Skoči na vsebino

Cestno črno sivo nabijanje in moraliziranje


Vanga

Priporočene objave

pred 20 urami, KARMEN1 pravi:

Meni pa se zdi prav obratno. 

Da ne govorimo na moto zborih. Pa ne prespijo potem vsi tam, veliko jih gre tudi domov.

...

Čak ti mal!
:kmet: je pisal o motoristih, ti pa o črednih kravah.
To ni isto, ne moreš primerjat!!

pred 20 urami, skalar36 pravi:

Alkohol ( v velikih količinah) in vozila ne gredo skupaj. Kdor pa pri kosilu spije eno pivo in je zaradi tega nesposoben uporabljati motorno vozilo, pa po mojem mnenju ni sposoben niti če ima 0.0.

Ni rečeno.
Osebe z nizko alkoholno toleranco, ker redko pijejo alkohol, bodo eno pivo že čutile. In če so ob tem še razsodni, tako da to spremembo prepoznajo in se bodo odločile NE voziti, je to pohvalno. Taka oseba verjetno tudi bolje prepoznava ostale signale v prometu in se bolje odziva kot nekdo, ki meni, da je s pivom ali dvemi v riti še isto sposoben kot z 0,0!
Pa pri tem teža človeka ne igra nobene vloge, trenutno psihofizično stanje, vremenski vplivi ipd. pa lahko veliko.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 16 urami, Kmet2 pravi:

Zase se brigej ....:P........slab voznik :lol1:

Si verna ? Vidim da si zelo ostra kar se tiče cestnoprometnih predpisov , mogoče poglej malo pred svoj nos imaš verižnega kršitelja dostikrat poleg.......Amen .....:winkiss:

Mislim, da je debata o alkoholu in drogah.

O kršiteljih pa ne bi tukaj.... najprej pometi pred svojim pragom.

Pa sčisti iz sebe vse s....e, s čimer so te nafilali, ker se ti očitno že strgava :whistle:.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsekakor bi moralo biti vozniško dovoljenje bolj redka dobrina, ne da ga dobi glih čist vsak, saj se tudi s kolesom ne vozi vsak, tam je treba ravnotežje držat, v avtu pa sediš pa še za volan se lahko držiš...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

js bi nekaterim še peš prepovedu hodt ... letajo čez cesto k ovce, hodjo po kolesarski, v rdečo skozi prehod za pešce .... ćewle uzeu pa strgu .... z žebli prbou na steblo :mad: 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 minutami, twom pravi:

Vsekakor bi moralo biti vozniško dovoljenje bolj redka dobrina, ne da ga dobi glih čist vsak, saj se tudi s kolesom ne vozi vsak, tam je treba ravnotežje držat, v avtu pa sediš pa še za volan se lahko držiš...

Če nekdo v 60+ urah v AŠ ni sposoben skup spraviti vozniške, bi se ga lahko malo pobliže pogledalo... sam hej. Sej se ure plačajo, ane? Več jih je, boljši je biznis.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, KARMEN1 pravi:

Mislim, da je debata o alkoholu in drogah.

O kršiteljih pa ne bi tukaj.... najprej pometi pred svojim pragom.

Pa sčisti iz sebe vse s....e, s čimer so te nafilali, ker se ti očitno že strgava :whistle:.

Prekršek je prekršek ali si prehitr ali pa pijan in zadrogiran ....si v prekršku in ne bodi dvolična !

Tudi jaz ne bi pa si se ti prva oglasila, jaz vem da nisem perla in zato nobenemu ne pametujem ....

A zdej te pa skrbi za mene :OK:.....vse je v redu in malo manj z Boruttom svetujta o stvareh o katerih nimata blage veze .....govorim o večkratnih operacijah in težkih poškodbah ki pač zahtevajo določena zdravila da se ti res ne strga .......

 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 19 minutami, maus pravi:

js bi nekaterim še peš prepovedu hodt ... letajo čez cesto k ovce, hodjo po kolesarski, v rdečo skozi prehod za pešce .... ćewle uzeu pa strgu .... z žebli prbou na steblo :mad: 

 

pred 7 minutami, Kmet2 pravi:

Prekršek je prekršek ali si prehitr ali pa pijan in zadrogiran ....si v prekršku in ne bodi dvolična !

