Skoči na vsebino

Cestno črno sivo nabijanje in moraliziranje


Vanga

Priporočene objave

pred 4 minutami, maus pravi:

nisam ja .. majekmi :huh:

47 ..lahko bi bil vesel da so te pomladili za 11 let.. :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 11 urami, thumper pravi:

47 ..lahko bi bil vesel da so te pomladili za 11 let.. :lol1:

zgledam še mlajši :ras:

p.s.

a se ve keri so bli :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, maus pravi:

zgledam še mlajši :ras:

p.s.

a se ve keri so bli :P

 

da, baje neki starejši objestni strici iz Lublane (kdo pa drug)

http://novice.najdi.si/predogled/novica/1ea63f361b438832ed5af3d9c7e46067/Regional-Obala/Kronika/PRVI-MOTORIST-IZSILIL-PREDNOST-DRUGI-Z-UDARCI-NAD-VOZNIKA-Policisti-so-nasilneža-že-izsledili

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Brihtni pa niso tile motoristi. Da meni takole pot zapre, drug pa začne nekaj nabijat po avtu... dam v prvo, polni gas in onega spredaj lepo pospravim s poti. Pa naj se pol zaganja on al pa kolega vame. Tone pa pol Mazde proti max par sto kilam mopeda in motorista? Mala malca za pomest s poti.

Nikol ne bom razumel kako eni ljudje na motorjih tega ne razumejo. More biti resno kratka pamet med ušesi.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 50 minutami, C eagle pravi:

Evo. Nimamo motoristi samo hejterjew med drugimi vozniki... 

Slovenske novice...

Aja, pa blo je v zda... Amoak saj ni vazno, vazno je, da je novica pozitivna.... :OK:

Ce bi pri nas takole obtical - teci za zivljenje, klinc gleda moped. Je pa tale tovornjakar res ravnal vec kot vzorno. No, tudi pri nas te vcasih kdo preseneti in malo povisa povprecje pri kulturi v prometu. Zal pa je veliko debilov in neotesancev na cestah.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne vem, kaj se dogaja v glavah, da se nekateri ustavijo na počasnem pasu in na zaviralnem pasu ter tipkajo po navigaciji oziroma telefonirajo. 

Sem samo jaz čuden, ker se mi to zdi skrajno neumno in nevarno? 

Pies: ni treba odgovoriti na vprašanje. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je skrajno nevarno in neumno a vendar: Ko si pred izvozom z avtoceste v tuji deželi in ne veš ali greš prav ali ne, kje bi se ti ustavil, da preveriš pot? Bi to delal med počasno vožnjo ali bi raje kasneje ustavil vozilo in vozil vzvratno do pravega izvoza?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, Darko3g pravi:

Je skrajno nevarno in neumno a vendar: Ko si pred izvozom z avtoceste v tuji deželi in ne veš ali greš prav ali ne, kje bi se ti ustavil, da preveriš pot? Bi to delal med počasno vožnjo ali bi raje kasneje ustavil vozilo in vozil vzvratno do pravega izvoza?

Sicer le enkrat blo tku...v Italiji...guzva ko pri norcih...lahko bi kaj izvajal...a...ker to naredil sele ko bilo varno...sem naredil dodatnih mislim 80km,ker bi mogu tam z avtoceste...

Popravljeno . Popravil sesir
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 16 minutami, Darko3g pravi:

Je skrajno nevarno in neumno a vendar: Ko si pred izvozom z avtoceste v tuji deželi in ne veš ali greš prav ali ne, kje bi se ti ustavil, da preveriš pot? Bi to delal med počasno vožnjo ali bi raje kasneje ustavil vozilo in vozil vzvratno do pravega izvoza?

Niti pod razno se ne bi ustavil na cestišču, sploh če je AC. Nekateri ne gledajo, drugi imajo zakrit pogled, promet pa se hitro odvija. Grem raje en izvoz več, če sem že falil.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 40 minutami, Darko3g pravi:

Je skrajno nevarno in neumno a vendar: Ko si pred izvozom z avtoceste v tuji deželi in ne veš ali greš prav ali ne, kje bi se ti ustavil, da preveriš pot? Bi to delal med počasno vožnjo ali bi raje kasneje ustavil vozilo in vozil vzvratno do pravega izvoza?

Zapelješ ven in se ustaviš nekje, kjer se ustavit da. V kolikor si kiksnil, se lahko še vedno odpelješ nazaj na AC. Ne razumem kako je to sploh dilema. Nikogar ne bo konec, če sfališ izvoz na AC. Je pa koga lahko konec če delaš neumnosti po AC.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

50 minutes ago, Darko3g said:

Je skrajno nevarno in neumno a vendar: Ko si pred izvozom z avtoceste v tuji deželi in ne veš ali greš prav ali ne, kje bi se ti ustavil, da preveriš pot? Bi to delal med počasno vožnjo ali bi raje kasneje ustavil vozilo in vozil vzvratno do pravega izvoza?

 

Da fuck? Ti dejansko razmisljas o taki moznosti? 

