Skoči na vsebino

Cestno črno sivo nabijanje in moraliziranje


Vanga

Priporočene objave

pred 22 minutami, Zivnorc pravi:

...skoraj identično moji zgodbi.... samo da je mene babnca zbila , ko je vozila v rikverc.....  :mad: 
 

To si se ji pustu ...

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, Yoghurt pravi:

Mene je prejšnji teden presenetil en prvovrsten idiot.
V nepreglednem ostrem ovinku je na mojem pasu veselo vozil rikverc. Sicer je bilo to v naselju, ampak sem prepričana, da če bi se pripeljala s 50km/h bi končala v avtu. Tako sem pa nameravala zaviti desno v ovinku in sem že prej spustila gas ravno do te mere, da mi je uspelo ustaviti.
No, da nadaljujem, to inteligentno bitje me tudi videlo ni in je še kar naprej rinil nazaj, ko sem mu potrobila enkrat, dvakrat in potem tretjič za kakih 10 sekund. Šele takrat mu je kapnilo, da ima nekoga zadaj. Potem je zapeljal na parkirišče 3 metre naprej, kjer sem ga lepo čakala, da stopi iz avtomobila. In ko me je cel prepotenten vprpašal ja kako pa voziš se mi je, po domače povedano, utrgalo.
No končalo se je tako, da se je opravičil, jaz sem pa tudi še tu.


Nimam besed kako me razjezi, ko vidiš da človeku dol visi, za to kar bi se lahko zgodilo. Sem ga lepo vprašala kako si predstavlja voziti vzvratno v takšnem ovinku, pa je rekel ja sej se ni nič zgodilo. Sej znaš zabremzati ane.


*** Najbolj všeč mi je bil pa tisti del, ko se je iznenada pojavil nek lokalni šerif, in trdil da kaj se razburjam, da sem pridivjala sigurno vsaj 130km/h.... gospod, ki je vozil za mano z avtom je imel dashboard kamero, tako da smo ga hitro utišali. 
 

Tole bi mogla klicati Policijo. Naj dajo kretenu za pihat. Pa da vidimo, koliko bi še bil prepotenten.

 

Drugače pa takim vedno dol visi za druge. In totalno popizdijo, ko dobijo enkrat malo svoje tinte za spiti. Škoda sam, da ni kak ciničen prasec s tovornjakom pripelal temu tako, kot si ti. Pa pol malo potrobil...

Popravljeno . Popravil jskrablin
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Navadn :D  Ampak, radar je pa treba postavt, k norce polovi! Yoghurt tmle 130 base, pol je pa dedek kriv!:lol1: Na Bracu vsak ta drug po kontra pasu v ovinek pelje, al pa obraca sred nepreglednega ovinka, k bi lih neki sliku recimo....Tko da ja, prej k se navadimo na to, manj bo presenecenj :)  Pretepst bi blo pa treba vse te paciente, pa bose nagont pes domov.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni ga bolj adrenaliskega jutranjega bombončka ko zapelješ v hiter srednje nepregleden ovinek in v apexu oz. bližini njega lep pokrov platišča ki čaka da zaplješ nanj. Zbudi bolj kot kava.

It's a trap photo Drop_the_Soap-Its_a_trap.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob ‎10‎.‎08‎.‎2016 at 7:22, StaraFeltna pravi:

Ni ga bolj adrenaliskega jutranjega bombončka ko zapelješ v hiter srednje nepregleden ovinek in v apexu oz. bližini njega lep pokrov platišča ki čaka da zaplješ nanj. Zbudi bolj kot kava.

It's a trap photo Drop_the_Soap-Its_a_trap.jpg

sploh če imajo tiste nogce zadaj črvička vmes ... pomoje ne sam da te zbudi bolj kot kava ..tud userješ se bolj kot krava ..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, Arzen pravi:

Preklet idiot, lagano kot da ni nič...:twak:

 

https://youtu.be/0a7Wf0Njrp0

Lepo se vidi registrska številka. Upam, da bo Borutt to javil svojim in ukrepal in ne samo kakšnih členov našteval. 
Namesto, da bi takoj šel nazaj je pa še nekaj pametoval.
Ne samo :twak:, temveč :twak::twak::twak::twak:, X n si zasluži.

Popravljeno . Popravil I30
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 11 urami, DinDiin pravi:

Pustite svoje fantazije doma no :P

taprau se je javil..

pred 2 urami, Arzen pravi:

Preklet idiot, lagano kot da ni nič...:twak:

 

https://youtu.be/0a7Wf0Njrp0

če zaprejo avtocesto in te nekdo iz darsa ali policije usmeri na kontra - kaj boš naredil ????? res je pa tujec in se ga težko razume .. pa prijaznost na višku ja ..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 urami, thumper pravi:

... če zaprejo avtocesto in te nekdo iz darsa ali policije usmeri na kontra - kaj boš naredil ?????

NIhče ga ni usmeril tam!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 urami, thumper pravi:

če zaprejo avtocesto in te nekdo iz darsa ali policije usmeri na kontra - kaj boš naredil ????? res je pa tujec in se ga težko razume .. pa prijaznost na višku ja ..

tko ponavad lažejo ... :ninja:

tko k mulc z marmelado okol ust prau, da ni niti probu marmelade :jezik: 

 

Popravljeno . Popravil maus
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, HD-Dyna pravi:

TA tema je res odlična : Mi nabijamo, Borutt pa moralizira :blush:

moralno nabija :P

 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pred par urami bila nesreča pri odcepu za Prešnico(stara cesta med Kozino in Petrinjami), z udeleženimi več motoristi in dvema avtomobiloma,zasledil na radiju,eden baje huje poškodovan,a ve kdo kaj več!?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem se peljal mimo in je zgledalo grdo. En avto in motor sta bila pod cesto v grmovju, cel kup policistov in gasilci na prizorišču ... :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Udeležena sta bila avto in motor. Voznik avta je verjetno zaspal (ni bil trezen) in se zbudil na nasprotnem pasu z motorjem v svojem vozilu (dobesedno). Motorist je dobro polomljen.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 urami, Borutt pravi:

Udeleženi sta bili samo dve vozili in sicer avto in motor. Pa še to je bilo preveč. 

Vsaka udeležba v prometni nesreči je preveč....

Se pa strinjam, časopisi zavajajo in prenapihujejo velikokrat...skor vedno

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Res je dobro, da ni mrtvih, ampak tudi invalidnih motoristov ni treba......,

Včeraj sem na vožnji skozi naselje peljala mimo avtobusne postaje, kjer je bil parkiran avto.

Ko sem šla mimo, je preprosto speljal na cesto, vzporedno z mano, tako kot je bil prej parkiran. Tako sva bila nekaj časa na istem voznem pasu skupaj, dokler nisem pospešila in šla naprej.

In kaj naj mu rečem? Da je idiot???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!