Skoči na vsebino

Cestno črno sivo nabijanje in moraliziranje


Vanga

Priporočene objave

pred 3 minutami, maus pravi:

ne tul name .. policija je kriva, ker ne pusti odstranit razbitin .. tega mediji niso napisali .. ampak .. DARS je cesto zapru zarad karambola in ne, da je policija kriva za vse skup ... štekaš :P

pa ne bit jezen na ceu svet ... :P 

Verjetno ti je ušel podatek, da je nekdo zelo pozno naročil nekoga, ki lahko dvigne ali odpelje tovorno vozilo. To je bilo tisto čakanje oziroma pozno reševanje razbitin. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, Kmet2 pravi:

Ne zavajaj , bila so standardna prekopavanja ceste v največji turistični sezoni,vem za nesrečo,ni imela vpliva in ni bila v časovnem okvirju moje vožnje zato ne nabijaj ,kar nekaj na pamet.

Promet na tem delu ceste poteka nemoteno po dveh prometnih pasovih. V torek je bila avtocesta zaprta zaradi prometne nesreče. 

Spet si pokazal svoj intelekt. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 13 minutami, Borutt pravi:

Promet na tem delu ceste poteka nemoteno po dveh prometnih pasovih. V torek je bila avtocesta zaprta zaradi prometne nesreče. 

Spet si pokazal svoj intelekt. 

Ti si res bolan v pisker,nemoteno praviš ,res kažeš svoj intelekt,naj ti namignem ker vidim ,da ne veš kaj se dogaja......dela bodo potekala do 11 meseca 2017 .....omejitev 60kmh in seveda na sredini delovišča radar škatla.....prej sem mislil da pač trolaš,ne resnično imaš nizek intelekt....

Ac je bila odprta  in nikjer nobene nesreče,ko sem vozil po temu odseku !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 13 minutami, Kmet2 pravi:

Ti si res bolan v pisker,nemoteno praviš ,res kažeš svoj intelekt,naj ti namignem ker vidim ,da ne veš kaj se dogaja......dela bodo potekala do 11 meseca 2017 .....omejitev 60kmh in seveda na sredini delovišča radar škatla.....prej sem mislil da pač trolaš,ne resnično imaš nizek intelekt....

Ac je bila odprta  in nikjer nobene nesreče,ko sem vozil po temu odseku !

Do sedaj si se izkazal z zavajanjem in nabijanjem. Ne vem, zakaj mislim, da bo kdaj drugače. Poleg tega si zelo žaljiv, čeprav že vnaprej vem, da tega ne boš zmogel sprocesirati. 

V katerem časovnem okviru si potoval na omenjeni relaciji? 

Popravljeno . Popravil Borutt
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, Borutt pravi:

Do sedaj si se izkazal z zavajanjem in nabijanjem. Ne vem, zakaj mislim, da bo kdaj drugače. Poleg tega si zelo žaljiv, čeprav že vnaprej vem, da tega ne boš zmogel sprocesirati. 

V katerem časovnem okviru si potoval na omenjeni relaciji? 

Žaljiv sem samo toliko kot si ti,samo da ti zaviješ žalitev v darilni papir,jaz ti pa isto napišem brez olepšavanja.....iz Kranja proti Postojni sem krenil cca 12h .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 47 minutami, Borutt pravi:

Ne verjamem in vem.

Jokcanje tistih iz prvega odstavka je veliko lažje. 

Nič novega. Sem jim poslal naslednje z vsebino enega od prejšnjih mejlov. Do sedaj tišina. 

Lep pozdrav. 

Glede na vaš odgovor, kateri je izmikanje bistvu, bi rekel, da ste zelo slabo prebrali eno od mojih prejšnjih elektronskih sporočil, v katerem vam detajlno razlagam pravilnost prometne signalizacije in njeno zakonsko postavitev ter vas hkrati nekaj sprašujem. Za osvežitev spomina vam ponovno pošiljam celotno elektronsko sporočilo. Ker me zelo zanima, kdo bo odgovoren za padec motorista v dežju na mokrih črtah. Verjetno kar vi, kateri ste odobrili risanje črt po vozišču, katerih ne pozna noben pravilnik. Prav tako noben predpis ne pozna izraza pilotni projekt oziroma ne predpisuje, da se v pilotnem projektu po cestah riše neobstoječe črte in ob cestah postavlja neobstoječe prometne znake.

