Skoči na vsebino

Cestno črno sivo nabijanje in moraliziranje


Vanga

Priporočene objave

3 hours ago, Borutt said:

41-letni voznik motornega kolesa je sinoči vozil proti Vanganelu in pred krožiščem za Kampel prehiteval osebni avto. Med prehitevanjem je motorist oplazil vozilo, izgubil ravnotežje, padel na tla in drsel naprej. Motorno kolo je nato trčilo in se zagozdilo pod nasproti vozeči osebni avto. Motoristu je alkotest pokazal 0,89 miligrama alkohola v litru izdihanega zraka, sledi mu obdolžilni predlog.

Jaz trezen na motor ne grem vec ... tako da ga cisto razumem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To je noro, ima clovek obcutek, da vsak k ma 5 minut cajta krade motorje..... Sej pravim, vabo, pol pa sam sekat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 13 urami, DinDiin pravi:

To je noro, ima clovek obcutek, da vsak k ma 5 minut cajta krade motorje..... Sej pravim, vabo, pol pa sam sekat.

Se strinjam..pa roke posekat z najbolj skrhano sekiro

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, Kmet2 pravi:

Varnost se bo izboljšala z novimi radarji .

Ne bo. Ker ga pijan ekektričist ne bo videl in bo šel 200 skozi naselje v skupino šolarjev na avtobusnem postajališču. Ker bomo imeli delo s takšnim imbecilom in ostanki otrok, bodo lopovi ta čas kradli motorje. In ne bo tema zamrla. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 

On 6/7/2018 at 7:39 AM, MdAzz said:

U pički maternu, lahko da v temu primeru ni tako, ampak res u pizdu mater vsem tistim voznikom po ljubljani ki jim je ratal šport v nočnih urah čez rdečo voziti. Opažam, da je tega vedno več ...

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za vas ni plusa, ce bi lopove lovil, zato se pa tega ne pocne. Z radarckom opletat je pa donosno. Pol pa podpirajmo policiste pri strajku, itak ja! 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če sem prav bral, ni šel v rdečo, ampak preprosto izsilil. 

Skuteristi v Ljubljani so zelo našpičeni s hitrostmi in slalomiranjem med vozili. Ne rečem, da je tu bilo tako, samo tako opažam. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 34 minutami, motolover pravi:

Če sem prav bral, ni šel v rdečo, ampak preprosto izsilil. 

Skuteristi v Ljubljani so zelo našpičeni s hitrostmi in slalomiranjem med vozili. Ne rečem, da je tu bilo tako, samo tako opažam. 

Me prav zanima koliko nesreč se zgodi dnevno v Trstu. Kdor je bil kdaj tam ve kako poteka tam promet. Motorji (tam jih je res ogromno, najbrž skoraj toliko kot v celi Sloveniji,  od tega 80% skuterji 125-350 ccm) mimo avtov po levi in desni, na semaforju si itak obkrožen iz vseh strani. Ampak do zdaj še nisem videl kakšne nesreče pa sem kar pogosto tam. Sem se pa naučil nekaj...se je treba prilagoditi in voziti kot oni (z motorjem seveda):ninja:

Popravljeno . Popravil Rey
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 51 minutami, Rey pravi:

Me prav zanima koliko nesreč se zgodi dnevno v Trstu. Kdor je bil kdaj tam ve kako poteka tam promet. Motorji (tam jih je res ogromno, najbrž skoraj toliko kot v celi Sloveniji,  od tega 80% skuterji 125-350 ccm) mimo avtov po levi in desni, na semaforju si itak obkrožen iz vseh strani. Ampak do zdaj še nisem videl kakšne nesreče pa sem kar pogosto tam. Sem se pa naučil nekaj...se je treba prilagoditi in voziti kot oni (z motorjem seveda):ninja:

veliko manj, ker je folk bolj vajen gostote prometa in tehnike vožnje dvokolesnikov. To je isto kot če se bi vprašal, le koliko skuteristov poleti v Trogirju obleži. Verjetno kakšen kje, ampak procentualno mnogo manj kot v naših krajih kjer je promet ležeren, penzionisti (strici s klobukom tete z očali) se prosto pasejo do jutranjega šopina in kavic :D

