Skoči na vsebino

Cestno črno sivo nabijanje in moraliziranje


Vanga

Priporočene objave

pred 37 minutami, DAMI34 pravi:

sj to tut js pravim:

kriva je fizika, ker ne dovoli, da bi bili istočasno dve telesi na istem mestu :(

Merilnik vrtljajev lahko al pa tut ne....to vem pa tut jaz :P

Poškodovanost motorja: več dejavnikov lahko vpliva, še najbolj je pa moč iz oddaljenosti poškodovancev sklepat, kakšna je bila hitrost. 

Pa še nekaj, motor je res lahko v kosih, ponovno pa je potrebno vedeti, kam je zadel, kako je zadel, ali so plastike frčale, ali je vilice odtrgalo, sicer pa KAWA pawa je res trden motor (alu deltabox-sicer vilice utrgane pa okvir počen in zlomljen na eni strani) še sam sem bil presenečen, ker agregat in zadnji konec je bil nedotaknjen.

Ti si mi neki fizik :ras:. Saj vidiš v prometni nesreči, da lahko :P. Pravzaprav bi moral napisati, da eno telo ne more biti ob istem času na dveh krajih :P.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 25 minutami, Ciko86 pravi:

dobro v dekanih so sli sigurno med 150 in 200 ..ceprav nekateri govorijo cez 200..

Hitrost je bila velika in kar podobna tisti, ki si jo napisal. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala moderatorju za zbrisan post, če se ne motim je naslov nabijanje in moraliziranje in da je eno telo lahko na dveh mestih je še kako hudičeva resnica. Zakaj bi si zatiskali oči?'??? Mogoče nas take zadeve opomnijo na ranljivost, pa mal spomnijo da malce manj ožamemo, predvsem pa da pazimo nase.

 

Hvala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob ‎05‎.‎09‎.‎2016 at 20:17, I30 pravi:

Mogoče jim pa "čustvena inteligenca" ugasne ob soočenjih z brihtiči, kakršnih je tu celo morje?:hmm:

od kdaj si ti mnenja , da premorejo "čustveno inteligenco" ??

pred 5 urami, Andrejcer pravi:

Se strinjam z @borutt. Dejstvo je, da kar pogosto novinarji krivo poročajo. Pa pogosto mislim, zelo pogosto in to ne govorim na pamet. 

še na strani "policija.si" baje veliko stvari ni res ... vsaj tako je en stric na motosvetu zapisal.. 

kar se tiče objavljanja imen in podatkov - kot pravi Borutt dokler ni končnih rezultatov je vse samo ugibanje ..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

4 hours ago, Borutt said:

Hitrost je bila velika in kar podobna tisti, ki si jo napisal. 

A to zadnja nesreca, k je bla debata?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

19 hours ago, Borutt said:

Bi želela videti svoje ime v časopisu, ker je bilo nekomu dolgčas in te je predstavil, kot najbolj grozno osebo ali pa, kot pedofila ali pa, kot mučitelja živali ? Tudi v prometni nesreči si lahko nedolžna, pa se nekdo spomni, da je videl en Ego peljati po nasprotni strani, zaradi česar je nekdo zapeljal s ceste in se poškodoval. Še vedno misliš, da je v časopisu vse čista resnica in nič drugega, kot čista resnica ? 

Takrat se je pisalo kako je avtomobilist zavozil na glavno cesto in zaprl pot motoristu. (verjetno je bilo tako prvo policijsko poročanje)

Sedaj, ko pa so izsledki narejeni pa ni nikjer končnega poročila. Vsi se bodo spominjali samo, kako je avtomobilist izsilil prednost in tu pisali o izsiljevanjih....

Toliko o resnici.

 

Hrvati v takem primeru zapišejo da je Jožek z dosti preveliko hitrostjo naletel na avtomobil  Jenezka ki se je vključeval na cesto.

