Skoči na vsebino

Cestno črno sivo nabijanje in moraliziranje


Vanga

Priporočene objave

Idiot definitivno je. Pa slep, gluh in zabit tudi. Ne vem pa koliko ima smisla takemu debilu to it dopovedovat. Itak ne bo dojel, ti si pa pripelala mimo najmanj 130, če se njega vpraša.

pred 24 minutami, twom pravi:

En je prijavil da motorji hitreje bremzajo..., kolikor vem imajo motorji celo nekoliko daljšo zavorno pot kot avtomobili, pa ne govorim o zaviranju v ovinkih.

Odvisno, kaj primerjaš.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 27 minutami, twom pravi:

En je prijavil da motorji hitreje bremzajo..., kolikor vem imajo motorji celo nekoliko daljšo zavorno pot kot avtomobili, pa ne govorim o zaviranju v ovinkih.

Res je , post je bil kopiran iz FB ..........en je prijavil ...svašta.....

LpMujo 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 16 minutami, KARMEN1 pravi:

Res je dobro, da ni mrtvih, ampak tudi invalidnih motoristov ni treba......,

Včeraj sem na vožnji skozi naselje peljala mimo avtobusne postaje, kjer je bil parkiran avto.

Ko sem šla mimo, je preprosto speljal na cesto, vzporedno z mano, tako kot je bil prej parkiran. Tako sva bila nekaj časa na istem voznem pasu skupaj, dokler nisem pospešila in šla naprej.

In kaj naj mu rečem? Da je idiot???

pa bodi srečna da ni pripeljala provida za vami, ker bi dobila kazen zaradi prevelike hitrosti ko si pospešila da se umakneš idiotu.

 pred par podobna situacija, ko je z kombijem speljal iz avtobusne motorist normalno pa zavira sicer brez občutka (pritisne zavoro na polno) in klofne za kombijem.

Ugani kdo je bil kriv.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nisem presegla hitrosti, ker sem zmanjšala, ko sem se približevala postaji, glede na tablico (italijan), sem pričakovala tak dogodek. Navadila sem se predvidevati in prav nikoli se ne zmotim.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 12. 8. 2016 at 22:39, Borutt pravi:

Udeležena sta bila avto in motor. Voznik avta je verjetno zaspal (ni bil trezen) in se zbudil na nasprotnem pasu z motorjem v svojem vozilu (dobesedno). Motorist je dobro polomljen.

Dobro ne moreš bit polomljen :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 44 minutami, KARMEN1 pravi:

Res je dobro, da ni mrtvih, ampak tudi invalidnih motoristov ni treba......,

Včeraj sem na vožnji skozi naselje peljala mimo avtobusne postaje, kjer je bil parkiran avto.

Ko sem šla mimo, je preprosto speljal na cesto, vzporedno z mano, tako kot je bil prej parkiran. Tako sva bila nekaj časa na istem voznem pasu skupaj, dokler nisem pospešila in šla naprej.

In kaj naj mu rečem? Da je idiot???

Pospešila si ? Si prekoračila največjo dovoljeno hitrost ? Divjak :jezik:.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 hour ago, twom said:

En je prijavil da motorji hitreje bremzajo..., kolikor vem imajo motorji celo nekoliko daljšo zavorno pot kot avtomobili, pa ne govorim o zaviranju v ovinkih.

Primerjava oprijema gum link. Povzetek, niso namerili bistvenih razlik med avtomobilskimi in motorističnimi gumami.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 hour ago, KARMEN1 said:

 

Včeraj sem na vožnji skozi naselje peljala mimo avtobusne postaje, kjer je bil parkiran avto.

Ko sem šla mimo, je preprosto speljal na cesto, vzporedno z mano, tako kot je bil prej parkiran. Tako sva bila nekaj časa na istem voznem pasu skupaj, dokler nisem pospešila in šla naprej.

In kaj naj mu rečem? Da je idiot???

