Skoči na vsebino

Cestno črno sivo nabijanje in moraliziranje


Vanga

Priporočene objave

pred 6 minutami, Borutt pravi:

Kam gre denar ? Kateri denar ?

 

ZAKON

O LETNI DAJATVI ZA UPORABO VOZIL V CESTNEM PROMETU (ZLDUVCP)

2. člen

(proračunska pripadnost prihodkov)

Prihodki od letne dajatve pripadajo proračunu Republike Slovenije.

3. člen

(zavezanci za plačilo letne dajatve)

Zavezanec ali zavezanka za plačilo letne dajatve (v nadaljnjem besedilu: zavezanec) je fizična ali pravna oseba, na katero je vozilo registrirano.

4. člen

(predmet in namen letne dajatve)

(1) Letna dajatev se plačuje enkrat letno za uporabo v Republiki Sloveniji registriranih motornih in priklopnih vozil v cestnem prometu.

(2) S plačilom letne dajatve pridobi zavezanec pravico uporabljati registrirano vozilo v cestnem prometu.

haha Modro Sveto pismo...jp, vse je res :P

 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 13 minutami, DL650 pravi:

No no, ne se tak jezit, škoduje lepoti.
Bukovi s teboj vred, ker nisi razumel, da govorim o denarju, ki se pobere pri registracijah (ne govorim o drugem davkoplačevalskem denarju), ampak izrecno za denar iz naslova registracij (cestnine ... itd) , gre za ajznpon, pa če tebi paše al ne.
.

Lepoti? WTF, kakšni lepoti? :eek: A mam premal frišno fotko a avatarju?!:mad:

Ja, o istem denarju nakladava! In gre u vse možne konce! Pa ne bom ponavljal še nekajkrat napisanega za vsazga!

pred 13 minutami, DL650 pravi:

...
Ne bom se spuščal v neke besedne dvoboje. Ti imaš svoja prepričanja, jaz pa svoja.
Zdaj grem pa na pir.

Pussyca!:jezik:

 

Popravljeno . Popravil I30
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 52 minutami, Borutt pravi:

Kam gre denar ? Kateri denar ?

 

ZAKON

O LETNI DAJATVI ZA UPORABO VOZIL V CESTNEM PROMETU (ZLDUVCP)

2. člen

(proračunska pripadnost prihodkov)

Prihodki od letne dajatve pripadajo proračunu Republike Slovenije.

3. člen

(zavezanci za plačilo letne dajatve)

Zavezanec ali zavezanka za plačilo letne dajatve (v nadaljnjem besedilu: zavezanec) je fizična ali pravna oseba, na katero je vozilo registrirano.

4. člen

(predmet in namen letne dajatve)

(1) Letna dajatev se plačuje enkrat letno za uporabo v Republiki Sloveniji registriranih motornih in priklopnih vozil v cestnem prometu.

(2) S plačilom letne dajatve pridobi zavezanec pravico uporabljati registrirano vozilo v cestnem prometu.

 

Burut, ta je dobra! Si me nasmejal In to iz srca sem se nasmejal.
Nekje mora bit napisano, itak.

To je isto, kot da jaz ženi sprintam list, kjer ji napišem, da ko zapustim stanovanje, ne bom:

- šel na pir,
- in imel lubice

Ko pa grem ven iz stanovanja, pa se z lubico objamem in grem na pir.
Nauk te zgodbe je: važn, da je napisano, počneš pa vse kontra

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, DL650 pravi:

 

Burut, ta je dobra! Si me nasmejal In to iz srca sem se nasmejal.
Nekje mora bit napisano, itak.

To je isto, kot da jaz ženi sprintam list, kjer ji napišem, da ko zapustim stanovanje, ne bom:

- šel na pir,
- in imel lubice

Ko pa grem ven iz stanovanja, pa se z lubico objamem in grem na pir.
Nauk te zgodbe je: važn, da je napisano, počneš pa vse kontra

sam dobit te pa ne sme, k pol boš ženi vse prepisal :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, DAMI34 pravi:

sam dobit te pa ne sme, k pol boš ženi vse prepisal :P

 

Tako je!

Samo v tem je razlika med menoj in državo. Mene ne smejo dobit, državo in njene politike pa lahko.
In nauk te zgodbe je: udri po malom čoveku.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 45 minutami, DL650 pravi:

 

Burut, ta je dobra! Si me nasmejal In to iz srca sem se nasmejal.
Nekje mora bit napisano, itak.

