Skoči na vsebino

Cestno črno sivo nabijanje in moraliziranje


Vanga

Priporočene objave

pred 27 minutami, Tex pravi:

hmm .. zakaj pa to? če sem pač bolj priden kot ostali, nardim lepo šolo, garam več kot ostali, delam dlje, mam še kakšni popoldanski sp in delam popoldneve, vikende, .... zato pač zaslužim par k€ več kot ostali .. zakaj pol treba mene bolj olupit pri zdravstvenem in vrtcu recimo? a bodo z mojim frocom lepše pesmice prepevali, ker plačam 2x tolko kot sosed?

Zato ker je v volilnem kolacu vec potencialnih glasov za pricakovat od tistih, ki se ne trudijo ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 10 minutami, jskrablin pravi:

@Frenk 67 ti si pač škodljiva kapitalistična in neoliberalna baraba, ki ji je poleg nesorazmerno visoke dohodnine in dajatev na plačo treba še gate z riti potegnit. Zdaj veš.

Nihce ne trdi tega.

Meni gre na zivce to, ker mislite , da ce imate par jurjev vec se vam je pa treba klanjati in svet se bo vrtel tako kot vi zelite.

Ne me narobe razumet nikomur nisem nevoscljiva. Vsak si izbere svojo zivljensko pot. Osebno cenim ljudi, ki so s trdim delom uspeli in ob tem niso pozabili da so ljudje.

Hohštaplerjev pa ne maram.:dry:

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 urami, skalaprava pravi:

Lahko in tudi plačujejo!

V skandinavskih državah se globe računajo glede na dohodek prekrškarja! Enako velja za Švico.

Še primer....

http://www.24ur.com/novice/svet/720-000-evrov-kazni-za-prehitro-voznjo.html

Pa zgoraj omenjene države niso ravno neke banana republike....

 

Definitivno niso banana republike, kar pa se ne pomeni, ta je vse pri njih zlato. Ni treba vsega brezglavo kopirati ... Poglej samo, kam je Svedsko pripeljala njihova liberalna politika priseljevanja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 minutami, dr.looney pravi:

Meni gre na zivce to, ker mislite , da ce imate par jurjev vec se vam je pa treba klanjati in svet se bo vrtel tako kot vi zelite.

Itak. Vsako jutro stopim na balkon, se počoham po jajcih in se skoz megafon zaderem Mam par jurjev več ko vi dragi sosedi, pridite pa se mi klanjajte!

Pa ker sem hohštapler imam seveda najvišji balkon v vidni okolici. Logiš :winkiss:

Popravljeno . Popravil jskrablin
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, dr.looney pravi:

Nihce ne trdi tega.

Meni gre na zivce to, ker mislite , da ce imate par jurjev vec se vam je pa treba klanjati in svet se bo vrtel tako kot vi zelite.

Ne me narobe razumet nikomur nisem nevoscljiva. Vsak si izbere svojo zivljensko pot. Osebno cenim ljudi, ki so s trdim delom uspeli in ob tem niso pozabili da so ljudje.

Hohštaplerjev pa ne maram.:dry:

 

Ljudje, ki so uspeli s trdim delom poznajo tudi padce in praviloma niso hohstaplerji. Seveda so izjeme. Razen tega z vso odgovornistjo trdim, da se v povorecju obnasajo bolj odgovorno do soljudi kot pa ficfirici. Ce je nekdo brezbrizen do svojega lastnega blagostanja in se zanasa na socialo potem tezko od njega pricakujes, da bo odgovoren do druzbe.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 24 minutami, jskrablin pravi:

Itak. Vsako jutro stopim na balkon, se počoham po jajcih in se skoz megafon zaderem Mam par jurjev več ko vi dragi sosedi, pridite pa se mi klanjajte!

Pa ker sem hohštapler imam seveda najvišji balkon v vidni okolici. Logiš :winkiss:

:lol1:

Te kar vidim.....:lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 urami, sesir pravi:

No no 25.000 nima "nihče"!

v sloveniji jih je itak zelo,zelo malo z visokim dohodkom...kok opažam celo večini tistih z malo višjim komaj preživi...

Plus koliko opažam me na cesti bolj ogrožajo avti nižjega razreda kot neke makine...

Ker po socialnem kaznovanju bi najbolj najebali pošteni garači.....prevaranti pa nagrajeni?

