Skoči na vsebino

Cestno črno sivo nabijanje in moraliziranje


Vanga

Priporočene objave

Jest pa mam tudi 50, pač str prdec in včeraj sm biu na furi, pa me še danes vse boli za krepat. Pa še blizu vikiburgerja smo bli...

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Piše, da je motorist na cesti od Tržiča proti Ljubelju zapeljal v skupino, ki je peljala proti Ljubelju.

Jaz razumem tako, da se je nesreča zgodila na cesti Tržič-Ljubelj. Nemci so se očitno vračali z izleta po Sloveniji proti Baškemu jezeru, Slovenec pa je (po mojem mnenju) peljal navzdol, bil prehiter in v tunelu, ki rahlo zavija v desno, očitno zašel na drugi pas in trčil v njih.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Iz Trzica proti LJubelju prides samo do Celovca, na cesti iz Trzica do Ljubelja pa tudi do Trzica, ane. Sej ni enosmerna. Logika je hudic, vcasih je 1 in 1 tud 3. Pa brez zamere.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja mladina divja nimas kaj,poznam par taksnih :grimjs hodim cele dneve gor za upecat karmen a nje ni.. :ninja:

:kva2:  :kva2: :kva2:  

Včasih pa sem :grrr .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nič ne bom pripomnila, ampak zdi se mi, kot da so skoraj vse letošnje smrtne žrtve bile osebe v malo zrelejših letih (nekje okoli ali nad 50)?

Kaj lahko s tem sklepamo?

Da ni dobro sest na motor, ko si tam okoli 50.

 

 

Kaj pa vsi tisti mulci "neodgovorni divjaki"?

Ni jih tako malo na naših cestah. Pravzaprav vedno več.

...

Ti mulci "neodgovorni divjaki" so se postarali in so sedaj tam okoli 50.

Tresoče roke in zamegljen vid od silne popite kave in slinjenja okoli mladih motoristk.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem prav morala pogledati tvoj profil :grim .

Sedaj počakaj na reakcije nekaterih :closedeyes: .

So se me že navadili in me ne jemljejo več resno. Še posebej ne v neresnih temah.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... sem se jest tut pogledu u špegu...

smiley-scared001.gif

... pa sem si reku...

.... še dobr da to ni moj špegu....da to nisem jest.

:huh:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To me spominja na tisto pravljico, ko medved najde ogledalo in ga pokaže sinkotu medvedku; "Poglej kako velik in močan medved je na sliki" ... Sinček pa mu odgovori "Ati, pa saj je vendar mali medvedek". "Sinko, verjetno vidiš majhnega medvedka, ker imaš še majhne oči!" 

:grim

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

So se me že navadili in me ne jemljejo več resno. Še posebej ne v neresnih temah.

Seveda ne,sploh pa mi tam okoli 50,pa ne sekeri se sej tud drugih ne jemlemo resno  :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Iz Trzica proti LJubelju prides samo do Celovca, na cesti iz Trzica do Ljubelja pa tudi do Trzica, ane. Sej ni enosmerna. Logika je hudic, vcasih je 1 in 1 tud 3. Pa brez zamere.

noup.. do Tržiča prideš po cesti z ljubelja prot tržiču...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Srne so postale stalnica zjutraj. Jih kar redno vidim med Koprom in Bertoki... zanimivo bi jih pričakoval bistveno več in mnogo pogosteje Bazovica - Lokev pa na srečo nič.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

js sm tut včeri, zarad par "srnic", skor s ceste zapelu :P

js sm srne (une taprave, ki majo kosmate noge) vidu že sred dneva na kalu, na ridah, na precej odsekih na poti LJ - Kal ... srečo sem meu, da nism nubene še, namest šmrkla, dobu na balanco.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 srne na cest...ja groooza .... mestna deca, še dobr da vas ne motjo drevesa ob cest

Drevo ti ne skoči na cesto in te zbije po tleh.

Divjad je najnevarnejša ob mraku zvečer, ko gre na pašo in zjutraj, ko se vrača s paše. Se pa zadnja leta pojavlja tudi čez dan v okolici cest. Očitno se več ne bojijo ljudi in vozil.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!