Drgače pa je Trst ena groza, dostavljam 1x tedensko in vem, preozke ulice, sitn narod če oviraš promet, da ne govorim, da nekje lahko samo dostaviš na način da zapreš promet....mah...in noben se ne sekira, mogoče kak fašist občasno zateži, pa ga pošljem v 3 krasne ampak to je to. Je pa res potrebno imeti oči na pecljih prav zaradi skuteristov.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 43 minutami, Rey pravi:

Me prav zanima koliko nesreč se zgodi dnevno v Trstu. Kdor je bil kdaj tam ve kako poteka tam promet. Motorji (tam jih je res ogromno, najbrž skoraj toliko kot v celi Sloveniji,  od tega 80% skuterji 125-350 ccm) mimo avtov po levi in desni, na semaforju si itak obkrožen iz vseh strani. Ampak do zdaj še nisem videl kakšne nesreče pa sem kar pogosto tam. Sem se pa naučil nekaj...se je treba prilagoditi in voziti kot oni (z motorjem seveda):ninja:

Sicer imajo tudi v Italiji cestne predpise, ampak.... Nepisano pravilo. PROMET NAJ POTEKA TEKOČE. Če bi se vsi v Italiji držali pravil, bi promet bil še počasnejši - v mislih imam južni del Italije. Tam vsi pričakujejo malo objestno vožnjo - cik cak s skuterji in noben se ne jezi. Jezijo se samo če si počasen in cincaš. Pazijo nase in na druge.

Pri nas pa se vsi jezijo, lej kje me je prehiteval in noben te ne pričakuje levo ali desno. Pri nas bolj vozimo, kot da smo sami na cesti. Držim se pravil in to je to, levo in desno me pa ne briga, tam vozijo sami objestneži in butli.

Precej sem prevozil po Italiji, imajo kaos na cesti in malo nesreč. Videl sem samo eno, lažjo, ko je ženska se zaletela v rit. Ekstremnih budal tudi nisem videl. Pri nas pa večina vozi lepo in benti na objestneže. Pri nas  je garantirano več ekstremnih budal (prehitevanje v ovinek, skozi rdečo, ekstremne hitrosti...

Lahko samo rečem, da sem bil na podobno kilometrino in časovno v Sloveniji večkrat v večji nevarnosti. To so samo moja opažanja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, Scarabeo 500 pravi:

Sicer imajo tudi v Italiji cestne predpise, ampak.... Nepisano pravilo. PROMET NAJ POTEKA TEKOČE. Če bi se vsi v Italiji držali pravil, bi promet bil še počasnejši - v mislih imam južni del Italije. Tam vsi pričakujejo malo objestno vožnjo - cik cak s skuterji in noben se ne jezi. Jezijo se samo če si počasen in cincaš. Pazijo nase in na druge.

Pri nas pa se vsi jezijo, lej kje me je prehiteval in noben te ne pričakuje levo ali desno. Pri nas bolj vozimo, kot da smo sami na cesti. Držim se pravil in to je to, levo in desno me pa ne briga, tam vozijo sami objestneži in butli.

Precej sem prevozil po Italiji, imajo kaos na cesti in malo nesreč. Videl sem samo eno, lažjo, ko je ženska se zaletela v rit. Ekstremnih budal tudi nisem videl. Pri nas pa večina vozi lepo in benti na objestneže. Pri nas  je garantirano več ekstremnih budal (prehitevanje v ovinek, skozi rdečo, ekstremne hitrosti...

