Skoči na vsebino

Cestno črno sivo nabijanje in moraliziranje


Vanga

Priporočene objave

pred 1 minuto, Borutt pravi:

Je pa sedaj na vas, če boste podpirali takšno pobiranje denarja. Kajti, vožnja po predpisih ne polni državno blagajno. 

V bistvu je vožnja po predpisih nedržavotvorna. Ker pomeni naklepno kratenje prilivov v vedno lačni državni proračun. Takorekoč davčna utaja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 16 minutami, Borutt pravi:

Je pa sedaj na vas, če boste podpirali takšno pobiranje denarja. Kajti, vožnja po predpisih ne polni državno blagajno. 

in če dokažem, da je moja hitra vožnja posledica neprištevnega ravnanja, saj imam psihiatrično bolezen, katero niso mogli odkriti zaradi moje nadpovprečne inteligence, katero kljub motnjam uspevam prikrivati in "vzdrževati zunanjo fasado"  :huh: 

 

Popravljeno . Popravil maus
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, maus pravi:

in če dokažem, da je moja hitra vožnja posledica neprištevnega ravnanja, saj imam psihiatrično bolezen, katero niso mogli odkriti zaradi moje nadpovprečne inteligence, katero kljub motnjam uspevam prikrivati in "vzdrževati zunanjo fasado"  :huh: 

 

Vici so v eni drugi temi :lol1:.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 27 minutami, Borutt pravi:

Policijsko vodstvo ima nalogo zbiranje denarja. Zato se pa potem pojavljajo takšni šokantni članki, kjer prikazujejo najhujše možno stanje na naših cestah. Hkrati s tem gre takšno kaotično stanje na roke prodajalcem radarjev. In še komu vmes.

Je pa sedaj na vas, če boste podpirali takšno pobiranje denarja. Kajti, vožnja po predpisih ne polni državno blagajno. 

Iz podobnih nagibov so nastali MB radarji, ko je nekdo prišel na idejo, da bi prekrške uvrstil v gospodarsko dejavnost :) 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V Ameriki je že davno znano, da so prometne kazni pomemben priliv državnemu proračunu. Po podatkih iz l.2007 naberejo letno 3,5 - 7,5 milijard $.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, motolover pravi:

V Ameriki je že davno znano, da so prometne kazni pomemben priliv državnemu proračunu. Po podatkih iz l.2007 naberejo letno 3,5 - 7,5 milijard $.

V USA je "vse" v proračunu...tudi zapljene reči,ki jih potem prodajo!Pri nas se nisem zasledil koliko se priteče v proračun od zapljenenih reči...recimo v hišnih preiskavah...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 29 minutami, Snecer pravi:

Iz podobnih nagibov so nastali MB radarji, ko je nekdo prišel na idejo, da bi prekrške uvrstil v gospodarsko dejavnost :) 

Naši telebajski prodajajo meglo skozi varnost v prometu, medtem, ko mestno redarstvo služi denar. Seveda je pri nas enako, vendar z metanjem peska v oči. 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 23 minutami, sesir pravi:

V USA je "vse" v proračunu...tudi zapljene reči,ki jih potem prodajo!Pri nas se nisem zasledil koliko se priteče v proračun od zapljenenih reči...recimo v hišnih preiskavah...

V hišnih preiskavah zasežene stvari so stvar kazenskega postopka. Razen, če si mislil, da bi orožje, drogo, papirje in ostalo kasneje prodali in denar namenili državni blagajni. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, Borutt pravi:

V hišnih preiskavah zasežene stvari so stvar kazenskega postopka. Razen, če si mislil, da bi orožje, drogo, papirje in ostalo kasneje prodali in denar namenili državni blagajni. 

Ne počne točno to amerika?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vidim ,da se stanje izboljšuje ... . 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, Kmet2 pravi:

Vidim ,da se stanje izboljšuje ... . 

jp .. pomoje bo jutr sonćek :P

pa se bodo spet policaji postaul od LJ do Kala :dry: 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, maus pravi:

jp .. pomoje bo jutr sonćek :P

pa se b:-D odo spet policaji postaul od LJ do Kala :dry: 

Sej baje jih ni dovolj .......aja za v grme jih je dost ,,,,,,pazi :-D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 37 minutami, sesir pravi:

Ne počne točno to amerika?

