Skoči na vsebino

Cestno črno sivo nabijanje in moraliziranje


Vanga

Priporočene objave

pred 17 minutami, DinDiin pravi:

Sam zaenkrat so sami "stari izkuseni prdci" v novicah.....cudn a?

Kako pa ti veš ,da so izkušeni v   motorizmu,  tile  (prdci)  . Pa mal  več  olike  na forumu !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 21 minutami, vandrovec pravi:

A Honda ne gre toliko? Bo treba zamenjat motor?

Gre, gre brez skrbi. Honde se ne menja kar tako :P. Jaz se pač zavedam, da me doma čakata otroka in, da moram cela domov pridet. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 minute ago, basbas said:

Kako pa ti veš ,da so izkušeni v   motorizmu,  tile  (prdci)  . Pa mal  več  olike  na forumu !

A narekovajev ti ni pokazalo? Kaksna olika?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 38 minutami, DinDiin pravi:

Sam zaenkrat so sami "stari izkuseni prdci" v novicah.....cudn a?

Ti motoristi  so lahko  očetje in  možje  ,ne pa neki  prdci  iz  tvoje glave !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

8 minutes ago, som said:

Ti motoristi  so lahko  očetje in  možje  ,ne pa neki  prdci  iz  tvoje glave !

:lol1: A si se nasel?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, thumper pravi:

ko vozijo v okviru omejitev - 5 km/h gor dol - ali zmeraj?

sm vedel, da se bo eden našel, ki bo to omenil

še ko sm tovornjaka vozu, sm se zmer umaknu na stran, ko sm videl, da se za mano nabirajo vozila, tudi, če sm bil v okvirju omejitev:P

a ti si tisti voznik na avtocesti, ki po levem pasu tiši 130 in mu nobeden ne more nič, saj se hitreje ne sme:hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 11 urami, Kmet2 pravi:

Pajkica ,na cesti sem od malih nog in v vsem tem času sem vedno ko sem kakšno ušpičil ogrozil in poškodoval le sebe!

Drži se svojih nasvetov in izogibaj se avtobusom ,saj tam si ogrozila veliko ljudi naenkrat :)

Kljub temu ,da si zlobna ,pikra in nesramna ti želim da nikoli več ne pretrpiš kar si ,vse dobro tudi za v naprej ,srečno .

lp

ja jaz pa nisem na cesti od mejhnga, ker to ni preveč varen za majhne otroke....tko da takrat sem bla menda na pločniku ....

ostalo je pa itak za tvoj iq najboljši odgovor kar si ga lahko spomniš...torej če si sebe ogrožal, še ne pomeni da si faca, mogoče ti tega še ni nihče povedal, pa se mi zdi da si ta drug šiv pozabu fotkat pa ga na ms nalimat

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej, vidva dvojčka. Ne moralizirita, pa napišta tko k' se šika.

@Greencaj: Kak ti je ratalo z bmfle narest čoper?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 urami, TinaRR pravi:

Mah jaz se sploh ne čudim več. A je treba divjati po mrzlem in neočiščenem asfaltu? Danes sta se 2 rossija pripeljala mimo mene ziher z +130 (proti Logatcu, drevored). Mislim a je treba??

Danes se peljem proti Logatcu. Ne po ravini ampak še po klancu. Za mano sedi živi omejevalec brzine, peljem 110. Naenkrat mimo mene pade šest motorjev čez celo črto. Tud prov, se bomo že se srečali. Potem pa opazim, da sta dva med njimi dva skuterja. SKUTERJA, in to v klanec in v ovinku. Grrrr:scut::devil::angryrant1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

38 minutes ago, Whiskey said:

Ej, vidva dvojčka. Ne moralizirita, pa napišta tko k' se šika.

@Greencaj: Kak ti je ratalo z bmfle narest čoper?

