Skoči na vsebino

Cestno črno sivo nabijanje in moraliziranje


Vanga

Priporočene objave

pred 2 urami, DAMI34 pravi:

no lej...članek gor ali dol, ampak nekdo ki 100 let dela enako in potem izjavi, ni mogoče....dej mal stopi na realna tla. Ga ni problema, ki ne bi bil rešljiv, prav tako so rešljive gneče na AC ob primeru karambolov, žal je pa povsod zadaj denar in pripravljenost vseh, ki so prisotni da zadevo sprostijo, realizirajo enostavnejši obvoz itd...če je dovolj denarja, lahko helikopter prinese pontone in gre promet čez prometno nesrečo, kapišiš, sam ne pravit se ne da, ker se da. Vprašanje je samo, v katero statistiko se bo tale zaspani Romun vodil. Predvidevam v tisto "hitrost ubija". :P

in ker živimo v kapitalizmu, in ker jaz plačam vinjeto za vožnjo, ne pa za stanje na AC pričakujem primerne rešitve.!!!

Samo zate bomo z buldožerjem porinili razbita vozila z avtoceste, da se bo gospoda lahko peljala mimo. 

Večje zaplankanosti in sebičnosti nisi mogel pokazati. 

pred 2 urami, DAMI34 pravi:

uf škatla..Maus baraba. Lukavi ste s tisto škatlo.

Tut na primorki Wajdušna-Bazara so dela. Omejitev 80km/h....pa en dan vidim, ne morš verjamit ŠKATLO, pred njo 10m omejitev 60 in potem za njo čez 10m pa spet 80.

A to se kdo prav namensko igra, al mate koga zaposlenega za "škatle"?? :D

 

Vse je res. Če verjameš. 

Tista škatla je zaradi idiotov, kateri na delu ceste, kjer potekajo cestna dela, vozijo z dvakratno in trikratno hitrostjo glede na omejitev. Menda jih lovijo pogoltni politiki. 

Popravljeno . Popravil Borutt
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, Kmet2 pravi:

Moji izpadi so posledica tvojih izpadov ! 

 

Evo replik , ko sem omenil ,da sem se vozil 2 uri od Ljubljane do Postojne :

 

Samo dve uri si potreboval ? Seveda ti ne more biti jasno, da določena preiskovalna dejanja in reševanje trupla iz razbitine zahtevajo določen čas. Da ne omenjam umikanje razbitin. Nekako tako, kot vlečenje par metrov kabla od ponedeljka do petka med deveto in trinajsto uro. Tej kit izi (hitrost ubija).  Spet laž in pri tebi se to izide saj imaš kratke nogice . Na tem odseku ni bilo ničesar, kar lažeš v postu , ko sem se med 12.30 in 14.30 tam vozil , AC so uradno odprli cca 12h in to se lahko preveri pri verodostojni instituciji ,anede lažnivček .

 

V eni drugi temi si zavajal in nabijal. Pa sem napisal, da mogoče celo lažeš. Ne bi bilo prvič. Ker si izmišljuješ. In potem spet zavajaš in nabijaš, ko te spomnim na te tvoje izmišljotine. Kaj ne bi bilo prvič ? Da mogoče lažem :slap:spet neke domneve , podkrepljene s čim ? S tvojim usranim jezikom !

Celo v tem zapisu zavajaš in nabijaš. Mogoče celo lažeš? Še dobro, da je veliko drugih pismenih, kateri lahko preberejo te tvoje neumnosti. Sem srečen ja ,da znaš pisat , pol prihranjenega .

Promet na tem delu ceste poteka nemoteno po dveh prometnih pasovih. V torek je bila avtocesta zaprta zaradi prometne nesreče. Kaj zdaj ,enkrat nemoteno ,drugič zaprta AC ,same laži  ......še enkrat od 12.30 -14.30 ni bila zaprta AC na tem odseku , bil pa je promet moten in to zelo ,dopuščam možnost ,da je bil to tudi en od vzrokov za zgoščen promet ,ne pa edini in ker ni bilo razbitin ,policajev in trupel o katerim tu lažeš tisti čas sem lahko predvideval ,da so zastoji zaradi del . 

