Skoči na vsebino

Cestno črno sivo nabijanje in moraliziranje


Vanga

Priporočene objave

... :eek:

...od kdaj se pa medvedje srnc bojijo...  :eek: 

:P

...ja ..tudi mene je strah ponoč vozit....pa čeprow sm živnorc...  :P

UnionJack:  ....   :hmm:  .... suhih mesnin imam zaenkrat dovolj.... ampak.... golaža pa že dolgo nisem kuhal..  :P

 

Zdej pa da ne bom offtopic:

... ja res me je strah vozit ponoči...pa nima veze ..al po barju...al po hosti... je prepolno svetlečih se učk ob cesti. In niso čisto nič krive, če laufajo čez cesto... se zmedejo ob za njih nenaravni premikajoči se hrumeči svetlobi...in ali obstanejo... se obrnejo..ali pa pač samo skočijo tik pred tabo čez cesto. Tu jim mi posegamo v njihov naravni življenski prostor. Mi imamo srečo, da imamo možnost se naučiti živeti z nevarnostmi, ki smo si jih sami ustvarili v zadnjih... recimo 60-ih letih... Živalce te možnosti nimajo. Sej ne vedo zakaj se gre.... dokler to ne občuti na lastni koži. Tudi domači pes ne ve, ko je vesel, ko prideš z avtom domov, da ne sme od veselja skakat okoli avta, dokler mu prvič ne zapelješ z gumo čez kremplje....

pred eno uro, . pravi:

Jaz mislim da piščalka ne deluje, tisti ki bi jo rabili so itak hitrejši od zvoka, za sabo pa nima smisla idganjat...

... če veš, kako zgleda BCS kosilnica iz 70-80ih let..... imajo auspuhe obrnjene naprej, da prestrašijo živalce, ki so se potuhnile v travo... :P

...tko da:

Auspuhe obrniti naprej!

:P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

14 hours ago, Bear said:

neki bom sigurno dubu, samo mam filing da bo na koncu tko da bom dubu okoli 2000, a za njega sm dal 2 mesca nazaj 5550
ševedno boljše ko nč :OK:

 

@blazzarss
vrjameš al ne, lih sm šou od prjatla domou in sm meu na sebi ene navadne hlače, usnjene allstarke in en hoodie čet termo majco in majco sz kratkimi-nevem niti sam koko sm šou tko lepo skozi

Najami odvetnika pa ne se pustit nategovat iz strani zavarovalnice. Vedno poskušajo izplačat najmanj, to je pravilo in vodilo. Tudi ko plačaš odvetniku boš na koncu imel več. Fino si jo odnesel glede na okoliščine. Zaceli tiste praske pa veš sreče... mnja no sej je ni bilo malo... evo, manj srn v prihodnosti! :)

Popravljeno . Popravil StaraFeltna
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ste imeli kaj takega kot je za avtomobile
http://www.parkka.com/piscal_divjad.htm

aja debata je tukaj
http://motosvet.com/tabla/topic/24209-odganjanje-divjadi/?page=8

 

Popravljeno . Popravil Ktr1sk
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 16 urami, pik1 pravi:

.

... jah ... "več kot odlično" ??? :eek:

... to sicer res ni slabo ... :dry:

... ampak ob tem mi hodi na misel ... da bi bilo "več kot odlično" le v primeru, če bi imel kasko tudi za sebe ... :hmm:

... sicer pa ... ??? :dry:

js mam kasko sam zase, non stop me neki šraufajo, in to gratis.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Piščal je verjetno brez pomena montirat na motor... prej je bolj smiselno na avto če že...ker ni hrupen...

Sej motor itak ropota in ga srna slisi sam k nima pameti pac butne na cesto...  kokrat se srna ustavi ob cesti in te gleda..ko si pri njej pa butne pred avto... ne mi rect da te ni slisala... kr neki     

Ce se vozis v temi pac vozi max 60 in bodi previden al pa teraj in se zavedaj hudih posledic.. 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, Rogerg pravi:

Piščal je verjetno brez pomena montirat na motor... prej je bolj smiselno na avto če že...ker ni hrupen...

Sej motor itak ropota in ga srna slisi sam k nima pameti pac butne na cesto...  kokrat se srna ustavi ob cesti in te gleda..ko si pri njej pa butne pred avto... ne mi rect da te ni slisala... kr neki     

Ce se vozis v temi pac vozi max 60 in bodi previden al pa teraj in se zavedaj hudih posledic.. 

 

Tista piščal baje oddaja zvoke na taki frekvenci, ki človečnjakom ni slišna, srnam pa baje celo moteča.

 

Lej...akolažemvasondasulagaliimene.

 

 

 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 minutami, krucymucy pravi:

Ker talent se je prevracal po ridah z multistrado danes?

En ko obvlada :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes naredil en krog po kuri . Videl preveč pogumnežev. Če se ne bomo spametovali bomo z takim tempom presegli lanskoletno številko že do Maja.

