Skoči na vsebino

Cestno črno sivo nabijanje in moraliziranje


Vanga

Priporočene objave

pred 2 minutami, Borutt pravi:

Vozi v okviru omejitve, pa ne bo nihče kasiral. Štekaš ?

O preglasnih izpuhih si lahko prebereš v kakšni drugi temi. Tam vsi nekaj predelujejo z željo po večjem hrupu. Samo ne potem jokcati, ko pride dan plačila. 

Ne ti jokat kako jaz vozim. Ker jaz vozim po omejitvah, pa se vseeno ne strinjam z njimi. O auspuhih pa lahko komot tule, baje se zarad njih meri hitrost, ker so preglasni. 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 15 minutami, Borutt pravi:

Zakaj začneš z nečim, če nimaš odgovora  ?

 

Se predvideva zvečer pred božičem:  Na božični dan konec lanskega leta je v reki Soči pri Doblarju umrla 18-letnica, ki je v nevarnem ovinku zaradi neprilagojene hitrosti izgubila nadzor nad vozilom. Njen renault clio je treščil v zaščitno jekleno ograjo, ki pa ga ni zadržala. Avto je zato prebil oziroma preskočil ograjo in po strmem bregu zapeljal naravnost v reko. Hitrost na omenjenem odseku ni posebej omejena, velja pa velika previdnost, saj omenjeni ovinek sledi zaviti kombinaciji, ki vključuje tudi spust po cesti navzdol, kar še posebej lahko postane past v spolzkih razmerah.

Ni smo bili tam, nismo videli zapisnika tako, da me ne sedaj za jezik vlečt. Sem pa siguren, če bi se zaletela v ograjo, ki bi jo ščitila bi bila še danes živa. Če imaš samo odgovor neprilagojena hitrost mi prosim ne odgovarjati! 

Sem končal!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, DAMI34 pravi:

Ne ti jokat kako jaz vozim. Ker jaz vozim po omejitvah, pa se vseeno ne strinjam z njimi. O auspuhih pa lahko komot tule, baje se zarad njih meri hitrost, ker so preglasni. 

Če si tako razumel moj prvi stavek, pa ga tako razumi. V koliko se z nečim ne strinjaš , ne jokaj tukaj, ampak ukrepaj in poskusi zadevo spremeniti. Pretežko zate ? 

Tisti tvoj zadnji stavek je pa zelo nerazumljiv. Se meri hitrost vožnje ali glasnost izpuha ? Ali oboje ? 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 37 minutami, DAMI34 pravi:

ne  vem, ne razumem, kaj majo radarji in kasiranje tukajle:

58a45b259f289_Breznaslova.thumb.jpg.70adf3c88761c570bd0a9b25b2b3f652.jpg

s preglasnim izpuhom. Taki niso dovoljeni mar ne????

Tudi omejitev 50 je tukaj najmanj zlo rigorozna :P

 

 

Pa isto je. 50 in db killer, isto. Met mors db killer in tuki se smes pelat 50.  Kolk je te ravnine? 400m? Kar vidim drama drama, kaj drama, tragedija, ker bi Stojko slikal tik po koncu "cone 70". Stari, zelo zelo otrocje "argumente" mas. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, Borutt pravi:

Če si tako razumel moj prvi stavek, pa ga tako razumi. V koliko se z nečim ne strinjaš , ne jokaj tukaj, ampak ukrepaj in poskusi zadevo spremeniti. Pretežko zate ? 

Tisti tvoj zadnji stavek je pa zelo nerazumljiv. Se meri hitrost vožnje ali glasnost izpuha ? Ali oboje ? 

 

Ne jokaj ti tukaj, če se jaz z nečem ne strinjam. komot lahko predstavim svoje razmišljanje in pojasnim zakaj, celo kako slikco lahko prilimam.