Spet si pokazal svoj intelekt. Ja , kar dobro mi gre z njim ,ti si v redu ?

Do sedaj si se izkazal z zavajanjem in nabijanjem. Ne vem, zakaj mislim, da bo kdaj drugače. Poleg tega si zelo žaljiv, čeprav že vnaprej vem, da tega ne boš zmogel sprocesirati.  Eno te isto lajnanje , kot vidiš ti procesiranje ne gre , oziroma se ponavljaš kot pokvarjen gramofon.

V katerem časovnem okviru si potoval na omenjeni relaciji? cca 12.30-14.30

Nekdo je res bolan v pisker in ima nizek intelekt.  Men gre dobro ,kaj pa teb ?

Tista gužva je bila posledica prometne nesreče, saj je bila avtocesta zaprta do 9. ure in 11 minut, ki je stekel promet po enem pasu. Ob 9. uri in 38 minut je stekel promet po dveh pasovih. Kolona je bila do Vrhnike. Se ti še vedno zdi, da je gužva posledica cestnih del ? Dobro razmisli, preden odgovoriš. Razmislil sem in pravim ,.da je gužva tudi posledica cestnih del ,saj je na tem odseku zmanjšana širina cestišča (obeh pasov ) na toliko ,da se motorični debili niso upali mimo tovornjakov in tako delali dodatno gnečo in zastoj,da ne omenjam Darsove škatle in omejitve 60kmh . Prenizek intelekt ti onemogoča jasno sliko !

Gužva je bila zaradi prometne nesreče. Bo šlo sedaj ? Ne gre , ker to ni povsem res nabijaček .

O čem sedaj nabijaš? Si dobil odgovor, da je bila gužva zaradi prometne nesreče? Ti ne gre ta podatek v glavo ?  Nabijaš ti , poleg pa še lažeš!

 

Pravzaprav si s temi svojimi zapisi rušiš še tisto malo kredibilnosti, katero ti nekateri pripisujejo.  Spet vlačiš neke ljudi , pa kaj je revček ,se ne moreš sam nosit s svojimi problemi in nasprotniki , si navajen skrivanja za značko anede .....bogi bogi ....

Ves čas nabijaš, da je bila gužva zaradi cestnih del. Gužva je bila zaradi prometne nesreče, ker je bila avtocesta zaprta. Smešiš in sramotiš se z nekimi svojimi zablodami o gužvi zaradi cestarjev. Sem ti že napisal zgoraj ,da to ni povsem res , zato zavajaš .

Z razliko od tebe, lahko nekaj pokažem. Ker ti samo zavajaš, nabijaš in zopet lažeš. Priznaj si že enkrat, da nisi drugega sposoben. Sem ti tudi že napisal ,dobro ,da imaš državni jošek ,ker drugače bi te mi morali živeti , že tako in tako vas .

Vidim, da se ti ne da dopovedati, da je bila gužva zaradi prometne nesreče oziroma zaprte avtoceste. AC je bila odprta , kaj ti to res ne gre u gauge .

O kakšnem nemotenem prometu nabijaš? Sem ti že napisal, da na tistem delu promet poteka po dveh prometnih pasovih. Če pa nisi sposoben razumeti, da so nekatera vzdrževalna dela nujna, ti pa ne morem pomagati. Ker ti bi verjetno to naredil sredi zime in sicer v nočnem času. Tako, kot to počnete v vaši firmi. Nabil si se ti sam s tem nemotenim , ker nemoteno ne more biti jarek sredi AC, zožan vozni pas in več kot pol manjša dovoljena najvišja hitrost , kaj ti tu ni jasno , nehaj se že smešit no ,ker se mi boš še smilit začel .A tako , ko komentiramo policijo nas podućiš ,da nimamo pojma o vašem delu ,tu pa pametuješ o moji firmi ,res verodostojen stil imaš . Za razliko od tebe bom pojasnil naše postopke. So podjetja , ki čez dan , ko so tam delavci ne pustijo izklopa ,da se izvedejo potrebna vzdrževalna dela zaradi procesa dela , tako morajo fantje na teren ponoči in tega si ne želijo , prav tako kot ti , čeprav je v nočnem času najbolj prikladno ,saj večina normalnih spi , pod toplo odejo . Mogoče bi se moral DARS zgledovati po nas , ne pa sredi belega dneva in sredi največje turistične sezone , odpre 100 delovišč po vsej državi. Najbolj moti vrjetno nočni izklop ljudi , ki so na državnem jošku ponoči v službi in izgine google ...to je panika ,tud sekreta več ne najdejo sami .