 

prvi bold: pa to je vaša interna fora? Zakaj ne poveš, Evo ta post končam, in neham. . 

Drugi bold: HALO??? MOTORIST bo kriv. Neprilagojena hitrost pač. 

 

Situacija v SLO je verjetno brezupna in nepopravljiva. Ceste so samo povzetek, ki ga razume tudi nesrečni mimovozeči turist.  

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ok ok .. DARS je vsega kriu .. priznam ... a je zdj kj boljš .. se je zdj stanje spremenilo :P 

saj pravim .. to je politika, saj so tukaj ministri, nadzorni sveti in ostali, katere predlaga in nastavi politika...

mi delauci samo izvršujemo navodila nadrejenih (neodvisno od mene ... kok se jaz jezim in opozarjam na kakšne nesmisle, kakor tudi marsikateri zaposleni, opozarja na nesmisle v zakonodaji, zaporah, prometnih tokovih itd itd.. ) .. a bo zdj šlo :P 

pred 1 minuto, Cartman pravi:

Situacija v SLO je verjetno brezupna in nepopravljiva. Ceste so samo povzetek, ki ga razume tudi nesrečni mimovozeči turist.  

ne jamri .. če boš kandidiral, pa ne glede v kateri stranki boš, bom glasoval zate ... brezupno je, ko umreš ;)

kaj ste naredili v Postojni, ko so več kot pol leta meli cesto zaprto .. nikjer nisem slišal za proteste :P  ... bogi turisti ... da pa se zgodi kakšna huda prometna nesreča na AC .. pol bi bila šele jeba :kva2: 

  • Všeč mi je 2
  • Haha 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, Kmet2 pravi:

Žaljiv sem samo toliko kot si ti,samo da ti zaviješ žalitev v darilni papir,jaz ti pa isto napišem brez olepšavanja.....iz Kranja proti Postojni sem krenil cca 12h .

Nekdo je res bolan v pisker in ima nizek intelekt.

Tista gužva je bila posledica prometne nesreče, saj je bila avtocesta zaprta do 9. ure in 11 minut, ki je stekel promet po enem pasu. Ob 9. uri in 38 minut je stekel promet po dveh pasovih. Kolona je bila do Vrhnike. Se ti še vedno zdi, da je gužva posledica cestnih del ? Dobro razmisli, preden odgovoriš. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, Borutt pravi:

Nekdo je res bolan v pisker in ima nizek intelekt.

Tista gužva je bila posledica prometne nesreče, saj je bila avtocesta zaprta do 9. ure in 11 minut, ki je stekel promet po enem pasu. Ob 9. uri in 38 minut je stekel promet po dveh pasovih. Kolona je bila do Vrhnike. Se ti še vedno zdi, da je gužva posledica cestnih del ? Dobro razmisli, preden odgovoriš. 

Če ja ac zaprta je zaprta,ac je bila prevozna in na ac nobene nesreče,razen na odstavnem pasu je stalo tovorno vozilo ,je pa spremenjen prometni režim,kot sem ti ga opisal na tvojo trditev o nemotenem prometu. Ne samo klobasat ti vzor intelekta,preberi kaj pišeš.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 minutami, Cartman pravi:

 

prvi bold: pa to je vaša interna fora? Zakaj ne poveš, Evo ta post končam, in neham. . 

Drugi bold: HALO??? MOTORIST bo kriv. Neprilagojena hitrost pač. 

 

Situacija v SLO je verjetno brezupna in nepopravljiva. Ceste so samo povzetek, ki ga razume tudi nesrečni mimovozeči turist.  

