Skoči na vsebino

Cestno črno sivo nabijanje in moraliziranje


Vanga

Priporočene objave

4 minutes ago, DAMI34 said:

tudi jaz sem že včeraj gledl, da ni nekega ovinka...sicer je pa vse možno od tega, da je zaspal, da ga je infarkt, zdrs, počena guma...pitaj boga. Sicer o prehitevanju niso pisali v medijih. Pravzaprav so zelo skope informacije. Počasi pa tudi ni šlo, vsaj iz slik ni videti. :(

Glede na konfiguracijo cestišča, ker ne vem, kaj je bilo PRED brežino (morda ovinek?), bi rekel, da je šlo za nenadzorovano odpeljan ovinek in ga je odneslo ven na nasprotni pas (to se zelo pogostokrat vidi na raznih posnetkih), pomislil pa sem tudi na kakšno vožnjo po zadnjem kolesu, ki se ni izšlo. :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

7 minutes ago, KARMEN1 said:

Ne mešaj motorizma s sexom :smoke:.

Jaz sem napr. na  motorju vedno zelo srečna in to nima veze z ničemer drugim :010.

Kako ne gresta seks in motorizem skupaj? Kaj pa seks na motorju? :lol1:Pa da ne boš mislila, da se to ne dogaja, seveda ne med vožnjo, jasno, v kakšnem kotičku ob kakšni rečici pa že, kajne?  Včasih je preprosto težko zdržati do doma, ko te vse te vibracije prijetno zaščemijo. Ženske že veste o čem govorim. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

2 minutes ago, KARMEN1 said:

Najprej začni vozit, potem se bomo pogovarjali naprej o tvojem sexu ob rečici :lol1:

Hm, sliši se zanimivo. :winkiss: Ja, po skuter grem v roku 14 dni, ker sem že dogovorjen 17. aprila za servis, tako, da BO. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, KARMEN1 pravi:

Pozabil si na tiste, ki odpirajo take slike in posnetke in pametujejo s kavča :doze:!

Za vsakega upam le, da je umrl srečen :blush:.

Objava takih posnetkov se te sigurno malo dotakne v začetku, kasneje pa verjetno izvodeni.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, Kawalir pravi:

m, kako pa lahko UMREŠ srečen? :hmm: Saj razumem, kaj si hotela povedat, samo sliši se malo čudno. :winkiss: V bistvu še najbolj srečen lahko umreš, če te med seksom rukne infarkt. Takrat je telo preplavljeno s hormoni sreče... :)

Nisi motorist še....še vedno teče po tebi kri...očitno še niti vonja po bencinu ni not...

Popravljeno . Popravil sesir
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

47 minutes ago, sesir said:

Nisi motorist še....še vedno teče po tebi kri...očitno še niti vonja po bencinu ni not...

Klobuk, verjetno si pozabil, da SEM že vozil nekaj let, sedaj sem imel pa tri leta pavze, to je vse. Razen, če moram še enkrat izpit delat zaradi tega, to pa ne vem... :)

 

46 minutes ago, SF said:

Glej možakar... Tvoji obupani poizkusi, kako izpasti pameten pred kolegi z daljšim stažem, so že zdavnaj splavali po Savi... Mogoče boš požel kako simpatijo od podobno prestrašenih mladih voznikov, a s tem smetenjem o lažni preventivi in sočutju delaš samo dodatno delo Damiju...

Če hočeš vozit, moraš najprej sam pri sebi pospravit podstrešje in ugotoviti, da se bo pač v primeru vožnje treba soočit z rizikom, ki ga vožnja prinaša. Ti več kot očitno tega še nisi naredil, zato ti vožnja predstavlja smrtni strah, ne pa užitka.  Pospravi svojo glavo, ali pa prodaj motor, ker v trenutnem stanju kot udeleženec v prometu zares ogrožaš vse okrog sebe. Jebi ga, življenje je smrtno nevarno...