Ne ukvarjaj se s kredibilnostjo, ker ne veš, kaj to pomeni. Super, bolj kot berem bolj si kredebilen.

In v zadnjem odstavku se spet pokaže ves tvoj intelekt. Saj narediš vse delo namesto mene. Nekoga vprašaj za pomen prejšnjega stavka.   :yawn:

Res ne vem, kako ti uspe stopiti v vsako medijsko past. Si eden največjih naivnežev, od katerih živijo ti nekredibilni mediji. Pravzaprav si njihov sel, saj jim pomagaš širiti njihove lažne informacije. Res je, v članku je kup laži. Ampak, kot vedno, ti je ljubše širiti medijske lažne informacije od sprejetja resnične in potrjene informacije. Kajti, nabijanje, zavajanje in širjenje lažnivih informacij gredo skupaj z roko v roki.  Tako kot ti limaš člene , ki so škodljivi za ljudi ,jaz nalimam kakšen link , ki se navezuje na diskusijo , kaj pa jaz vrjamem in kaj ne ,pa ti nimaš pojma ,saj si tako kratkoviden ,da še svojega prsta pred nosom ne vidiš .

Daj se ti malo umiri s temi svojimi izpadi.No ,ko se umiriš ,boš videl spremembo ,dokler pa žališ,podcenjuješ in zavajaš, bi bila norost pričakovati kaj drugega .........

Sem ti že napisal, da promet med Postojno in Uncem ter obratno poteka po dveh prometnih pasovih. Na tem delu potekajo cestna dela. In na tem delu je bila dva dni nazaj prometna nesreča, zaradi česar je bila avtocesta zaprta in posledično velik zastoj. Gre pa za prometno nesrečo, v kateri je Romun zapeljal pod prikolico. Bo šlo sedaj? A zdej potekajo pa cestna dela ,kar naenkrat , v torek jih pa ni bilo ali kako ? Pa AC je bila zaprta,anede?

Kakšno škatlo je kdo nastavil? Ker ti je ljubše zavajanje, nabijanje in zadnje čase še laganje, raje počneš vse omenjeno, namesto, da bi se pozanimal o tisti škatli. Ker tista škatla je samo škatla in je last Darsa. In si zopet izpadel zavajajoči, nabijaški lažnivec. Čisto po svoji krivdi. Toliko o tvoji kredibilnosti. 

In še enkrat, ker lažeš in zavajaš ,AC je bila odprta  od lj sem krenil cca 12.30 in sem potreboval do Postojne 14.30h  , nikjer več policajev ,sodnih izvedencev itd nikjer razbitin omenjene nesreče ..............bo šlo sedaj ? In ko se boš začel obnašat dostojno se bom tako vedel tudi jaz ,do takrat pa , po starem :winkiss:

Pa še en mali hlapčevski vložek ......

18301820_1315680591813084_2678844522524052828_n.jpg.5bcdf92121c86d2c57ee445ddf62d6b1.jpg

 

Večjega zavajanja, nabijanja in laganja ne zmore nihče drugi. Si največji v teh zadevah.