Če bi se bolj skoncentriral pa manj obešal na moje objave, bi videl, da sva s Cartmanom debatirala.

pred 2 minutami, Cartman pravi:

Pa isto je. 50 in db killer, isto. Met mors db killer in tuki se smes pelat 50.  Kolk je te ravnine? 400m? Kar vidim drama drama, kaj drama, tragedija, ker bi Stojko slikal tik po koncu "cone 70". Stari, zelo zelo otrocje "argumente" mas. 

ne ti jih imaš. 50 grem v 2 prestavi in moped cvili z recimo 88dcb. 70 bi šel (pa še nikogar ne ogrožam) v tretji s pol manjšimi obrati in bi bila glasnost 80dcb. Tvoje navedbe ne držijo in ni res, da je motor bolj tih pri nizki hitrosti. 

Tu je več dejavnikov, hitrost, prestava v kateri voziš in pa tudi kar nihče ne računa, čas trajanja hrupa.

 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, solorider pravi:

Se predvideva zvečer pred božičem:  Na božični dan konec lanskega leta je v reki Soči pri Doblarju umrla 18-letnica, ki je v nevarnem ovinku zaradi neprilagojene hitrosti izgubila nadzor nad vozilom. Njen renault clio je treščil v zaščitno jekleno ograjo, ki pa ga ni zadržala. Avto je zato prebil oziroma preskočil ograjo in po strmem bregu zapeljal naravnost v reko. Hitrost na omenjenem odseku ni posebej omejena, velja pa velika previdnost, saj omenjeni ovinek sledi zaviti kombinaciji, ki vključuje tudi spust po cesti navzdol, kar še posebej lahko postane past v spolzkih razmerah.

Ni smo bili tam, nismo videli zapisnika tako, da me ne sedaj za jezik vlečt. Sem pa siguren, če bi se zaletela v ograjo, ki bi jo ščitila bi bila še danes živa. Če imaš samo odgovor neprilagojena hitrost mi prosim ne odgovarjati! 

Sem končal!!!

Si našel, kje je g. Niko, katerega omenjaš, omenil gladko cesto ? 

Te zanima varnostna ograja ? V članku je vse pojasnjeno. Je premalo razumljivo ? 

O kakšni neprilagojeni hitrosti sedaj pišeš ? Mogoče veš, kaj je bilo krivo, da je punca priletela v varnostno ograjo ? Si kjerkoli našel vzrok za nastanek prometne nesreče ? Je bil vzrok vožnja preblizu desnega roba ? Jo je pred trčenjem v varnostno ograjo zanašalo po cesti ? Koliko izkušenj je imela ta punca ? Stara je bila 18 let. Je še kdo zdrsnil s ceste v tistem času ? 

Vprašanj je veliko. Lahko pa napišeš, kaj te sploh zanima. Ker do sedaj samo nekaj omenjaš varnostno ograjo, pa cesto, pa g. Nika, pa ... 

pred 9 minutami, Cartman pravi:

Pa isto je. 50 in db killer, isto. Met mors db killer in tuki se smes pelat 50.  Kolk je te ravnine? 400m? Kar vidim drama drama, kaj drama, tragedija, ker bi Stojko slikal tik po koncu "cone 70". Stari, zelo zelo otrocje "argumente" mas. 

Ampak stručko Dami tega ne bo tako razumel  :lol1:.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 10 minutami, DAMI34 pravi:

Ne jokaj ti tukaj, če se jaz z nečem ne strinjam. komot lahko predstavim svoje razmišljanje in pojasnim zakaj, celo kako slikco lahko prilimam.

Če bi se bolj skoncentriral pa manj obešal na moje objave, bi videl, da sva s Cartmanom debatirala.

Omenjaš omejitev hitrosti, katera je po tvoje brezvezna oziroma prenizka. Pa sem ti napisal, da jokanje na forumu ne pomaga k višanju omejitve, temveč nekaj dela in truda. 

Odgovoril si meni in sicer tudi v zvezi izpuhov. Se staraš pa že pozabljaš ? 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 minutami, Borutt pravi:

 

Ampak stručko Dami tega ne bo tako razumel  :lol1:.

zlo dober argument :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 minutami, solorider pravi:

Sem končal!!! Prosim ne citiraj me več! Prosim!!!