Točno to. Pizdarije dela tisti, ki mu nihče nima kaj vzet.  Socialna država za vse - tudi za dela sposobne lenuhe je ljudem popolnoma zameglila sposobnost odločanja med tem, kaj je prav in kaj narobe. Temu bi se reklo, da so ljudje za drobtinice, ki same padejo z mize pripravljeni odstopit od vzpenjanja s tal do kosa potice, ki je na mizi... 45na27 let šamponiranja možganov s pokvarjenim šolskom sistemom je naredilo svoje. Začelo se se, ko je Moša Piade v Jajcu izjavil: Obećat ćemo jim veliku pljaćku...  Bebavo ljudstvo, ki to še vedno razume kot pravično razdelitev dobrin je treba jebat in jih držat v lakoti, saj to vendar samo hoče...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, dr.looney pravi:

In pol zivljenja bos zapravil za to , da se bos ukvarjal z drugimi. :friend1:

 

 

 

U stvari se men prilicno jebe za druge in kaj drugi mislijo o men. Sam poln kurac mam tega, da me drzava lupi na vsakem koraku zato ker nisem jebiveter na soncni upravi.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lep praznike vsem skupaj ... Ogromno kilometrov ... Varnih ... Jaz sem pa nekaj lepega zelenega naročil ... Mmmmmmmm .... tak malo za pirhe ....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, Frenk 67 pravi:

hitrost v naselju

do 20 kmh  - 29 - 60€

do 30 kmh - 56 - 72€

do 40kmh - 150€

 

izven naselja

do 20 kmh  - 29 - 50€

do 30 kmh - 56 - 90€

do 40kmh - 140 -160€

do 50 kmh  150 - 300€

avtocesta

do 20 kmh  - 45€

do 30 kmh - 60€

do 40kmh - 140 -160€

do 50 kmh  150 - 300€

rumena luč 36 - 42€

rdeča luč  58 -70€

@Borutt ti pa lohk svojo tarifo napišeš

Alkohol, mamila, vožnja brez vozniškega dovoljenja in registracije, prehitevanje v škarje, prometna nesreča, ...

Boš našel? 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, Borutt pravi:

Alkohol, mamila, vožnja brez vozniškega dovoljenja in registracije, prehitevanje v škarje, prometna nesreča, ...

Boš našel? 

to kar si naštel deri kokr češ, sam ne me jebat, če pelem par km preveč pet metrov pred tablo konc naselja

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, Frenk 67 pravi:

to kar si naštel deri kokr češ, sam ne me jebat, če pelem par km preveč pet metrov pred tablo konc naselja

Si že pozabil, kaj si trdil ? Spodaj imaš prilepljen del svojega zapisa. Sedaj pa poišči še ostale avstrijske kazni.  

V Avstriji vsi plačajo enako kazen, nekajkrat nižjo kot v Slo, pa se veliko bolj držijo predpisov kot pri nas...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, jvalant pravi:

Mogoce bo tole sok zate, ampak veliko je ljudi, pridnih, delavnih in postenih, ki se ne zajebavajo, pa ne dobijo dobro placanega dela... Kaj milslis da bi blo, ce bi VSI sli na faks, a bi kdo pol kej naredil? Manualno delo proizvaja denar, ne filozofiranje ipd... Sef instalacij lahko pridobi 100 narocil, ce mu jih monter ne bo dobro in hitro izvedel ne bo vse skupaj nic od tega... In ce sef kaksne firme, z jahto, tremi vikendi,  miljonom na racunu, in z kopico delavcev na minimalcu placa vec, pa naj... Ce bi ljudi placal posteno, bi mel kak evro manj, in tud manjso kazen!

Lej, jst neb mel nič proti, da vsi dobr zaslužmo, ampak smo pač v tržnem gospodarstvu, ponudba in povpraševanje.  Pa ne vem za nobeno firmo, ki je šla u k.. zarad preveč naročil, ki jih neb mogli podelat, vedno obratno.

Manualno delo proizvaja malo denarja, ker smo to zagovarjal smo kup denarja vlagal v podjetja brez perspektive z veliko slabo plačanimi delavci namesto, da bi ga v nove tehnologije, ki prinašajo dobro plačana delovna mesta.  Ne morš ti dobro zaslužit, če dobro delaš pocen čevle, ki jih u Kambođi delajo za 1€ na uro,

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

4 minutes ago, Borutt said:

Si že pozabil, kaj si trdil ? Spodaj imaš prilepljen del svojega zapisa. Sedaj pa poišči še ostale avstrijske kazni.  

V Avstriji vsi plačajo enako kazen, nekajkrat nižjo kot v Slo, pa se veliko bolj držijo predpisov kot pri nas...