Vtepi si v glavo, da je bil zastoj zaradi zaprte avtoceste, ker je bila  prometna nesreča. Od vseh ljudi samo ti ne zmoreš tega razumeti. Torej je samo s teboj nekaj narobe. Ker ne zmoreš razumeti, da tisti dve toliko in toliko kilometrski koloni ne zmoreta speljati v petih minutah in izginiti. 

Po drugi strani sem ti pa zelo hvaležen za te tvoje neumne zapise, ker te tako ljudje bolje spoznajo oziroma vidijo, kako obvladaš zavajanje, nabijanje in laganje. Svojo kredibilnost si že zdavnaj pohodil. Za vedno. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, DAMI34 pravi:

V čem naj bi zavajali? Ti ni jasno, da je prometa nemogoče veliko in, da gre ves ta promet ob zaprtju avtoceste na ostale ceste ? Zbudi se in poglej skozi okno. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, Borutt pravi:

Samo zate bomo z buldožerjem porinili razbita vozila z avtoceste, da se bo gospoda lahko peljala mimo. 

Večje zaplankanosti in sebičnosti nisi mogel pokazati. 

Vse je res. Če verjameš. 

Tista škatla je zaradi idiotov, kateri na delu ceste, kjer potekajo cestna dela, vozijo z dvakratno in trikratno hitrostjo glede na omejitev. Menda jih lovijo pogoltni politiki. 

enako ti vrnem:

samo zaradi tebe, ker ne znaš hitro merit in slikat, bo cela vesoljna Slovenija ob en delovni dan in bomo čakali v kolonah, ter naredili miljonsko škodo.....kdo je zaplankan in kdo sebičen???

Da nadaljujem, pekarne ne bodo dobile surovin, kruha ne bo, žvali na kamionih bodo pocrkale od lakote in žeje....bi rad da še nabijam v tvojem stilu???

In vse to za enga k si je razsu možgane na SOS odstavnem pasu, ma BMK, opravi svoje delo, brez da bi druge oviral, kakor ga moram jaz brez da bi prekrške delal!!!!!!!

 

 

pred 2 urami, Borutt pravi:

 

Tista škatla je zaradi idiotov, kateri na delu ceste, kjer potekajo cestna dela, vozijo z dvakratno in trikratno hitrostjo glede na omejitev. Menda jih lovijo pogoltni politiki. 

Tista škatla je hinavska, ker tam se promet vedno zgosti in gre s svojim ritmom, 80 al pa včasih 60, mogoče celo 90, 2x hitrosti pa nisem nikol zasledil , kar pomeni da zavajaš!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, Borutt pravi:

V čem naj bi zavajali? Ti ni jasno, da je prometa nemogoče veliko in, da gre ves ta promet ob zaprtju avtoceste na ostale ceste ? Zbudi se in poglej skozi okno. 

zavajanje je tvoj izraz, nisem si ga zmislu jaz, majkemi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest predlagam anketo, kdo nabija in zavaja, pa komu se smejimo on koga imamo za lažnivca...oziroma komu ploskamo...:jezik: dami dej jo sestav.

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 10 minutami, DAMI34 pravi:

enako ti vrnem:

samo zaradi tebe, ker ne znaš hitro merit in slikat, bo cela vesoljna Slovenija ob en delovni dan in bomo čakali v kolonah, ter naredili miljonsko škodo.....kdo je zaplankan in kdo sebičen???

Da nadaljujem, pekarne ne bodo dobile surovin, kruha ne bo, žvali na kamionih bodo pocrkale od lakote in žeje....bi rad da še nabijam v tvojem stilu???

In vse to za enga k si je razsu možgane na SOS odstavnem pasu, ma BMK, opravi svoje delo, brez da bi druge oviral, kakor ga moram jaz brez da bi prekrške delal!!!!!!!

 

 

Tista škatla je hinavska, ker tam se promet vedno zgosti in gre s svojim ritmom, 80 al pa včasih 60, mogoče celo 90, 2x hitrosti pa nisem nikol zasledil , kar pomeni da zavajaš!!!

Si zopet dokazal, da nimaš najmanjšega pojma o našem delu in delu ostalih služb. 