Ne z orožjem, drogami,...

Lahko pa ti zaplenijo gotovino, avto, če sumijo da so povezane z nezakonitimi posli in potem to prodajo. Denar pa ne gre v "federal budget" ampak direkt uradu ki ga je zasegel (šerifov urad, policijska postaja,...).

Pač, typical third world country shit.

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 urami, jskrablin pravi:

V bistvu je vožnja po predpisih nedržavotvorna. Ker pomeni naklepno kratenje prilivov v vedno lačni državni proračun. Takorekoč davčna utaja.

bodimo natančni. državni proračun polnimo samo s policijskimi kaznimi. Z redarskimi, pa občinske. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Z redarskimi občinskega in državnega (razmerje sem pa pozabil)... Ampak v vsakem primeru je to dober biznis za občino. Čist posu.

Ajd!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 59 minutami, GoBobi pravi:

Z redarskimi občinskega in državnega (razmerje sem pa pozabil)... Ampak v vsakem primeru je to dober biznis za občino. Čist posu.

Ajd!

Živeli kršitelji :lol1:.

(9) Globe, plačane za prekrške, so prihodek države oziroma samoupravne lokalne skupnosti, če so plačane za prekrške, ki jih je pravnomočno izrekel prekrškovni organ te samoupravne lokalne skupnosti, ki je za odločanje o prekrških pooblaščen z zakonom, s katerim so določeni ti prekrški. Globe, plačane za prekrške, ki so predpisani z odloki samoupravnih lokalnih skupnosti, in pravnomočno izrečene z odločbami prekrškovnih organov samoupravne lokalne skupnosti, so prihodek tiste samoupravne lokalne skupnosti, katere predpis je bil kršen.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti bi počas mogu kam štartat, mrcina stara :twak:. Nehaj podpihovat nestrpnost do nas policijeboječih državljanov.

Ajd! :jezik:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob Mon May 01 2017 ob 9:28, Cartman pravi:

 

 

UfUf. Učer bi bil gotovo kriv motorist. ampak ne vem kateri.

 

@Borutt ve kje imam parkiran motor, na Tržaški v postojni. Po enosmerni peš coni 30km/h sm ropotal z 25km/h, in pred "mojo" nišo na desni mal odpelal v levo, da parkiam bol ob zid, rabim bol oster pristopni kot. Ta manever sem res počel brez uporabe smerokazov. Med odpelavanjem v levo se me je nekdo z aprilijo lotil  prehitevat po desni. K sreči sem ga opazil, se mu umaknil, on je s solidnim pospeškom odpelal, jaz pa zajadral na prking. 

Kdo je zakuhal nevarno situacijo?

 

 

najlepše možno potrdilo, da se nesreče rade zgodijo zaradi nezbranopsti in blizu doma. To je blo pred fakin vtrati.  

 

(1) Preden zapelje na drug prometni pas in pred vsako drugo spremembo smeri vožnje ali premikom vozila, se mora voznik s pogledi v vzvratna ogledala in preko ramena, da premosti mrtvi kot ali kako drugače prepričati, da to lahko stori brez nevarnosti za druge udeležence cestnega prometa ali premoženje.

(2) Pri spremembi smeri vožnje mora voznik svojo namero pravočasno in nedvoumno nakazati z utripalkami. Voznik vozila, ki nima utripalk, nakaže namero z vodoravno odročeno roko.

(1) Prehitevanje vozil je dovoljeno le po levi strani.

(2) Po desni je dovoljeno prehiteti le:

1. vozilo, ki zavija levo, če je voznik tega vozila dal predpisan znak in je zavzel na vozišču tak položaj, da se da zanesljivo sklepati, da bo zavil levo, in če je na njegovi desni strani dovolj prostora za prehitevanje;

2. vozilo, ki vozi na cesti v naselju, s smernim voziščem z dvema ali več prometnimi pasovi, po prometnem pasu, ki ni skrajno desni;

3. vozilo, ki vozi na ploščadi z več prometnimi pasovi, v katero se razširi smerno vozišče pred cestninsko postajo, na kateri je hitrost omejena na največ 60 km/h.

