Skoči na vsebino

Cestno črno sivo nabijanje in moraliziranje


Vanga

Priporočene objave

pred eno uro, DinDiin pravi:

Motoristi se prevec usajajo za moje pojme. Pac gres svojo pot, zakaj bi konflikte iskal? 

ja..dokler nisi na mestu damija , frenka, ... itd..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 urami, Kugelschreiber pravi:

Da fuck? Ti dejansko razmisljas o taki moznosti? 

Upam de smo te narobe zastopli. 

Ne razmišljam o takšni možnosti, sem pa doživel ob pol dveh zjutraj v dežju, najprej bela luč in prva misel - nekdo vozi kontra, postavi se na desno, potem pa vidim, da je vozil rikverc po odstavnem pasu, ker je falil izvoz. Zato predvidevam, da obstajajo tudi takšni (vsaj v realnem življenju - tukaj na MS jih seveda ni, tu smo sami perfekcionisti)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In kaj dosezes, ko ti hupajo pa mahajo? Nc, brezveze, takrat je enmu ze zavrel....se slabs je, da gres prilivat.  

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 urami, Darko3g pravi:

Ne razmišljam o takšni možnosti, sem pa doživel ob pol dveh zjutraj v dežju, najprej bela luč in prva misel - nekdo vozi kontra, postavi se na desno, potem pa vidim, da je vozil rikverc po odstavnem pasu, ker je falil izvoz. 

to ne gre skupaj..zakaj bi človek zapeljal v nekoga ki vozi nasproti?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 11 urami, thumper pravi:

ja..dokler nisi na mestu damija , frenka, ... itd..

na našem mestu so konflikti poiskali nas :(

 

pred 10 urami, Darko3g pravi:

Ne razmišljam o takšni možnosti, sem pa doživel ob pol dveh zjutraj v dežju, najprej bela luč in prva misel - nekdo vozi kontra, postavi se na desno, potem pa vidim, da je vozil rikverc po odstavnem pasu, ker je falil izvoz. Zato predvidevam, da obstajajo tudi takšni (vsaj v realnem življenju - tukaj na MS jih seveda ni, tu smo sami perfekcionisti)

to počno Italijani, Romuni, to je za njih normalno. tudi se ustavit na odstavnem pasu pa it scat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 20 urami, maus pravi:

kot avtomobilist in motorist povem le tole ... velikokrat se kr neki trobi in maha vn iz varnega avta .. ko pa ustaviš, stopiš iz avta - sestopiš z motorja in vprašaš kaj je narobe, se vsi zaklepajo in hočjo čimprej krnekam it ... 

pa nisem orjak, ampak tudi meni poči film in sem kar nekajkrat stopil iz avta (sestopil z motorja) in vprašal v čem je problem ... pol se pa kr nekaj pokakajo :huh: 

Tudi sloni se bojijo mišk. Nič čudno, da se te potem še človek ustraši. 

 

  • Haha 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Cigoti ne bodo dobili uporabnega dovoljenja za stan. objekt, ker nimajo fasade, kar nam državljanom grozi nov zakon ? A če sm umazan se lahk nardim cigana ? Res nimam ne cajta, ne gnarja za vse prispevke, gd itd, da mi bodo pol rekli, da ne smem not živet, ker nimam še za izolacijo. Cigo bom, pika.

Aja, pa naj še to, ko je glih dans moja dobila kontrolo domov ker je na bolniški.

Nenapovedano! Zakaj se morajo samo javnim uslužbencem napovedat ti " detektivi " ? Aja, je nekje Kmet objasnu.

Beee, beee 

Pa jaz sem zato, da so volitve vsako leto, povsod bo asvalt. 

Beeee

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kar se tiče črnomalskih ciganov, skoraj mojih sosedov, oni imajo vsa dovoljenja za hiše ipd. Občina je jim vse legalizirala. Ker pač občina dobi ohoho denarja od evrope, ker imamo cigane in malo vložijo v njih, malo pa v sumljive gradbene posle. Ko je bilo Junija neurje s točo, smo dobili letak da je bilo razdeljenih ohoho denarja med ljudi za popravila streh.. z vsakim civilom ko sem se pogovarjal, noben ne ve nič o tem.  Aja od junija dalje se gradi najmanj 5 novih ciganskih hiš.