Če še nisi ugotovil, se jaz ukvarjam z nečim, s čimer se noben forumski napihnjeni nakladač ne upa. Ker biti skrit za računalniškim monitorjem in jokcati zaradi nastale situacije je višek mevžastih junakov. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, Borutt pravi:

Si že ugotovil, da ne podpiram teorije o krivdi politike za storjene cestno prometne prekrške? Ker nekateri ves čas mešate politiko in idiotske voznike. 

mešaš vse živo, prekrške, padce, zdrse....žal, kot si sam ugotovil, citiram tvoj dopis okrog črt na rakitni:

"Glede na vaš odgovor, kateri je izmikanje bistvu, bi rekel, da ste zelo slabo prebrali eno od mojih prejšnjih elektronskih sporočil, v katerem vam detajlno razlagam pravilnost prometne signalizacije in njeno zakonsko postavitev ter vas hkrati nekaj sprašujem. Za osvežitev spomina vam ponovno pošiljam celotno elektronsko sporočilo. Ker me zelo zanima, kdo bo odgovoren za padec motorista v dežju na mokrih črtah. Verjetno kar vi, kateri ste odobrili risanje črt po vozišču, katerih ne pozna noben pravilnik. Prav tako noben predpis ne pozna izraza pilotni projekt oziroma ne predpisuje, da se v pilotnem projektu po cestah riše neobstoječe črte in ob cestah postavlja neobstoječe prometne znake."

konec citata.

Če prebereš samo odebeljeni del, lahko ugotoviš, da za nekatere padce le niso krivi motoristi sami , mar ne. Ali pa so krivi sami, pa bi jih lahko s pametno in dobro infrastrukturo omilili.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 12 minutami, maus pravi:

ok ok .. DARS je vsega kriu .. priznam ... a je zdj kj boljš .. se je zdj stanje spremenilo :P 

saj pravim .. to je politika, saj so tukaj ministri, nadzorni sveti in ostali, katere predlaga in nastavi politika...

mi delauci samo izvršujemo navodila nadrejenih (neodvisno od mene ... kok se jaz jezim in opozarjam na kakšne nesmisle, kakor tudi marsikateri zaposleni, opozarja na nesmisle v zakonodaji, zaporah, prometnih tokovih itd itd.. ) .. a bo zdj šlo :P 

ne jamri .. če boš kandidiral, pa ne glede v kateri stranki boš, bom glasoval zate ... brezupno je, ko umreš ;)

kaj ste naredili v Postojni, ko so več kot pol leta meli cesto zaprto .. nikjer nisem slišal za proteste :P  ... bogi turisti ... da pa se zgodi kakšna huda prometna nesreča na AC .. pol bi bila šele jeba :kva2: 

Ne moreš si misliti, koliko telefonskih klicev je bilo. Jaz jim hitro povem, da naj ne sitnarijo, ker bo cesta zaprta, dokler bo potrebno. Hkrati jim pa povem, da lahko vse skupaj poslikam in zberem podatke o udeležencih, odprem cesto, pa naj potem oni iz pisarne rešijo vse ostalo. Verjetno mi ni potrebno poudarjati, da me imajo zelo radi. 

In to velja tako za mojo, kot za tvojo firmo. 

pred 7 minutami, Kmet2 pravi:

Če ja ac zaprta je zaprta,ac je bila prevozna in na ac nobene nesreče,razen na odstavnem pasu je stalo tovorno vozilo ,je pa spremenjen prometni režim,kot sem ti ga opisal na tvojo trditev o nemotenem prometu. Ne samo klobasat ti vzor intelekta,preberi kaj pišeš.

Gužva je bila zaradi prometne nesreče. Bo šlo sedaj ? 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, Borutt pravi:

Verjetno mi ni potrebno poudarjati, da me imajo zelo radi. 

nimamo te radi :ras: 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, maus pravi:

ne tul name .. policija je kriva, ker ne pusti odstranit razbitin .. tega mediji niso napisali .. ampak .. DARS je cesto zapru zarad karambola in ne, da je policija kriva za vse skup ... štekaš :P

pa ne bit jezen na ceu svet ... :P 

js sm jezn, k delate sam puleti v vročini, lohk bi punoč :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 minutami, DAMI34 pravi:

.. da za nekatere padce le niso krivi motoristi sami , mar ne. 