So bila moja vprašanja preveč zate ? Veš, za razjasnitev neke zadeve je potrebno več dejstev, kot si jih ti navedel. Pravzaprav nisi navedel ničesar, ampak samo lepil dele članka in omenjal, kaj tam piše. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, Borutt pravi:

Omenjaš omejitev hitrosti, katera je po tvoje brezvezna oziroma prenizka. Pa sem ti napisal, da jokanje na forumu ne pomaga k višanju omejitve, temveč nekaj dela in truda. 

Odgovoril si meni in sicer tudi v zvezi izpuhov. Se staraš pa že pozabljaš ? 

odgovoril sem tebi, ko si ti mene citiral, al ti pozabljaš?

In kdo je rekel, da bi z jokom rad dosegel dvig omejitve?

Opozoril in pokazal sem na določene nesmisle, pretiravanja, oziroma kasiranje zaradi kasiranja. simpl.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 24 minutami, Cartman pravi:

Pa isto je. 50 in db killer, isto. Met mors db killer in tuki se smes pelat 50. !

Po naseljih vedno 50 ali manj! In vedno brez db kilerja,če imel menjan izpuh!Zakaj?!Pač ko vidiš policaje,v naseljih,mestih pelješ na zelo nizkih obratih...a vsaj drugi udeleženci v prometu te slišijo prej...v enem primeru me sicer niso(prenizki obrati mogoče)....

Jz pač imam vedno še dolge luči prižgane!

Vem,da ni po zakonu in bi tudi brez ogovarjanja plačal kazen...zaradi hrupa ali dolgih luči mi  nikoli ni noben policist kaj rekel!

Popravljeno . Popravil sesir
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, Cartman pravi:

Zdi se mi da omejitve tu pa tam tudi niso cist bezvezne, preprican sem de folk u planini, ker je lih o planini govor, ne onanira nad ful hudmi Akrapovici brez db killerjev na gsxr s skrajsanim prenosom. In predvsem, vem de nism najbol pametn v evropi, in de bom od sistema pojeban, ce jih bom spicil. De se moram obnasat normalno. Ne balkansko, normalno, pa ni cist pogojeno s kaznovalinm sistemom ampak neko splosno kulturo, ki je pr nas podhranjena. Radi bi zveli u Avstriji, radi bi bli Svica....pod pogojem de smo lahko se  naprej cisti balkanci. 

 

Frend se je odselu, zvi v aut, dela v ch, prvo kar mi je povedu je blo, stari, tam je crta crta.  50 ni 55. In policaji so nori. Ne vem. Nimam se za cistga balkanca. 

Ok Čist prov je da so omejitve. To se strinjam. Sam zakaj se jih folk ne drži hočem jaz povedat.

A ti je prjatu v CH povedu kakšen kazenski sistem majo gor. Kok kej košarko igrajo, kako se nardi z tešem, z luko, tir 2 itd... to si pa lepo pozabil. In Švica je lep primer, če so stvari v državi urejene, se lahko potem na cesti policaji nadrkavajo , samo je tud vsakemu domorodcu že v krvi, da ne sere, k je itaq črna ovca. Isto v Nordijskih državah...

Pr nas pa, vsaj jz mam tak filing, da folk edin na cesti pokaže svoje nestrinjanje z anarhijo v državi. In nobena kazen ne bo tega spremenila. Treba je spremenit miselnost in raji dat zgled. Potem loh prčakuješ od raje, da bo vozila pametno...upam.

Še ena stvar glede kazni. Recimo en spije 2-3 pive pa lohk čist normalo pele, skor bolje kot en "star fotr" k je izpit naredu pred 40 leti, k je blo v celi SLO 5 semaforjev.  Kazni bi morale bit če nisi motorično sposoben, nima veze kok si spil 1 al 5 ali 0 piru,  fašeš kazen. Če si sposobn ene motorike pelji naprej...sam če potem narediš pizderijo...plači vso škodo, ki si jo povzročil če ubiješ...10 let čuze. Sedanje kazni niso vzgojne...to se pa strinjava z Boruttom.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 minutami, DAMI34 pravi:

odgovoril sem tebi, ko si ti mene citiral, al ti pozabljaš?

In kdo je rekel, da bi z jokom rad dosegel dvig omejitve?

