Skoči na vsebino

Cestno črno sivo nabijanje in moraliziranje


Vanga

Priporočene objave

Ker nismo vsi stari mački, ali mi lahko kdo razloži kaj je to "nakazan profil" (omenjan v oni drugi temi s podobnim naslovom)? 

Popravljeno . Popravil .
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 38 minutami, Kmet2 pravi:

Ženska za volanom
Danes sem se vozil po avtocesti A1 proti Kopru. Levo pred menoj je s hitrostjo 130 km/h v popolnoma novem BMW-ju vozila ženska, z obrazom cisto blizu vzvratnemu ogledalu in urejala svoj make-up.
Za moment sem se obrnil stran in, ko sem zopet pogledal naprej, je bila ženska s svojim avtomobilom že na polovici mojega voznega pasu, pri tem pa se je še vedno ukvarjala s svojim make-up-om. In čeprav sem dokaj možat kerlc, sem se tako ustrašil, da mi je iz roke poletel moj brivski aparat in mi iz druge roke izbil sendvič. Ko sem skušal s koleni zopet uravnati avto, mi je z ušesa padel prenosni telefon in to direktno v vročo kavo, ki sem jo držal med nogami. Kava je pljusknila čez rob, opekla moje najvrednejše dele, uničila moj prenosni telefon in prekinila zelo pomemben pogovor. Čik v ustih sem še ravno uspel zadržati.
O, groza, obupne so... ženske za volanom!

kradem:lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

2 hours ago, thumper said:

hupa je zato , da se uporablja .. 

Pa ne mislim zdaj vozit kot Egipčan in trobit vsakemu ki ga vidim... Sej ne rečem ideja je, je pa totalno nepraktično. Namesto motorist postanem simfonični orkester če se tega držim potem pa še plačam kazen za motenje reda in miru. Že tako ljudje kar preveč trobijo po nepotrebnem, sploh tista čefurjadaTM (da ne bo pomote to je stanje duha ne narodna pripadnost) da je treba potrobit vsakemu ki ga poznaš ko ga srečaš na cesti...

Velikokrat kdo zatrobi pol pa še minuto ugotavljam čemu (morda vklopljen smerokaz, morda dolge luči, kaj očitnega narobe z motorjem, odprt kufer)... nakar se sprijaznim da je bil pozdrav komu ali kaj ki se me ne tiče... seveda pade tudi en ptm...

Popravljeno . Popravil StaraFeltna
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, StaraFeltna pravi:

Pa ne mislim zdaj vozit kot Egipčan in trobit vsakemu ki ga vidim... Sej ne rečem ideja je, je pa totalno nepraktično.

sem napisal "zato da se uporablja" - ne "zlorablja" .. ker je motorist - sploh v vzvratnem ogledalu mopedov , kolesarji ga povečini itak nimajo - hitro se približajoč in ozek objekt velikokrat sploh ne pride v objem ogledala tistega spredaj in blendanje ne pomaga .. hupa pa se ponavadi sliši .. ni treba ohceti zganjat - za opozorilo pa ne škodi kajne.. ker drugače jo lahko dol snamemo za skoz - ali pač je potrebna za tehničo izpravnost?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam še čakam dan ko bo pešcu padel na glavo cegel iz hiše in bodo uvedli postren nadzor nad motoristi .....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Slucajno se je zgodil, da je mel nekaj motoristov smolo, predstavljajo 18% smrtnih zrtev letos in PANIKA! Motoristi norijo, dejmo kasirat!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 urami, 5413lvl3145 pravi:

Dej čisto sm pozabu, ko je Bear imel nezgodo z divjadjo, so sigurno v časniku zapisali "Medved sklatu srno"

Niso, k medvedje so zaščiten, pa si niso upal.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ŽURNAL24:
"Katere poškodbe največkrat ubijejo motorista

Na zunaj ni videti niti odrgnine, v resnici pa bo motorist zaradi hudih notranjih krvavitev lahko v nekaj minutah umrl, opozarja izkušeni reševalec na motorju Danijel Andoljšek. Kako se je vožnja motorja v 20 letih obrnila na glavo in zakaj so letos umirali motoristi."

http://novice.najdi.si/predogled/novica/87226f99f6657f0079b61dd3a9740720/Zurnal24/Avtomobilizem/Katere-po%C5%A1kodbe-najve%C4%8Dkrat-ubijejo-motorista

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob ‎10‎.‎4‎.‎2016 at 13:42, thumper pravi:

sem napisal "zato da se uporablja" - ne "zlorablja" .. ker je motorist - sploh v vzvratnem ogledalu mopedov , kolesarji ga povečini itak nimajo - hitro se približajoč in ozek objekt velikokrat sploh ne pride v objem ogledala tistega spredaj in blendanje ne pomaga .. hupa pa se ponavadi sliši .. ni treba ohceti zganjat - za opozorilo pa ne škodi kajne.. ker drugače jo lahko dol snamemo za skoz - ali pač je potrebna za tehničo izpravnost?

