Skoči na vsebino

Cestno črno sivo nabijanje in moraliziranje


Vanga

Priporočene objave

Če ne bi pisal potopisa o Iranu , ga tudi odprl nebi , vrjemi , tako pa si ustvarjam trajen spomin , ker na FB se ne da to tako lepo zložit.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

On 11/8/2018 at 4:10 PM, Miha1985 said:

Vsi smo se ga,pa se še ga napijemo da smo taki kot opice..meni se zdi da normalno v dobri družbi pac spiješ tud kaksen hektoliter.Da bi pa v avto silil po fešti mi pa ne gre v glavo.Če imaš 200e da jih spičiš za šankom pa ni vrag da neboš 20e imel da te taxi pelje.In tudi podpiram to da se nažgejo kazni do stropa za take osebke ki so pijani sedli za volan.uvest zakonsko 0.0.če voziš.

eeee, od Dinka do MB pa je malo več kot 20€ taksi .. no, vsaj meni so več hotli računat ... ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 10. 11. 2018 ob 0:35, Tex pravi:

eeee, od Dinka do MB pa je malo več kot 20€ taksi .. no, vsaj meni so več hotli računat ... ;)

Je pa toliko spanje. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

yu3 bo sneg spet presenetil DARS. :P

YU mej kol mi: baba Vanga :D

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, DAMI34 pravi:

yu3 bo sneg spet presenetil DARS. :P

YU mej kol mi: baba Vanga :D

 

po zadnjih informacijah moram zgornji sestavek demantirat.

PO skritih kanalih sem prišel do informacije, oziroma šušlja se, da bo jutri  DARS presenetil sneg!!! :D

 

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po izjavah prvega " pluga " DARS-a v vseh medijih, da so pripravljeni in imajo vsa materialna sredstva in zato zagotavlja, da presenečenj ne bo ...... vendar bodo začeli s pluženjem šele, ko bo ....... , posledično bo zaradi tega promet že stal in plužne skupine zopet ne bodo mogle opravljat svojega dela......   krivi bodo neodgovorni vozniki tovornjakov in os.vozil brez zimske opreme .... itd ...

  • Haha 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 14 urami, krucymucy pravi:

Niti najstarejsi prebivalci ne pomnijo snega v drugem delu novembra.

Ko sem leta 27. 11 . 2010 nesel sina iz porodnišnice, je snežilo za pop****. Zapomnu sm se pa zarad tega, k mi je utripal po glav, pa sm mogu vseen skidat še pa še...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Res je groza in sploh ni pričakovano, da bi sred novembra sneg snežil :huh:

js sm vidu cestarje, ki je še pred padanjem snega plužilo in drgnilo ceste, da ne bi bilo presenečenja :P

po Ljubljani je kaos, pa se sneg sploh ni oprijel ceste ... vsi so se postavili skrajno desno in čakajo plužne skupine, da podrgnejo in posušijo cesto.

kaotoćen kaos ... vam povem :huh: 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 11 minutami, maus pravi:

Res je groza in sploh ni pričakovano, da bi sred novembra sneg snežil :huh:

js sm vidu cestarje, ki je še pred padanjem snega plužilo in drgnilo ceste, da ne bi bilo presenečenja :P

po Ljubljani je kaos, pa se sneg sploh ni oprijel ceste ... vsi so se postavili skrajno desno in čakajo plužne skupine, da podrgnejo in posušijo cesto.

kaotoćen kaos ... vam povem :huh: 

 

Grozno je v Mariboru, kmalu se bi lahko snega začel prijemat cestišča...če ne bo prej nehalo in ga pobralo v naslednjih dnevih.

Škoda sipat, samo se asfalt uničuje. 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, Snecer pravi:

Grozno je v Mariboru, kmalu se bi lahko snega začel prijemat cestišča...če ne bo prej nehalo in ga pobralo v naslednjih dnevih.

Škoda sipat, samo se asfalt uničuje. 

 

treba je solit za davkoplačevalski denar .. so kupl, so dubl .. ajnfok :P 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 minutami, Snecer pravi:

jaz se ne bi špilal s soljo, ker je asfalta zmanjkalo po državi :) 

zdj je konc volitev (no ja .. v MB še ne) ... zdj bo spet asfalta pouno :lol1: 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 23 urami, Snecer pravi:

jaz se ne bi špilal s soljo, ker je asfalta zmanjkalo po državi :) 

 

pred 23 urami, maus pravi:

zdj je konc volitev (no ja .. v MB še ne) ... zdj bo spet asfalta pouno :lol1: 

 

Župani imajo rezerviran asfalt ze več kot eno leto pred volitvami,da ga je ja še za njih....zadnjič slišu po TV

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj zjutraj, pred prvim Trojanskim tunelom (proti Celju) ob servisni hiši stoji kamion avtovleka. Predvidevam, DARS se je pripravil, če bi prišlo do zdrsa na klancu do prvega tunela.

Pohvale, DARS je presenetil sneg:worship:.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 20 minutami, Kaldu pravi:

Včeraj zjutraj, pred prvim Trojanskim tunelom (proti Celju) ob servisni hiši stoji kamion avtovleka. Predvidevam, DARS se je pripravil, če bi prišlo do zdrsa na klancu do prvega tunela.

Pohvale, DARS je presenetil sneg:worship:.

 

na Štajerki se itak celo leto zaletavajo .. skoraj vsako jutro pa ne glede ali je sonce, dež, sneg, potres, vulkan .. tko da ... ko je ena snežinka na cesti je pač najlažje rečt, da je zdsnu zaradi tega, ker mu je snežinka (in to pozimi) padla pod pnevmatiko :P

sj na Primorki pa ni nič bolje .. danes ne sneži in je zaprta cesta 

https://www.24ur.com/novice/crna-kronika/primorska-avtocesta-zaradi-prometne-nesrece-zaprta-v-smeri-kopra.html

Popravljeno . Popravil maus
  • Všeč mi je 2
  • Hvala 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mišek resno sem mislil, da si DARS zasluži čestitke, kajti ta klanec je najbolj delikaten na relaciji LJ-MB za tovornjake ob sneženju.  

S tako postavljeno tovornjak-vleko bi hitro izvlekli zdrsnjen tovornjak.

 

 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 21 minutami, Kaldu pravi:

Včeraj zjutraj, pred prvim Trojanskim tunelom (proti Celju) ob servisni hiši stoji kamion avtovleka. Predvidevam, DARS se je pripravil, če bi prišlo do zdrsa na klancu do prvega tunela.

Pohvale, DARS je presenetil sneg:worship:.

 

Dogovor različnih služb. Končno. 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!