Opozoril in pokazal sem na določene nesmisle, pretiravanja, oziroma kasiranje zaradi kasiranja. simpl.

Razloži, zakaj bi v naselju dvignil omejitev hitrosti iz 50 km/h na 70 km/h, na delu ceste, kjer ni javne razsvetljave in ni pločnika. Pa ne pozabi, da je ta ravni del dolg približno 300 m, z ene strani omejen s skalami, z druge pa z varnostno ograjo. 

Kaj bi ti s to višjo omejitvijo hitrosti pridobil ? Bi bilo bolj varno za voznike in za ostale udeležence ? Je smotrno pospeševati in nato zavirati v naselju, če vemo, da pospeševanje povečuje porabo goriva in s tem bolj onesnažuje okolje ? Bi bil prej na cilju, če bi teh 300 m prevozil nekoliko hitreje ? Kaj bi bilo boljše, če bi bila omejitev na tem kratkem delu 70 km/h ? Misliš, da ne bi nihče več meril hitrosti v Planini ? 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Omejitve kr prav,da so kot so...

Mogoče bi kje več morale biti,ker z 90km/h niti ni primerno speljana cesta in/ali asfalt ,da bi lahko varno zvozil!

Popravljeno . Popravil sesir
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 minutami, skalar36 pravi:

Ok Čist prov je da so omejitve. To se strinjam. Sam zakaj se jih folk ne drži hočem jaz povedat.

A ti je prjatu v CH povedu kakšen kazenski sistem majo gor. Kok kej košarko igrajo, kako se nardi z tešem, z luko, tir 2 itd... to si pa lepo pozabil. In Švica je lep primer, če so stvari v državi urejene, se lahko potem na cesti policaji nadrkavajo , samo je tud vsakemu domorodcu že v krvi, da ne sere, k je itaq črna ovca. Isto v Nordijskih državah...

Pr nas pa, vsaj jz mam tak filing, da folk edin na cesti pokaže svoje nestrinjanje z anarhijo v državi. In nobena kazen ne bo tega spremenila. Treba je spremenit miselnost in raji dat zgled. Potem loh prčakuješ od raje, da bo vozila pametno...upam.

Še ena stvar glede kazni. Recimo en spije 2-3 pive pa lohk čist normalo pele, skor bolje kot en "star fotr" k je izpit naredu pred 40 leti, k je blo v celi SLO 5 semaforjev.  Kazni bi morale bit če nisi motorično sposoben, nima veze kok si spil 1 al 5 ali 0 piru,  fašeš kazen. Če si sposobn ene motorike pelji naprej...sam če potem narediš pizderijo...plači vso škodo, ki si jo povzročil če ubiješ...10 let čuze. Sedanje kazni niso vzgojne...to se pa strinjava z Boruttom.

Glede na tvoj zadnji stavek bi rekel, da si prebral tisti kilometer prilepljenih starih zapisov, katere sem ti z veseljem poiskal. 

Pišeš, da ljudje na cesti kažejo nestrinjanje z anarhijo v državi. Raja začne voziti pametno, ko jo nekaj doleti. To velja za večino primerov, ker obstajajo tudi totalno neprilagojeni. Ampak, tisto, ko rajo nekaj doleti, jaz gledam. Pa ne bi več, če se le da. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, skalar36 pravi:

.......

Pr nas pa, vsaj jz mam tak filing, da folk edin na cesti pokaže svoje nestrinjanje z anarhijo v državi. In nobena kazen ne bo tega spremenila. Treba je spremenit miselnost in raji dat zgled. Potem loh prčakuješ od raje, da bo vozila pametno...upam.

.......

To kar opažaš ni nestrinjanje, ampak so osebnostne motnje ali pa še kakšne psihične težave. 

Zakaj bi bilo potrebno , da nam nekdo drug daje zgled. A ni vsak sam odgovoren za svoje vedenje in svoja dejanja ? Ce je sosed idiot , potem moram biti tudi jaz?  Vse je stvar osebne zrelosti in inteligence. Ce tega ni potem pa imamo kar imamo. 

 

 

 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 15 minutami, dr.looney pravi:

To kar opažaš ni nestrinjanje, ampak so osebnostne motnje ali pa še kakšne psihične težave. 