 "Kaj naj mu rečem" je bil že parkiran v bojnem položaju in ko je speljal me je za dlako zgrešil

60322036.jpg

 

 

Popravljeno . Popravil FLY
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

51 minutes ago, twom said:

Primerjava oprijema gum link. Povzetek, niso namerili bistvenih razlik med avtomobilskimi in motorističnimi gumami.

Ja, sam tist en tip ni o tem govoril :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, KARMEN1 pravi:

Navadila sem se predvidevati in prav nikoli se ne zmotim.

Brez predvidevanja nimaš kaj iskati na cesti.

Prejšnjič sem se peljal proti Gederovcem, cesta kjer se motoristi radi vozimo. Proti koncu tega odseka je OMW črpalka. Iz omenjene črpalke je zapeljal tip z Ford Focusom, ko me je zagledal za sabo, pa je nalašč zapeljal na levi vozni pas, samo da ne bi šel mimo njega. Po sredini je vozil naprej vse do krožišča (naprej po polni črti) cca. 200m.

Če ne bi predvideval in ga šel prehitevat, ko sem se mu približal, bi me verjetno porinil v jarek oz. varnostno ograjo malo naprej. Kriv bi bil jaz, verjetno bi mi organi pregona zapisali neprilagojeno hitrost. Video tega dogodka sledi, ko bo dovolj drugega materiala.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 hour ago, KARMEN1 said:

Nisem presegla hitrosti, ker sem zmanjšala, ko sem se približevala postaji, glede na tablico (italijan), sem pričakovala tak dogodek. Navadila sem se predvidevati in prav nikoli se ne zmotim.

Vi mate italjane, mi mamo pa meglo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sori sem bolj počasne pameti.Drugače se pa tle nekateri vozimo res celo leto ampak med italjanci ki imajo povečini meglo v glavi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

49 minutes ago, Andrejcer said:

Brez predvidevanja nimaš kaj iskati na cesti.

Prejšnjič sem se peljal proti Gederovcem, cesta kjer se motoristi radi vozimo. Proti koncu tega odseka je OMW črpalka. Iz omenjene črpalke je zapeljal tip z Ford Focusom, ko me je zagledal za sabo, pa je nalašč zapeljal na levi vozni pas, samo da ne bi šel mimo njega. Po sredini je vozil naprej vse do krožišča (naprej po polni črti) cca. 200m.

Če ne bi predvideval in ga šel prehitevat, ko sem se mu približal, bi me verjetno porinil v jarek oz. varnostno ograjo malo naprej. Kriv bi bil jaz, verjetno bi mi organi pregona zapisali neprilagojeno hitrost. Video tega dogodka sledi, ko bo dovolj drugega materiala.

Morda se ti je pa samo umaknil?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, Andrejcer pravi:

Brez predvidevanja nimaš kaj iskati na cesti.

Prejšnjič sem se peljal proti Gederovcem, cesta kjer se motoristi radi vozimo. Proti koncu tega odseka je OMW črpalka. Iz omenjene črpalke je zapeljal tip z Ford Focusom, ko me je zagledal za sabo, pa je nalašč zapeljal na levi vozni pas, samo da ne bi šel mimo njega. Po sredini je vozil naprej vse do krožišča (naprej po polni črti) cca. 200m.

Če ne bi predvideval in ga šel prehitevat, ko sem se mu približal, bi me verjetno porinil v jarek oz. varnostno ograjo malo naprej. Kriv bi bil jaz, verjetno bi mi organi pregona zapisali neprilagojeno hitrost. Video tega dogodka sledi, ko bo dovolj drugega materiala.

 

Taki so kr resen zeh. Ponavadi ostanejo zadaj ob prvi priliki, ko gre varno mimo. Verjetno ti je htel "preprečiti" prekršek (prehitevanje preko polne črte). Da je s tem sam delal sranje po cesti, pa ga v imenu Višjega Dobrega (in luknje v idiotski glavi, pa malega mehkega med nogami) ne zanima.

Popravljeno . Popravil jskrablin
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 18 minutami, jskrablin pravi:

Verjetno ti je htel "preprečiti" prekršek (prehitevanje preko polne črte).

