Skoči na vsebino

Cestno črno sivo nabijanje in moraliziranje


Vanga

Priporočene objave

:hmm: zakaj bi bila? mene je  avtomobilist "izžrebal" iz skupine 5ih. na sredi sm vozu, POK direkt in samo vame. .....

si že kj težiu :jezik: 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

edin, če se ne gredo igrco na izpadanje :hmm:

:ninja: 

ja, sam pol je vlko vprašanje, koga dat odspredi. Kajti, če je odspredi ali drugi v vrsti ta najbolj počasen, pol ni tekmovalnosti in ni izpadanj. Edina možnost, k jo jaz vidim v tem primeru je igrica na izbijanje :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pri vožnji v skupini je zame 7 maksimalna številka. Ko sem road captain hočem na vsaki ravnini imeti pregled nad vsemi v skupini.
Zadnje čase sem pa še rajši zaščitnica na repu. Je bolj sproščeno. Seveda le zato, ker je skupina ljudi s katerimi se vozim "normalna" in pazi nase in na svoje. Dirkače smo kaj kmalu odslovili. Pa nismo ravno počasni.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

i30, a hočeš reč, de se greš ti tud kdaj pelat?!?!?!?! Sereš! :P

Popravljeno . Popravil Cartman
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pri vožnji v skupini je zame 7 maksimalna številka. Ko sem road captain hočem na vsaki ravnini imeti pregled nad vsemi v skupini.
Zadnje čase sem pa še rajši zaščitnica na repu. Je bolj sproščeno. Seveda le zato, ker je skupina ljudi s katerimi se vozim "normalna" in pazi nase in na svoje. Dirkače smo kaj kmalu odslovili. Pa nismo ravno počasni.

.... tud jest se vozim najraje zadaj ... :)

... pa kljub temu, da se vozim z normalnimi, dostkrat nimam vseh na očeh....  :):):)

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 

.... tud jest se vozim najraje zadaj ... :)

... pa kljub temu, da se vozim z "normalnimi"  :fyou:, dostkrat nimam vseh na očeh....  :):):)

prajtu, ti maš večkat "suze na očima"...preveč čustew? :P

Popravljeno . Popravil DAMI34
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa na začetek kolone obvezno čoperista, če se je slučajno znašel meb vami-nami:whistle:, ker bo drugače pometel s vsemi pred sabo, sploh če je dinamična vožnja in vlko bremzanja zadn cajt:ras:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kakorkoli obrnes . . .   skupine so nevarne . . . takve i onakve  :smoke:

Ej skupina Slaki ni bila nevarna skoraj za nikogar, razen za kakšnega metalca, a tudi tam so kasneje naredili kak premik...

Šalo na stran. Jaz osebno mislim, da skupina ni nevarna. Nevaren je posameznik, ki ne zna ocenit svojega znanja\sposobnosti, in misli, da lahko\mora peljat tako hitro kot najhitrejši v skupini. Tudi če je nekaj voznikov hitrejših ni nobenega problema če vozijo hitreje. Le na startu se je treba dogovoriti, kam se gre, ter kje so postanki. Vse je stvar dogovora.  Najhitrejši potem pokadijo\spijejo kakšno rundo več.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej skupina Slaki ni bila nevarna skoraj za nikogar, razen za kakšnega metalca, a tudi tam so kasneje naredili kak premik...

Šalo na stran. Jaz osebno mislim, da skupina ni nevarna. Nevaren je posameznik, ki ne zna ocenit svojega znanja\sposobnosti, in misli, da lahko\mora peljat tako hitro kot najhitrejši v skupini. Tudi če je nekaj voznikov hitrejših ni nobenega problema če vozijo hitreje. Le na startu se je treba dogovoriti, kam se gre, ter kje so postanki. Vse je stvar dogovora.  Najhitrejši potem pokadijo\spijejo kakšno rundo več.

a v bolnici lahk kadis, ce das za rundo sestram? :smoke:  seveda pod pogojem, da me prvega pripeljejo 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lohk kadiš, če si na pogradu na vrhu. Če maš pa srečo pa dajo sestre za rundo...sej vaš kako pojeta Slon in Sadež..."ura bo že kmalu 5 in kaj je tle najbol, ko sestra prnesla bo čisti alkohol"...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej skupina Slaki ni bila nevarna skoraj za nikogar, razen za kakšnega metalca, a tudi tam so kasneje naredili kak premik...

Šalo na stran. Jaz osebno mislim, da skupina ni nevarna. Nevaren je posameznik, ki ne zna ocenit svojega znanja\sposobnosti, in misli, da lahko\mora peljat tako hitro kot najhitrejši v skupini. Tudi če je nekaj voznikov hitrejših ni nobenega problema če vozijo hitreje. Le na startu se je treba dogovoriti, kam se gre, ter kje so postanki. Vse je stvar dogovora.  Najhitrejši potem pokadijo\spijejo kakšno rundo več.

