Skoči na vsebino

Cestno črno sivo nabijanje in moraliziranje


Vanga

Priporočene objave

Saj v Lj ni nic drugace :) pacientov kolikor hoces. Potlej pa na posamezniku ostane,a se bos sekiral,hupal,krili al pa ne :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem za pisanje višjih kazni za malomarnost v prometu, včasih pomaga le če nekoga fejst po denarnici. Drugega pa itak ne moremo. Zgubljati živce je nesmisel. Ignorirati problematiko je pa tudi nespametno početje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

15 hours ago, Kmet2 said:

Bi isto reagiral če bi bil namesto ženske dva metra velik nabildan črnogorec , ki se mu že na daleč vidi da je "zajeban".....sam vprašam:hmm:

Zagotovo, saj bi vedel, da se mu ne bo ljubilo it ven iz avta. :D:jezik:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 12 minutami, Slow pravi:

Zagotovo, saj bi vedel, da se mu ne bo ljubilo it ven iz avta. :D:jezik:

Probaj :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 15 urami, Kmet2 pravi:

Bi isto reagiral če bi bil namesto ženske dva metra velik nabildan črnogorec , ki se mu že na daleč vidi da je "zajeban".....sam vprašam:hmm:

Od česa nabildan? Da ne bi slučajno trdil, da si že kdaj videl Crnogorca trenirati.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, StaraFeltna pravi:

Stereotip je prostitutka....

 

Ah veš koliko jih je ...Pedja, Šarčev itd .....v svetovnem merilu :-D pa pustimo da preveč ne nabijemo . 

Sem se pa danes zvlekel v avto in odpeljal na Rakitno , srečal 10 avtomobilov in samo 2 sta pravilno pripeljala nasproti po svojem pasu , vsi ostali debili pa sekali kot da jim plačujejo :dry: A so res ljudje tko debilni ali pa brez zavesti , pa ko vsi vejo da se tu radi vozijo motoristi , a nobeden ne pomisli da lahko sneme in ubije motorista ki se pelje po pravilih in pa tudi kamikazo ki sicer krši omejitev toda vozi po svoji strani !!!!  

In potem smo motoristi res eni divjaki, samo čakam spet nesrečo , ker pri takih debilih v avtu je samo čakaš , kdaj bo počilo in začele se bodo spet akcije za varnost v prometu ali z drugimi besedami lov na motoriste! 

Res me zanima statistično koliko takih debilov kaznujejo za sekanje ovinka, če bi se na poti proti Rakitni plavi stacionirali na enemu ostrejšemu ovinku z polno črto bi bila zlata bera ......da ne govorim o vožnji po prehitevalnem pasu in ostalih varnostnih prometnih debilizmih , ki bi promet res naredili varnejši ......sam kaj ko je najlažje postavit radar .......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

2 hours ago, Kmet2 said:

Res me zanima statistično koliko takih debilov kaznujejo za sekanje ovinka, če bi se na poti proti Rakitni plavi stacionirali na enemu ostrejšemu ovinku z polno črto bi bila zlata bera ......da ne govorim o vožnji po prehitevalnem pasu in ostalih varnostnih prometnih debilizmih , ki bi promet res naredili varnejši ......sam kaj ko je najlažje postavit radar .......

To je Borott (verjetno že večkrat) povedal da tako pa ne gre. Da bi moral dodatnih 10 tisoč policajev zaposlit ki bi stal na vsakem koraku. 

Jaz še vedno mislim da bi lahko inkasante iz inkasantskih točk prestavili na kritična mesta. Seveda bi v blagajno padlo veliko manj, pa tudi prekrškarjev bi bilo manj, tko vsazga olupjo k mem pelje, sem pa siguren da bi se prometna kultura dvignila če bi kaznoval sekanje ovinkov, pa vožnjo na pol metra mimo kolesarjev, pa da bi vsak dan objavili pri poročilih in na 24 ur koliko takih so kaznoval, pa še med Big brother reklamo bi lahko ta podatek utaknili.

Pa tistih par 10 tisoč v javni upravi ki nimajo kaj delat bi oblekl v uniforme, pa jih če nič drugega, razporedili po cestah pa naj tam nič ne delajo, vsaj škode ne bojo delal...

evo, vsa moja pamet, pa še niti s peri nisem začel, sem komi z motorja zlezu :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 13 urami, StaraFeltna pravi:

Nisem vedel da sta Pedja in Miloš Črnogorca. :)

Srb , Črnogorec isti qurc ,drugo pakovanje :) Pedja je večkrat prišel tudi v Kočevje saj je bil Petku trener :) odbit možakar ....