Kar se pa tiče policistov in ciganov, zadnjič sem se vozil in vidim policiste kako pridrvijo iza mene, pred mano pa cigan na neregistriranem motorju honda cbr 1000, brez čelade, se obrne sredi ceste, skoraj naredi nesrečo, in počasi odpelje v drugo smer. Sem se že pripravil na lučke, pa ni bilo nič.

Ne dolgo nazaj je imel xy cigan povezan z drogo, izbeglicah rd., in ni bil samo en upravljalec zakona na te zabavi. Važno da se ljudje med sabo razumejo ane.

Ps: v žabjaku na dolenjskem imajo cigani zgrajeno na vojaškem ozemlju kučice, škoda ko nimajo minerskih vaj naši vojaki.

O izbeglicah pa ne bom pisal sploh, da me ne bodo označili za fašista

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 urami, Raavi pravi:

Kar se pa tiče policistov in ciganov, zadnjič sem se vozil in vidim policiste kako pridrvijo iza mene, pred mano pa cigan na neregistriranem motorju honda cbr 1000, brez čelade, se obrne sredi ceste, skoraj naredi nesrečo, in počasi odpelje v drugo smer. Sem se že pripravil na lučke, pa ni bilo nic.

Naj se kar vozi brez celade, daj mu za bencin pa bo kmalu mir :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

8 minutes ago, nemo said:

Naslov novice je tendenciozen, poudarja starost motorista, pri čemer je krivec za nesrečo 19 letni mladič.

 

 

Samo polinkal sem. Pojasni prosim. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni kaj za pojasnevati. Naslov bi moral biti v smislu: 19 letni avtomobilist je prehiteval in zaprl pot motoristu... Starost žrtve (motorista) tu ni pomembna, čeprav naslov aludira ravno na to. Reagiral sem, ker sem v tej (stigmatizirani) starostni kategoriji

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

5 minutes ago, DinDiin said:

Sam pise pa, da je motorist prehiteval in se zabil v nasproti vozecega....

Težko je ugotoviti, kaj je res... 24 ur piše:

"Kot so ugotovili policisti, je 19-letni voznik osebnega avtomobila vozil iz smeri Planine pri Sevnici proti Šentjurju. V kraju Vezovje je začel prehitevati voznika osebnega vozila pred seboj, nasproti pa mu je pravilno pripeljal motorist. Zaradi posledic prometne nesreče je 64-letni motorist na kraju nesreče umrl." konec citata

 https://www.24ur.com/novice/crna-kronika/v-nesreci-pri-sevnici-umrl-64-letni-motorist.html

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

5 minutes ago, nemo said:

Ni kaj za pojasnevati. Naslov bi moral biti v smislu: 19 letni avtomobilist je prehiteval in zaprl pot motoristu... Starost žrtve (motorista) tu ni pomembna, čeprav naslov aludira ravno na to. Reagiral sem, ker sem v tej (stigmatizirani) starostni kategoriji

 

V clanku pise da je prehiteval motorist. Zato sem prosil da pojasnis. 

 

Edit: z malo sportne srece, bomo enkat vsi v “stigmatizirani” skupini. 

Popravljeno . Popravil Kugelschreiber
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 minute ago, Kugelschreiber said:

Edit: z malo sportne srece, bomo enkat vsi v “stigmatizirani” skupini. 

veliko nas je že v "stigmatizirani skupini", pa smo k sreči še vedno tu in še vedno/spet na cesti .. držmo pesti, da tu tudi ostanemo .....

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

9 minutes ago, Kugelschreiber said:

Tocno nasprotno napisano kot na rtvslo. Noro. 

 

@Tex, zberi se.

 

 

Oziroma, preberi tudi kar je  napisal Nemo. 

 

Kakorkoli. Tragedija. 

Bom se zbral, hvala za navodila .. :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na kozjansko.info pise, da je prehiteval 19-letni mulo, motorist pa pravilno pripeljal nasproti.

  • Žalosten 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!