Drži se raje razmetavanja tovora po tovornem prostoru svojega kombija. Menda to kar obvladaš. Se spomnim iz tvojega zapisa. 

Popravljeno . Popravil Borutt
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, skalar36 pravi:

Jest predlagam anketo, kdo nabija in zavaja, pa komu se smejimo on koga imamo za lažnivca...oziroma komu ploskamo...:jezik: dami dej jo sestav.

skalar, zakaj maš r1200c u avatarju? maš to zdej doma? men je bondbajk u nulo. 

  • Zmeden 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 minutami, DAMI34 pravi:

zavajanje je tvoj izraz, nisem si ga zmislu jaz, majkemi.

Nabijanje ti tudi gre. Je lažje, kot kaj drugega

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, skalar36 pravi:

Jest predlagam anketo, kdo nabija in zavaja, pa komu se smejimo on koga imamo za lažnivca...oziroma komu ploskamo...:jezik: dami dej jo sestav.

sej jo lahko ti, a moram res vse sam nardit? :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, Borutt pravi:

Si zopet dokazal, da nimaš najmanjšega pojma našem delu in delu ostalih služb. 

Drži se raje razmetavanja tovora po tovornem prostoru svojega kombija. Menda to kar obvladaš. Se spomnim iz tvojega zapisa. 

ko nimaš argumentov preideš na žalitve, al pa si občutljiv ko kdo tebe užali...

matematika je preprosta, pretočnost prometa (zato ti šefi večkrat težijo) je denar. Ker smo birokratska država, ki ne zna velikokrat niti dela na AC opravit (sori Maus, kar je res je res) je tako kot je, vsak preferira SVOJ BIZNIS IN ZATO, KER BO TI RAD SVOJE DELO DOBRO OPRAVIL moramo vsi stati in čakati, da se opravi delo. Ker nisem pizda po duši (lahko pa bi bil in te jebal v nedogled) vem, da je veliko pomembnega kako boš svoje delo opravil, ampak vseeno, tudi drugi imamo pomembna dela, kjer je v ozadju denar, časovna realizacija in ostalo. 

Tak da, eno osebno prcanje o razmetavanju tovora, res nima nikakršne povezave s tem, ko na stotine ton blaga ni bilo pravočasno dostavljeno na svoje mesto. 

pred 8 minutami, Borutt pravi:

Nabijanje ti tudi gre. Je lažje, kot kaj drugega

 

anede, od tebe se učim :P

 

pred 9 minutami, Cartman pravi:

skalar, zakaj maš r1200c u avatarju? maš to zdej doma? men je bondbajk u nulo. 

pejta se lizat u drugo temo :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, DAMI34 pravi:

 

 

pejta se lizat u drugo temo :P

 

a motim vajino intimo? ne menita se zame, vi2 kar nadaljujta heeh

  • Haha 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 13 minutami, DAMI34 pravi:

ko nimaš argumentov preideš na žalitve, al pa si občutljiv ko kdo tebe užali...

matematika je preprosta, pretočnost prometa (zato ti šefi večkrat težijo) je denar. Ker smo birokratska država, ki ne zna velikokrat niti dela na AC opravit (sori Maus, kar je res je res) je tako kot je, vsak preferira SVOJ BIZNIS IN ZATO, KER BO TI RAD SVOJE DELO DOBRO OPRAVIL moramo vsi stati in čakati, da se opravi delo. Ker nisem pizda po duši (lahko pa bi bil in te jebal v nedogled) vem, da je veliko pomembnega kako boš svoje delo opravil, ampak vseeno, tudi drugi imamo pomembna dela, kjer je v ozadju denar, časovna realizacija in ostalo. 

Tak da, eno osebno prcanje o razmetavanju tovora, res nima nikakršne povezave s tem, ko na stotine ton blaga ni bilo pravočasno dostavljeno na svoje mesto. 

anede, od tebe se učim :P

 

pejta se lizat u drugo temo :P

 

Ti bom še enkrat napisal, ker nekako ne razumeš; nimaš najmanjšega pojma o našem delu in delu ostalih služb, pa vendar nekaj pametuješ, kako se opravi ogled kraja prometne nesreče in odpravi posledice. 

