Skoči na vsebino

Cestno črno sivo nabijanje in moraliziranje


Vanga

Priporočene objave

pred eno uro, mladench pravi:

Malomarnost motorista?

Čemu sploh ograja? lohk bi kamne postavl, tko kot včasih... ajaaa tam je, če pride do izleta avtomobilista (mene je 1x v prometni nesreči z avtomobilom rešila)... kva pa motoristi? ah te so si pa sami krivi, če pride do padca, pa naj si tolčejo glave po štangah objestneži

Ne tako daleč naprej so drevesa. In te isto kvalitetno zjebe če priletiš not dosti hitro. Pol pa je verjetno problem manjkajoča ograja?

 

Par metrov od drugega linka ki ga je objavil @DAMI34 je tole - https://www.google.it/maps/@45.9195567,14.0340956,3a,75y,56.79h,76.99t/data=!3m6!1e1!3m4!1spTDnSrxqqv49GWHDZwZSXA!2e0!7i13312!8i6656?hl=sl

 

Ovinek se fino zapre. Na desni strani je kamnita stena. Previsoka hitrost, nekaj peska al pa kamenja na cesti in panika. Pa je svašta :cry:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 ozirom, da zelo dobro poznam tole cesto in da še vedno po nji ne grem 100% ampak max 60% s full rezerve, ker je pač taka kot je (jadranko vozim tudi 90% samo za primerjavo) mi je vse skupaj močno sumljivo in najbrž je tako kot so že pisali, ali pesek ali mastno ali čudn nov asvalt...le redki ga tam peljejo do konca.

pred 3 urami, Snecer pravi:

Kakšen motor je vozil?

bel

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 urami, Borutt pravi:

Jaz se trudim, da bi bilo čim manj takšnih primerov. Bom pa še bolj sitnaril za postavitev dvojnih ograj. 

Ne razburjaj se. V primeru prevelikega strahu pred cestnimi nevarnostmi ostaja varianta "domača postelja". 

iz tvojega stavka sem razbral zgolj provokacijo, na sposobnost in znanje motorista. Če boš pa sitnaril za postavitev dvojnih ograj, se ti pridružim s parolami :D

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 36 minutami, mladench pravi:

iz tvojega stavka sem razbral zgolj provokacijo, na sposobnost in znanje motorista. Če boš pa sitnaril za postavitev dvojnih ograj, se ti pridružim s parolami :D

Boš rekel, da je cesta kriva ? Glede na število motoristov, kateri so vsakodnevno na tej relaciji, bom stavil na človeški faktor. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, Snecer pravi:

Lahko bi bila tudi mehanska napaka?

Kaj je bil bel bmf :lol1:

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, Snecer pravi:

Lahko bi bila tudi mehanska napaka?

Ah seveda...le da vedno ko je vmešan človek je v večini kriv on!Zato pa imajo policisti člen...neprilagojena hitrost...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 27. 6. 2017 ob 9:40, sesir pravi:

Mogoče,ker si se le afnal?in s tem avtomatsko tiščal narazen,veter še bolj širil?

Ker nasplošno...večina,ki jih ima kao narazen imaš ti bolj občutek,da so narazen...saj če pogledaš kmetovo sliko...pač leva noga se odpre proti notranjosti ovinka... zunanja pa ni na motor naslonjena,nikakor pa ni razstegnjena...

Sam način sedenja in upravljanja z različnimi mopedi pač se razlikuje kako imaš občutek,da bolje kontroliraš mopi...

Navsezadnje zakaj bi morala biti zunanja noga naslonjena na motor saj pa se vidi,da se ovinek lepo pelje in nikakor ni potrebe po vlečenju motorja dol še z zunanjo nogo

Kaj opisuješ takim tičom tehniko na cestaku, ki ga je vidu edino ko je mino odpeljal ma lepo te prosim!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 27. 6. 2017 ob 10:22, Borutt pravi:

V tem primeru novinarji in en naivnež. 

Ker pa si preveč zaslepljen od jeze na sistem, nisi zmogel pomisliti na to, da je policist reagiral na domnevno kršitev in ustavil domnevnega kršitelja, da bi ga sankcioniral in tako s kaznijo morebiti preprečil njegovo nadaljnjo nezaželeno in nezakonito vedenje. 

Ne ni ga ustavu zaradi prekrška ampak ga je zadrževal, ker je bil kolega pri njegovi ženi, ter so kolegu dali čas ,da konča v miru.

  • Všeč mi je 2
  • Haha 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, sesir pravi:

Ah seveda...le da vedno ko je vmešan človek je v večini kriv on!Zato pa imajo policisti člen...neprilagojena hitrost...

Zakon ima ta člen.

Sem prevelik optimist ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, Borutt pravi:

Zakon ima ta člen.

Sem prevelik optimist ?

Ker zakon predvideva človeško napako...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 29 minutami, exclan pravi:

Ne ni ga ustavu zaradi prekrška ampak ga je zadrževal, ker je bil kolega pri njegovi ženi, ter so kolegu dali čas ,da konča v miru.

To pa verjamem. 

Pravkar, sesir pravi:

Ker zakon predvideva človeško napako...

Preberi si člen, da boš vedel, kaj sploh pravi. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 20 minutami, Borutt pravi:

 

Preberi si člen, da boš vedel, kaj sploh pravi. 

Pač,da če nisi vr46 kjer je bil kriv led je vedno kriv voznik,ker ni peljal 5kmh...

Hehe hecam malo...pozimi ko una teta umrla na ledu ko sva se že menila pa mi res dvignilo tlak!

