel na mopedu, ampak ljudje nič ne ukrenejo.

Upam, da se reševalec pocajta maksimalno!

Ja, in da staremu atu vzemejo izpit in fajno kazen naložjo.,...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam tale z reševalcem je ODLIČEN protiargument rumenim jopičem. Nima veze, da je bil tip 83 let star. Takih je dosti in bodo tudi mene spregledali, jopič gor ali dol.

Vsi nazaj v avtošole in večji poudarke na opazovanje okolice (kolesarji, pešči, OSTALI PROMET skratka). To je edina rešitev.

In pa seveda mi kreteni moramo vozit po predpisih. Sorry, tako je.

Popravljeno . Popravil nsignific
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsako nedeljo sem priča an število stricov z klobuki (kape), ki se niso več sposobni vozit vsaj približno po predpisih (omejitvah), da ne omenjam krožišč in poznavanje prometnih znakov... Za to jaz nebi obsojal bližnjih ker zaradi takih stvari lahko kaj hitro pride do kake zamere (prodati avto, skriti ključe ipd)... to je stvar ZRAVNIKA, ki NEBI SMEL podaljšati zdravniškega. Ko sem delal izpit za motor sem bil v čakalnici g. Nikolića (tisti ki ste iz gorenjskega konca ga boste verjetno poznali) priča kako se to dela. Prišel je stric 91 let iz KRŠKEGA, ker mu je tam zdravnik oz. dispanzer za medicino dela potrdil zdravniško z omejitvijo (sicer se nebi smel več voziti ponoči). Stric je očitno izvedel, da se pri g. Nikoliću da to narediti bolj po domače in da bo pri njem naredi zdravniški pregled brez omejitve. Torej dokler bomo imeli take "mazače" kot dispanzerje za medicino dela se bodo taki NESPOSOBNI vozili po naših cestah. Kot je nekdo že omenil težko je biti objektiven sam do sebe in takrat je to naloga tretje osebe (zdravnika) da ti pove, da enostavno nisi več za na cesto!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!