Skoči na vsebino

Cestno črno sivo nabijanje in moraliziranje


Vanga

Priporočene objave

Bear bil si dec , R.I.P. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 33 minutami, DAMI34 pravi:

Še včeraj je pisalo, da je prehitel, se vrnil na svoj pas, nato pa iz neznanega vzroka zavil spet na levi pas in trčil. To je bila izjava policije.

Te izjave so včasih ZF. Še posebej od ene preplačane tete. 

Vse ostalo ob vroči čokoladi s smetano. Še najraje o čem prijetnem. 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

http://www.slovenskenovice.si/kronika/doma/clanek/foto-miha-brez-zaviranja-silovito-trescil-v-kamnito-skarpo-40426

232133.jpg.017d5e7c8d86b5f0aae2273c5f852781.jpg

škoda vsakega pubeca... 

dajte se malo zamislit

Citiraj

Očitno je bila hitrost zelo velika, prevelika, da bi lahko speljal tisti nesrečni ovinek. O natančni številki nam na policiji niso mogli nič povedati, so pa v poročilu zapisali, da svoje vožnje ni prilagodil tako, da bi lahko obvladal svoje vozilo, da je izgubil oblast nad njim in da je s prednjim delom brez zaviranja silovito trčil v betonsko nabrežino ob nasprotnem robu vozišča. To pomeni, da ni niti padel niti drsel, ampak zapeljal naravnost v kamniti zid.

Kaj dejansko se je zgodilo, bo morda pokazala preiskava. Dejstvo pa je, da je treba biti ob nabiranju prvih kilometrov z motorjem nadvse previden, zato velja tudi letos kakor že mnogokrat ponovno opozoriti, da je spomladanski asfalt še hladen, ponekod je na njem še pesek od zimskega posipa, še posebno ceste na Gorenjskem pa so polne udarnih jam od obilice snega in dežja.
Ob izgubi motorističnega prijatelja, še posebno pa ob novici, da je treščil z veliko hitrostjo v zid, je pretresen in šokiran Primož Setnikar iz Medvod. Za Miha namreč nikakor ne bi mogel reči, da je s svojim motorjem divjal in izzival nesrečo. »Miha nikakor ni bil divjak, ampak bolj uživač. Midva sva pred leti veliko skupaj vozila, bila sva v Bosni, na Češkem, v Visokih Tatrah in še kje. Nikoli nisva divjala, ampak sva odkrivala turistične znamenitosti, zdel se mi je zelo previden. Rad je odkrival svet z motorjem, rad je šel po Evropi. Nekoč me je klical, če bi šel z njim na Portugalsko, pa sem bil ravno na morju, in je šel kar sam,« obuja spomine na sopotnika na motorističnih poteh.

Razloži še, da se motoristi nekako delijo na hitrostne in potovalne in da je bil Miha zagotovo turistični in ne dirkalni motorist, takšen je bil tudi njegov jekleni lepotec, s katerim je ogromno prepotoval: »Ko sva šla pred leti v Bosno, si je kupil čisto novega suzuki bandita 1200 S in se od takrat ni ločil od njega. To je športni, na pol potovalni motor.«
Primoža celo prešine, ali Mihe ni videl ravno na dan njegove smrti. Na velikonočno nedeljo, ko je šel teč v Medvode, je videl motorista na črnem motorju in slišal akrapoviča, to je poseben izpuh, ki je med motoristi precej prepoznaven po zvoku. »Verjetno je bil on, verjetno se je šel malo popeljat s svojim banditom. Šele potem, ko sem izvedel za nesrečo, sem se spomnil tega nenavadnega naključja,« pove.

turistični in dirkalni motoristi...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 31 minutami, DAMI34 pravi:

A un pri Postojni je diujal včeraj ali je bil izsiljena?

Saj tisto moje pisanje velja za vse udeležence. 

Je pa motorist veliko bolj ranljiv in izpostavljen, zaradi česar bi moral veliko bolj paziti nase. Ker ostale boli ona stvar. 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 27 minutami, maus pravi:

se strinjam, da je dirkališče izgovor, bi pa vseeno bilo fajn, da ga imamo ... zelo velko prepoznavnost v svetu bi si lahko naredili ..

raketo si nekdo kupi, ker si jo lahko in ker mu je to všeč ...

opažam pa, da zadnje cajte bolj divjajo z nekakšnimi nejkedi in si predstavla, da ima raketo ... to je še bolj nevarno, saj amortizacija in elektronika na takem motorju ni primerna 

js se s svojo raketo prav elegantno turistićki vozm :P 

Si eden redkih z raketo in te ne ulovi provida. Sedaj ne vem ali si prehiter za tistih skoraj 300 nemških konjev ali se skrivaš. 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

7 minutes ago, Snecer said:

http://www.slovenskenovice.si/kronika/doma/clanek/foto-miha-brez-zaviranja-silovito-trescil-v-kamnito-skarpo-40426

232133.jpg.017d5e7c8d86b5f0aae2273c5f852781.jpg

škoda vsakega pubeca... 

dajte se malo zamislit

turistični in dirkalni motoristi...