Pamet v glavo sotrpini.  

 

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 37 minutami, krucymucy pravi:

Ce govoris o ograji cisto na vrhu rid, je zvita zaradi podiranja drevja.

 

Mislu sm ograjo pri vikiju crni kal...

Popravljeno . Popravil Rogerg
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 37 minutami, krucymucy pravi:

Hladen asfalt...

lol

Še vedno je daleč od poletnih 'lima po 10 metrih' stopinj. Pa veselo zaganjanje v ovinke ti želim.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 minutami, jskrablin pravi:

Še vedno je daleč od poletnih 'lima po 10 metrih' stopinj. Pa veselo zaganjanje v ovinke ti želim.

On se je že nehal zaganjat sam še poganjavčka vozi :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

3 hours ago, Kmet2 said:

On se je že nehal zaganjat sam še poganjavčka vozi :)

Mnja ne, sem pa imel gume primerne za na cesto, ki so se mi na dirkaliscu sicer pregrele, ampak na cesti delovale odlicno. Opisal bi se kot minimalist kar se izbire pnevmatik tice. :)

Danes mi je bila recimo ful dobra poteza motorista-plasticarja na R1 iz leta dva po kristusu, ki je ob padcu "kolega" na ridah, snel rokavico in potipal temperaturo asfalta.

Darwinova nagrada mu ne uide.

3 hours ago, Ciko86 said:

mimo vikija je kr dosti borovcev ki cveti itd,tud cvetni prah drsi k svinja..

cez ride pa arion vulgarisi lezejo ocitno :)

tebe bi tudi nominiral za darwinovo.

Popravljeno . Popravil krucymucy
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

statistika in statistika,je naredil kdo statistiko koliko motorjev se je registriralo v zadnjih 5-10 letih?seveda bo kdaj pa kdaj vec smrtnih zrtev ce pa je motoristov z leta v leto vec..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

P.s.: v kateri starostni skupini so smrtne žrtve motoristov v zadnjih nekaj letih?

Kaj te bo treba po riti?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pustite statistiko,če bi bilo malo več soli v glavi nebi bilo treba nobene statistike,nesreče se pa dogajajo povsod

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem mislil da je ta tema za nabijanje...

Temo z zelo podobnim naslovom pa sem, vsaj jaz, razumel kot neko do ponesrečenih spoštljivo objavljanje in v opozorilo drugim...,
za nabijanje pa v tej temi...

Lansko leto so bile na začetku sezone (skoraj vse) žrtve med motoristi zaradi izsiljevanj avtomobilistov. Letošnjo sezono so vse žrtve zaradi lastnih napak.
Ne vem, ali se letos vozijo toliko hitreje ker ni radarjev zaradi stavke policistov, ali je bilo predolgo slabo in hladno vreme (ne govorim za primorce) ali je samo naklučje? 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 47 minutami, Kmet2 pravi:

Ja zadnje nesreče so vse plod objestnosti :slap:tu pišejo svetniki ki jim je prekoračitev največje dovoljene omejitve za 10kmh čista objestnost .  Zame so prav te motoristi bolj nevarni kot kakšen izkušen motorist ki si privošči na kakšnem odprtem odseku mal razigranosti

Če nisi nikoli prišel v situacijo pri kateri moraš reševati motor da ostaneš na cesti zaradi svoje ali pa tuje neumnosti tudi ne znaš pravilno reagirat ,razen seveda če se redno udeležuješ poligonov in ostalih delavnic ,ki pa so seveda koristne a izvedene v kontroliranem okolju in potem mislijo da so požrli pamet sveta,vse znajo vse vejo.

Tako sem videl že par forumašev ,ki so večkrat na let na teh izobraževanjih pa so na cesti leseni a v gostilni taglavni :?

Ti ki tako lepo skrbite kaj treba komu vzet pa kako ga kaznovat , vam svetujem da se brigejte za sebe in svet bo lepši .

R.I.P. vsem žrtvam in sožalje svojcem ,nesreče se pač dogajajo zaradi naše ali pa tuje neumnosti in nič ne bo drugače tudi če bodo tu razni licemerni osebki pljuvali vsepovprek ,vsak človek je individual ki mora priti sam do zaključkov kaj je prav in kaj ne . Nekateri smo prišli na boleč način do spoznanja da je življenje eno in krhko ,nekateri ne bodo nikoli ,nekateri pa tudi vozit ne bodo znali nikoli kljub svetniškem siju nad piskrom ......

Pa še ena misel ,ki se je držim pa bi jo mogoče uporabili tudi vsi ta pametni tu ........

 

 

upam da teb na ukcju dajo kake igračke, da se ne pozabiš igrat...ker je res škoda če se zdaj ne boš dost igral, boš spet na cesti druge ogrožal s svojo objestnostjo....

včasih je fajn mal pogledat kaj kakšna beseda pomeni

in ja, vsak naj se zase briga, velja še za koga ne sam za une ta pametne.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!