Pomanjkanje argumentov je tvoja domena. Zato pa pametuješ o nečem, kar ne poznaš. Spet. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, Borutt pravi:

Ti bom še enkrat napisal, ker nekako ne razumeš; nimaš najmanjšega pojma o našem delu in delu ostalih služb, pa vendar nekaj pametuješ, kako se opravi ogled kraja prometne nesreče in odpravi posledice. 

Pomanjkanje argumentov je tvoja domena. Zato pa pametuješ o nečem, kar ne poznaš. Spet. 

KO BOŠ  TI RAZUMEL, DA JE MOJE DELO PRAV TAKO POMEMBNO KOT TVOJE (ali pa še bolj saj je preživetje pomembno od prometa ki ga ustvarimo) , SE BOVA mogoče razumela, do takrat pa lahko nabijam do nezavesti. in verjemi, to obvladam do potankosti :D

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 13 minutami, DAMI34 pravi:

KO BOŠ  TI RAZUMEL, DA JE MOJE DELO PRAV TAKO POMEMBNO KOT TVOJE (ali pa še bolj saj je preživetje pomembno od prometa ki ga ustvarimo) , SE BOVA mogoče razumela, do takrat pa lahko nabijam do nezavesti. in verjemi, to obvladam do potankosti :D

 

Če je tvoje delo tako zelo pomembno, preskoči kolono in teči prodajati tiste surovine. 

Še prej pa pokliči svojega odvetnika, da ti razjasni določene zadeve, ker jaz ti jih ne morem oziroma si na mojem področju pametnejši od mene. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, Cartman pravi:

skalar, zakaj maš r1200c u avatarju? maš to zdej doma? men je bondbajk u nulo. 

Zato ker pred leti ko sem bil šrangar, pri 16 letih pijan na smrt, pa se je lih Rifle prpelu mimo, pa sm ga nahecu da me je pelju en krog-z točno tem modelom motorja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdej al ste vsi na dopustu al v službi res nimate kaj početi, jaz moram večam BDP, in je 10 ur dela na dan skoraj najmanj.

Torej če smem le na hitro povzeti in odgovoriti na post od včeraj. Ne želim da bi kdo nosil voznike okoli ovinkov. Ampak če mora moj avto imeti toliko profila na gumi, nič zračnosti v končnikih, delujoče zavore, bsakih 5 let novo prvo pomoč (sedaj se mi že tri valjajo po prtljažniku) in npr. da me človek na tehničnih ne spusti skozi ker mi špricanje na šipe ne dela, in to je baje kritična napaka. 

Torej jaz moram izpolnjevati cel kup zahtev in pogojev, in potem morem še ocenjevat na 50m natančno kakšna je podlaga na cesti? Če morem jaz izpolnjevati toliko pogojev, pričakujem da je na cestah vsaj podlaga ki omogoča normalno vožnjo (to pomeni vožnjo znotraj omejitev) tudi v rahlem dežju ali če se ptič poserje na cesto.

V kolikor obstaja dvom pri komu, naj se zapelje do E. leclerja v prvem dežju po predpisanih 50km/h, in oceni ali je cestna podlaga primerna ali ne.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 minutami, smasher pravi:

Zdej al ste vsi na dopustu al v službi res nimate kaj početi, jaz moram večam BDP, in je 10 ur dela na dan skoraj najmanj.

Torej če smem le na hitro povzeti in odgovoriti na post od včeraj. Ne želim da bi kdo nosil voznike okoli ovinkov. Ampak če mora moj avto imeti toliko profila na gumi, nič zračnosti v končnikih, delujoče zavore, bsakih 5 let novo prvo pomoč (sedaj se mi že tri valjajo po prtljažniku) in npr. da me človek na tehničnih ne spusti skozi ker mi špricanje na šipe ne dela, in to je baje kritična napaka. 