Upam de smo te narobe zastopli. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 39 minutami, DAMI34 pravi:

Niti pod razno se ne bi ustavil na cestišču, sploh če je AC. Nekateri ne gledajo, drugi imajo zakrit pogled, promet pa se hitro odvija. Grem raje en izvoz več, če sem že falil.

Saj na AC se nimas kaj za zaustavljat, edina izjema je okvara. Ce sfalis izvoz pac moras naprej. Ne vem no, bolje da nisem policaj, ker ce bi zasacil kaksnega od onih ki obracajo na AC ali celo v predoru bi mu kar milostnega stisnil namesto poloznice :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, Borutt pravi:

Ne vem, kaj se dogaja v glavah, da se nekateri ustavijo na počasnem pasu in na zaviralnem pasu ter tipkajo po navigaciji oziroma telefonirajo. 

Sem samo jaz čuden, ker se mi to zdi skrajno neumno in nevarno? 

Pies: ni treba odgovoriti na vprašanje. 

Boš moral tečajnike malo v roke vzeti!  :lol1:

  • Všeč mi je 1
  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

2 hours ago, maus said:

kot avtomobilist in motorist povem le tole ... velikokrat se kr neki trobi in maha vn iz varnega avta .. ko pa ustaviš, stopiš iz avta - sestopiš z motorja in vprašaš kaj je narobe, se vsi zaklepajo in hočjo čimprej krnekam it ... 

pa nisem orjak, ampak tudi meni poči film in sem kar nekajkrat stopil iz avta (sestopil z motorja) in vprašal v čem je problem ... pol se pa kr nekaj pokakajo :huh: 

Meni se tole boldano dopade :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni se pa tile varnostni sistemi ne dopadejo. 

Lane assist, side assist,  adaptive cruise control,  emergency braking...

Vse to natlacijo v avto in pol gledas filme, drkas fejbuk, motosvet ... dokler ti lane assist brez opozorila ne zavije v ograjo.

Dobis lazni obcutek varnosti, to se mi ne dopade...

Tesla vse to se imenuje celo autopilot. Se slabse.

Popravljeno . Popravil krucymucy
  • Hvala 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

2 hours ago, IZTOK said:

No, tudi pri nas te vcasih kdo preseneti in malo povisa povprecje pri kulturi v prometu. Zal pa je veliko debilov in neotesancev na cestah.

Ko sem nazadnje ob nesreci ustavil in vprasal ce potrebujejo pomoc (bil sem z avtom), me je model malo da ne nagnal vstran, ces samo bezi, kaj te briga.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, Darko3g pravi:

Je skrajno nevarno in neumno a vendar: Ko si pred izvozom z avtoceste v tuji deželi in ne veš ali greš prav ali ne, kje bi se ti ustavil, da preveriš pot? Bi to delal med počasno vožnjo ali bi raje kasneje ustavil vozilo in vozil vzvratno do pravega izvoza?

Na prvem primernem mestu. Še nikoli se nisem ustavil na vozišču in rezal salamo za sendvič, ker sem bil lačen. 

Torej samo totalni debil ustavi na vozišču avtoceste. 

Baj d wej. Bili so Slovenci. V drugem odstavku sem jih opisal. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, DAMI34 pravi:

Niti pod razno se ne bi ustavil na cestišču, sploh če je AC. Nekateri ne gledajo, drugi imajo zakrit pogled, promet pa se hitro odvija. Grem raje en izvoz več, če sem že falil.

Točno tako. Ker imaš glavo za razmišljati. 

So bili enkrat trije avti na počasnem pasu in prav vsi iz vozil so se sprehajali in kadili. Sem jih prav lepo vprašal, kaj je narobe in so rekli, da čakajo prijatelja. Ustavili so pred parkiriščem oziroma kakšen kilometer ali dva prej. Da ne pozabim; bila je noč. In takrat ni bil štrajk. 

pred eno uro, IZTOK pravi:

Saj na AC se nimas kaj za zaustavljat, edina izjema je okvara. Ce sfalis izvoz pac moras naprej. Ne vem no, bolje da nisem policaj, ker ce bi zasacil kaksnega od onih ki obracajo na AC ali celo v predoru bi mu kar milostnega stisnil namesto poloznice :blush:

Ups. Pa si me dobil :lol1:

pred 58 minutami, solorider pravi:

Boš moral tečajnike malo v roke vzeti!  :lol1:

O nekih oljkah so govorili. Pa berglah :jezik:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

4 hours ago, Darko3g said:

Je skrajno nevarno in neumno a vendar: Ko si pred izvozom z avtoceste v tuji deželi in ne veš ali greš prav ali ne, kje bi se ti ustavil, da preveriš pot? Bi to delal med počasno vožnjo ali bi raje kasneje ustavil vozilo in vozil vzvratno do pravega izvoza?

jaz osebno bi zapustil AC in na primernem placu tudi cel dan v miru iskal pravo pot na navigaciji.... Ko bi ti vedel, koliko kamionov vozi "samih" po cesti, se ne bi več hotl peljati blizu njih....šoferji med tem gledajo filme ali pa kuhajo kosilo...

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede na to, da je na avtocestah v povprečju vsake 4 kilometre izvoz ali počivališče, res ni treba ustavljati na avtocesti zaradi česarkoli razen okvare ali gumidefekta.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!