Mari pa je ob tem napisala: "Ja je hudo, ko se zgodi nesreča. Ampak ko gledaš kaj vse delajo motoristi, te je groza.Še dobro da ni več nesreč, prehitevajo v škarje, pred semaforjem se postavljajo pred avtomobile, jih (NAS) izsiljujejo, nekateri so tako objestni da te je prav strah ko se začne sezona teh kolesnikov, ki trdijo da v kolonah ne morejo čakati, ker nimajo klime.To so vedeli preje, ko so kupovali te konjičke." :slap:

Komentar nekoga: "Mari... ne lupetaj" :lol1:

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

5 minutes ago, Borutt said:

Si eden redkih z raketo in te ne ulovi provida. Sedaj ne vem ali si prehiter za tistih skoraj 300 nemških konjev ali se skrivaš. 

 

Saj je lepo napisal:  "js se s svojo raketo prav elegantno turistićki vozm :P"  Kako ga bo potem ujela Provida? Da bi se skrival v grmovjih? Kdo pa se potem vozi po cesti namesto njega? :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, Kawalir pravi:

Saj je lepo napisal:  "js se s svojo raketo prav elegantno turistićki vozm :P"  Kako ga bo potem ujela Provida? Da bi se skrival v grmovjih? Kdo pa se potem vozi po cesti namesto njega? :lol1:

Ko boš zamenjal tipkovnico za krmilo motorja, boš mogoče razumel. Do takrat nabijaj tipke. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 57 minutami, Borutt pravi:

O tem sem že toliko napisal, da bi še ti moral vedeti. Pa raje serješ. 

Pol se ti zdaj namerno delaš norca iz zakonodaje,ko pišeš kontra svojim ugotovitvah glede talnih označb?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 18 minutami, sesir pravi:

Pol se ti zdaj namerno delaš norca iz zakonodaje,ko pišeš kontra svojim ugotovitvah glede talnih označb?

Pogovori se s stricem v ogledalu. Mogoče te bo on razumel. 

  • Haha 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, Borutt pravi:

Saj tisto moje pisanje velja za vse udeležence. 

Je pa motorist veliko bolj ranljiv in izpostavljen, zaradi česar bi moral veliko bolj paziti nase. Ker ostale boli ona stvar. 

Tehnične podrobnosti ne zanimajo ker sta bili vozili vzporedno in vsako na svoji strani, pa mi ni bilo čisto jasno kaj se je zgodilo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 10 minutami, DAMI34 pravi:

Tehnične podrobnosti ne zanimajo ker sta bili vozili vzporedno in vsako na svoji strani, pa mi ni bilo čisto jasno kaj se je zgodilo

Ampak v tem zadnjem primeru bi naj šlo za "povratnik", ki ga prejšnji trki niso nič izučili?

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 11 minutami, DAMI34 pravi:

Tehnične podrobnosti ne zanimajo ker sta bili vozili vzporedno in vsako na svoji strani, pa mi ni bilo čisto jasno kaj se je zgodilo

Izsiljevanje. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

6 minutes ago, Borutt said:

Izsiljevanje. 

Kdo pa je koga izsiljeval? :? Motorist avto ali obratno?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, Snecer pravi:

 

Včeraj je bil prispevek zvečer na fopTV, je nek miličnik govoril, zadaj pa še z medvedjo glavo, da naj gredo motoristi dirkat na dirkališče...

Pa sem dobil vprašanje poleg sebe nepoznavalke, a to imamo tudi v Sloveniji? 

Brihten miličnik, ni kaj.

Dirkališče pri nas res fali, da bi lahko v nekem bolj varnem okolju preizkušal premožen motor, ki nima kaj iskati v civilnem prometu.

Ceste pa so, kakršne so, ampak za to smo sami krivi, ker pustimo, da nas taka mafija vodi in denar za ceste med drugim namenja železnicam...

Saj Grobnik ni ravno daleč,tako da to ni izgovor,da nimamo dirkališča.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 15 minutami, Kawalir pravi:

Kdo pa je koga izsiljeval? :? Motorist avto ali obratno?

AVTO  valjda

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

17 minutes ago, lukec said:

Saj Grobnik ni ravno daleč,tako da to ni izgovor,da nimamo dirkališča.

Ni daleč, ampak je vseeno zelo dober izgovor

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 25 minutami, ftp pravi:

Ni daleč, ampak je vseeno zelo dober izgovor

po prebiranju je asfalt tam še bolj nevaren od naših cest :) 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 29 minutami, Snecer pravi:

po prebiranju je asfalt tam še bolj nevaren od naših cest :) 

se prenavlja..............

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

42 minutes ago, Snecer said:

po prebiranju je asfalt tam še bolj nevaren od naših cest :) 

Prednost dirkališča ni v podlagi ampak v nasprotnem prometu, prometnih znakih, drevesih, jaških,... ki jih NI

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, Borutt pravi:

Pogovori se s stricem v ogledalu. Mogoče te bo on razumel. 

Razumel,da trdiš,dve kontra stvari...ne verjamem..Črna je črna,bela pa bela!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 28 minutami, sesir pravi:

Razumel,da trdiš,dve kontra stvari...ne verjamem..Črna je črna,bela pa bela!

Serješ, da bolj ne moreš. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, Borutt pravi:

Serješ, da bolj ne moreš. 

Ok pol me oz nas razsvetli...

1.trdiš,da ima vsa prometna signalizacija in prometna ureditev svoj namen!

2.trdiš,da so črte na rakitni brez pomena!celo protizakonite?

Kako gre to dvoje skupaj?????

  • Hvala 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!