Skoči na vsebino

Cestno črno sivo nabijanje in moraliziranje


Vanga

Priporočene objave

pred 24 minutami, KARMEN1 pravi:

Ko se bo nekega dne Policija domislila, da bi lahko redno preverjala psihofizične sposobnosti stričkov s klobuki in tet z očali, namesto da se ukvarja le z zaslužkom, oziroma kako čimveč iztržiti kjer se najlažje da, bo mogoče malo manj nesreč zaradi neprevidnosti.

Ampak tem stričkom se nima kaj zgoditi, ker poredko ali pa sploh nikoli ne prekoračijo dovoljene hitrosti, so pa zato še bolj nevarni, ker vozijo krepko pod dovoljeno, tako da ovirajo promet, za kar pa bi ga moral policaj tudi kaznovati, pa ga ne!!!!

Tako da....... bo potrebno premakniti miselnost in začeti znova, na drugem koncu.

Dokler pa bodo prometni policaji imeli le dve zadolžitvi: merjenje hitrosti in preverjanje alkoholiziranosti, bo tako.

No, kakšen zapisnik tudi naredijo, ko se prometna nesreča zgodi in ni več pomoči.

Preventiva pomeni preprečevanje, ne pa odpravljanje posledic!

mal sm te dopolnil :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, Kmet2 pravi:

Raka ima in to že precej razširjenega !

Ne vem zakaj potem izjava, da se vrača v profesorske vode, če bi bil tako bolan. Bomo videli, kaj bo pokazal čas. V vsakem primeru pa meni osebno ni bil nikoli všeč.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 24 minutami, alko1 pravi:

Jest tut

 :smoke:  

:fyou:

:slap:

:drunk:

:pos:

:beer2:

Pa to   :jezik:

No pol pa še ........:bike:..........

prosm ne smeti!!! :P

 

pred 4 minutami, KARMEN1 pravi:

Ampak kradel pa je vseeno z lahkoto :yawn:

sej za krast, ne rabiš poznat zakonov, lukne morš poznat lukne :D

 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, Arzen pravi:

Ne vem zakaj potem izjava, da se vrača v profesorske vode, če bi bil tako bolan. Bomo videli, kaj bo pokazal čas. V vsakem primeru pa meni osebno ni bil nikoli všeč.

Zakaj le ...........delajo 3-4 h na dan za ohoho plačo , ni stresa samo ugodnosti in privilegij , vmes pa zdravljenje itd .....ni neke kvantne fizike ....

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 27 minutami, KARMEN1 pravi:

Ko se bo nekega dne Policija domislila, da bi lahko redno preverjala psihofizične sposobnosti stričkov s klobuki, namesto da se ukvarja le z zaslužkom, oziroma kako čimveč iztržiti kjer se najlažje da, bo mogoče malo manj nesreč zaradi neprevidnosti.

Ampak tem stričkom se nima kaj zgoditi, ker poredko ali pa sploh nikoli ne prekoračijo dovoljene hitrosti, so pa zato še bolj nevarni, ker vozijo krepko pod dovoljeno, tako da ovirajo promet, za kar pa bi ga moral policaj tudi kaznovati, pa ga ne!!!!

Tako da....... bo potrebno premakniti miselnost in začeti znova, na drugem koncu.

Dokler pa bodo prometni policaji imeli le dve zadolžitvi: merjenje hitrosti in preverjanje alkoholiziranosti, bo tako.

No, kakšen zapisnik tudi naredijo, ko se prometna nesreča zgodi in ni več pomoči.

Preventiva pomeni preprečevanje, ne pa odpravljanje posledic!

Pri nas v LJ se točno ve kam moraš iti, da dobiš potrdilo, da si sposoben, ker je takim pomembno samo da jim plačajo. Tu policaj ne more nič. Isto je, če nekoga pošljejo k sodniku, samo če potem oni ne delajo tako kot je treba (namerno ali nenamerno) pa policaj ne more nič. Svoje delo je opravil in konec.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 minutami, Borutt pravi:

Jaz se ne mešam v tvojo službo, ker sploh ne vem, kje službuješ. In bi te prosil, da se ne mešaš v mojo službo, o delu katere nimaš najmanjšega pojma. 