k sm js padu so bli zmeri drugi krivi ... js nikol :jezik: ...

ponavad sm hitr pobrau, da ni noben vidu :lol1: 

pred 2 minutami, DAMI34 pravi:

js sm jezn, k delate sam puleti v vročini, lohk bi punoč :P

 

smo dal vlogo .. ampak nekatera ministrstva in nekateri sindikati tega ne dovolijo (ne vem več natančno kdo vse... čeprav se je o tem veliko pisalo med resorji... več pa ne vem) 

itak sm js kriu :jezik: 

 

Popravljeno . Popravil maus
  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 21 minutami, maus pravi:

ok ok .. DARS je vsega kriu .. priznam ... a je zdj kj boljš .. se je zdj stanje spremenilo :P 

saj pravim .. to je politika, saj so tukaj ministri, nadzorni sveti in ostali, katere predlaga in nastavi politika...

mi delauci samo izvršujemo navodila nadrejenih (neodvisno od mene ... kok se jaz jezim in opozarjam na kakšne nesmisle, kakor tudi marsikateri zaposleni, opozarja na nesmisle v zakonodaji, zaporah, prometnih tokovih itd itd.. ) .. a bo zdj šlo :P 

ne jamri .. če boš kandidiral, pa ne glede v kateri stranki boš, bom glasoval zate ... brezupno je, ko umreš ;)

kaj ste naredili v Postojni, ko so več kot pol leta meli cesto zaprto .. nikjer nisem slišal za proteste :P  ... bogi turisti ... da pa se zgodi kakšna huda prometna nesreča na AC .. pol bi bila šele jeba :kva2: 

aha, točno, zakaj sm u Postojin moral čakat, tm ni bil Dars kriu, ampak ...kdo je biu kriu?

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 minutami, DAMI34 pravi:

mešaš vse živo, prekrške, padce, zdrse....žal, kot si sam ugotovil, citiram tvoj dopis okrog črt na rakitni:

"Glede na vaš odgovor, kateri je izmikanje bistvu, bi rekel, da ste zelo slabo prebrali eno od mojih prejšnjih elektronskih sporočil, v katerem vam detajlno razlagam pravilnost prometne signalizacije in njeno zakonsko postavitev ter vas hkrati nekaj sprašujem. Za osvežitev spomina vam ponovno pošiljam celotno elektronsko sporočilo. Ker me zelo zanima, kdo bo odgovoren za padec motorista v dežju na mokrih črtah. Verjetno kar vi, kateri ste odobrili risanje črt po vozišču, katerih ne pozna noben pravilnik. Prav tako noben predpis ne pozna izraza pilotni projekt oziroma ne predpisuje, da se v pilotnem projektu po cestah riše neobstoječe črte in ob cestah postavlja neobstoječe prometne znake."

konec citata.

Če prebereš samo odebeljeni del, lahko ugotoviš, da za nekatere padce le niso krivi motoristi sami , mar ne. Ali pa so krivi sami, pa bi jih lahko s pametno in dobro infrastrukturo omilili.

 

Bravo, stručko. Iz vsega skupaj si uspel prebrati samo, kdo bo kriv za padec na mokrih črtah. Sploh veš, da so tiste črte samo na tisti relaciji in nikjer drugje v Sloveniji ? 

Hkrati pa takoj pozabiš, da te že ves čas opominjam, da ne mešaj politiko in cestno prometne prekrške. Ker za te prekrške je kriv voznik in ne politikova pogoltnost. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, DAMI34 pravi:

aha, točno, zakaj sm u Postojin moral čakat, tm ni bil Dars kriu, ampak ...kdo je biu kriu?

 

@Cartman je kriu .. sj je tm doma .. pa niso nč ceste zapirali iz protesta, ker je cesta zaprta :lol1: 

kr nanga tul :dry: 

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, Borutt pravi:

Bravo, stručko. Iz vsega skupaj si uspel prebrati samo, kdo bo kriv za padec na mokrih črtah. Sploh veš, da so tiste črte samo na tisti relaciji in nikjer drugje v Sloveniji ? 