To je isto, kot da jaz ženi sprintam list, kjer ji napišem, da ko zapustim stanovanje, ne bom:

- šel na pir,
- in imel lubice

Ko pa grem ven iz stanovanja, pa se z lubico objamem in grem na pir.
Nauk te zgodbe je: važn, da je napisano, počneš pa vse kontra

Kaj je napisano in, kaj se dela ? Po tvojem menda ravno kontra. Razloži. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, Borutt pravi:

Kaj je napisano in, kaj se dela ? Po tvojem menda ravno kontra. Razloži. 

ne more, k noben ne prizna in nobenga ne obsodijo...je pa vse lepo napisano. V bistvu je v Sloveniji vse v najlepšem redu, k mamo tako lepo vse napisano. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 minutami, DAMI34 pravi:

ne more, k noben ne prizna in nobenga ne obsodijo...je pa vse lepo napisano. V bistvu je v Sloveniji vse v najlepšem redu, k mamo tako lepo vse napisano. 

Točno tak.
Napisano je vse, ampak se nihče ničesar ne drži, razen narod se drži pravil, če pa ne, pa jih bodo zdaj po novem z paralizatorjem malo "pobožali". Za bogi delovni narod postajamo represivna država, ljudje na položajih pa kradejo, pa jih niti zaprejo ne! Tak, da te čitagule Borutt so samo pesek v oči za tiste, kateri še verjamejo v njih. Večina nas je spregledala, ampak kaj ko nas je premalo, da bi lahko kaj naredili.

samo čakam še na uvedbo policijske ure, potem pa smo kompletni!

 

Popravljeno . Popravil DL650
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko se bo nekega dne Policija domislila, da bi lahko redno preverjala psihofizične sposobnosti stričkov s klobuki, namesto da se ukvarja le z zaslužkom, oziroma kako čimveč iztržiti kjer se najlažje da, bo mogoče malo manj nesreč zaradi neprevidnosti.

Ampak tem stričkom se nima kaj zgoditi, ker poredko ali pa sploh nikoli ne prekoračijo dovoljene hitrosti, so pa zato še bolj nevarni, ker vozijo krepko pod dovoljeno, tako da ovirajo promet, za kar pa bi ga moral policaj tudi kaznovati, pa ga ne!!!!

Tako da....... bo potrebno premakniti miselnost in začeti znova, na drugem koncu.

Dokler pa bodo prometni policaji imeli le dve zadolžitvi: merjenje hitrosti in preverjanje alkoholiziranosti, bo tako.

No, kakšen zapisnik tudi naredijo, ko se prometna nesreča zgodi in ni več pomoči.

Preventiva pomeni preprečevanje, ne pa odpravljanje posledic!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 22 minutami, DAMI34 pravi:

ne more, k noben ne prizna in nobenga ne obsodijo...je pa vse lepo napisano. V bistvu je v Sloveniji vse v najlepšem redu, k mamo tako lepo vse napisano. 

Sem pisal o nečem, kar ste pomešali oziroma razumete narobe. Ne plačuje se cestnina, ampak letna dajatev za uporabo vozil v cestnem prometu. 

O čem pa ti pišeš ? 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, Borutt pravi:

Sem pisal o nečem, kar ste pomešali oziroma razumete narobe. Ne plačuje se cestnina, ampak letna dajatev za uporabo vozil v cestnem prometu. 

O čem pa ti pišeš ? 

o grafkih, pa zakončkih, pa kok nam je fajn wiiiii jupajdi :grupni: kaj, a ne smem doma enga v miru spohat??? Kje to piše? :blush:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, Borutt pravi:

Sem pisal o nečem, kar ste pomešali oziroma razumete narobe. Ne plačuje se cestnina, ampak letna dajatev za uporabo vozil v cestnem prometu. 

O čem pa ti pišeš ? 

O Mitaskah :lol1:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 20 minutami, DL650 pravi:

Točno tak.
Napisano je vse, ampak se nihče ničesar ne drži, razen narod se drži pravil, če pa ne, pa jih bodo zdaj po novem z paralizatorjem malo "pobožali". Za bogi delovni narod postajamo represivna država, ljudje na položajih pa kradejo, pa jih niti zaprejo ne! Tak, da te čitagule Borutt so samo pesek v oči za tiste, kateri še verjamejo v njih. Večina nas je spregledala, ampak kaj ko nas je premalo, da bi lahko kaj naredili.

samo čakam še na uvedbo policijske ure, potem pa smo kompletni!