Zakaj bi bilo potrebno , da nam nekdo drug daje zgled. A ni vsak sam odgovoren za svoje vedenje in svoja dejanja ? Ce je sosed idiot , potem moram biti tudi jaz?  Vse je stvar osebne zrelosti in inteligence. Ce tega ni potem pa imamo kar imamo. 

 

 

 

Glej če vsak dan gledamo po tv, da so kradli, kradejo in bodo kradli naš denar, folk pa skor nima več za žvet...tud lohk tako imenuješ...osebnostne motnje...nobena oznaka ne spremeni dejstva, da je folk napizden...kje se to odraža...na cesti v tistem "mehurčku varnosti" ki se ji reče avto. Taqm je pa vsak svoj šef. Kje je to vidu...se je za prašat.

Drugač te še to prašam: od kje pridejo psihične težave. Od prenažiranja po barkah verjetno ne...

Popravljeno . Popravil skalar36
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 13 minutami, dr.looney pravi:

To kar opažaš ni nestrinjanje, ampak so osebnostne motnje ali pa še kakšne psihične težave. 

Zakaj bi bilo potrebno , da nam nekdo drug daje zgled. A ni vsak sam odgovoren za svoje vedenje in svoja dejanja ? Ce je sosed idiot , potem moram biti tudi jaz?  Vse je stvar osebne zrelosti in inteligence. Ce tega ni potem pa imamo kar imamo. 

 

 

 

Javno gledamo krajo družbenega , našega premoženja , prevzeme podjetji kjer založijo delnice podjetja za nakup ,praktično je kupil podjetje brez enega eura, ga pokradel ,denar naložil v davčnih oazah ,danes špila košarko .....

A ti je res vseeno ,da te jebejo za faking prvo pomoč na cesti ?  Nisem debil in zagovarjam omejitve tam kjer so potrebne ! Ne bom več pisal kaj vse sem že doživel , ker nima smisla .....

Vidiš to razliko  in Skalar ima prav , prvo naj poštimajo pri svoji smrdeči gnili glavi pol pa na dol ......ampak ne , za voznike je vse rigilozno , nema odstopanja pa čeprav imamo infrastrukturo iz Tito časa ko so bili 3 avti ........

Jaz osebno sprejemam odgovornost in sem tudi večkrat priznal ,da sem za svoje nesreče vedno kriv sam , zaradi svoje neumnosti , hepani pa ne sprejemajo odgovornosti in z njimi je tudi tožilstvo itd .....mah brezveze

Jaz enostavno popizdim ko me jebejo za kakšno malenkost , zame so navadni biriči v službi skorumpiranega parlamentarnega aparata in na cesti naredijo bore malo za varnost !!!

Pa še tisto kar bi lahko dokazali , zajebejo postopkovno in pade ..........

 

 

Popravljeno . Popravil Kmet2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 22 minutami, skalar36 pravi:

Glej če vsak dan gledamo po tv, da so kradli, kradejo in bodo kradli naš denar, folk pa skor nima več za žvet...tud lohk tako imenuješ...osebnostne motnje...nobena oznaka ne spremeni dejstva, da je folk napizden...kje se to odraža...na cesti v tistem "mehurčku varnosti" ki se ji reče avto. Taqm je pa vsak svoj šef. Kje je to vidu...se je za prašat.

Drugač te še to prašam: od kje pridejo psihične težave. Od prenažiranja po barkah verjetno ne...

Se vedno je odgovor vsak je sam odgovoren za svoje pocetje. Vse ostalo so izgovori in nesposobnost sprejemanja le te. 

Od kje pridejo psihicne tezave. Prva je genska prediapozicija, vzgoja in vplivi iz okolja. Tudi od prenaziranja na barkah niai varen pred psihicnimi bolezni.

pred 26 minutami, Kmet2 pravi:

Javno gledamo krajo družbenega , našega premoženja , prevzeme podjetji kjer založijo delnice podjetja za nakup ,praktično je kupil podjetje brez enega eura, ga pokradel ,denar naložil v davčnih oazah ,danes špila košarko .....