A misliš da bi bilo potem toliko govoric? Govorice so samo takrat ko se ne ve točne resnice. Dajte jo objavit.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mediji bi verjetno lahko dobili končne izsledke policijske preiskave. Tu ni nekih tajnosti, tudi morebitna sodna obravnava je privzeto javna, pa bolj redko jih zapirajo za javnosti. Sam a misliš, da jih to (medije, resnica) res zanima?

 

Sicer pa je bilo zgoraj zapisano, da je letelo daleč preveč. Jaz takemu vedenju pravim samomor iz zasede. Na žalost je bil poleg še uboj iz zasede. Ene par nas je pa tu zgolj v štartu opozorilo, da je takoj skočit na 'ziher je prinorel z motorjem ko en idiot' približno enakovredno onemu 'ziher je zajebal zgolj nesposobnež v kletki'. Nabija in špekulira se pa itak vedno. Na forumu al pa v vaški gostilni. Big fxxx deal.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

3 minutes ago, jskrablin said:

Mediji bi verjetno lahko dobili končne izsledke policijske preiskave. Tu ni nekih tajnosti, tudi morebitna sodna obravnava je privzeto javna, pa bolj redko jih zapirajo za javnosti. Sam a misliš, da jih to (medije, resnica) res zanima?

Lahko tudi policija javno objavi. Obstaja internet!!!

...pa bodo tudi mediji objavili.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, ftp pravi:

Takrat se je pisalo kako je avtomobilist zavozil na glavno cesto in zaprl pot motoristu. (verjetno je bilo tako prvo policijsko poročanje)

Sedaj, ko pa so izsledki narejeni pa ni nikjer končnega poročila. Vsi se bodo spominjali samo, kako je avtomobilist izsilil prednost in tu pisali o izsiljevanjih....

Toliko o resnici.

 

Hrvati v takem primeru zapišejo da je Jožek z dosti preveliko hitrostjo naletel na avtomobil  Jenezka ki se je vključeval na cesto.

A misliš da bi bilo potem toliko govoric? Govorice so samo takrat ko se ne ve točne resnice. Dajte jo objavit.

Se je mogoče zgodilo kaj drugega ? Kdo pravi, da so narejeni izsledki ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 hour ago, Borutt said:

Se je mogoče zgodilo kaj drugega ? Kdo pravi, da so narejeni izsledki ?

Borutt, saj ste policaji generatorji govoric in čenč.... je bilo, ma ni bilo, potem si vsak po svoje razlaga

Če niso bili narejeni, kaj še čakate. Pri nas se vse čaka, zato je tako kot je. Izsledki bi morali bit najkasneje 24ur po opravljenem ogledu objavljeni.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 minutami, ftp pravi:

Borutt, saj ste policaji generatorji govoric in čenč.... je bilo, ma ni bilo, potem si vsak po svoje razlaga

Če niso bili narejeni, kaj še čakate. Pri nas se vse čaka, zato je tako kot je. Izsledki bi morali bit najkasneje 24ur po opravljenem ogledu objavljeni.

 

Naj izvedenec naredi svoje izračune. Je pa že sedaj jasno, da za polet potrebuješ hitrost. In, večja, kot je hitrost, daljši je polet. 

O krivdi oziroma deležu krivde vsakega posameznika odloča sodišče. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

4 minutes ago, Borutt said:

Naj izvedenec naredi svoje izračune

Ja o proviziji. Ker o nesreči lahko hitro izračuna in zaključi. Samo pri nas se vse vleeeečeee in vleeeečeee.

Hrvaški policaji po 24 urah oz. največ 48 urah izdajo poročilo v javnost z vsemi podatki, pri nas pa po enem mesecu praviš naj naredi izračune, wtf.

A ste pri nas toliko bolj zabiti ali nočete.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 13 minutami, ftp pravi:

Ja o proviziji. Ker o nesreči lahko hitro izračuna in zaključi. Samo pri nas se vse vleeeečeee in vleeeečeee.