Bi te pa seznanil, da je to psihofizično preverjanje nekaj, kar se vsakodnevno opravlja. Prav tako se lahko sama pozanimaš, koliko predlogov gre z naše strani zaradi nesposobnih voznikov. Bi bila presenečena. 

Enako je s prepočasno vožnjo in ne umikanjem ostalim. Pozanimaj se za ukrepe. 

Vidim, da veliko veš o delu policije. Poznaš kakšnega policista ?

Policija ti ne bo kazala znakov in te opozarjala na sneg pozimi. To je tvoja naloga oziroma dolžnost. V nasprotnem primeru si oseba iz 1. odstavka tvojega zapisa. 

Sej ni problem v delavcih vsaj pri večini ne, problem je pri vaših šefih, in njihovih šefih.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, Arzen pravi:

Pri nas v LJ se točno ve kam moraš iti, da dobiš potrdilo, da si sposoben, ker je takim pomembno samo da jim plačajo. Tu policaj ne more nič. Isto je, če nekoga pošljejo k sodniku, samo če potem oni ne delajo tako kot je treba (namerno ali nenamerno) pa policaj ne more nič. Svoje delo je opravil in konec.

Stopar :blush:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, HD-Dyna pravi:

Stopar :blush:

No evo, sem vedel, da boste vedl...tja mi hodimo na službene preglede...zato pa sem še med vami tukaj, ker bi moral bit nekje drugje :fredyjecar:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

12 minutes ago, Kmet2 said:

Za vsakega palca raste ...........in je zrastla ,tud za mene , upam da ne bo rastla več ....:P

Za  tebe je že celo drevo...:jezik: sekvoja...:D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

51 minutes ago, KARMEN1 said:

Ko se bo nekega dne Policija domislila, da bi lahko redno preverjala psihofizične sposobnosti stričkov s klobuki, namesto da se ukvarja le z zaslužkom, oziroma kako čimveč iztržiti kjer se najlažje da, bo mogoče malo manj nesreč zaradi neprevidnosti.

Ampak tem stričkom se nima kaj zgoditi, ker poredko ali pa sploh nikoli ne prekoračijo dovoljene hitrosti, so pa zato še bolj nevarni, ker vozijo krepko pod dovoljeno, tako da ovirajo promet, za kar pa bi ga moral policaj tudi kaznovati, pa ga ne!!!!

Tako da....... bo potrebno premakniti miselnost in začeti znova, na drugem koncu.

Dokler pa bodo prometni policaji imeli le dve zadolžitvi: merjenje hitrosti in preverjanje alkoholiziranosti, bo tako.

No, kakšen zapisnik tudi naredijo, ko se prometna nesreča zgodi in ni več pomoči.

Preventiva pomeni preprečevanje, ne pa odpravljanje posledic!

Napaka, ti dve nalogi so: Kasirati, čimveč in pazit da ne napačnemu.

Sicer jih rade volje vidim oz. sem jih... zdaj že dolgo ni nikjer nobenega videt če pa že pa je to inkasantski ukaz na katerega ponavadi (upam da tako tudi ostane) ne nasedem. Resno kje so zadnje par let policaji?!? Če vidim enega na mesec je že skoraj luksuz. No bolje tako. Mir je enak kot prej, ne počutim se ogroženega (relativno, tiste ki bi morali odstranit iz cest je veliko) pa se najbrž bom prvič ko me dobijo na kakšnem odseku kjer sem šel malo čez. Zeeeeh.

Samo res kaj primarno počenjo policisti dandanes? Izpolnjujejo 1000 in eno poročilo in ko se bliža dan plače jim nadrejeni nastavijo: Da mi ne prideš z manj kot xxxxxx evri nazaj... :0

Popravljeno . Popravil StaraFeltna
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 28 minutami, Borutt pravi:

Jaz se ne mešam v tvojo službo, ker sploh ne vem, kje službuješ. In bi te prosil, da se ne mešaš v mojo službo, o delu katere nimaš najmanjšega pojma. 

Bi te pa seznanil, da je to psihofizično preverjanje nekaj, kar se vsakodnevno opravlja. Prav tako se lahko sama pozanimaš, koliko predlogov gre z naše strani zaradi nesposobnih voznikov. Bi bila presenečena. 