Možakar, res ne vem, o čem govoriš. :? O nikakršnih "obupnih poskusih" izpasti pameten ne govorimo, pač pa o komentiranju, do katerega imam enako pravico, kot ti, se ti ne zdi? :twak: O smetenje o lažni preventivi in sočutju pa povej vsem tistim, ki so sedaj pod rušo. Moja glava je pospravljena, ker še nisem doživel padca ali nesreče, pa tudi nimam za sabo samo 100 km na mopedu. Če enako lahko rečeš tudi zase, svaka ti čast, sicer pa boš očitno moral ti pospraviti svoj pisker in bo moje "smetenje" zate lahko še kako koristno, zato ti priporočam, da vse POZORNO še enkrat prebereš. :book: Morda ti bo kdaj kje prišlo prav.  Riziko, ki ga vožnja prinaša je lahko zelo velik, ali pa zelo majhen. Ko berem tebe, očitno voziš s precejšnjim rizikom, zato bi se dalo razpravljati, kdo bolj koga ogroža na cesti. Za začetek si pa lahko ogledaš spodnji video, ki ga je prispeval nekdo, ki ima nedvomno več izkušenj od mene, morda celo od tebe, tega ne vem. 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 38 minutami, Kawalir pravi:

Klobuk, verjetno si pozabil, da SEM že vozil nekaj let, sedaj sem imel pa tri leta pavze, to je vse. Razen, če moram še enkrat izpit delat zaradi tega, to pa ne vem... :)

 

Ni dost biti lastnik mototorja,da se ti namesto krvi pretaka bencin...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 49 minutami, Kawalir pravi:

...izpasti pameten...

Daj dolgočasen si, pojdi se raje peljat, da boš končno lahko tudi kako svojo izkušnjo prodajal...

Popravljeno . Popravil SF
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

3 minutes ago, sesir said:

Ni dost biti lastnik mototorja,da se ti namesto krvi pretaka bencin...

Se strinjam, samo ne vem, kako se ta komentar nanaša name. :? Sem povedal, da sem VOZIL, ne ga samo gledal kot lastnik v garaži. Sicer pa te prosim, da me malo razsvetliš: želel bi si, da bi se mi "po krvi začel pretakati bencin". Kaj moram storiti za to? Je dovolj, da grem na center za transfuzijo in me spustijo skozi en tak krogotok z bencinom v flaši, ali je treba še kaj? :P Morda se metat z motorja ali pa vsaj viseti z njega kot opica, s 150 km/h leteti po Celovški v Lj, pri polnem gasu radirati z gumo, dokler je ne vzame hudič, morda se voziti po zadnjem, kjer je le to možno, kaj torej od naštetega, če sploh kaj? 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 minutami, Kawalir pravi:

Se strinjam, samo ne vem, kako se ta komentar nanaša name. :? Sem povedal, da sem VOZIL, ne ga samo gledal kot lastnik v garaži. Sicer pa te prosim, da me malo razsvetliš: želel bi si, da bi se mi "po krvi začel pretakati bencin". Kaj moram storiti za to? Je dovolj, da grem na center za transfuzijo in me spustijo skozi en tak krogotok z bencinom v flaši, ali je treba še kaj? :P Morda se metat z motorja ali pa vsaj viseti z njega kot opica, s 150 km/h leteti po Celovški v Lj, pri polnem gasu radirati z gumo, dokler je ne vzame hudič, morda se voziti po zadnjem, kjer je le to možno, kaj torej od naštetega, če sploh kaj? 

Žal ti ni usojeno...glede na komentar srečen umrl med sexom in kako lahko umreš srečen na motorju...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

4 minutes ago, SF said:

pojdi se raje peljat, da boš končno lahko tudi kako svojo izkušnjo prodajal...