 

Sem ti napisal vprašanje v zvezi tvojega pisanja o prilepljenem delu zakona. Ti pa sedaj v letno dajatev mešaš paralizator in vse ostalo. 

Lahko bi odgovoril na vprašanje in ne nekaj nakladal v tri krasne. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, Borutt pravi:

Sem pisal o nečem, kar ste pomešali oziroma razumete narobe. Ne plačuje se cestnina, ampak letna dajatev za uporabo vozil v cestnem prometu. 

O čem pa ti pišeš ? 

Tudi Mramor je rekel, da je ekonomist in se ne razume v zakone. :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, solorider pravi:

Tudi Mramor je rekel, da je ekonomist in se ne razume v zakone. :lol1:

Pa ja, k gre pa vse v maline pa glumiš gljivu :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, solorider pravi:

Tudi Mramor je rekel, da je ekonomist in se ne razume v zakone. :lol1:

Ma ta Mramor je tut pojava, zdaj vsaj vidim zakaj je odstopil.Ker je vedel, da bo tole prišlo ven. Banda lopovska vsi po vrsti. 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, Arzen pravi:

Ma ta Mramor je tut pojava, zdaj vsaj vidim zakaj je odstopil.Ker je vedel, da bo tole prišlo ven. Banda lopovska vsi po vrsti. 

Raka ima in to že precej razširjenega !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, HD-Dyna pravi:

Pa ja, k gre pa vse v maline pa glumiš gljivu :blush:

minister izjavi, da se spozna samo v finance in računa kako krade državo v zakone se pa ne spozna. In epilog- nič!  :wallbash:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, solorider pravi:

minister izjavi, da se spozna samo v finance in računa kako krade državo v zakone se pa ne spozna. In epilog- nič!  :wallbash:

Mogoče bi kakšen policaj kaj več vedel  :lol1: sej veš ,da je blo vse po pravilih in zakonih !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, KARMEN1 pravi:

Ampak kradel pa je vseeno z lahkoto :yawn:

Za vsakega palca raste ...........in je zrastla ,tud za mene , upam da ne bo rastla več ....:P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, Kmet2 pravi:

Mogoče bi kakšen policaj kaj več vedel  :lol1: sej veš ,da je blo vse po pravilih in zakonih !

Borutt te ubije za tega Bramorja in ostalo golazen!

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 16 minutami, KARMEN1 pravi:

Ko se bo nekega dne Policija domislila, da bi lahko redno preverjala psihofizične sposobnosti stričkov s klobuki, namesto da se ukvarja le z zaslužkom, oziroma kako čimveč iztržiti kjer se najlažje da, bo mogoče malo manj nesreč zaradi neprevidnosti.

Ampak tem stričkom se nima kaj zgoditi, ker poredko ali pa sploh nikoli ne prekoračijo dovoljene hitrosti, so pa zato še bolj nevarni, ker vozijo krepko pod dovoljeno, tako da ovirajo promet, za kar pa bi ga moral policaj tudi kaznovati, pa ga ne!!!!

Tako da....... bo potrebno premakniti miselnost in začeti znova, na drugem koncu.

Dokler pa bodo prometni policaji imeli le dve zadolžitvi: merjenje hitrosti in preverjanje alkoholiziranosti, bo tako.

No, kakšen zapisnik tudi naredijo, ko se prometna nesreča zgodi in ni več pomoči.

Preventiva pomeni preprečevanje, ne pa odpravljanje posledic!

Jaz se ne mešam v tvojo službo, ker sploh ne vem, kje službuješ. In bi te prosil, da se ne mešaš v mojo službo, o delu katere nimaš najmanjšega pojma. 

Bi te pa seznanil, da je to psihofizično preverjanje nekaj, kar se vsakodnevno opravlja. Prav tako se lahko sama pozanimaš, koliko predlogov gre z naše strani zaradi nesposobnih voznikov. Bi bila presenečena. 

Enako je s prepočasno vožnjo in ne umikanjem ostalim. Pozanimaj se za ukrepe. 

Vidim, da veliko veš o delu policije. Poznaš kakšnega policista ?

Policija ti ne bo kazala znakov in te opozarjala na sneg pozimi. To je tvoja naloga oziroma dolžnost. V nasprotnem primeru si oseba iz 1. odstavka tvojega zapisa. 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!