Lahko samo rečem, da sem bil na podobno kilometrino in časovno v Sloveniji večkrat v večji nevarnosti. To so samo moja opažanja.

pri nas se po levem pasu na AC vozi 80, ker je pač bil tak znak in ko te folk po desni prehiteva mu kažeš z gesto kok je neumen ker se ne drži pravil. :D Videno in preverjeno :D

ps. mam 100% enako mišlenje kot ti, kar se tiče primerjave z Italijo

 

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 minutami, Arzen pravi:

Hahha pa ne da ovi resno krivi prehitre voznike da se lopovov ne lovi.  

zato pa mamo zdej akcijo:

hitrost ubija (vadi pare po naše)

a si kdaj vidu akcijo:

hitrost krade motorje ? :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, DAMI34 pravi:

pri nas se po levem pasu na AC vozi 80, ker je pač bil tak znak in ko te folk po desni prehiteva mu kažeš z gesto kok je neumen ker se ne drži pravil. :D Videno in preverjeno :D

Se strinjam. Bolj bi bilo če bi solidno trznil v desno, brez žmigavca. Pa se pol režal ko bi on na desni panično bremzal :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 31 minutami, jskrablin pravi:

Se strinjam. Bolj bi bilo če bi solidno trznil v desno, brez žmigavca. Pa se pol režal ko bi on na desni panično bremzal :lol1:

In najbolj zagaman narod na "levi" Avstrijci :D

Pa da ne bom "lahov" samo hvalil, ker ta raja, ko pride k nam pride na "campagnio(deželo) in zgubi občutek, da je potrebno paziti in se obnašati previdno, in takrat so zajebani, kot ovce. Sem že večkrat napisal da za njih vsi 4je smerniki pomenijo, da preklicujejo vse znake in omejitve, ter da pomenijo, imam problem, lahko počnem kar mi paše. Vsi 4je smerniki so v Itaiji "Joker" :D

Edina razlika z našimi kreteni je...da občasno znajo hitreje in bolje reagirati.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

briga mene, kaj moram vedeti o delu drugega, ampak da je naša Policija al pa kdo od represivnih organov zaposlenih pri meni bi bilo:

koliko inkasa, toliko muzike....zgolj slučaj, da je podobno tebi in tvojemu delovnemu mestu?

Pa se ne obešam nate, so srčni ljudje v vlogi "represivnih organov" , ki jih ne briga koliko zaslužijo gospodarju ampak, koliko prispevajo k varnosti in pretočnosti prometa (da tudi pretočnost je denar in to zelo velik)

Če pa gledam zadevo samo in zgolj z vidika, koliko mi je nekdo prinesel dobička in pa še v stilu "kratkoročno" gledanje, saj me lahko kmalu zamenjajo....prjatu....kasiram pred vsako bajto isto kot faking kretenski redarji. Da pa ne bo kdo vzel besede "kretenski" zares je mišljena samo v  stilu...ok...ok, bom nardil vse da obdržim službo.

Če se pa spustiva na realna tla...je situacija v državi, pa tudi v "organih" podobna kot v našem zjebanem podjetju, denar mečemo z lopato skozi okno, a zlo pazimo, da nas nekdo pri nakupu enih etiket formata A4 in 100 listov v paketu ne nategne. Tam je pa res zelo pomembno, da kupimo selotejp od kitajca, ki je 10centov cenej in etikete od nekoga, kjer prišparamo 2€. (zanemarimo dejstvo da porabim 2x več selotejpa in da etikete odpadajo)

Ekola, to je biznis. Prav tako gospodari država....ja...tudi vi "policija" pomagate pri gospodarjenju in statistiki, ki pomaga nekaterim obdržati stolček.

Pa da se vrnem h kraji...če bi le to štelo v neko statistiko, bi bila tudi pri nas hitro akcija...."kraja ubija" če ne drugega vsaj lastnika ukradenega. Res bi rad vedel % najdenih...res, ampak ne bom nikol zvedu...ker to ne prinaša dobička.

in če že kracam:

res čakam akcijo: "izsiljevanje ubija" jebemumast 99% motoristov bo hvaležno državi, pa pofukani agenciji za nevarnost..in ostalim oblastnikom, če se bo na tem mestu kaj zgodil..ampak se ne bo a ne, ker ni penezov od tega.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, Borutt pravi:

Vsaka budala več ve o delu drugega, kot on sam. Sem bil dovolj jasen? 