Torej jaz moram izpolnjevati cel kup zahtev in pogojev, in potem morem še ocenjevat na 50m natančno kakšna je podlaga na cesti? Če morem jaz izpolnjevati toliko pogojev, pričakujem da je na cestah vsaj podlaga ki omogoča normalno vožnjo (to pomeni vožnjo znotraj omejitev) tudi v rahlem dežju ali če se ptič poserje na cesto.

V kolikor obstaja dvom pri komu, naj se zapelje do E. leclerja v prvem dežju po predpisanih 50km/h, in oceni ali je cestna podlaga primerna ali ne.

Pritoži se vsemogočemu za sneg in led, ker tudi takrat ne moreš voziti po omejitvi. Štekaš ? 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Štekam, ne boš verjel vem kar precej o cestah, in če lahko poljaki in estonci položijo soliden asfalt zakaj ga mi ne moremo?

A veš da so vsi montažni ležeči policaji "nelegalni", ker v tehničnih zathtevah piše da mora biti ležeči policaj tak, da gre vozilo z obema osema gor, torej so pravi samo tisti dolgi, ki imajo dostikrat prehod za pešce preko. 

Obstaja še mnogo tehničnih rešitev ki so čisto normalne, ampak se za zjebane ceste krivi voznike. To je vse. 

Ne divjam, moj avto nima ESPja niti ABS,ja in še nikoli nisem zletel iz ceste, ampak jaz skoraj živim na cesti, po mojem mnenju sploh ne rabimo tabel za omejitev, voznik oceni kakšni so pogoji in toliko vozi, če se kaj zgodi je sam kriv.

Sedaj ne bom pravilno citiral, ampak voznik mora biti vedno v 100% nadzoru vozila, ali pa vsaj tako da se varno zaustavi (al nekaj takega, vem da me boš popravil), torej če se nekomu avtomatsko vključi zaviranje v sili ali pa ESP, bi se mu morala takoj izpisati kazen, saj ni imel avtomobil pod nadzorom in je morala elektronika posredovati.

Zakon mora dopuščati voznikom možnost napake, ker nihče ni breznapake, večinoma se napake hitro zavemo in se nič ne zgodi, včasih pa se, in ni potrebno takoj kaznovati voznika, morda mu je poškodba ali škoda dovolj kot kazen.

(Vem da se vedno ne kaznuje voznike, obstajajo tudi razumni policaji, ampak take stvari nebi smele biti prepuščene dobri ali slabi volji policaja, ampak nekako zakonsko utemeljene)

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vozil se danes nisem ne vem koliko, si pa želim, da... ma pizda ste teleta. Evo še mal :pos: (nabijanja), da tema ne bo trpela. Kako se vam da tolk fukat med sabo (verbalno :rolleyes:, ko bi se vsaj oralno). Karaktera ćvrsta... moj kurac. Egotriperji rajš!

Evo, hvala k ste godli (beri: huodli) in nasvidenje.

Ajd!

  • Hvala 1
  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 12 minutami, GoBobi pravi:

Vozil se danes nisem ne vem koliko, si pa želim, da... ma pizda ste teleta. Evo še mal :pos: (nabijanja), da tema ne bo trpela. Kako se vam da tolk fukat med sabo (verbalno :rolleyes:, ko bi se vsaj oralno). Karaktera ćvrsta... moj kurac. Egotriperji rajš!

Evo, hvala k ste godli (beri: huodli) in nasvidenje.

Ajd!

Blizina polne lune in vrocina enim povzrocata kar probleme.....:ninja:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ste vsi prodali motorje, da imate toliko časa tukaj nakladat?

Polna luna je res hudičeva stvar, se kar pozna :panic:....

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 26 minutami, smasher pravi:

Štekam, ne boš verjel vem kar precej o cestah, in če lahko poljaki in estonci položijo soliden asfalt zakaj ga mi ne moremo?

