Skoči na vsebino

Cestno črno sivo nabijanje in moraliziranje


Vanga

Priporočene objave

pred 15 minutami, pajkica pravi:

upam da teb na ukcju dajo kake igračke, da se ne pozabiš igrat...ker je res škoda če se zdaj ne boš dost igral, boš spet na cesti druge ogrožal s svojo objestnostjo....

včasih je fajn mal pogledat kaj kakšna beseda pomeni

in ja, vsak naj se zase briga, velja še za koga ne sam za une ta pametne.....

Pajkica ,na cesti sem od malih nog in v vsem tem času sem vedno ko sem kakšno ušpičil ogrozil in poškodoval le sebe!

Drži se svojih nasvetov in izogibaj se avtobusom ,saj tam si ogrozila veliko ljudi naenkrat :)

Kljub temu ,da si zlobna ,pikra in nesramna ti želim da nikoli več ne pretrpiš kar si ,vse dobro tudi za v naprej ,srečno .

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 56 minutami, . pravi:

 

Lansko leto so bile na začetku sezone (skoraj vse) žrtve med motoristi zaradi izsiljevanj avtomobilistov. Letošnjo sezono so vse žrtve zaradi lastnih napak.
 

Narobe. Enega je izsilil tovornjak.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 12 urami, jskrablin pravi:

Še vedno je daleč od poletnih 'lima po 10 metrih' stopinj. Pa veselo zaganjanje v ovinke ti želim.

asvalt drži tut pozimi ko je samo 10 C. Asvalt sedaj ni več hladen, kvečjemu umazan, ampak tak je lahko tut poleti. 

Statistika je zdej kriva vsega. Višje temperature, več motoristov, več kozlarij. Vam povem STATISTIKA je vsega kriva.

pred 1 uro, KARMEN1 pravi:

P.s.: v kateri starostni skupini so smrtne žrtve motoristov v zadnjih nekaj letih?

Kaj te bo treba po riti?

največ u naši, sej me lahko po nagi riti zdej :P

Itak sm povedu da je kriva statistika :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, luxsa pravi:

Cel teden jezikam,razn sobote pa nedelje k moja domov pride.:kva2:

Za vsako jezno žensko stoji moški,:twak:

ki pojma nima kaj je spet narobe naredil!:hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 51 minutami, dondule pravi:

Za vsako jezno žensko stoji moški,:twak:

ki pojma nima kaj je spet narobe naredil!:hmm:

tale je za v globoke misli:lol1:

ko si enkrat 18. let star, sam odgovarjaš za svoja dejanja, eni smo pametni, eni pač niste:jezik:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 24 minutami, builder pravi:

tale je za v globoke misli:lol1:

ko si enkrat 18. let star, sam odgovarjaš za svoja dejanja, eni smo pametni, eni pač niste:jezik:

jp, čeprav dvigneš 200kg, te tvoja zna spravt na obrate. Itak daš sam uha dol, pa se čudiš:

le kaj sem narobe spet nardil.

Babe znajo, babe so zakon. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Policisti imajo menda aktivnsti do 10. aprila zoper Rossijem... (Še ene patrulje nisem videl, pa tudi drugače jih ne)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, DAMI34 pravi:

jp, čeprav dvigneš 200kg, te tvoja zna spravt na obrate. Itak daš sam uha dol, pa se čudiš:

le kaj sem narobe spet nardil.

Babe znajo, babe so zakon. 

:blush:

12512370_1146653335367361_75337085271710

pred 24 minutami, StaraFeltna pravi:

Ko vas šljivi (beri dalje na koga to leti), ob nedeljah grem daleč stran tipičnim moto itinerarijem če se že uspem iti nekam plejat. Preveč je tistih ki vozijo prek svojih sposobnosti nasproti ali pa me prehitevajo ko ni niti približno pravi čas. :fyou: Komot me džabe kdo spravi pod rušo pa še gobca mu nebi uspel razbit v zahavalo. Resnično si želim da tistih nekaj ki neprestano in karnaprej kvarijo "imidž" motoristov in terorizirajo ostalo populacijo in ostale lepe reči se da se kar hitro zaletijo v drevo a brez resnih telesnih poškodb. Zavarovalnica pa naj jim izplača škodo decembra.

Sam nisem svetnik na cesti ampak kar je preveč je preveč.

Še zdaj me ma da bi prtegnil na gobec enega lokalnega kretena (na tmaxu) ki me je v naselju prehitel s kakimi 140+km/h s tem da me je v procesu še ruknil v nogo (na moji desni pa padec 8+m saj sem vozil čez most v center Kopra). Če bi ga tisti dan dobil bi rabil nove rokavice.

nobenmu ne žel karambola, tud če ga ne maraš:hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 minutami, builder pravi:

:blush:

12512370_1146653335367361_75337085271710

nobenmu ne žel karambola, tud če ga ne maraš:hmm:

Je dopisal "da mu ne bi bilo nič "  pol mu je oproščenega :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, StaraFeltna pravi:

Na kratko, "igračko" naj si nekam vtakne. Pa bo mir.