Popravljeno . Popravil sesir
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 hour ago, Kmet2 said:

Kaj je bil bel bmf :lol1:

Smesno, res....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

6 hours ago, jskrablin said:

Par metrov od drugega linka ki ga je objavil @DAMI34 je tole - https://www.google.it/maps/@45.9195567,14.0340956,3a,75y,56.79h,76.99t/data=!3m6!1e1!3m4!1spTDnSrxqqv49GWHDZwZSXA!2e0!7i13312!8i6656?hl=sl

 

Ovinek se fino zapre. Na desni strani je kamnita stena. Previsoka hitrost, nekaj peska al pa kamenja na cesti in panika. Pa je svašta :cry:

 

tle je blo, par metrov naprej, se ovinek res zapre, mogoce pol bla panika

smo glih sli u lajf, kar nekaj koncertov na idrijskem koncu tist vecer, kolektor mel zur

okol 20.00 smo bili gor v koloni, sam sem sel prvic po tej cesti kar so jo preplastili pa so mi tam povedali domacini ki so stali v koloni da je precej valovita (sam tega nisem cutil, mogoce tud zato ker smo se vozili pocasi), ko so nas le spustili naprej pa ni blo nekega peska na vidiku, pa tud ograje pred tem tam ni blo in je zgledalo kot da je nek priletelo v tist prvi del, ko se ograja dvigne iz tal, kolickov nisem gledal

spustili so nas okol 22.00 naprej, tko da smo sam do godovica prsli pa se usidrali

je pa kar cuden obcutek ko vidis reflektorje tam na ovinku, pa ves da je ena motoristka mrtva tam takoj za ovinkom in je matilda se zmiri tko blizu...

Popravljeno . Popravil fishy
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, sesir pravi:

Ah seveda...le da vedno ko je vmešan človek je v večini kriv on!Zato pa imajo policisti člen...neprilagojena hitrost...

 

pred eno uro, Borutt pravi:

Zakon ima ta člen.

Sem prevelik optimist ?

 

pred eno uro, Borutt pravi:

To pa verjamem. 

Preberi si člen, da boš vedel, kaj sploh pravi. 

neprilagojena hitrost ne obstaja ..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 14 minutami, thumper pravi:

 

 

neprilagojena hitrost ne obstaja ..

Kaj pa pol prilagojena,našim cestam?

IMG_20170527_130615_435.JPG

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 urami, jvalant pravi:

Smesno, res....

Ne pametuj ,pa si preberi naslov teme in komu sem repliciral ,nima veze z pokojnimi .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 15 urami, Whiskey pravi:

Ne vem kaj je z vami? Pesek gor ali dol. Bankina ali ne. Pametovanje zakaj se je zgodila nesreča je čisto odveč. Nobeden niti ne ve kje se je točno zgodila. Še dobro, da kdo ni zapisal, da je mož ubil ženo. Vozte raje po pameti. Umrla je nedolžna sopotnica. RIP

se strinjam, čeprav je fajn vedet kaj se je zgodilo:

zakaj:

da ne bi ponavljali iste neumnosti, da nas ne bi zapeljal ovinek, ki se zalomi, da se opomnimo, da je potrebno paziti na pesek...in nenazadnje, potrebno je govoriti o tem da postavijo dvojne ograje, ki bi marsikaj rešile!!!

pred 14 urami, fishy pravi:

 

tle je blo, par metrov naprej, se ovinek res zapre, mogoce pol bla panika

smo glih sli u lajf, kar nekaj koncertov na idrijskem koncu tist vecer, kolektor mel zur

okol 20.00 smo bili gor v koloni, sam sem sel prvic po tej cesti kar so jo preplastili pa so mi tam povedali domacini ki so stali v koloni da je precej valovita (sam tega nisem cutil, mogoce tud zato ker smo se vozili pocasi), ko so nas le spustili naprej pa ni blo nekega peska na vidiku, pa tud ograje pred tem tam ni blo in je zgledalo kot da je nek priletelo v tist prvi del, ko se ograja dvigne iz tal, kolickov nisem gledal

spustili so nas okol 22.00 naprej, tko da smo sam do godovica prsli pa se usidrali

je pa kar cuden obcutek ko vidis reflektorje tam na ovinku, pa ves da je ena motoristka mrtva tam takoj za ovinkom in je matilda se zmiri tko blizu...

cesta na tem odseku je majka v primerjavi z luknjami in drsečim asvaltom od prej.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 13 urami, sesir pravi:

Kaj pa pol prilagojena,našim cestam?

 

teh "ležečih policajk" si pa tolk že nalimal v vseh temah, da smo se jih vse zapomnili. Tako da ne rabiš več limat, ti sam napiši kodo LP in vsi bomo vedeli in vizualizirali za kaj se gre :P

 

  • Všeč mi je 1
  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 21 minutami, DAMI34 pravi:

teh "ležečih policajk" si pa tolk že nalimal v vseh temah, da smo se jih vse zapomnili. Tako da ne rabiš več limat, ti sam napiši kodo LP in vsi bomo vedeli in vizualizirali za kaj se gre :P

 

Ma cestah jih tudi ne bi rabili tolko....vem,da se ponavljam a žal ne tako kot se ponavljajo v RL

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 14 urami, sesir pravi:

Kaj pa pol prilagojena,našim cestam?

IMG_20170527_130615_435.JPG

Preko takih se vozi s polnim gasom po zadnjem kolesu :P 

  • Haha 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, jskrablin pravi:

Preko takih se vozi s polnim gasom po zadnjem kolesu :P 

Pa dobro ajd po zadnjem še nekak gre...bolj kurba,če prednja in te strese ko kretena...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!