Enako je s prepočasno vožnjo in ne umikanjem ostalim. Pozanimaj se za ukrepe. 

Vidim, da veliko veš o delu policije. Poznaš kakšnega policista ?

Policija ti ne bo kazala znakov in te opozarjala na sneg pozimi. To je tvoja naloga oziroma dolžnost. V nasprotnem primeru si oseba iz 1. odstavka tvojega zapisa. 

Veš kaj, ni ti treba prav vsak moj post jemati osebno!

¨Poznam tebe in to mi je več kot dovolj, ne potrebujem drugih :dry:.

Sedaj mi manjka le še, da mi pišeš na ZS, kaj sem s tem mislila :ras:.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 13 minutami, Arzen pravi:

Pri nas v LJ se točno ve kam moraš iti, da dobiš potrdilo, da si sposoben, ker je takim pomembno samo da jim plačajo. Tu policaj ne more nič. Isto je, če nekoga pošljejo k sodniku, samo če potem oni ne delajo tako kot je treba (namerno ali nenamerno) pa policaj ne more nič. Svoje delo je opravil in konec.

In kje je policija (kriminalisti) da to uredijo ..............tudi sam sem videl kako so dobili starčki potrdilo psihologa ker so mu bili profesor , še pohvalil se je pred nami . Prepričan sem da ta striko ki so ga skoraj prinesli v ordinacijo ni opravil praktičnega dela ,ampak pri nas je vse prav in zakoni so vsi cool in vse je guut ...............

Daleč od tega da naredijo svoj posel . Takšnemu bi morali že ob kontroli prometa odrediti zdravniški , samo je problem na podlagi česa .....vozi 30kmh pod omejitvijo , pijejo ne  ,ker imajo premalo penzijo , skratka on je tip top pri kontroli . Pa tudi državi ni v interesu pošiljat oz poboljšat razmere , ker z predlaganim bi bil samo strošek in nič za v žep , zato tega ne bo nikoli in nikoli se ne bo nič delalo na povečanju varnosti temveč čim več na povečanju inkasantstva , prihodki in še enkrat prihodki za golazen v parlamentu so pomembni , kakšna varnost , vse pod varnost je pretveza kasiranja in čisto nič drugega . 

Sem ter tja se najdejo policisti , ki želijo spremeniti potek teh neumnosti toda so v manjšini in brez podpore na višji inštanci . In brez podpore je scanje proti vetru .............in Borutt je mal rumenkast že :D 

Človek pri 88 letih ima že dodobra okrnjena čutila in ne bi smel več upravljat z motornimi vozili in so prav povedali , vsepovsod je važen samo denar !!!

Imam konkreten primer kako je pri nas zaposleni dobil zdravniški za opravljanje tovornega vozila za katerega ni mogoče dobiti zdravniškega če si barvno slep ...........človek ima danes vozniški za tovorno vozilo . To niso nakladanja in policaj lahko preveri ko mu povem primek in ime da ima za C in E izpit kljub barvni slepoti ki je zapisana v zdravniški kartoteki ..........no pa naj mi nekdo razloži to našo pravno državo .....

Jezen sem  ker sam poznam veliko primerov ki sem jih izkusil na lastni koži , od nepravilnega obravnavanja policistov ,do sodnije in naprej in sem res jezen ko mi začnejo z členi in ostalimi kurčevimi biokratskimi debilizmi ki držijo samo za rajo .....ampak enkrat ,enkrat bo vrjetno po pičk..... dobil tudi ta naš državni skorumpirani aparat , škoda je le ker bomo kolateralna škoda mi sami !!

pred 32 minutami, Arzen pravi:

No evo, sem vedel, da boste vedl...tja mi hodimo na službene preglede...zato pa sem še med vami tukaj, ker bi moral bit nekje drugje :fredyjecar:

Rudnik ? 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, KARMEN1 pravi:

Veš kaj, ni ti treba prav vsak moj post jemati osebno!

¨Poznam tebe in to mi je več kot dovolj, ne potrebujem drugih :dry:.