Qurc je, da posamezniki ratajo skupina, in čredni nagon nardi svoje. pol pa ne morš več govort o posamenikih. Velja na cesti na stdionu v vlaku ali prebežniškem kampu....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni so skupine (recimo nekje več kot 4-6, odvisno) predvsem nadležne. Na motorju najbolj uživam ravno v tem, da imam lahko svoj ritem, ki ni toliko odvisen od splošnega prometa kot če si v avtu. Včasih vozm hit, včasih pa počas. Se ustavim. Ali pa odšibam. Načeloma sem za motorista počasen, ko me dohitijo, se pomaknem na desno, da čim prej prehitijo.

Pri skupinah, ki me dohitijo ali pa jih dohitim sam pa je problem, ker je njihova dinamika premikanja med zgoščenim prometom počasna, prehitevajo en po en (razumljivo), se se čakajo, da se spet formira skupina. Prehitet v celoti jih ne moreš, preostane ti samo, da se vrivaš nekam med njih ter razbijaš njihovo organiziranost.

Da ne govorimo o skupinah tridesetih ali več, kot jih srečaš v dolomitih,  ki blokirajo križišča in uvoze/izvoze ter na prelazih formirajo kolone za sabo. Te rangiram nekam tja kot enkratne voznike bivalnikov, ki nimajo občutka za širino ceste pa kolesarje, ki pri spustih na seprentini pripiči na tvojo stran; med egoisti bedake.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ališič ima v tem primeru, prehitevanja skupine samo eno zlo glasno besedo:

BREZKOMPROMISNO ULALALALAAA...

ni druge. :D

Popravljeno . Popravil DAMI34
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@Borutt: Zelo lepo si napisal.

Men pa nikakor ni jasno v čem je čar skupinske vožnje?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@Borutt: Zelo lepo si napisal.

Men pa nikakor ni jasno v čem je čar skupinske vožnje?

v tm da vsakokrat drugi plača kavo in jaz ne pridem na vrsto :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men pa nikakor ni jasno v čem je čar skupinske vožnje?

Men tud ne, ker se najraje z motorjem peljem sam.

Me je na Cresu prehitela skupina Avstijskih motoristov, sem bil z avtom...potem so me ovirali pri normalni vožnji, sem jih prehitel nazaj. Jebite se :fyou:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Katrei se ne zna vozit v skupini je tudi sam nevaren (motorika v kur.....) kolk se je pa užitek s kom vozit pa itak ve vsak sam ,sam se rad vozim v malih skupincah do 4 motorje ,kar je več je eno samo čakanje ,en bi lulal ,drug bi kakal ,en bi tankal en nebi pa bi pol ,skratka .....no go ....

@Borutt: Zelo lepo si napisal.

Men pa nikakor ni jasno v čem je čar skupinske vožnje?

Mah če sprašuješ tud odgovora ne boš razumel......ampak vseno,eni smo družabna bitja ,večino km naredim sam ,ostalo manjšino v skupinicah ljudi za katere vem kako vozijo in jim tudi zaupam ,poleg vsega so pa še ljudje z dobrim srcom in kupom humorja.....vse ostalo je samo nabijanje kilometrov ....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@Kmet2: Jest mars'kej razumem. Včasih tudi tisto kar je malokatrim vsaj približno jasno. Družabna bitja so tudi Sahrawiji, s katerimi sem se zaradi moje zanikrne francoščine pogovarjal v angleščini (za nemščino itak nobeden še ni slišal) in so en "kaco" sploh kaj razumeli. Pa še fajn smo se mel :winkiss: Ne vem od kje veva misel, da če se voziš sam si nedružaben? Poznam kar nekaj "potujočih samotnih volkov". Ti so "živa enciklopedija".

@Dami34: Kavo se da spit tudi pri sosedi za šankom :love1:

Razumem, da je v igri social life in Darwinova teorija evolucije. Še kaj drugega?

Popravljeno . Popravil Whiskey
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@Kmet2: Jest mars'kej razumem. Včasih tudi tisto kar je malokatrim vsaj približno jasno. Družabna bitja so tudi Sahrawiji, s katerimi sem se zaradi slabše francoščine pogovarjal v angleščini (za nemščino itak nobeden še ni slišal) in so en "kaco" sploh kaj razumeli. Pa še fajn smo se mel :winkiss: Ne vem od kje veva misel, da če se voziš sam si nedružaben? Poznam kar nekaj "potujočih samotnih volkov". Ti so "živa enciklopedija".

@Dami34: Kavo se da spit tudi pri sosedi za šankom :love1:

Razumem, da je v igri social life in Darwinova teorija evolucije. Še kaj drugega?

Kakor kdo želi,vprašal si in jaz sem ti povedal svoje mnenje,če ti ni všeč preskoči!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!