Prva pametna danes. :worship: Izkušenj je že kar nekaj, takšnih in drugačnih, veliko tega, kar sem napisal, pa je ravno posledica tega. Zdaj me nekaj :l_01: v "ranljivem" obdobju, ko sem še brez mopeda, sicer pa verjemi, da sem bil in še bom kar precej na svežem zraku, ne samo za compom. Ampak vse ob svojem pravem času. Prava motoristična sezona se je začela šele DANES, 2. aprila oz. z blagoslovom v Mirni Peči, vsaj tako nekako velja med poznavalci. Torej nisem še prav nič zamudil, se pa že ogrevam, predvsem v glavi, pa tudi v praksi. Že nabavljam gadgete za skuter itd., ta pa tudi že čaka, da ga zajaham in ihaaaa. :yea1:

Je pa tako:

V tvojih očeh sem baraba in tvoja podoba o meni je zdaj slaba.
Fuck that shit, jaz te itak ne poznam, če pa kdo me pohval, kapo dol dam. 

Jaz sem baraba, to povedu si že prej, ampak, če nočeš ostat brez motorja, na ketno ga dej!

Kaj pa beseda baraba sploh pomen, pa poglejmo v slovar slovenskih knjižnih imen:
ničvreden človek, malopridnež, postopač in potepuh, get the fuck, da ne bom dubu pruh, 
jaz sem čist drugačen, kot tuki piše, moto fucking style, k na forumu grafite riše,  
Ničvreden človek? Ne, hebale te podgane! Malopridnež? Valjda, če sem z Lublane!
Postopač in potepuh, beseda ni slaba, ampak ne me fukat stari, ker jaz sem baraba! 
 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pizda ste zoprni, vsi trije

tisti ki ima več kot 5 let bo prvi nehal, pa da vidim kdo bo to..

tema je nabijanje, samo nabijanje o nesrečah, ne pa o vaših kurčevih kurcih

Popravljeno . Popravil twom
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, Kawalir pravi:

Prava motoristična sezona se je začela šele DANES, 2. aprila oz. z blagoslovom v Mirni Peči, vsaj tako nekako velja med poznavalci.

:slap::doze::lol1:

 

Drugače pa zmagovalci že na polno navijajo. Še bo črna, ta črna kronika.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

7 minutes ago, jskrablin said:

 

   2 hours ago,  Kawalir said: 

Prava motoristična sezona se je začela šele DANES, 2. aprila oz. z blagoslovom v Mirni Peči, vsaj tako nekako velja med poznavalci.

:slap::doze::lol1:

 

Drugače pa zmagovalci že na polno navijajo. Še bo črna, ta črna kronika.

Ne razumes... poudarek je na "POZNAVALCI" , kateri vedo, da zegnan motor leps drsi po bankinah

:smoke:

Popravljeno . Popravil Nearrain
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

159fe23a5c00ea96ef3900ffcb4b694c.jpg.d734f0ccab123bc3092360dae9f7613d.jpg

Čeprav ziheraši naj se Rami kakšen kovanec vrzejo, nikoli ne ves katera verzija je ta prava. Je sranje ce si zaupnik ta napacnega :panic:Pol pa iz ovinka letiš.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V Mirni...prva pač ninja,logično.  

received_1925267910840293.jpeg

Popravljeno . Popravil sesir
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 minute ago, sesir said:

V mirni...

received_1925267910840293.jpeg

Si bil? Daj malo napiši, kako je bilo... 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 16 minutami, Kawalir pravi:

Si bil? Daj malo napiši, kako je bilo... 

Žal ne...nikoli bil tam...frend bil in kazu slike,posnetke...

Popravljeno . Popravil sesir
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

6 minutes ago, vandrovec said:

Fuck ej, pa je to ponovitev rekorda iz 2011. :panic: Za to mi je pa res žal, da nisem šel, ampak žal nimam še skuterja doma, tako, da bo zame popravni izpit Nova Štifta 27. aprila, petek, ko je tudi ravno praznik. :yea1:So za 20. obletnico uspeli zbrati zavidljivo število motoristov iz cele Slovenije. Motoristična sezona se je začela! :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!