Skoči na vsebino

Cestno črno sivo nabijanje in moraliziranje


Vanga

Priporočene objave

pred 6 minutami, Ciko86 pravi:

za mano je 2x obracala provida pri vikiju cez polno crto z rocno,v prvem primeru sem su 60 kmh v koloni,v drugem pa lih iz parkirisca speljal,nevem kam se jim je rolko mudilo za mano..

jah, Borutt bi reku, da ni blo nič nezakonitega, jaz ti pa rečem, da sta verjetno gleda pred tem film "Hitri in drzni 7". Sej veš, mi smo včasih Bruslija gledal, pol pa k smo ven iz kinodvorane prišli smo vse znal.. Asaaaa ij kilju madafaka :P

 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V tisti črni temi ste se lotili tudi kolesarjev: v glavnem mestu je to ratala ena čist navadna podivjana horda - za njih pa dejansko ne veljajo CPP. Ne maram dežja, mraza, plundre, snega .... ampak ko pomislim da tisti dan ne bo kolesarjev, se mi razpoloženje kar popravi.

Pa da ne bom narobe razumljen: ne motijo me - tudi sem se včasih peljem do trgovine s kolesom - ampak kot napisano: naj se držijo cestnih predpisov  in naj jih ne kršijo namenoma in naj imajo v zavesti, da so zelo slabo zaščiteni v primeru nezgode.

Vsakodnevni primer: s prednostne ceste zavijam v križišču desno in stegijem vrat, gledam v ogledala, da ja ne bom  komu zaprl pot na kolesrski - in ko se vsi spucajo izza mojega hrbta in hočem zaviti desno, uleti kolesar iz nasprotne smeti :headbang:

... pa mu pohupam  in kaj doživim: tolče se po glavi in mi kaže :fyou:

IMG.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Opali mu šamarčino, mogoče bo pol razumel ...

Na Letališki se nam to stalno dogaja, me že roka boli :blush:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, Fazer03 pravi:

V tisti črni temi ste se lotili tudi kolesarjev: v glavnem mestu je to ratala ena čist navadna podivjana horda - za njih pa dejansko ne veljajo CPP. Ne maram dežja, mraza, plundre, snega .... ampak ko pomislim da tisti dan ne bo kolesarjev, se mi razpoloženje kar popravi.

Pa da ne bom narobe razumljen: ne motijo me - tudi sem se včasih peljem do trgovine s kolesom - ampak kot napisano: naj se držijo cestnih predpisov  in naj jih ne kršijo namenoma in naj imajo v zavesti, da so zelo slabo zaščiteni v primeru nezgode.

Vsakodnevni primer: s prednostne ceste zavijam v križišču desno in stegijem vrat, gledam v ogledala, da ja ne bom  komu zaprl pot na kolesrski - in ko se vsi spucajo izza mojega hrbta in hočem zaviti desno, uleti kolesar iz nasprotne smeti :headbang:

... pa mu pohupam  in kaj doživim: tolče se po glavi in mi kaže :fyou:

skica k iz umorou na podeželju :O

zdj pa res:

vse maš res .. res je ratala anarhija s temi kolesarji .. :dry: 

pred 3 minutami, HD-Dyna pravi:

Opali mu šamarčino, mogoče bo pol razumel ...

Na Letališki se nam to stalno dogaja, me že roka boli :blush:

grobijan :dry:

ti bi kr šamare šamario :O

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, maus pravi:

mene je dons zjutraj ena kolesarka skor zbila na prehodu za pesce .. še mau čudn je gledala k sm "zanalašč" mau hitrej stopu na prehod.... ona misl, da avto mora ustaut pescu njej pa ni treba :P

 

@maus
Za tvoje letnike bi za državno blagajno bilo itak najbolje, da začnete cesto prečkat pri .... rdeči. :jezik:

Popravljeno . Popravil DL650
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, Borutt pravi:

 

Omejitve hitrosti določene s prometnimi pravili ter omejitve hitrosti, izražene s postavljenimi prometnimi znaki, ne veljajo za vozila:

1.     policije, opremljena s posebnimi napravami za ugotavljanje hitrosti, kadar policisti z njimi nadzirajo hitrost vozil v cestnem prometu,

 

..aha... a se vozjo na Mitas gumah, da so bolj varni....