Mene ravno ne zanima kaj drugi počnejo ,me pa začne zeloooo če s tem ogroža mene  :)

Uživaj ,lep dan je privošči si :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

16 minutes ago, Kmet2 said:

Mene ravno ne zanima kaj drugi počnejo ,me pa začne zeloooo če s tem ogroža mene  :)

Uživaj ,lep dan je privošči si :)

Sej to je to. :)

Sej bom, motor sem supel spucat in pripravil. A dan bo z družino in v 4 kolesih. Lepo se mejte tisti ki se boste vozili in tisti ki ne.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Morda si pa policisti s to stavko delajo slabo uslugo. Se bo izkazalo da jih sploh ne rabimo...

verjetno bi to bolj pasal med globoke misli

Popravljeno . Popravil .
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mah jaz se sploh ne čudim več. A je treba divjati po mrzlem in neočiščenem asfaltu? Danes sta se 2 rossija pripeljala mimo mene ziher z +130 (proti Logatcu, drevored). Mislim a je treba??

Popravljeno . Popravil TinaRR
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 55 minutami, TinaRR pravi:

Mah jaz se sploh ne čudim več. A je treba divjati po mrzlem in neočiščenem asfaltu? Danes sta se 2 rossija pripeljala mimo mene ziher z +130 (proti Logatcu, drevored). Mislim a je treba??

lahko da divjajo, ne bom rekel da ne, sam ne mi nakladat o mrzlem asvaltu, umazan je pa tudi poleti 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, norc 16 pravi:

Keri glupi clanek pijan voznik 0.09 saj to se je pod mejo dovoljenega 0.25. Al se motim?

Eni so pijani že če zamašek pohodijo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 10 minutami, DAMI34 pravi:

lahko da divjajo, ne bom rekel da ne, sam ne mi nakladat o mrzlem asvaltu, umazan je pa tudi poleti 

Ma kakorkoli obrneš je razlika v temperaturi skozi dan še vedno konkretna. In če ga nekam pripizdiš malo na meji ob enih popoldan, ni nujno da bo isto šlo skoz ob šestih zvečer :P

Dasiravno jih gre največ po tleh zaradi lastnih napak, ne ker bi presegli zmogljivosti tehnike. Na enduro ga tudi fuknem po tleh, ko bi ob malo več znanja voznika Fritzl komot sfural in to bistveno hitreje. Sam tam riskiram zgolj svojo glupo betico na progi...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 urami, StaraFeltna pravi:

Ko vas šljivi (beri dalje na koga to leti), ob nedeljah grem daleč stran tipičnim moto itinerarijem če se že uspem iti nekam plejat. Preveč je tistih ki vozijo prek svojih sposobnosti nasproti ali pa me prehitevajo ko ni niti približno pravi čas. :fyou: Komot me džabe kdo spravi pod rušo pa še gobca mu nebi uspel razbit v zahavalo. Resnično si želim da tistih nekaj ki neprestano in karnaprej kvarijo "imidž" motoristov in terorizirajo ostalo populacijo in ostale lepe reči se da se kar hitro zaletijo v drevo a brez resnih telesnih poškodb. Zavarovalnica pa naj jim izplača škodo decembra.

Sam nisem svetnik na cesti ampak kar je preveč je preveč.

Še zdaj me ma da bi prtegnil na gobec enega lokalnega kretena (na tmaxu) ki me je v naselju prehitel s kakimi 140+km/h s tem da me je v procesu še ruknil v nogo (na moji desni pa padec 8+m saj sem vozil čez most v center Kopra). Če bi ga tisti dan dobil bi rabil nove rokavice.

take da te je skutr nascau pejd kr u njihove teme pisat :angryrant2:

pred eno uro, TinaRR pravi:

Mah jaz se sploh ne čudim več. A je treba divjati po mrzlem in neočiščenem asfaltu? Danes sta se 2 rossija pripeljala mimo mene ziher z +130 (proti Logatcu, drevored). Mislim a je treba??

samo res ..tam po drevoredu je za vzmetenje vse kar je pod 110 nevarno...

pred 26 minutami, builder pravi:

načeloma me motijo vozniki, ki za sabo ustvarjajo kolono:klicaj:

ko vozijo v okviru omejitev - 5 km/h gor dol - ali zmeraj?

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, TinaRR pravi:

Mah jaz se sploh ne čudim več. A je treba divjati po mrzlem in neočiščenem asfaltu? Danes sta se 2 rossija pripeljala mimo mene ziher z +130 (proti Logatcu, drevored). Mislim a je treba??

A Honda ne gre toliko? Bo treba zamenjat motor?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!