Hrvaški policaji po 24 urah oz. največ 48 urah izdajo poročilo v javnost z vsemi podatki, pri nas pa po enem mesecu praviš naj naredi izračune, wtf.

A ste pri nas toliko bolj zabiti ali nočete.

pr nas strokovnjaki računajo, pol pa moraš najet druge strokovnjake, da drugač izračunajo, pol se pa na sodišču vleče in vleče.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 30 minutami, ftp pravi:

Na splošno se v sloveniji delajo izračuni na podlagi naročnika in ne dejstev.

Isto ti delaš zdajle zaključke na podlagi tega, kar tebi paše in ne dejstev.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Morda, ampak samo malo poglej kaj vse pride na sodišče, koliko različnih podatkov cenilcev, v različnih sporih ogromne razlike - prevelike.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 57 minutami, ftp pravi:

Ja o proviziji. Ker o nesreči lahko hitro izračuna in zaključi. Samo pri nas se vse vleeeečeee in vleeeečeee.

Hrvaški policaji po 24 urah oz. največ 48 urah izdajo poročilo v javnost z vsemi podatki, pri nas pa po enem mesecu praviš naj naredi izračune, wtf.

A ste pri nas toliko bolj zabiti ali nočete.

Vidim, da si ti en takšen pametnjakovič na baterije. 

V resnici nimaš najmanjšega pojma, kaj se je na kraju dogajalo in, kaj je kdo naredil ter, kaj še bo kdo naredil. Policisti ne računamo ničesar. Ampak ti si pametnejši in vse veš. Mogoče veš, zakaj obstajajo izvedenci ? Ali pa zakaj prideta na kraj tožilec in preiskovalni sodnik ? Kaj je njuna naloga ? Kakšne naloge odrejata ? Kdo izdela izvedensko mnenje ? Kdo naroči izvedensko mnenje oziroma, kdo ga je v tem primeru naročil ? 

Kdo in kako je zabit si sedaj sam odgovori. 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, ftp pravi:

Morda, ampak samo malo poglej kaj vse pride na sodišče, koliko različnih podatkov cenilcev, v različnih sporih ogromne razlike - prevelike.

jp in še sedaj ne vemo, čigave so bile superge :D

 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, ftp pravi:

Morda, ampak samo malo poglej kaj vse pride na sodišče, koliko različnih podatkov cenilcev, v različnih sporih ogromne razlike - prevelike.

Moraš vedeti, da mi ko vidimo te stvari v časopisih in medijih nasplošno, da je tam mogoče par takih primerov....v veliki večini pa vse očitno štima. In zdaj, ker mi vidimo 2-3 take primere, smo pametni in vse posplošujemo.

pred 1 minuto, DAMI34 pravi:

jp in še sedaj ne vemo, čigave so bile superge :D

 

Kolikor vem, je bil morilec Kamenik obsojen.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, Arzen pravi:

Moraš vedeti, da mi ko vidimo te stvari v časopisih in medijih nasplošno, da je tam mogoče par takih primerov....v veliki večini pa vse očitno štima. In zdaj, ker mi vidimo 2-3 take primere, smo pametni in vse posplošujemo.

Kolikor vem, je bil morilec Kamenik obsojen.

ja, lahko da ja, na Hrvaškem, ampak čigave so superge, to me skrbi, ker eni strokovnjaki so jih odlili v gips, drugi so jih skuhali, pol se pa niso znal zmenit, fak kje je CSI ko ga rabiš :P

 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, DAMI34 pravi:

ja, lahko da ja, na Hrvaškem, ampak čigave so superge, to me skrbi, ker eni strokovnjaki so jih odlili v gips, drugi so jih skuhali, pol se pa niso znal zmenit, fak kje je CSI ko ga rabiš :P

 

Vendar slovenski, nemški, švicarski in angleški sodni izvedenci nikoli niso našli skupnega jezika o tem, ali so res Kamenikove »najkice« pustile sledi na kraju zločina. :lol1:  

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!