Skoči na vsebino

Cestno črno sivo nabijanje in moraliziranje


Vanga

Priporočene objave

Je malo razlike če to delaš na prazni cesti, katerikoli, ali na polni AC ob konici in se lepiš tistemu pred seboj, ki želi normalno s 130-140 prehitet tovornjaka.

Brezobziren (in nevaren) do drugih si lahko tudi pri 120 na uro na AC (ko se npr proti ljubljani kotalita oba pasova, eden s 100, drugi pa z 80), zato ne rabiš divjat 200 na uro...

če se en pas vali 80 drugi pa sto, majkemi noben ne gre 200...razn po zraku

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ste ze resl svet? :D

rešujemo :P počas pa 200 na uro :P

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1. na AC ni možnosti (razn če kdo nasprot vozi) čelnega trčenja, na navadni cesti se pa lahko hitro zgodi, ti 100km/h, nasprotivozeči 100km/h, pa jih je skup 200km/h

Damiju nekaj fizike v razmislek...

Dva avta z vsak po 100 čelno je bolj ugodno kot en s 100 v drevo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1. na AC ni možnosti (razn če kdo nasprot vozi) čelnega trčenja, na navadni cesti se pa lahko hitro zgodi, ti 100km/h, nasprotivozeči 100km/h, pa jih je skup 200km/h

 

:nono:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men ni treba replicirat...ce se nis opazu

Ne, sej ti ne repliciram. Hotel sem samo pokazat...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moti smao mene uporaba spakedranih tujk "replicirati" ko imamo že nekaj stoletij lepši izraz odgovoriti? Pa še ni tistega priokusa zraven...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moti smao mene uporaba spakedranih tujk "replicirati" ko imamo že nekaj stoletij lepši izraz odgovoriti? Pa še ni tistega priokusa zraven...

 

Spoštovani kolega replikant, prosim, da pri repliciranju na aplikativno repliko, ne producirate prejudiciranih replik. :OK:  

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1. na AC ni možnosti (razn če kdo nasprot vozi) čelnega trčenja, na navadni cesti se pa lahko hitro zgodi, ti 100km/h, nasprotivozeči 100km/h, pa jih je skup 200km/h

Damiju nekaj fizike v razmislek...

Dva avta z vsak po 100 čelno je bolj ugodno kot en s 100 v drevo.

fizika je prasica :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Matematika še večja.

 

Elektrika pa edina kurba, ki se ne pusti šlatat.

Zadnja trditev ne bo pila vode ,ne pusti se vsakemu debilu .......Lp Električar  ;)

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zadnja trditev ne bo pila vode ,ne pusti se vsakemu debilu .......Lp Električar  ;)

 

Lej sej nima veze kolk se pusti šlatat, dost je enkrat, da eno pravo srečaš v kakšni trafo postaji. Lp dipl.inž.elektrotehnike  ;)

Popravljeno . Popravil HyperJack
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sami neki elektro teoretiki.

 

Če 5 letni mulc utakne 4 prstke v 3 fazno vtičnico ga fajn prestraši, in trdi da ne ve zakaj ma posmojene prste.

 

 

LP, radovedni otrok. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sami neki elektro teoretiki.

 

Če 5 letni mulc utakne 4 prstke v 3 fazno vtičnico ga fajn prestraši, in trdi da ne ve zakaj ma posmojene prste.

 

 

LP, radovedni otrok. 

kako lahko 4 prste ftakneš v 3 lukne?

 

lp

dipl ing pojmanimamoletriki

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sami neki elektro teoretiki.

 

Če 5 letni mulc utakne 4 prstke v 3 fazno vtičnico ga fajn prestraši, in trdi da ne ve zakaj ma posmojene prste.

 

 

LP, radovedni otrok. 

 

najbolje je kakšen žebelj porinit not...al pa dva =)

kako lahko 4 prste ftakneš v 3 lukne?

 

lp

dipl ing pojmanimamoletriki

 

ta četrtega je v nulo porinil, da je fajn tokokrog zaključil =)

Popravljeno . Popravil HyperJack
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lej sej nima veze kolk se pusti šlatat, dost je enkrat, da eno pravo srečaš v kakšni trafo postaji. Lp dipl.inž.elektrotehnike  ;)

 

Je dovolj, da se po pomoti zamenja smer in se na trafotu prime napačno žico. NI zgledalo fajn  -_-

 

Lp dr.med, ki z trafo postaje rešuje nespretne in posmojene elektroserviserje.  

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je dovolj, da se po pomoti zamenja smer in se na trafotu prime napačno žico. NI zgledalo fajn  -_-

 

Lp dr.med, ki z trafo postaje rešuje nespretne in posmojene elektroserviserje.  

Mi znaš razložit o čemu govoriš? Če vodnike na transformatorju zamenjaš L1,L2,L3......lahko zamenjaš smer vrtenja uporabnikov ampak še vedno imajo vse tri faze tok,se pravi se jih sploh ne smeš dotikat in če se jih je rezultat isti kot če se L1,L2 in L3 ne zamenjajo ..............skratka prišli smo do točke kjer ugotovimo da je povsem enako če se dotakne bilokaterega vodnika(žice) ker so vse napačne razen nule .....

Če si pa mogoče mislila da je zamenjal vodnika L1(faza) in N(ničelni vodnik(žica)) :P  ja to je pa druga pesem ki pa prav tako nima nič z smerjo vrtenja uporabnikov....

Lp nespretni elektroserviser :)  

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lej sej nima veze kolk se pusti šlatat, dost je enkrat, da eno pravo srečaš v kakšni trafo postaji. Lp dipl.inž.elektrotehnike  ;)

Izgleda da v šoli zaostajate z napredkom :P Že uvajamo in izvajamo remonte TP pod napetostjo,prav tako se na NN omrežju že izvajajo dela brez prekinitve napajanja ,seveda so bila za to potrebna izobraževanja in posebna varnostna oblačila in specialna orodja ,toda kot vidiš znamo pravo srečat in jo tudi pošlatat  :)

Lp nespretni električar

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

js probam .. če me zruka sm neki zajebu .. če sm skuštran sm mau bolj zajebu .. če mi pa laske, obrvi in dlake iz nosa pokur... pol sm pa ornk zajebu :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Izgleda da v šoli zaostajate z napredkom :P Že uvajamo in izvajamo remonte TP pod napetostjo,prav tako se na NN omrežju že izvajajo dela brez prekinitve napajanja ,seveda so bila za to potrebna izobraževanja in posebna varnostna oblačila in specialna orodja ,toda kot vidiš znamo pravo srečat in jo tudi pošlatat  :)

Lp nespretni električar

 

Lej taki biseri, ki delajo pod napetostjo so temu primerno plačani..zakaj...ker danes si in jutri te ni več...se samo malo narobe obrneš ali pa zaradi površnosti drugega najebeš..

 

in če šlataš štrom zaščiten si pač pussy, nimaš bit kej zaščiten, sej žene tudi v rokavicah ne šlataš...kr priznej da ne bi bil isti filing  :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!