A ti je res vseeno ,da te jebejo za faking prvo pomoč na cesti ?  Nisem debil in zagovarjam omejitve tam kjer so potrebne ! Ne bom več pisal kaj vse sem že doživel , ker nima smisla .....

Vidiš to razliko  in Skalar ima prav , prvo naj poštimajo pri svoji smrdeči gnili glavi pol pa na dol ......ampak ne , za voznike je vse rigilozno , nema odstopanja pa čeprav imamo infrastrukturo iz Tito časa ko so bili 3 avti ........

Jaz osebno sprejemam odgovornost in sem tudi večkrat priznal ,da sem za svoje nesreče vedno kriv sam , zaradi svoje neumnosti , hepani pa ne sprejemajo odgovornosti in z njimi je tudi tožilstvo itd .....mah brezveze

Jaz enostavno popizdim ko me jebejo za kakšno malenkost , zame so navadni biriči v službi skorumpiranega parlamentarnega aparata in na cesti naredijo bore malo za varnost !!!

Pa še tisto kar bi lahko dokazali , zajebejo postopkovno in pade ..........

 

 

Ne bos verjel res mi je vseeno. Zakaj? Ker enostavno imam sebe in svoje zdravje raje. 

Ce te te stvari tako mecejo s tira bi se mogoce moral sam sebe vprasati, zakaj. (Ne jemlji tega kot osebni napad, ker ni tako misljeno. )

Ni vredno se razburjati, res ne. 

In ze 100 ic za svoje obcutke vedenje in ostalo sem odgovorna sama.

 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, DAMI34 pravi:

...

ne ti jih imaš. 50 grem v 2 prestavi in moped cvili z recimo 88dcb. 70 bi šel (pa še nikogar ne ogrožam) v tretji s pol manjšimi obrati in bi bila glasnost 80dcb. Tvoje navedbe ne držijo in ni res, da je motor bolj tih pri nizki hitrosti. 

Tu je več dejavnikov, hitrost, prestava v kateri voziš in pa tudi kar nihče ne računa, čas trajanja hrupa.

 

Pri višji hitrosti je nižji hrup :lol1:. Res si pravi stručko :lol1:.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 18 minutami, dr.looney pravi:

Se vedno je odgovor vsak je sam odgovoren za svoje pocetje. Vse ostalo so izgovori in nesposobnost sprejemanja le te. 

 

 

 

Ja. Res je. Samo če bi Franc mel službo v kateri je pošteno plačan, če ga nebi kradla država. Če bi se vsak dan iz službbe vračal srečen, ker bi vedu da je prihodnost svetla, verjeto ne bi v petek zvečer šel iz obupa na par piv pa potem povzročil prometno... Res je sam si kriv za svoja dejanja...sam nič pa ne moreš, če te družba peha v obup...ker konec koncev smo le družba, ki je odvisna en od drugega... vas pa težave rešuje po svoje...eni pa na cesti. Pa se spet vrnemo v švico, ali v severne države. Tam imajo urejeno vse, zato se tudi na cesti ljudje obnašajo vestno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, skalar36 pravi:

Ja. Res je. Samo če bi Franc mel službo v kateri je pošteno plačan, če ga nebi kradla država. Če bi se vsak dan iz službbe vračal srečen, ker bi vedu da je prihodnost svetla, verjeto ne bi v petek zvečer šel iz obupa na par piv pa potem povzročil prometno... Res je sam si kriv za svoja dejanja...sam nič pa ne moreš, če te družba peha v obup...ker konec koncev smo le družba, ki je odvisna en od drugega... vas pa težave rešuje po svoje...eni pa na cesti. Pa se spet vrnemo v švico, ali v severne države. Tam imajo urejeno vse, zato se tudi na cesti ljudje obnašajo vestno.

Ko ti bo ta Franc povozil otroka, mu daj še za eno pivo. 

Anarhija v državi ne more in ne sme biti izgovor za idiotsko obnašanje na cesti. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kmet, skakar, raja je u qurcu. Raja voli lopove. In jih ma za zgled. Pol pa u zelji po enakopravnosti obnasa vulgarno. Povsod. Tudi ali predvsem na cesti. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!