(3) Prehitevanje po desni strani ni dovoljeno na avtocesti in hitri cesti, razen na ploščadi iz 3. točke drugega odstavka tega člena. 

pred 8 minutami, GoBobi pravi:

Ti bi počas mogu kam štartat, mrcina stara :twak:. Nehaj podpihovat nestrpnost do nas policijeboječih državljanov.

Ajd! :jezik:

:quad:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 

pred 2 minutami, Borutt pravi:

 

(1) Preden zapelje na drug prometni pas in pred vsako drugo spremembo smeri vožnje ali premikom vozila, se mora voznik s pogledi v vzvratna ogledala in preko ramena, da premosti mrtvi kot ali kako drugače prepričati, da to lahko stori brez nevarnosti za druge udeležence cestnega prometa ali premoženje.

(2) Pri spremembi smeri vožnje mora voznik svojo namero pravočasno in nedvoumno nakazati z utripalkami. Voznik vozila, ki nima utripalk, nakaže namero z vodoravno odročeno roko.

(1) Prehitevanje vozil je dovoljeno le po levi strani.

(2) Po desni je dovoljeno prehiteti le:

1. vozilo, ki zavija levo, če je voznik tega vozila dal predpisan znak in je zavzel na vozišču tak položaj, da se da zanesljivo sklepati, da bo zavil levo, in če je na njegovi desni strani dovolj prostora za prehitevanje;

2. vozilo, ki vozi na cesti v naselju, s smernim voziščem z dvema ali več prometnimi pasovi, po prometnem pasu, ki ni skrajno desni;

3. vozilo, ki vozi na ploščadi z več prometnimi pasovi, v katero se razširi smerno vozišče pred cestninsko postajo, na kateri je hitrost omejena na največ 60 km/h.

(3) Prehitevanje po desni strani ni dovoljeno na avtocesti in hitri cesti, razen na ploščadi iz 3. točke drugega odstavka tega člena. 

:quad:<--- velik možak na manj kot taužnt kubikih :jezik:

Olrajt :OK: ... Let the good times roll :bike: <-- tole je pa taužnt kubikov, pa možak na kratkih nogicah :lol1:

Ajd!

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 18 urami, Xebec pravi:

Ne z orožjem, drogami,...

Lahko pa ti zaplenijo gotovino, avto, če sumijo da so povezane z nezakonitimi posli in potem to prodajo. Denar pa ne gre v "federal budget" ampak direkt uradu ki ga je zasegel (šerifov urad, policijska postaja,...).

Pač, typical third world country shit.

 

 

Se pravi v Ameriki obstaja dohodek iz stvari,ki ga v Sloveniji ni!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, Andro Asgaard pravi:

se spomniš plominke par let nazaj? 2 skupini domačinov?...še bolj brutal

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

20 minutes ago, DAMI34 said:

se spomniš plominke par let nazaj? 2 skupini domačinov?...še bolj brutal

Ne pomnim, mogoce link pri roki? To je blo par dni nazaj :/ bo kr fajn veljalo se naprej da niso vazni hitri kilometri ampak kvalitetni.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Grozna scena, te kar stisne... Samo mi nekaj ni čisto jasno. Za ta drugega se vidi, da več ni mogel nazaj na svoj pas po izogibanju - mu je preveč voblalo. Ta prvi pa je letel v zelo blagem ovinku čez na drugo stran, pa se mi ne zdi, da bi bil tako hiter. Sploh ni mel neke poševne lege.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 5. 5. 2017 ob 12:13, Borutt pravi:

Vici so v eni drugi temi :lol1:.

Sploh ni vic poglej kako se je gospod Reberc neprišteven in mu ni potrebno vračat denarja se pa hvali kako končuje doktorat zdaj tukaj nekaj ne štima.  

https://www.rtvslo.si/crna-kronika/sodisce-rebercu-ni-treba-vrniti-denarja-saj-ga-je-zapravil-nepristeven/421363

Popravljeno . Popravil exclan
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!