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, Kmet2 pravi:

Srb , Črnogorec isti qurc ,drugo pakovanje :)

če vržeš Črnogorca v pralni stroj, dobiš ven čistega Srbina in zamazano vodo:lol1:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

So pa poleti na tistem odseku posipalci peska bolj dejavni kot pozimi... Da ni kakemu domorodcu slučajno padla "kaka lopata peska"?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Just now, SF said:

So pa poleti na tistem odseku posipalci peska bolj dejavni kot pozimi... Da ni kakemu domorodcu slučajno padla "kaka lopata peska"

Ja,kdo ve kaj točno je bilo,dejstvo je,da tam je omejitev 40km/h,prehod za pešce,šola,pa tudi tist ovinek je res mal hinavski,ko misliš,da se zaključi,te še mal povleče v levo,al pa desno,vsekakor pa ob upoštevanju hitrostnih omejitev zvoziš tist ovinek čist mirno in normalno,tudi neizkušeni,če pa mal pripizdiš pa to,pa kak domačin kej nasuje"po nesreči seveda",potem če res nisi pilot,znaš kaj hitro se od bližje videt z tlemi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 42 minutami, Snecer pravi:

tam je znana divjaška trasa, očitno ni šlo za tranzit, kaj je vozil? skupina?

tista trasa je tok kasirana, da že doooooolgo nisem videl nobenega, ki bi tam šel hitro. Se pa odpre gas, potem ko prideš ven iz vasi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

na fb sm vidu da je blo sz yamaho fz6 celjskih registrskih

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, DAMI34 pravi:

tista trasa je tok kasirana, da že doooooolgo nisem videl nobenega, ki bi tam šel hitro. Se pa odpre gas, potem ko prideš ven iz vasi.

Sem mu hotel Kawasakijevcu obelodanit prav to kar si rekel , sam sej se ga ne bo nič prijelo :cool:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, kitekatus pravi:

Omejitev je tam 30 ali 40,če se prav spomnim in tisti ovinek je res hud,samo,če spoštuješ tamkajšnjo omejitev,do tega ne bi najbrž prišlo,ali pač.

Skratka mladenič,naj ti bo lahka zemlja in počivaj v miru.

 

40 je omejitev. 50 gre bp... več pa se skoz Planino ne vozim.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 urami, SF pravi:

So pa poleti na tistem odseku posipalci peska bolj dejavni kot pozimi... Da ni kakemu domorodcu slučajno padla "kaka lopata peska"?

Srčno upam da ni to to. Če pa je, pa upam da se bo "posipalec" cvrl v peklu. :mad:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 28 minutami, Borutt pravi:

...  Tam jih tepem toliko časa, dokler jim obračanje glave v smer rešitve ne pride v kri. ....

ja sj :cry:

če pa pride v kri, pa pol tepeš, da s krvjo vse znanje vn zbrizga :cry:

:ras:

učiti na poligonu, ampak vse to je treba pol na cesti znat uporabt .. torej ... praksa... vaja ... praksa ...

tepu me boš :O ....

:jezik:

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Driblanje na poligonu in hitro odreagiranje na cesti. Če imaš reakcijski čas od polža, ti poligon ne bo kaj dosti koristil.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Target fixation je resen problem. Jaz ga zdravim na offroadu. Levo drevje, desno drevje, vmes kak meter prostora, plus kanal v blatu na stezi, steza pa gre levo gor nekam v hosto. Se res hitro naučiš gledati v pravo smer. Alternativa je... boleče druženje z drevesi. Pa še vedno rajši občasno izvedem kak 'kontroliran' izlet iz proge v maline, kot pa izlet s ceste v odbojno ograjo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, Borutt pravi:

Na poligonu se učiš pravilne tehnike in pravilnega gledanja. Potem je pa na vsakemu posamezniku ali bo vozil pod vplivom alkohola ali bo vozil preko vseh omejitev ali bo svetovni idiot ali pa bo vključil ZKP in naučeno uporabil na cesti.  

Tvoja misel je pa verjetno žalostna resnica, da nismo vsi za vse, vendar se pa vsi vtikamo v promet in se ga aktivno udeležujemo. 

Ne učiš, naučiš pa se najpomembnejših zadev in sicer ali si sploh za na cesto = desno zapestje.

Večina teh nesreč, kar sem "videl" letos, so rezultat objestne vožnje, divjanja (natjecivanja v skupini), ki s poligoni nima nobene veze.

Namesto, da si na poligonu na državne (naše) stroške kazal akrobatske vožnje med stožci, bi raje z loparčkom "umirjal" promet na motoGP stezi Logatec-Postojna pa bi še kaj padlo v blagajno.

Podpiram poligone in tečaje, vendar sem prepričan, da udejstvovanje na njih v ničemer ne vplivajo na varno vožnjo. Prej obratno, kar smo pred časom videli pri aboniranem tečajniku iz MSja, kaj je počel na jadranki in to brez sramu celo objavil.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!