Ne jaz :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, Ciko86 pravi:

mitas lima do roba..drugace pa sej vsak posebej pouna svojo mejo in mejo motorja ..

Mojster Ciko: katerega misliš da zanima tvoje globokoumno sporočilo, kako se drži guma na Črnem kalu in to v temi Cestno črno siva kronika?!?! Bolano.

Če imaš pa tak talen za dirkanje, pa pojdi na Grobnik in se tam dokaži.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, pajkica pravi:

ja jaz pa nisem na cesti od mejhnga, ker to ni preveč varen za majhne otroke....tko da takrat sem bla menda na pločniku ....

ostalo je pa itak za tvoj iq najboljši odgovor kar si ga lahko spomniš...torej če si sebe ogrožal, še ne pomeni da si faca, mogoče ti tega še ni nihče povedal, pa se mi zdi da si ta drug šiv pozabu fotkat pa ga na ms nalimat

A da ste imeli pločnik čobani ,kaka palca pa ovce že ,pločnik ne vrjamem,še danes ga ni tam iz kjer imaš korenine :lol1:

Moj iq je dovolj za mene ,vse kar imam sem si ustvaril sam napram tebi ki si vse dobila ,sama si nesposobna ,brez staršev bi vrjetno bila na tromostovju ,ker pa si prelepa bi imela tudi tam bolj prazne žepe !

Jaz lahko slikam in obešam kar želim ,če te moti preskoči ,če pa misliš zapenjat na takem nivoju kot ponavadi začneš (seveda primerljivo tvojemu iq) ne jokcaj potem moderatorjem kot ti je v navadi !

Ne vtaknem se v en tvoj post ,sej mislim da si sposobna razumet da s tabo ne želim komunicirat na nobenem nivoju  zato se posprav iz mojega vrata in se brigej za sebe . Boš videla manj bo stresno bo za tebe .

 

Še ena misel za tebe napisana v tvojem jeziku in ti pritiče !

Ti pa kar ,te čakam ,mi je ravno prav dolgčas da si vzamem čas za takšne zafrustrirane kot si ti .

 

 

12274621_10153736818889518_6970556321536948740_n.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 33 minutami, Greencaj pravi:

Ne jaz :)

Sorrrrry! Prehitr na tipkah.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 minutami, sayo pravi:

Tudi če ne ogrožate drugih, zdravljenje plačujemo vsi

kadiš, piješ, ješ mastno hrano?

ne pametuj, pometi prvo pred svojim pragom

jest edin kadim ne:ras:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 15 minutami, sayo pravi:

Tudi če ne ogrožate drugih, zdravljenje plačujemo vsi

Tudi zavarovanje plačujemo vsi, pa nekateri nikoli nimajo nesreče/škode... načelo vzajemnosti.... 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, builder pravi:

kadiš, piješ, ješ mastno hrano?

ne pametuj, pometi prvo pred svojim pragom

jest edin kadim ne:ras:

No, da ne boš začel

P.S. to kar sem napisu velja za vse, pa ti ne pametuj !!!

Popravljeno . Popravil sayo
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 minutami, sayo pravi:

No, da ne boš začel

P.S. to kar sem napisu velja za vse, pa ti ne pametuj !!!

končal pred 10+leti, sam še mastno dam stran in alko, pol pa lahk zdrav umrem:ras:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 urami, builder pravi:

končal pred 10+leti, sam še mastno dam stran in alko, pol pa lahk zdrav umrem:ras:

če nam ti časi nebi povzročali toliko stresa v službi s katero je povezano potem tudi samo življenje v privat času bi bilo tudi bolj zdravo ..