....ker ČangYang gume so jim mende popokale , ko so speljali iz garaže....   :P

 

..a pa če imajo posebno napravo za ugotavljanje hitrosti....a pol lohka varno divjajo 240 za motoristom?

 

... pa sej imam tut jest napravo za ugotavljanje hitrosti na motorju.....ampak se pri 299 ustavi..  :huh:

 

:P

 

 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, DAMI34 pravi:

Sem izpostavil primer, ki se je zgodil, nikjer nisem zapisal da je bilo nezakonito, bilo pa je provociranje in vožnja za ritjo, ter opozorilo vsem, naj imajo izpravne mopede, saj privida, če ne dobi prehitrih, bo dobila pa tiste, ki nimajo prve pomoči :P

Pa ne jemlji vsega tok osebno, vem da ti tako v prividi ne proviciraš.

Taista patrona sta tut žensko pri nekih 50km/h izmerila pol metra prekratko razdaljo in jo colala. Pa ne rabiš opravičevat njunega ravnanja, saj vem da je bilo vse "zakonito".

Pr nam je itak vse "zakonito", od bančne luknje dalje :P

 

Tisti primer pol metra prekratke varnostne razdalje je glupost, kjer so nekateri pokazali svojo brihtnost in svoj pravi obraz. Več pa ob kafetu. 

pred 34 minutami, Ciko86 pravi:

za mano je 2x obracala provida pri vikiju cez polno crto z rocno,v prvem primeru sem su 60 kmh v koloni,v drugem pa lih iz parkirisca speljal,nevem kam se jim je rolko mudilo za mano..

To so vedno eni in isti modeli. 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 minutami, DL650 pravi:

@maus
Za tvoje letnike bi za državno blagajno bilo itak najbolje, da začnete cesto prečkat pri .... rdeči. :jezik:

pomoje pa ne .. jim še koristim, saj mi trgajo tok, kot kakšn lahko samo sanja svojo plačo .... pomoje pokrivam 3 minimalne penzije v celoti ;)

tko da morte name pazt :jezik: 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 11 minutami, Borutt pravi:

Tisti primer pol metra prekratke varnostne razdalje je glupost, kjer so nekateri pokazali svojo brihtnost in svoj pravi obraz. Več pa ob kafetu. 

samo če častiš :D

 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 28 minutami, Zivnorc pravi:

..aha... a se vozjo na Mitas gumah, da so bolj varni....

....ker ČangYang gume so jim mende popokale , ko so speljali iz garaže....   :P

 

..a pa če imajo posebno napravo za ugotavljanje hitrosti....a pol lohka varno divjajo 240 za motoristom?

 

... pa sej imam tut jest napravo za ugotavljanje hitrosti na motorju.....ampak se pri 299 ustavi..  :huh:

 

:P

 

 

Gume so priznanih znamk. Drugače ostane avto v garaži. Vsaj jaz se tega držim.  

Glede vožnje z veliko hitrostjo sem postavil vprašanje inšpektorju Kapunu in dobil zmeden ter brezvezen odgovor. Vprašal sem ga, zakaj smo mi bolj varni vozniki pri veliki hitrosti, kot so ostali udeleženci in, kdaj bomo deležni kakšnega usposabljanja za vožnjo teh hitrih vozil. Odgovor je bil v smislu, da ni denarja, da ni poligona in da ni pameti v njegovi ter ostalih šefovskih glavah. 

Slikaj svojo napravo in nam pošlji sliko :P.

pred 11 minutami, DAMI34 pravi:

samo če častiš :D

 

Si dal vse za servis ? :lol1:

Popravljeno . Popravil Borutt
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, Borutt pravi:

 

Si dal vse za servis ? :lol1:

še 3€ mam, sam jih šparam :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 14 minutami, Borutt pravi:

Tisti primer pol metra prekratke varnostne razdalje je glupost, kjer so nekateri pokazali svojo brihtnost in svoj pravi obraz. Več pa ob kafetu. 

To so vedno eni in isti modeli. 

In kako se to sankcionira, sej veš tvoje izjave , ne krši pa ne boš plačal ,pa sodno varstvo pa ostale nebuloze ki jih berem. Pa to ni en primer ,sem ti že svojih nekaj nevedel ..................zgleda da so dvojna merila.......

pred 4 minutami, Borutt pravi:

Gume so priznanih znamk. Drugače ostane avto v garaži. Vsaj jaz se tega držim.  