Ko sem ga dohitel ni bilo polne črte. Ta je sledila kakih 50m naprej. On se je v bistvu vključil na cesto, ki poteka izven naselja, vsi vemo kakšna je omejitev hitrosti,  ob vključevanju oz. pospeševanju je imel hitrost nekje 50, ko je naredil ?! manever.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj sem se odpravil do moje male punčke na morju v Novigrad okrog 10 ure. Do mejnega prehoda Dragonja sem potreboval dobro uro prebijanja iz Kopra kjer se je zastoj nekje uradno začel. O kulturi vožnje in početja v koloni in zastojih sploh nebi. Nabasal sem na vsaj 4 ki so se me ustrašili in trobili povsem po nepotrebnem, nekj grobih izsiljevanj prek dvojne nepretrgane (no tudi sam nisem imel kaj počet na teh črtah). Če bi dali vsaj žmigovc bi bil povsem zadovoljen. Nekaj totalno levih manevrov (pokemonarji?) + obupancev ki pod ročno obrnejo smer vožnje iznenada prek dvojne nepretrgane in to v ovinku. Par maxiskuterjev iz tujine in par lokalnih ki so prehitavali dvojno kolono z mano vmes (umik na varno nemogoč). Če bi tej talenti samo padli (glede na oblačila) bi bili reklama za dunajske zrezke po par dneh celjenja. Motoristi so bili kultivirani, nakako po pričakovanem.

Avtomobilisti pa so se trudili na vse pretege da bi na tistem žgočem soncu izpolnejvali evropske obrazce....

Dobra ura tečne vožnje in 100+ prekrškov CPP-ja kar je po videnem bilo nekako povprečje oz malo pod...

Čudi me in hvalatistemu da se je izšlo brez omebe vrednih nesreč. Vožnja nazaj v večernih urah je popravila jutranji vtis.

Nepotreben stres džabe, če mi nebi pomenilo toliko obisk moje tamale na morju nebi niti šel v ta svinjak...

Še dobro da nisva šla z ženo z avtom... :ninja:

Popravljeno . Popravil StaraFeltna
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ne poznate nobenega drugega mejnega prehoda kot Dragonja?Probaj enkrat Petrinje,Podgorje mejni prehod Jelenje,Buzet,Novigrad boš presenečen če boš srečal več kot 5 vozil,pa še lepa cesta je.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ha ha Podgorje, šel ene 2x, enkrat me je policaj uprašal kaj delam tam,(po moje  sm ga zmotu med počitkom :D )

okoli 14h, od črnotič naprej do lupoglava skor nobenga na cesti, samo s kakim večjim sport turer nebi šel tam uni ovinki po parku učka so K.. sej so lepo zaviti sam usak ma mal šudra, taman da ga položiš do konca :P 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne vem kdo je prej napisal v komentar nekaj v smislu, da ima na cesti vedno kakšne pripetljaje.
Mislim, da sm vsi navajeni vsakodnevnega izsiljevanja in drugih bedarij, se mi pa kdaj zgodi, da me kakšen dan nihče ne poskuša (ne)namerno ubiti. Sicer zelo poredko ampak vseeno.
No in ob takšnih dnevih postanem rahlo paranoična. Če je bilo skozi celotno vožnjo vse prelepo da bi bilo res, me statistično gledano za naslednjim ovinkom čaka ogromna pizdarija. :ninja::huh:

Dokaj žalostno da je človek tako navajen pričakovati da bo od nekje nekaj priletelo, da ko se nič ne zgodi, je potem še to sumljivo. Namesto, da bi samo uživali v vožnji. Pf. Mogoče bi si morali omisliti te virtualne novodobne stvari. Se doma v dnevni usedeš za motor, spredaj si pa prižgeš ventilator pred katerim stoji nek stric, ki ti iz kozarčka muhe in druge žuželke v glavo meče. Če si na tla naštimaš blazine, še na mehko padeš. Virtualni pesek v ovinkih pa to... :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!