Zakaj ti gre pol električar v nos? Razčisti pri sebi pa pol drugim budale očitaj. 

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, krucymucy pravi:

Ne stoj se tolko razburjat kolega ...

Bos poloznico dobil.

se bom poboljšal :P

ps. sekat roke lopovom, pa ne tistim, ki ukradejo par hrenovk v maximarketu :D

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, Arzen pravi:

Hahha pa ne da ovi resno krivi prehitre voznike da se lopovov ne lovi.  

:lol1:Da ne bos cvilil, ce ti slucajno moped izmaknejo.

  • Haha 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, DAMI34 pravi:

briga mene, kaj moram vedeti o delu drugega, ampak da je naša Policija al pa kdo od represivnih organov zaposlenih pri meni bi bilo:

koliko inkasa, toliko muzike....zgolj slučaj, da je podobno tebi in tvojemu delovnemu mestu?

Pa se ne obešam nate, so srčni ljudje v vlogi "represivnih organov" , ki jih ne briga koliko zaslužijo gospodarju ampak, koliko prispevajo k varnosti in pretočnosti prometa (da tudi pretočnost je denar in to zelo velik)

Če pa gledam zadevo samo in zgolj z vidika, koliko mi je nekdo prinesel dobička in pa še v stilu "kratkoročno" gledanje, saj me lahko kmalu zamenjajo....prjatu....kasiram pred vsako bajto isto kot faking kretenski redarji. Da pa ne bo kdo vzel besede "kretenski" zares je mišljena samo v  stilu...ok...ok, bom nardil vse da obdržim službo.

Če se pa spustiva na realna tla...je situacija v državi, pa tudi v "organih" podobna kot v našem zjebanem podjetju, denar mečemo z lopato skozi okno, a zlo pazimo, da nas nekdo pri nakupu enih etiket formata A4 in 100 listov v paketu ne nategne. Tam je pa res zelo pomembno, da kupimo selotejp od kitajca, ki je 10centov cenej in etikete od nekoga, kjer prišparamo 2€. (zanemarimo dejstvo da porabim 2x več selotejpa in da etikete odpadajo)

Ekola, to je biznis. Prav tako gospodari država....ja...tudi vi "policija" pomagate pri gospodarjenju in statistiki, ki pomaga nekaterim obdržati stolček.

Pa da se vrnem h kraji...če bi le to štelo v neko statistiko, bi bila tudi pri nas hitro akcija...."kraja ubija" če ne drugega vsaj lastnika ukradenega. Res bi rad vedel % najdenih...res, ampak ne bom nikol zvedu...ker to ne prinaša dobička.

in če že kracam:

res čakam akcijo: "izsiljevanje ubija" jebemumast 99% motoristov bo hvaležno državi, pa pofukani agenciji za nevarnost..in ostalim oblastnikom, če se bo na tem mestu kaj zgodil..ampak se ne bo a ne, ker ni penezov od tega.

 

Ko bi se le vsakdo brigal za svoje delo in se ne vtikal v delo, katerega niti v sanjah ni videl. Ampak, takšno je v tej državi, kajne. 

pred 51 minutami, Arzen pravi:

Zakaj ti gre pol električar v nos? Razčisti pri sebi pa pol drugim budale očitaj. 

 

 

Ti še ne gre branje, kajne. Vprašaj doma, ti bodo razložili. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 17 minutami, Borutt pravi:

Ko bi se le vsakdo brigal za svoje delo in se ne vtikal v delo, katerega niti v sanjah ni videl. Ampak, takšno je v tej državi, kajne.

Po tvoje je javni sektor nad ljudstvom in se vas tudi kritzrat ne sme več, ampak lahko počnete kar vam pade na kurac?

Se opravičujem, obersturmbannführer, nism vedu.

Popravljeno . Popravil Xebec
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!