Glede vožnje z veliko hitrostjo sem postavil vprašanje inšpektorju Kapunu in dobil zmeden ter brezvezen odgovor. Vprašal sem ga, zakaj smo mi bolj varni vozniki pri veliki hitrosti, kot so ostali udeleženci in, kdaj bomo deležni kakšnega usposabljanja za vožnjo teh hitrih vozil. Odgovor je bil v smislu, da ni denarja, da ni poligona in da ni pameti v njegovi ter ostalih šefovskih glavah. 

Slikajo svojo napravo in nam pošlji sliko :P.

Si dal vse za servis ? :lol1:

Izgleda da tudi ti nimaš več za vzdrževanje :lol1:al si pa vidu da si v temo brcnu z tretjerazrednim motorjem in bi se sedaj rad zbližal z KTM serviserjem :lol1:

http://www.avto.net/Ads/details.asp?id=11260906&display=Beta RR390

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 minutami, Kmet2 pravi:

In kako se to sankcionira, sej veš tvoje izjave , ne krši pa ne boš plačal ,pa sodno varstvo pa ostale nebuloze ki jih berem. Pa to ni en primer ,sem ti že svojih nekaj nevedel ..................zgleda da so dvojna merila.......

Izgleda da tudi ti nimaš več za vzdrževanje :lol1:al si pa vidu da si v temo brcnu z tretjerazrednim motorjem in bi se sedaj rad zbližal z KTM serviserjem :lol1:

http://www.avto.net/Ads/details.asp?id=11260906&display=Beta RR390

Po zakonu je bila ženska v prekršku.  Kaj in koliko je to človeško ter komu je bilo to pogodu, je pa druga zgodba. 

Se mi zdi, da nočeš razumeti, da vam jaz razlagam zakonodajo in dopovedujem, kaj vas čaka ob takšnem ali drugačnem ravnanju. Sem te že velikokrat prosil za primer škodljive zakonodaje. Si že prilepil kakšen člen ?

Tretjerazredna je toliko, kolikor ti poznaš hard enduro in trial sceno. 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 13 minutami, Borutt pravi:

Po zakonu je bila ženska v prekršku.  Kaj in koliko je to človeško ter komu je bilo to pogodu, je pa druga zgodba. 

Se mi zdi, da nočeš razumeti, da vam jaz razlagam zakonodajo in dopovedujem, kaj vas čaka ob takšnem ali drugačnem ravnanju. Sem te že velikokrat prosil za primer škodljive zakonodaje. Si že prilepil kakšen člen ?

Tretjerazredna je toliko, kolikor ti poznaš hard enduro in trial sceno. 

Sam ne se razburjat , že zdej nisi preveč lep :lol1: pikaš skoz okol KTM ko jih dobiš nazaj si pa spet pameten  ti težek enduraš ki poznaš hard enduro sceno ,vse veš , ne vem zakaj sem potem o motorjih jaz iskal informacije,al maš demenco ?:slap: koliko KTM pa si si lastil da brihtoliraš skoz ??

Povedal sem ti primere od bivših inšpektorjev naprej kako in zakaj se je izteklo ...............tvoje bistroumno svetovanje je bilo sodno varstvo :lol1:pa tebe sploh ne jemljem več resno .....več ti jih je tudi napisalo o škodljivih zakonih samo imaš selektivni vid in ko so stvari argumentirane začneš bluzit o možnostih , ki se za rajo v 90% ne končajo dobro .

Dej nabijej naprej , mam jaz pametnejšega posla kot se pregovarjat eno te isto s teboj :winkiss:

A boš končno KTM kupil k si zdej po 3h na Beti težek mojster in poznavalec :OK:

Za pomoč pa vsaka čast ,sem ti že večkrat povedal , ampak tudi ti ne razumeš in nočeš da so nekateri zakoni in členi neumni in škodljivi išči pa lepi si jih pa sam , kot sem povedal ,si jih že večkrat dobil pod nos .....

 

Popravljeno . Popravil Kmet2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 46 minutami, Kmet2 pravi:

Sam ne se razburjat , že zdej nisi preveč lep :lol1: pikaš skoz okol KTM ko jih dobiš nazaj si pa spet pameten  ti težek enduraš ki poznaš hard enduro sceno ,vse veš , ne vem zakaj sem potem o motorjih jaz iskal informacije,al maš demenco ?:slap: koliko KTM pa si si lastil da brihtoliraš skoz ??

