Skoči na vsebino

Cestno črno sivo nabijanje in moraliziranje


Vanga

Priporočene objave

pred 28 minutami, I30 pravi:

Pejmo se prohibicijo, bo nartabulš! 

To, pa bo spet biznisa velik :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

fb_zapis.png

 

Kar se pa tiče dirkanja po Dolomitski pa... Policija je končno pogruntala, da se da tule fino zaslužit. On idiot od lani je precej manj pogost, je pa še vedno idiot. Zdaj pač čakam, kdaj ga bojo poslikali. Na povprečnem divjanju tule skoz ga bo to itak stalo izpita, motorja in lepega kosa osebnega dohodka.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dnevno gledam mlečkote na 125-kah in težjih motorjih oblečeni za na plažo z modnim dodatkom čelade ki prehitevajo za vsako ceno kar čez dvonjo nepretgano ki je mimogrede resnično z razlogom tam. Tako da število motoristov in skuteristov ki je šlo do svetega petra je relativno skromno glede na povprečno kulturo. V ponedeljek sem videl dečka ki se je za las rešil. Višek vsega je da sem bil na cilju slučajno pred njim z lagano vožnjo tako da če reče da se mu je mudilo res ni bilo vredno naprezanj.

Včeraj se bil v italjanski gorici upajoč da najdem ženi kombinezon št 40 od spyke (kateri bi ji mroal pasat po preizkušenem sodeč v 0). No če ma kdo ženski spyke ne-rdeč dvodelc št 40 (spyke številka, recimo 34-36 po slo standardih) in prodaja naj me kontaktia na ZS.

https://www.facebook.com/m.store.mauri/ <--- priporočam, dečko je vredu, popust da soliden in ti robo še pošlje za drobiž  v Slovenijo (gre na pošto v slo ki jo ma 2km stran). No malo sva se pogovarjala ko si je žena basala gor kar je bilo na voljo pa mi je rekel da je catinara (tržaška različica recimo izolske bolnice le da večja) polna oguljenih motoristov z razbitimi obrazi (jet čelada, šlape pa kratke hlače so v Trstu standard)...

Vedn osem se praševal koliko jih slabo konča tako premeljenih. Relativno malo (ker je trst poln motorčkov), a kljub vsemu veliko.

 

 

Popravljeno . Popravil StaraFeltna
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

En 120 kilski papučar na skuterju me je pred časom prehiteval iz križišča direkt v ne lih pregleden ovinek. So bile konkretne škarjice, pa nekaj mi je pol mahal. Mogoče je pričakoval da bom zaradi njega v jarek zapelal in bo lažje zvozil neverjetno neumen manever?

Sem ga htel malo povprašati kaj je mislil, pa se ni htel ustavit. Na koncu je pogumno zavil v enosmerno ulico, seveda v napačno smer. Pa res ne vem, česa se je bal... za take manevre izvajat moreš biti najmanj Chuck Norris.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi fantiček iz včerajšnje prometne nesreče je prehiteval na neprimernem mestu.

Je res potrebnih več let izkušenj, da vidiš, da nič ne vidiš ? Čeprav se mi dozdeva, da ni hotel izgubiti zaleta. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 urami, Borutt pravi:

Čeprav se mi dozdeva, da ni hotel izgubiti zaleta. 

Če bi to hotel, bi počakal :blush:

Res smo različni in nekateri mladi tudi povsem neizkušeni ... Direkt iz AŠ na cesto na polno ....

Pride pa tudi slab trenutek, počutje, utrujenost, baba teži, šef te ne posluša... Sej štekate ...

EGO je največkrat tista k...a ! Pride včasih na križišču vzporedno ( večinoma BMW :blush: )in na rdeči začne turirat.... Dvakrat obrneš gas in spustiš budalo naprej.... Kojeebidiota !!!!

Tudi pri polni pozornosti se ti lahko zgodi Xsara, potem je pa odvisno od tvojega angela, kolk si mu drag...

Vsem želim srečno uživanje na kobilcah brez sličnih dogodkov in seveda oči na peclje !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

EGO je največkrat tista k...a ! Pride včasih na križišču vzporedno ( večinoma BMW :blush: )in na rdeči začne turirat.... Dvakrat obrneš gas in spustiš budalo naprej.... Kojeebidiota !!!!

A sva se midva že kje srečala :smoke:

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, alko1 pravi:

A sva se midva že kje srečala :smoke:

Hmmm, če maš BMWja na 4 kolesih in si agresiven, čist lohka .... :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 30 minutami, Ciko86 pravi:

borut kaj pa se je zgodilo na vikiju za vikend?

Misliš tisto prometno nesrečo v soboto v levem ovinku pod Vikijem  ? Motorist se je nekoliko precenil oziroma ni gledal v smer rešitve, ampak v ograjo, v katero je parkiral. Šlo je bolj za podrsanje ograje in nato padec. Ni bilo preveč hudo. 

 

 

 

 

Živemu človeku se vse zgodi. Smo ljudje in delamo napake. Smo zmotljivi.

Se pa vprašam, če je prehitevanje v škarje ali v nepregledni ovinek ali sekanje ovinka ali nerazumna prekoračitev omejitve hitrosti res samo človeška napaka. Včasih sem prepričan, da gre za človeško napako in sicer napako storilčevih staršev, da sta šla do konca brez zaščite.  