 Ja, in ti se rekel da naj da par primerov, ki jih je potem tudi dal... A si mogoce rekel daj VSE primere? Nisi. Torej si dobil kar si hotel, pa ti spet ni prav... In se pogovrjamo o prekrskih ipd, pa si spet zapel za vse drugo, mamil ipd, mogoce se umor al kaj, sam da mas prov...

Popravljeno . Popravil jvalant
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, Borutt pravi:

Si že pozabil, kaj si trdil ? Spodaj imaš prilepljen del svojega zapisa. Sedaj pa poišči še ostale avstrijske kazni.  

V Avstriji vsi plačajo enako kazen, nekajkrat nižjo kot v Slo, pa se veliko bolj držijo predpisov kot pri nas...

Mislim, da vse nas jebejo tele kazni, ki sem jih jaz naštel. Za tiste tvoje, vsaj kar se mene tiče nimam problema z višino.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 minutami, jvalant pravi:

 Ja, in ti se rekel da naj da par primerov, ki jih je potem tudi dal... A si mogoce rekel daj VSE primere? Nisi. Torej si dobil kar si hotel, pa ti spet ni prav... In se pogovrjamo o prekrskih ipd, pa si spet zapel za vse drugo, mamil ipd, mogoce se umor al kaj, sam da mas prov...

Samo zate. Preberi prvi odstavek. Če pa še ne veš, da so tiste stvari, katere sem omenil, prekrški, pojdi in se izobrazi. 

So čisto vse kazni za vse prekrške nekajkrat nižje v Avstriji, kot trdiš ?

Kakšno primerjavo prekrškov oziroma višine kazni daj, da se bo kdo lažje odločil, kje naj se vozi. 

Popravljeno . Popravil Borutt
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 minutami, Frenk 67 pravi:

Mislim, da vse nas jebejo tele kazni, ki sem jih jaz naštel. Za tiste tvoje, vsaj kar se mene tiče nimam problema z višino.

Potem pa napiši, da so določene kazni nižje. 

Mogoče bo pa kdo drugi našel njihove kazni. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo:

kazni, ki jih plačuje povprečen, normalen, neobjesten človek, so v AU nižje. Štandard pa mnogo višji.

Očitno hranimo zelo pogoltno državo. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, DAMI34 pravi:

evo:

kazni, ki jih plačuje povprečen, normalen, neobjesten človek, so v AU nižje. Štandard pa mnogo višji.

Očitno hranimo zelo pogoltno državo. 

Res? Napiši njihove kazni, da jih lahko primerjamo z našimi. Pa vse kazni, ne samo hitrost. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

12 minutes ago, Borutt said:

Samo zate. Preberi prvi odstavek. Če pa še ne veš, da so tiste stvari, katere sem omenil, prekrški, pojdi in se izobrazi. 

So čisto vse kazni za vse prekrške nekajkrat nižje v Avstriji, kot trdiš ?

Kakšno primerjavo prekrškov oziroma višine kazni daj, da se bo kdo lažje odločil, kje naj se vozi. 

 Se ze izobrazujem, kar tule... kako prepoznati dolocene tipe ljudi.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, Borutt pravi:

Res? Napiši njihove kazni, da jih lahko primerjamo z našimi. Pa vse kazni, ne samo hitrost. 

samo tiste, ki jih povprečen, normalen in neobjesten človek plačuje, so pa že napisane, jih je Frenk. O minimalcu v AU pa ne bi pisal, ker se bom zjokal :P

 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, jvalant pravi:

 Se ze izobrazujem, kar tule... kako prepoznati dolocene tipe ljudi.....

Kakšno ogledalo si kupil?

pred 2 minutami, DAMI34 pravi:

samo tiste, ki jih povprečen, normalen in neobjesten človek plačuje, so pa že napisane, jih je Frenk. O minimalcu v AU pa ne bi pisal, ker se bom zjokal :P

 

Objestnost se skoraj vedno povezuje s prekoračitvijo najvišje dovoljene hitrosti. 

Mene še vedno zanimajo ostale kazni. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, Borutt pravi:

Kakšno ogledalo si kupil?

Objestnost se skoraj vedno povezuje s prekoračitvijo najvišje dovoljene hitrosti. 

Mene še vedno zanimajo ostale kazni. 

popravljam, povprečen in normalen prekrškar :P

večina kazni, ki jih plačujemo so:

hitrost, parkiranje, kaka polna črta...potem se pa konča.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 17 minutami, Borutt pravi:

Res? Napiši njihove kazni, da jih lahko primerjamo z našimi. Pa vse kazni, ne samo hitrost. 

Matr si picajzlast. Na tle maš cel katalog

strafenkatalog.pdf

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!