Povedal sem ti primere od bivših inšpektorjev naprej kako in zakaj se je izteklo ...............tvoje bistroumno svetovanje je bilo sodno varstvo :lol1:pa tebe sploh ne jemljem več resno .....več ti jih je tudi napisalo o škodljivih zakonih samo imaš selektivni vid in ko so stvari argumentirane začneš bluzit o možnostih , ki se za rajo v 90% ne končajo dobro .

Dej nabijej naprej , mam jaz pametnejšega posla kot se pregovarjat eno te isto s teboj :winkiss:

A boš končno KTM kupil k si zdej po 3h na Beti težek mojster in poznavalec :OK:

Za pomoč pa vsaka čast ,sem ti že večkrat povedal , ampak tudi ti ne razumeš in nočeš da so nekateri zakoni in členi neumni in škodljivi išči pa lepi si jih pa sam , kot sem povedal ,si jih že večkrat dobil pod nos .....

 

Prilepi kakšen škodljiv člen. Meni na ljubo, ker sem pozabljiv in slaboviden :P.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, Borutt pravi:

Prilepi kakšen škodljiv člen. Meni na ljubo, ker sem pozabljiv in slaboviden :P.

Tastar ne ga srat no , ne vem kaj sem zjutraj jedel , ne kje b0om kaj našel ...........sej bi tud vse prehitu k grem potovat sam sem že na prvem križišču zgubljen :lol1:pol morem pa po pravilih vozit :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 minutami, Kmet2 pravi:

Tastar ne ga srat no , ne vem kaj sem zjutraj jedel , ne kje b0om kaj našel ...........sej bi tud vse prehitu k grem potovat sam sem že na prvem križišču zgubljen :lol1:pol morem pa po pravilih vozit :lol1:

Dokaz, da najhitrejši niso vedno prvi  :lol1:.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

4 hours ago, Ciko86 said:

za mano je 2x obracala provida pri vikiju cez polno crto z rocno,v prvem primeru sem su 60 kmh v koloni,v drugem pa lih iz parkirisca speljal,nevem kam se jim je rolko mudilo za mano..

Lahko je s tujim kurcom po koprivah mlatit.

Sej use mi/drzava placa.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 urami, Cartman pravi:

 

 

ma kdaj pr pizdi materni je čefurščina ratala uradn jezik fakin vladne organizacije?!?!?!?! 

kaj kurac pa ti razumeš??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 hour ago, ukica said:

Lahko je s tujim kurcom po koprivah mlatit.

Sej use mi/drzava placa.

Re če se: lahko je bit gay z ritjo drugih. :D

A ni bil ciko na zečetku sezone seznanjen da se ga bodo menda lotili? Nabavil je drug motor druge barve in se rešil. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 urami, Borutt pravi:

 Zakaj pa nista napisala pritožbo, če je bil ves postopek narobe ? 

 

Pred leti sva z ženo napisala pritožbo na postopek in jo poslala komandirju tiste postaje. Ne moreš verjeti, sploh je niso obravnavali ampak so jo poslali na sodišče v obravnavo in nato sem plačal še sodne stroške. :cry::mad: 

Postopek je bil močno vprašljiv.

Scarabeo

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, Scarabeo 500 pravi:

Pred leti sva z ženo napisala pritožbo na postopek in jo poslala komandirju tiste postaje. Ne moreš verjeti, sploh je niso obravnavali ampak so jo poslali na sodišče v obravnavo in nato sem plačal še sodne stroške. :cry::mad: 

Postopek je bil močno vprašljiv.

Scarabeo

Si poslal pritožbo na postopek ali zahtevo za sodno varstvo ? Glede na opisano je bila zahteva za sodno varstvo, zaradi česar je bil zoper storilca prekrška podan obdolžili predlog, kateri gre na sodišče. Verjetno si imel na sodišču možnost razložiti svoje videnje zadeve in, kaj si sploh napisal. 

pred 4 urami, Lipstick pravi:

Najhitrejši so vedno prvi ( drugače ne bi bili najhitrejši ), je pa vprašanje, ali so prvi na pravem cilju ? :ras:

Se opravičujem. Moral bi napisati, da najhitrejši niso vedno tudi prvi na cilju. Še posebej, če so skregani z orientacijo :lol1:.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!