Jaz pa kar potrobim. Odvisno od modela za volanom, situacije in od tega, kaj želim narediti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

14 hours ago, 5413lvl3145 said:

Dej čisto sm pozabu, ko je Bear imel nezgodo z divjadjo, so sigurno v časniku zapisali "Medved sklatu srno"

haha zdej sm se nasmejal :OK:
 

drgače pa ja, nove mašine so že doma, treba zhruntat kaj nardit z razbitim, kr ševedno ni policijskega zapisnika in brez njega niti zavarovalnica nemore nič -.-
poškodbe se pa lepo celijo, usaj neki :whistle:

FullSizeRender (4).jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 50 minutami, Bear pravi:

haha zdej sm se nasmejal :OK:
 

drgače pa ja, nove mašine so že doma, treba zhruntat kaj nardit z razbitim, kr ševedno ni policijskega zapisnika in brez njega niti zavarovalnica nemore nič -.-
poškodbe se pa lepo celijo, usaj neki :whistle:

FullSizeRender (4).jpg

.

... no fajn ... :eek:

... dons ne bom nč jedu za kosilo ... :dry:

 

 

 

ps.

... bi bila pa tale fotka dobra tud za v temo "hujšanje"  :kva2:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 17 urami, pik1 pravi:

... no fajn ... :eek:

... dons ne bom nč jedu za kosilo ... :dry:

ps.

... bi bila pa tale fotka dobra tud za v temo "hujšanje"  :kva2:

Ja, še krvau biftek je ta bulši. Sam neč kruha al pa kešnih makaronov ne smeš zravn!

Popravljeno . Popravil I30
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 urami, KARMEN1 pravi:

ne bi se strinjal s člankom, namreč motorista največkrat ubijejo:

smrtne poškodbe :P

zato pa pregovor:

kar te ne ubije, te pa ornk sfuka :(

Popravljeno . Popravil DAMI34
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ampak tisto, "kar te ne ubije te pa utrdi", pa tudi drži, ker imam jaz sedaj desno nogo zelooo trdo ... :blush:

:OK:

Popravljeno . Popravil RobiRoberto
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 13. 4. 2016 at 14:47, pik1 pravi:

.

... no fajn ... :eek:

... dons ne bom nč jedu za kosilo ... :dry:

 

 

 

ps.

... bi bila pa tale fotka dobra tud za v temo "hujšanje"  :kva2:

Ali kako topiti maščobe :hmm:?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 13. 4. 2016 at 13:56, Bear pravi:

haha zdej sm se nasmejal :OK:
 

drgače pa ja, nove mašine so že doma, treba zhruntat kaj nardit z razbitim, kr ševedno ni policijskega zapisnika in brez njega niti zavarovalnica nemore nič -.-
poškodbe se pa lepo celijo, usaj neki :whistle:

FullSizeRender (4).jpg

Lucky man!!! En moj prjatu je imel nekaj takega, pa se ga je držala smola...

Dobil je zastrupitev in... No, sledilo je tiso (skoraj) najhujše!! Žal.

 

.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

3 minutes ago, moto rider said:

Lucky man!!! En moj prjatu je imel nekaj takega, pa se ga je držala smola...

Dobil je zastrupitev in... No, sledilo je tiso (skoraj) najhujše!! Žal.

no druga noga je 1/3 te na sliki, roke podobno- si pa upam trdit da sp v celoti poškodbe okoli 80 % zaceljene
ja te zastrupitve znajo bit jeba, mene so u bolnici pol spet cepli za tetanus čeprou sm bil cepljen 2 leti nazaj, lepo sčistli use in usakič ko sm šou previt spet, upam da grem ju3 previt še zadnjič in pol počasi lahko zdržan na motorju več kot 5min  :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No srečno okrevanje, ko si rekel da ti ni bilo nič nisem pričakoval tega. Par let nazaj sem podcenejval situacijo in po mokrem suvereno pospešil dokler ni guma rekla dovolj in šla po svoje nakar po kratki turbo polki sem že ribal po cesti okrog 85 km/h. Samo pa meni res ni bilo nič... ene praske 1 modrica na kolku 2x1 cm in to je to... hudo ranjen le ego. (imel sem navadne kavbojke pa dežjaka čez ki ga še vedno uporabljam (je poflikan)...  brez rokavic in jakne bi bil izkupiček bistveno slabši)

Popravljeno . Popravil StaraFeltna
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včasih je res nerazumljivo kako je lahko nič "narobe" ali obratno, jaz ko sem še kolesaril, nekje pred 12leti se je zgodilo...me je avto od zadaj zbil (jaz na kolesu), kolo bil totalka, (rušt počen, felgna zadaj ratala osmica), meni pa nič..(bil sem malo pošmirglan, a ne veliko)pa v kratkih rokavih in hlačih, on je šel v mene nekje z 80km/h (tako je rekel šofer), jaz sem pristal v jarku ( k sreči ni bilo ograje),...sem pa bil v šoku, ker sem pobral kolo in se hotel odpeljat, a ni šlo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 minutami, Snecer pravi:

Zanimivo in pretrtesljivo je brati komentarje. Še dobro, da ni več nesreč, kajti že na portalu je toliko nestrpnosti. Kakšni so ti "komentatorji" šele na cesti?

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!