pred 10 urami, builder pravi:

sm vedel, da se bo eden našel, ki bo to omenil

še ko sm tovornjaka vozu, sm se zmer umaknu na stran, ko sm videl, da se za mano nabirajo vozila, tudi, če sm bil v okvirju omejitev:P

a ti si tisti voznik na avtocesti, ki po levem pasu tiši 130 in mu nobeden ne more nič, saj se hitreje ne sme:hmm:

lepo da tako voziš že od nekdaj.. jaz se velikokrat umaknem , ko me dohitijo drugi v naselju - ker seveda ne grem prehitevat če nekdo pred mano vozi 45 - potem pa ko pridemo iz naselja ga pa čakam .. 

ponavadi na avtocesti vozim s krjolco med 130 in 145 po števcu  - odvisno od gostote prometa .. z motorjem pa okol 115 in pri prehitevanju pospešim do 130 /145 kolikor je pač potrebno da ne oviram tistih , ki so nekaj hitrejši po levem pasu..

ko na ac prehitevam kamione , ki klinci sploh ne poznajo pravil - med drugim razdalje med enim in drugim 150m - pa se pri 130 tudi pod razno ne mislim ogrožat in se umikat med dva kamiona , ki vozita 90 in to 30m narazen ter zavirat na polno - in ja če peljem 130 pa me nekdo dohiti jaz pa se ne morem varno umakniti ponavadi pospešim ( dohiti je mišljeno da se mi počasi približa kar pomeni , da vozi nekje do 160 .. rakete nad 180 mi dol visijo )

če nekdo vozi +5/-5 v okviru omejitev se lepo potrudim , da mu ne skačeem preveč v zadek in ga prehitim ko je to varno če mi je prepočasen ..z motorjem se umaknem ko me dohitijo na prvem odseku kjer je to zame varno in kjer se mi ni treba prav ustaviti , da gre tisti zadaj mimo-ponavadi itak spregledajo levo roko s katero jim nakažem da naj se speljejo naprej čeprav vsakega motorista , ki me dohiti pozdravim z levo roko že ko me dohiti ter se umaknem malo bolj proti desnemu robu če je to varno in brez pričakovanih lukenj  in ve ,da sem ga opazil ..te zanima še kaj?

pred 8 urami, Igi Pop pravi:

Danes se peljem proti Logatcu. Ne po ravini ampak še po klancu. Za mano sedi živi omejevalec brzine, peljem 110. Naenkrat mimo mene pade šest motorjev čez celo črto. Tud prov, se bomo že se srečali. Potem pa opazim, da sta dva med njimi dva skuterja. SKUTERJA, in to v klanec in v ovinku. Grrrr:scut::devil::angryrant1:

ne se sekirat ..tud skuterji so ranljivi ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehe, pajkica vs kmet, se vidi da kurilne sezone še ni konec...

iz tega spora zna tudi nastati črna kronika,... :) sploh če se na cesti srečata, bo še kako za v to temo...

 

 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 16 minutami, ELO pravi:

hehe, pajkica vs kmet, se vidi da kurilne sezone še ni konec...

iz tega spora zna tudi nastati črna kronika,... :) sploh če se na cesti srečata, bo še kako za v to temo...

 

 

Ne bo brez skrbi ,je tiho ko miš v živo !!! Okvirno me poznaš in veš da nisem žaljiv ,toda ko se spusti v mene na osebno raven pa iQ pa takšne ja pol je pa konec heca in mi odbije pokrovko . 

Še vedno ji pa ne želim nič slabega ,samo ne želim nikakršne komunikacije z njo . 

Preberi stran nazaj ko je napadla iz čistega miru ,odgovoril sem kulturno ona pa v mene z iQ itd     mislim :dry:

Skratka ja off topic se opravičujem toda žaljenja ne bom toleriral in se bom spustil še nižje če treba ,kar naj klobasa pa naj me blokirajo ,samo upam da bo moderatorka fer in bo blokirala oba !!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

13 hours ago, thumper said:

take da te je skutr nascau pejd kr u njihove teme pisat :angryrant2:

 

Kaj te je zmotilo? BMK če je skuter, cestak ali skiro. Le pod most nisem želel zaradi norca.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!