Sedaj mi manjka le še, da mi pišeš na ZS, kaj sem s tem mislila :ras:.

sam res, a pecaš? :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, Kmet2 pravi:

In kje je policija (kriminalisti) da to uredijo ..............tudi sam sem videl kako so dobili starčki potrdilo psihologa ker so mu bili profesor , še pohvalil se je pred nami . Prepričan sem da ta striko ki so ga skoraj prinesli v ordinacijo ni opravil praktičnega dela ,ampak pri nas je vse prav in zakoni so vsi cool in vse je guut ...............

Daleč od tega da naredijo svoj posel . Takšnemu bi morali že ob kontroli prometa odrediti zdravniški , samo je problem na podlagi česa .....vozi 30kmh pod omejitvijo , pijejo ne  ,ker imajo premalo penzijo , skratka on je tip top pri kontroli . Pa tudi državi ni v interesu pošiljat oz poboljšat razmere , ker z predlaganim bi bil samo strošek in nič za v žep , zato tega ne bo nikoli in nikoli se ne bo nič delalo na povečanju varnosti temveč čim več na povečanju inkasantstva , prihodki in še enkrat prihodki za golazen v parlamentu so pomembni , kakšna varnost , vse pod varnost je pretveza kasiranja in čisto nič drugega . 

Sem ter tja se najdejo policisti , ki želijo spremeniti potek teh neumnosti toda so v manjšini in brez podpore na višji inštanci . In brez podpore je scanje proti vetru .............in Borutt je mal rumenkast že :D 

Človek pri 88 letih ima že dodobra okrnjena čutila in ne bi smel več upravljat z motornimi vozili in so prav povedali , vsepovsod je važen samo denar !!!

Imam konkreten primer kako je pri nas zaposleni dobil zdravniški za opravljanje tovornega vozila za katerega ni mogoče dobiti zdravniškega če si barvno slep ...........človek ima danes vozniški za tovorno vozilo . To niso nakladanja in policaj lahko preveri ko mu povem primek in ime da ima za C in E izpit kljub barvni slepoti ki je zapisana v zdravniški kartoteki ..........no pa naj mi nekdo razloži to našo pravno državo .....

Jezen sem  ker sam poznam veliko primerov ki sem jih izkusil na lastni koži , od nepravilnega obravnavanja policistov ,do sodnije in naprej in sem res jezen ko mi začnejo z členi in ostalimi kurčevimi biokratskimi debilizmi ki držijo samo za rajo .....ampak enkrat ,enkrat bo vrjetno po pičk..... dobil tudi ta naš državni skorumpirani aparat , škoda je le ker bomo kolateralna škoda mi sami !!

Rudnik ? 

Ne, vodovodna, Bežigrad. Jah ne vem jaz zakaj je tako, ljudje oz. firme so zadovoljne, da malo plačajo. Tip pa ma očitno veze, če mu noben ne stopi na prste. Tudi jaz sem imel slabe izkušnje z sodniki in policaji, ampak kar je najhuje - bolj boš razgrajal slabš bo...ne morš nič.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 urami, I30 pravi:

Pa zakaj ste vsi tle tolk bukov?!:O

Nima veze kje kdo dela. Vezo ima, da na široko povsod mečejo denar v vreče brez dna in je zato treba tudi tako povedati ali pa ne omenjati nobenega. Ker sicer izgleda, da je vse ostalo pa tipi topi, ampak ni!

 

pred 4 urami, Borutt pravi:

Kam gre denar ? Kateri denar ?

 

ZAKON

O LETNI DAJATVI ZA UPORABO VOZIL V CESTNEM PROMETU (ZLDUVCP)

2. člen

(proračunska pripadnost prihodkov)

Prihodki od letne dajatve pripadajo proračunu Republike Slovenije.

3. člen

(zavezanci za plačilo letne dajatve)

Zavezanec ali zavezanka za plačilo letne dajatve (v nadaljnjem besedilu: zavezanec) je fizična ali pravna oseba, na katero je vozilo registrirano.

4. člen

(predmet in namen letne dajatve)

(1) Letna dajatev se plačuje enkrat letno za uporabo v Republiki Sloveniji registriranih motornih in priklopnih vozil v cestnem prometu.