Tudi jaz ne bi pa si se ti prva oglasila, jaz vem da nisem perla in zato nobenemu ne pametujem ....

A zdej te pa skrbi za mene :OK:.....vse je v redu in malo manj z Boruttom svetujta o stvareh o katerih nimata blage veze .....govorim o večkratnih operacijah in težkih poškodbah ki pač zahtevajo določena zdravila da se ti res ne strga .......

 

To smo že govorili v "Temi Policija" če bi se raje spravili policaji k vzgoji in bi znekimi simbolični kaznimi cca za deset let popravili vozniško kolturo! Ampak zato nimajo pooblastil!  :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 22 urami, Tedybear pravi:

Ko boš šel naslednjič na Mangart, se zapelji do vrha (parkirišče), se obrni navzdol in dobro poglej na hrib nad cesto.  Tistih par metrov, ki plazi ni problem....ampak nad cesto visi (se kruši) par sto (tisoč) kubikov skale. 

Če bi s to cesto upravljala Avstrija, bi na vseh kritičnih mestih že zdavnaj stale galerije. Pa tudi cesta bi bila Januarja prevozna :-)

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 urami, Kmet2 pravi:

Prekršek je prekršek ali si prehitr ali pa pijan in zadrogiran ....si v prekršku in ne bodi dvolična !

Tudi jaz ne bi pa si se ti prva oglasila, jaz vem da nisem perla in zato nobenemu ne pametujem ....

A zdej te pa skrbi za mene :OK:.....vse je v redu in malo manj z Boruttom svetujta o stvareh o katerih nimata blage veze .....govorim o večkratnih operacijah in težkih poškodbah ki pač zahtevajo določena zdravila da se ti res ne strga .......

 

Ne spomnim se nobenega nasveta v zvezi operacije ali zdravil. Mogoče samo tega; otroci, izogibajte se operacijam in zdravilom, ker boste kot :kmet: :lol1:.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 minutami, Borutt pravi:

Ne spomnim se nobenega nasveta v zvezi operacije ali zdravil. Mogoče samo tega; otroci, izogibajte se operacijam in zdravilom, ker boste kot :kmet: :lol1:.

.. zadet na račun ZZZS :slap:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 urami, Kmet2 pravi:

 

A zdej te pa skrbi za mene :OK:.....vse je v redu in malo manj z Boruttom svetujta o stvareh o katerih nimata blage veze .....govorim o večkratnih operacijah in težkih poškodbah ki pač zahtevajo določena zdravila da se ti res ne strga .......

 

zase se brigi :ras:

k sme zmerjau s tamalim sivim :cry:

prst u kolen :jezik: 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, maus pravi:

zase se brigi :ras:

k sme zmerjau s tamalim sivim :cry:

prst u kolen :jezik: 

Ne provociraj me ker boš postal cel ena sama brazgotina :dry::P

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 23 minutami, Kmet2 pravi:

Ne provociraj me ker boš postal cel ena sama brazgotina :dry::P

pust me pr mir :dry:

ćeprau sm siu pa nism kronik .. štekaš :ras: 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 28 minutami, Kmet2 pravi:

Ne provociraj me ker boš postal cel ena sama brazgotina :dry::P

Kdo je zdej kdo od vaju  Mel GibsonRene Russo ?   :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 11 minutami, solorider pravi:

Kdo je zdej kdo od vaju  Mel GibsonRene Russo ?   :lol1:

Dobr film :OK: jah Maus je Rene :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, Kmet2 pravi:

Dobr film :OK: jah Maus je Rene :lol1:

se mi je zdel, ko je bolj blond!  :lol1:ti si pa Mel, ko si bolj fukjen!  :lol1::lol1: jaz sem  Joe Pesci  :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 56 minutami, Kmet2 pravi:

Ne provociraj me ker boš postal cel ena sama brazgotina :dry::P

Najboljš, da preimenuješ v Jadranski Brazgotinec.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 19 minutami, solorider pravi:

se mi je zdel, ko je bolj blond!  :lol1:ti si pa Mel, ko si bolj fukjen!  :lol1::lol1: jaz sem  Joe Pesci  :OK:

 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 urami, Whiskey pravi:

Če bi s to cesto upravljala Avstrija, bi na vseh kritičnih mestih že zdavnaj stale galerije. Pa tudi cesta bi bila Januarja prevozna :-)

Točno tako. Leta 2027 bova zato, ker stopicamo na mestu, drugi pa po levi in desni mimo nas,   v ta stavek (z hudo dioptrijo, pa mal Parkinsonove...) namesto Avstrije vstavila npr.  Romunijo.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, maus pravi:

pust me pr mir :dry:

ćeprau sm siu pa nism kronik .. štekaš :ras: 

Ne si zatiskat oči. Večina vas noče samemu sebi priznat, da je zadeva z alkotom šla , predaleč.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 12 urami, KARMEN1 pravi:

Mislim, da je debata o alkoholu in drogah.

v bistvu ni - to je samo priredba ..če lepo napišem.. po domač so te stran spelal pa nategnil..

pred 11 urami, Kmet2 pravi:

 .....govorim o večkratnih operacijah in težkih poškodbah ki pač zahtevajo določena zdravila da se ti res ne strga .......

jaz ne opazim nobene razlike med prej pa zdej .. :hmm:

pred 5 urami, maus pravi:

zase se brigi :ras:

k sme zmerjau s tamalim sivim :cry:

prst u kolen :jezik: 

ne se hebat z meniskusarji ti hipotermik ..al kuko se že reče ... hipopotamus? hipokrit? a zdej sm se pa čist zgubu .. tko pride če človk bere od kawarnarja pa rusega poste ..

pred 4 urami, maus pravi:

pust me pr mir :dry:

ćeprau sm siu pa nism kronik .. štekaš :ras: 

čepau si piu pa nis kronik? pol s pjanc.. sam drgač si kronik ane ..

pred 4 urami, Whiskey pravi:

Najboljš, da preimenuješ v Jadranski Brazgotinec.

včasih smo mel spomeničarje k so bli na pokojninski grbi..dons mamo pa pakleničarje k so na zdravstveni..

Popravljeno . Popravil thumper
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 Thumper

včasih smo mel spomeničarje k so bli na pokojninski grbi..dons mamo pa pakleničarje k so na zdravstveni.. 

Delam že 22let in vsa leta sem tudi uradno prijavljen in plačujem vse kar od mene zahteva država ! Tok kdo je komu na grbi , mel sem nesrečo in bil sem polno psihofizično sposoben in neoporečen ........še kaj ?

 

Thumper

jaz ne opazim nobene razlike med prej pa zdej ..

Borutt pravi , da se je zelo poslabšal :lol1:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 11 minutami, Kmet2 pravi:

 Thumper

včasih smo mel spomeničarje k so bli na pokojninski grbi..dons mamo pa pakleničarje k so na zdravstveni.. 

Delam že 22let in vsa leta sem tudi uradno prijavljen in plačujem vse kar od mene zahteva država ! Tok kdo je komu na grbi , mel sem nesrečo in bil sem polno psihofizično sposoben in neoporečen ........še kaj ?

 

Thumper

jaz ne opazim nobene razlike med prej pa zdej ..

Borutt pravi , da se je zelo poslabšal :lol1:

tvoja psihofizična sposobnost in neoporečnost pred nesrečo ni znanstveno dokazana .. se bova pomenila ko boš nehal jemat tist fukodril .. :P

no..bom se popravil .. tvoja presoja v trenutku nesreče ni bila pravilna .. je pa res , da popolni ne preživijo v taki situaciji ..

kar reče Borutt tukaj itak ni res ... pa pomiri se .. ni se "zelo" poslabšalo..sam fizično si čisto mal bolj prtegnen .. :D

Popravljeno . Popravil thumper
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!