Popravljeno . Popravil Borutt
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz ne razumem, zakaj je potrebno meje motorja ali samega sebe iskati na uradni cesti. Zastopim, da ga potegneš malo več - ampak še v mejah svojih sposobnosti in zavedam se, da lahko pride do napačne ocenitve. Če pa voziš na meji, pa do te napake pride slej ko prej.

Scarabeo

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to je zato, k majo premal konjev. Morš met vsaj 200 da žwizneš mimo. :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, Scarabeo 500 pravi:

Jaz ne razumem, zakaj je potrebno meje motorja ali samega sebe iskati na uradni cesti. Zastopim, da ga potegneš malo več - ampak še v mejah svojih sposobnosti in zavedam se, da lahko pride do napačne ocenitve. Če pa voziš na meji, pa do te napake pride slej ko prej.

Scarabeo

Če ne razumeš ne sprašuj ,ker ne boš razumel tudi odgovora .....zato bom raje tiho ....:P

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Res ne vem zakaj cviliš, misliš, da sem pisal o tebi :D.

Scarabeo

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, Scarabeo 500 pravi:

Res ne vem zakaj cviliš, misliš, da sem pisal o tebi :D.

Scarabeo

on vedno išče meje :D

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 43 minutami, Borutt pravi:

Misliš tisto prometno nesrečo v soboto v levem ovinku pod Vikijem  ? Motorist se je nekoliko precenil oziroma ni gledal v smer rešitve, ampak v ograjo, v katero je parkiral. Šlo je bolj za podrsanje ograje in nato padec. Ni bilo preveč hudo. 

 

 

 

 

Živemu človeku se vse zgodi. Smo ljudje in delamo napake. Smo zmotljivi.

Se pa vprašam, če je prehitevanje v škarje ali v nepregledni ovinek ali sekanje ovinka ali nerazumna prekoračitev omejitve hitrosti res samo človeška napaka. Včasih sem prepričan, da gre za človeško napako in sicer napako storilčevih staršev, da sta šla do konca brez zaščite.  

Imel je neprilagojeno hitrost, ko mu je nekdo izsilil prednost?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 11 minutami, Scarabeo 500 pravi:

Res ne vem zakaj cviliš, misliš, da sem pisal o tebi :D.

Scarabeo

Pisal si nasplošno in spraševal ......sam odgovoril sem , kaj si tečen :D

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najbolš smo tisti, k smo "meje" že prestopili. Mi točno vemo "in občutimo" kak je na drugi strani "meje".

Otroci, ne hodte čez "mejo", ker boli....in to dolgo cajta :( 

 

Popravljeno . Popravil DAMI34
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 minutami, KARMEN1 pravi:

Imel je neprilagojeno hitrost, ko mu je nekdo izsilil prednost?

Od kje tebi ta podatek ? Motorist ni omenil nobenega izsiljevanja, saj tam ni križišča. Prav tako ni omenil, da bi nekdo pripeljal po njegovi strani, zaradi česar naj bi podrsal ograjo. Povedal je, da je bil sam na cesti.

pred 7 minutami, DAMI34 pravi:

Najbolš smo tisti, k smo "meje" že prestopili. Mi točno vemo "in občutimo" kak je na drugi strani "meje".

Otroci, ne hodte čez "mejo", ker boli....in to dolgo cajta :( 

 

Tebe je doletelo izsiljevanje s strani drugega udeleženca, kar ni enako tistemu, kar sem napisal oziroma nisi prestopil mejo. In upam, da jo ne boš nikoli. Velja tudi za ostale.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 11 urami, Borutt pravi:

Tudi fantiček iz včerajšnje prometne nesreče je prehiteval na neprimernem mestu.

Je res potrebnih več let izkušenj, da vidiš, da nič ne vidiš ? Čeprav se mi dozdeva, da ni hotel izgubiti zaleta. 

Mi je hudo, ma... Kamor je šol, ga je res rabu....:(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 22 minutami, Borutt pravi:

 

Tebe je doletelo izsiljevanje s strani drugega udeleženca, kar ni enako tistemu, kar sem napisal oziroma nisi prestopil mejo. In upam, da jo ne boš nikoli. Velja tudi za ostale.

Nima veze, kdo je kriv, kdo ne....prehod čez mejo boli, četudi je drugi kriv. Paziti je potrebno da nas tut drugi ne porinejo čez mejo, ker boli....boli.

Nisem pa tebe nič konkretno citiral, bolj sem se spraševal o prehodu meje. 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

treba se je zavedat, da če Rossi zvizne, pa da ne bom jaz?:smoke:

mogoče sem res dal mal neprimerno primerjavo, ker Rossi kr pada letos in ni ne vem kaj nasplošno:jezik: 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 minutami, DAMI34 pravi:

Nima veze, kdo je kriv, kdo ne....prehod čez mejo boli, četudi je drugi kriv. Paziti je potrebno da nas tut drugi ne porinejo čez mejo, ker boli....boli.

Nisem pa tebe nič konkretno citiral, bolj sem se spraševal o prehodu meje. 

Na mejnem prehodu z ustrezno listino :P.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, Borutt pravi:

Na mejnem prehodu z ustrezno listino :P.

... če pa bi rad drugače, pa ZS :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!