Skoči na vsebino

Cestno črno sivo nabijanje in moraliziranje


Vanga

Priporočene objave

pred 1 minuto, Kawl pravi:

Mene je zadnjič provociral en stric s subaru legacyem proti Černivcu 902, sem si mislu kurba si budala kwa mislš da bom gonu pouhn šodra po cest, jst še ves trd od zimskega ležanja, pa mu ni padl na piskr da mogoče pa nočem derkat. Do vrha vozu čist za ritjo, pol je k sreč zavil na marjanje njive. Itak se je hotu pred ženo in mulci pokazat kakšen bizgec je.  Uglavnm škoda besed... 

Da bi se uglasu, k si kle ukol, to pa ne...ane      :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, twom pravi:

saj če si v avtu je isto, sam jest potem kakšnga tud nazaj pred mano spustim, ker ne maram prikolice ob svojem uživaškem tempu

Jz,če bi to kdaj doživel na motorju bi se ustavil na kavico raje.. 

Doživo z avtom in tako doživu tudi nesrečo sicer dobu kupon a vseeno...škoda časa!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Začetek sezone, par jih gre v večna lovišča, par se jih konkretno sesuje, potem se stvari spet pomirijo. Do nekje konca sezone, ko spet malo bolj pogosto poči.

Cifre so pa cifre. In z leta v leta ostajajo nekje na istem. A ni čudno?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 44 minutami, maus pravi:

zdj smo pa (kot slišim po radiju) vsi diujaki, pa nestrpni itd itd. :mad: 

ko se je pa un razstrelu, ker je pokal na cerveni praznik, je pa vest potihnila v parih urah ... :dry:

 

Za razliko od razstreljevalca, ki je tragedija, so žrtve med motoristi samo statistika.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, Tedybear pravi:

Za razliko od razstreljevalca, ki je tragedija, so žrtve med motoristi samo statistika.

zame je tragedija tudi, ko motorist umre ... al pa avtomobilist :(

gre samo za medijsko poročanje ;) 

pred 21 minutami, sesir pravi:

Jz pa po spominu le dvakrat in leta nazaj...

Enkrat porsche 928 gts (mb- radlje) in enkrat audi a6 3.0tsi.(mb-bizeljsko)..v bistvo pa možno a nikoli opazil,koga,da poizkušal razen mislim oz spomnim le teh dveh...

 

prjatu .. drugič počak da tablete primejo pa pol napiš, ker res ne vem, kaj si mislu napisat :P

Popravljeno . Popravil maus
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, maus pravi:

zame je tragedija tudi, ko motorist umre ... al pa 

Ti itak vse poznaš.....normalno, da si pol  mal žalosten.....:smoke:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 minutami, maus pravi:

;) 

prjatu .. drugič počak da tablete primejo pa pol napiš, ker res ne vem, kaj si mislu napisat :P

To tud moja takoj ve,da jih še nisem pojedu...

Pač jz se razen teh dveh avtov ne spomnim še kakega,ki bi me lovil...

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 13 minutami, Tedybear pravi:

Ti itak vse poznaš.....normalno, da si pol  mal žalosten.....:smoke:

velik jih poznam, to je res, pa tudi če ne, me vedno stisne, ker vem, da bi bil lahko tudi jaz na njihovem mestu. Tudi sam delam napake, tako kot jih drugi in se kakšna neumnost lahko zgodi vsakemu od nas pa sm kriu al pa ne.

Ko prideš domov in prebereš, kaj je bilo vse na cesti se kr mal zamisliš. Nezgodo iz Postojne vn sem falil za cca 10 minut (to se je zgodilo za mano) pod Črnim kalom sem pa slišal sirene med kofetkanjem :dry: 

Popravljeno . Popravil maus
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kadar jaz med vikendom ali prazniki slišim sireno proti Bohinju, se vprasam, ne, kaj je bilo, ampak..po katerega motorista grejo pa danes.....

Nekaj pove podatek, da že skoraj 20 letv Bohinju niso pobirali tujega motorista. Cesta torej ni kriva...

Seveda tudi mene stisne, ko berem crno kroniko....sploh, ce gre za forumaša, ali znanca.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 minutami, Borutt pravi:

Cesta ni dirkališče. Prometni predpisi in prometna signalizacija nista brez veze. Na cesti nisi nikoli sam. Blablablablablabla...

Ko si glih to napisal mi oz nam prosim potem povej,čemu talne označbe na Rakitni služijo,če glih trdiš,da niso brez veze!Delanju norca iz plačnikov in uporabnikov cest????