Hkrati pa takoj pozabiš, da te že ves čas opominjam, da ne mešaj politiko in cestno prometne prekrške. Ker za te prekrške je kriv voznik in ne politikova pogoltnost. 

sploh veš, da sm jaz velik pred tabo trobil, pisal, klobasal, da so tiste črte zelo nevarne? Men ne, se jih ne bojim, neiskušenemu na mokrem pa lahko pošteno zagrenijo lajf. Tvoj odgovor na moje pisanje je bil, ne delat prekrškov, ne vozit prehitro, prilagodite se situaciji bla bla bla....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, Borutt pravi:

Ne moreš si misliti, koliko telefonskih klicev je bilo. Jaz jim hitro povem, da naj ne sitnarijo, ker bo cesta zaprta, dokler bo potrebno. Hkrati jim pa povem, da lahko vse skupaj poslikam in zberem podatke o udeležencih, odprem cesto, pa naj potem oni iz pisarne rešijo vse ostalo. Verjetno mi ni potrebno poudarjati, da me imajo zelo radi. 

In to velja tako za mojo, kot za tvojo firmo. 

Gužva je bila zaradi prometne nesreče. Bo šlo sedaj ? 

A ni bila zaprta ac ?  Nisi mi objasnil tistega dela o nemotenem prometu,je tudi danes nemoten in bo po tvoje nemoten še celo poletje in jesen ......?

Je bil poleg mene star motorist,sva šla na škofije iskat Stelvija MG ,je na forumu,lahko ga poprosim,da ti napiše isto kar ti pišem jaz,samo,ker se druži z mano vrjetno tudi laže ,anede detektiv.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, DAMI34 pravi:

sploh veš, da sm jaz velik pred tabo trobil, pisal, klobasal, da so tiste črte zelo nevarne? Men ne, se jih ne bojim, neiskušenemu na mokrem pa lahko pošteno zagrenijo lajf. Tvoj odgovor na moje pisanje je bil, ne delat prekrškov, ne vozit prehitro, prilagodite se situaciji bla bla bla....

Jokcanje na forumu je najbolj enostavno in produktivno. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 minutami, maus pravi:

@Cartman je kriu .. sj je tm doma .. pa niso nč ceste zapirali iz protesta, ker je cesta zaprta :lol1: 

kr nanga tul :dry: 

js tut mislim, da je Cartman kriu, sam dokazat mu ne morem :(

mi je pa tut Borutt sumljiv, on je tudi blizu doma :P

 

pred 1 minuto, Borutt pravi:

Jokcanje na forumu je najbolj enostavno in produktivno. 

ja pol pa kr precej jokaš po forumu...

ps. marsikaj se tudi tule reši ali pa pospeši pri reševanju. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, Kmet2 pravi:

A ni bila zaprta ac ?  Nisi mi objasnil tistega dela o nemotenem prometu,je tudi danes nemoten in bo po tvoje nemoten še celo poletje in jesen ......?

Je bil poleg mene star motorist,sva šla na škofije iskat Stelvija MG ,je na forumu,lahko ga poprosim,da ti napiše isto kar ti pišem jaz,samo,ker se druži z mano vrjetno tudi laže ,anede detektiv.

O čem sedaj nabijaš? Si dobil odgovor, da je bila gužva zaradi prometne nesreče? Ti ne gre ta podatek v glavo ? 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, Borutt pravi:

Jokcanje na forumu je najbolj enostavno in produktivno. 

Še lažje je lagat in lupit rajo ......odličen politik bi bil ,tako si pa samo nabijač ,lažnivec .....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, DAMI34 pravi:

js tut mislim, da je Cartman kriu, sam dokazat mu ne morem :(

mi je pa tut Borutt sumljiv, on je tudi blizu doma :P

 

ja pol pa kr precej jokaš po forumu...

ps. marsikaj se tudi tule reši ali pa pospeši pri reševanju. 

Jaz razlagam zadeve, katere se vam niti malo ne sanjajo. Marsikateri podatek dobite.

In potem sitnarim pri odgovornih, da popravijo določene zadeve. Ne jokcam na forumu, kako so nevarne neke črte. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!