A veš da so vsi montažni ležeči policaji "nelegalni", ker v tehničnih zathtevah piše da mora biti ležeči policaj tak, da gre vozilo z obema osema gor, torej so pravi samo tisti dolgi, ki imajo dostikrat prehod za pešce preko. 

Obstaja še mnogo tehničnih rešitev ki so čisto normalne, ampak se za zjebane ceste krivi voznike. To je vse. 

Ne divjam, moj avto nima ESPja niti ABS,ja in še nikoli nisem zletel iz ceste, ampak jaz skoraj živim na cesti, po mojem mnenju sploh ne rabimo tabel za omejitev, voznik oceni kakšni so pogoji in toliko vozi, če se kaj zgodi je sam kriv.

Sedaj ne bom pravilno citiral, ampak voznik mora biti vedno v 100% nadzoru vozila, ali pa vsaj tako da se varno zaustavi (al nekaj takega, vem da me boš popravil), torej če se nekomu avtomatsko vključi zaviranje v sili ali pa ESP, bi se mu morala takoj izpisati kazen, saj ni imel avtomobil pod nadzorom in je morala elektronika posredovati.

Zakon mora dopuščati voznikom možnost napake, ker nihče ni breznapake, večinoma se napake hitro zavemo in se nič ne zgodi, včasih pa se, in ni potrebno takoj kaznovati voznika, morda mu je poškodba ali škoda dovolj kot kazen.

(Vem da se vedno ne kaznuje voznike, obstajajo tudi razumni policaji, ampak take stvari nebi smele biti prepuščene dobri ali slabi volji policaja, ampak nekako zakonsko utemeljene)

Si mogoče mislil te naprave za umirjanje prometa ? Čeprav so tiste mere nekoliko razmetane, je še vedno jasno videti, da ne gredo obe osi vozila istočasno na napravo za umirjanje prometa. 

(1) Naprave za umirjanje prometa na vozišču se postavljajo na delih cest skozi naselja, kjer z drugimi rešitvami in tehničnimi ukrepi ni mogoče zagotoviti želene hitrosti vozil.

(2) Naprave iz prejšnjega odstavka so lahko trapezne oblike ali oblike krožnega odseka in izdelane iz materialov, ki ne povzročajo čezmernega hrupa.

(3) Velikost posameznih elementov naprav je prikazana v preglednici 31.

Preglednica 31: Velikost posameznih elementov montažnih ovir

Oblika ovire

Prevozna

hitrost (v km/h)

Dimenzije posameznih elementov (v mm)

a

b

30

600

70

50

300

30

30

400

70

50

200

30

(4) Vzdolžna medsebojna osna razdalja med napravami v nizu lahko znaša od 20 do 60 m.

(5) Ne glede na prejšnji odstavek lahko vzdolžna medsebojna osna razdalja med ovirami v nizu znaša najmanj 60 m, če na cesti poteka proga javnega potniškega prometa.

(6) Poleg naprav iz drugega odstavka tega člena je dovoljena uporaba naprav, ki selektivno umirjajo promet z dvigovanjem ali spuščanjem dela vozne površine. Dovoljena velikost in dvig ali spust premikajoče se vozne površine mora ustrezati posameznim elementom naprave, ki so določeni v tretjem odstavku tega člena.

(7) Naprave morajo biti označene z označbami, predpisanimi s tem pravilnikom.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 18 urami, Borutt pravi:

Če je tvoje delo tako zelo pomembno, preskoči kolono in teči prodajati tiste surovine. 

Še prej pa pokliči svojega odvetnika, da ti razjasni določene zadeve, ker jaz ti jih ne morem oziroma si na mojem področju pametnejši od mene. 

Ne, ampak ti nočeš razumeti da je pretočnost AC prav tako pomembna kot varnost.

Poleg tega ne rabim odvetnika, dovolj je da tule jokcam :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 urami, dr.looney pravi:

Blizina polne lune in vrocina enim povzrocata kar probleme.....:ninja:

No sej tvoji posti pa tut niso nic boljši od nabijanja tule, al rabi polna luna svojo temo? :D

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!