(2) S plačilom letne dajatve pridobi zavezanec pravico uporabljati registrirano vozilo v cestnem prometu.

 

pred 2 urami, Borutt pravi:

Sem pisal o nečem, kar ste pomešali oziroma razumete narobe. Ne plačuje se cestnina, ampak letna dajatev za uporabo vozil v cestnem prometu. 

O čem pa ti pišeš ? 

odgovarjam obema ..

kam gre pa ta denar oz.dodatni davki ? v železnice in alternativne vire pridobivanja električne energije .. dve jami brez dna .. lopovščina vredna marsikaterega goljufa svetovnega slovesa ..1047993_537922326273969_1632961103_o.jpg

in to plačujemo mi , ki se vozimo na plin in smo brez kakršnekoli državne subvencije sami investirali v bolj ekološko vožnjo .. pljunek na tako državo! ma kaj to - to :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, thumper pravi:

 

 

odgovarjam obema ..

kam gre pa ta denar oz.dodatni davki ? v železnice in alternativne vire pridobivanja električne energije .. dve jami brez dna .. lopovščina vredna marsikaterega goljufa svetovnega slovesa ..1047993_537922326273969_1632961103_o.jpg

in to plačujemo mi , ki se vozimo na plin in smo brez kakršnekoli državne subvencije sami investirali v bolj ekološko vožnjo .. pljunek na tako državo! ma kaj to - to :SS

Ej bodi srečen da je tako, saj si videl, kaj se je zgodilo, ko so dal bencin 100tko črpalkam, da imajo lah ceno kakršno hočejo. Noben ni spustu, nobenih akcij ni...naj se po Avstriji zgledujejo...če slučajno ne veš, na litijski na Petrolu imaš plin 0,49€ na liter. Na verovškovi pa ob nedeljah in praznikih 0,48€ na liter.

Popravljeno . Popravil Arzen
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 20 minutami, Arzen pravi:

Ne, vodovodna, Bežigrad. Jah ne vem jaz zakaj je tako, ljudje oz. firme so zadovoljne, da malo plačajo. Tip pa ma očitno veze, če mu noben ne stopi na prste. Tudi jaz sem imel slabe izkušnje z sodniki in policaji, ampak kar je najhuje - bolj boš razgrajal slabš bo...ne morš nič.

Morem morem na svoj način rešujem težave ......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, KARMEN1 pravi:

Veš kaj, ni ti treba prav vsak moj post jemati osebno!

¨Poznam tebe in to mi je več kot dovolj, ne potrebujem drugih :dry:.

Sedaj mi manjka le še, da mi pišeš na ZS, kaj sem s tem mislila :ras:.

Narobe si razumela. Samo komentiral sem tvoj zapis.

Bi rada ZS ? :winkiss: :jezik: 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 minutami, Borutt pravi:

Narobe si razumela. Samo komentiral sem tvoj zapis.

Bi rada ZS ? :winkiss: :jezik: 

Ti si narobe razumel, ker vedno vse osebno jemlješ. Če govorim o Policiji, ne govorim o tebi in tvojem delu :cool:?

Ne, hvala za zs :whistle:?

pred eno uro, DAMI34 pravi:

sam res, a pecaš? :P

 

Lahko nehaš še ti, hahahahaaaa :bounce:?

Še dobro, da je petek :cool:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 urami, Arzen pravi:

 Tudi jaz sem imel slabe izkušnje z sodniki in policaji...

TI SI DELIKVENT :O

Blokiru sm te :ras:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 21 minutami, Borutt pravi:

Sem prestar :lol1:.

 

... sam a veš, da sem te zadnjič pa res mal bolj podrobno pogledal ... :eek:

... pa res nisi več prav mlad ... :dry:

 

 

 

ps.

... no ...  čeprav pa ... poznam tud  še starejše ... :kva2:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 52 minutami, pik1 pravi:

 

... sam a veš, da sem te zadnjič pa res mal bolj podrobno pogledal ... :eek:

... pa res nisi več prav mlad ... :dry:

 

 

 

ps.

... no ...  čeprav pa ... poznam tud  še starejše ... :kva2:

Ne glej me :ras:, ker nisem tvoj ministrant :jezik:.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!