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, sesir pravi:

Ko si glih to napisal mi oz nam prosim potem povej,čemu talne označbe na Rakitni služijo,če glih trdiš,da niso brez veze!Delanju norca iz plačnikov in uporabnikov cest????

je že pojasnjeval in še vedno bo, ko dobi odgovore.

pred 10 minutami, Borutt pravi:

Cesta ni dirkališče. Prometni predpisi in prometna signalizacija nista brez veze. Na cesti nisi nikoli sam. Blablablablablabla...

se strinjam ... ampak še vedno mislim, da (vsaj pri meni) so za stresne situacije krivi drugi - predvsem avtomobilisti, ki sekajo ovinke, izsiljujejo prednost, preeblizu za ritjo vozjo ... itd itd :P 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, maus pravi:

je že pojasnjeval in še vedno bo, ko dobi odgovore.

 

Pol ti predvidevaš,da nam bo borut povedu kuk plačilnih nalogov so že dobili policisti s službenimi avti,ko bo to izvedel??????

Po mojem mnenju pa ne bo...mogoče,ker so te njegove trditve le nabijanja,ki jih ni mogoče dokazati!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 39 minutami, Tedybear pravi:

... Nekaj pove podatek, da že skoraj 20 let v Bohinju niso pobirali tujega motorista. Cesta torej ni kriva...

Če je res kar si napisal, potem ta podatek pove zeloooo veliko.  Pove o zakompleksanosti in zafrustriranosti določenega dela populacije, ki svoje težave rešuje s težko desno nogo ali roko na gasu po javnih cestah... Tole je moraliziranje, tako da ne se zdaj name obešat, sem v pravi temi... 

  • Všeč mi je 2
  • Hvala 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 minutami, sesir pravi:

Pol ti predvidevaš,da nam bo borut povedu kuk plačilnih nalogov so že dobili policisti s službenimi avti,ko bo to izvedel??????

Po mojem mnenju pa ne bo...mogoče,ker so te njegove trditve le nabijanja,ki jih ni mogoče dokazati!

Lej .. ne vem kaj vse bo pojasnjeval ali ne bo, vem pa, da je glede črt na Rakitni že pojasnjeval.

Če maš kakšno konkretno vprašanje ga njemu naslovi .. če ti bo odgovoril ali ne, je pa njegova odločitev oziroma posedovanja podatkov. .. kar se tiče pa črt, sem pa že povedal in za črte si v tistem, kar sem citiral, tudi spraševal.

ne zagovarjam vse njegove izjave, ampak se mi zdi, da preveč od njega zahtevate, da bo vedel ... če imate res kako vprašanje, imajo na ministrstvu kontakt.

Če mene vprašaš, koliko jih je bilo kaznovanih zaradi prekrša o vinjetah, ti povem, da nimam pojma in te obrnil na piar službo DARS.

:P

 

  • Všeč mi je 2
  • Hvala 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 10 urami, Borutt pravi:

Vem. Je prehiteval in spregledal vozilo. Pa še ovinek v desno je tam. Za ostalo na ...

Še včeraj je pisalo, da je prehitel, se vrnil na svoj pas, nato pa iz neznanega vzroka zavil spet na levi pas in trčil. To je bila izjava policije.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 34 minutami, Borutt pravi:

Cesta ni dirkališče. Prometni predpisi in prometna signalizacija nista brez veze. Na cesti nisi nikoli sam. Blablablablablabla...

A un pri Postojni je diujal včeraj ali je bil izsiljena?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 32 minutami, Snecer pravi:

Včeraj je bil prispevek zvečer na fopTV, je nek miličnik govoril, zadaj pa še z medvedjo glavo, da naj gredo motoristi dirkat na dirkališče...

Pa sem dobil vprašanje poleg sebe nepoznavalke, a to imamo tudi v Sloveniji? 

Brihten miličnik, ni kaj.

Dirkališče pri nas res fali, da bi lahko v nekem bolj varnem okolju preizkušal premožen motor, ki nima kaj iskati v civilnem prometu.

Ceste pa so, kakršne so, ampak za to smo sami krivi, ker pustimo, da nas taka mafija vodi in denar za ceste med drugim namenja železnicam...

Glede dirkališča, sami izgovori.

Tudi če bi vsakdo imel dirkališče pred hišo, se ne bi nič spremenilo. Na dirkališču te skoraj nihče ne vidi. Zakaj si potem kupil "raketo". Zato po ulici kolikor gre, da se pokažeš.

Brez težav lahko k Dinkotu na čevape, do Pule na kafe, a do Grobnika ali Marofa je pa pretežko in predaleč, a ne?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

7 minutes ago, DAMI34 said:

Še včeraj je pisalo, da je prehitel, se vrnil na svoj pas, nato pa iz neznanega vzroka zavil spet na levi pas in trčil. To je bila izjava policije.

Tole sem tudi sam opazil in mi ni bilo jasno, kaj je zdaj res. :? Mediji poročajo eno, @Borutt pravi drugače, ne vem. Je pa njegova izjava bolj verjetna, samo ne vem, zakaj potem vsi mediji pišejo eno in isto. Kot vem zato, ker so dobili takšno uradno izjavo in so jo samo povzeli. 

Sploh pa se mi zdijo poročila iz črne kronike same sebi namen, saj v ničemer ne prispevajo k ničemur, razen polnjenju medijskega prostora in potencialnemu ustvarjanju tesnobe. Zame bi črna kronika imela smisel, če bi analizirali prometne nesreče in pojasnili vse okoliščine, pa čeprav v nadaljevanjih, ker sicer vse obvisi v zraku, iz primerov pa se nič ne naučimo. Samo izjava, da je nekdo divjal, ne prispeva k preventivi. Saj v nekaterih najbolj razvpitih primerih je bilo pojasnjeno tudi kaj več od zgolj prve novice, recimo v primeru v Fužinah, v glavnem pa ne. Dvomim, da bomo kdaj izvedeli, kaj se je v resnici dogajalo v teh dveh dneh... Itak bo že čez en teden vse pozabljeno. :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, ftp pravi:

Glede dirkališča, sami izgovori.

Tudi če bi vsakdo imel dirkališče pred hišo, se ne bi nič spremenilo. Na dirkališču te skoraj nihče ne vidi. Zakaj si potem kupil "raketo". Zato po ulici kolikor gre, da se pokažeš.

Brez težav lahko k Dinkotu na čevape, do Pule na kafe, a do Grobnika ali Marofa je pa pretežko in predaleč, a ne?

se strinjam, da je dirkališče izgovor, bi pa vseeno bilo fajn, da ga imamo ... zelo velko prepoznavnost v svetu bi si lahko naredili ..

raketo si nekdo kupi, ker si jo lahko in ker mu je to všeč ...

opažam pa, da zadnje cajte bolj divjajo z nekakšnimi nejkedi in si predstavla, da ima raketo ... to je še bolj nevarno, saj amortizacija in elektronika na takem motorju ni primerna 

js se s svojo raketo prav elegantno turistićki vozm :P 

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 46 minutami, sesir pravi:

Ko si glih to napisal mi oz nam prosim potem povej,čemu talne označbe na Rakitni služijo,če glih trdiš,da niso brez veze!Delanju norca iz plačnikov in uporabnikov cest????

O tem sem že toliko napisal, da bi še ti moral vedeti. Pa raje serješ. 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 59 minutami, maus pravi:

je že pojasnjeval in še vedno bo, ko dobi odgovore.

se strinjam ... ampak še vedno mislim, da (vsaj pri meni) so za stresne situacije krivi drugi - predvsem avtomobilisti, ki sekajo ovinke, izsiljujejo prednost, preeblizu za ritjo vozjo ... itd itd :P 

Saj je 99,9% motoristov tudi avtomobilistov. Torej, kdo vse te ogroža? Ker je odstotek avtomobilistov, ki so tudi motoristi majhen ali pa zelo majhen. 

 

pred 59 minutami, Snecer pravi:

..Včeraj je bil prispevek zvečer na fopTV, je nek miličnik govoril, zadaj pa še z medvedjo glavo, da naj gredo motoristi dirkat na dirkališče...

Pa sem dobil vprašanje poleg sebe nepoznavalke, a to imamo tudi v Sloveniji? 

Brihten miličnik, ni kaj.

Dirkališče pri nas res fali, da bi lahko v nekem bolj varnem okolju preizkušal premožen motor, ki nima kaj iskati v civilnem prometu.

Ceste pa so, kakršne so, ampak za to smo sami krivi, ker pustimo, da nas taka mafija vodi in denar za ceste med drugim namenja železnicam...

Na dirkališču ni gledalcev. 

Zato pa imamo v avtu črno prekrivalo. Zaradi gledalcev. 

 

pred 54 minutami, sesir pravi:

Pol ti predvidevaš,da nam bo borut povedu kuk plačilnih nalogov so že dobili policisti s službenimi avti,ko bo to izvedel??????

Po mojem mnenju pa ne bo...mogoče,ker so te njegove trditve le nabijanja,ki jih ni mogoče dokazati!

Vzemi uspavalne tablete, ker nič drugega ti ne pride med ušesa. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!