Skoči na vsebino

Cestno črno sivo nabijanje in moraliziranje


Vanga

Priporočene objave

2 hours ago, jskrablin said:

Menda je kos pnevmatike, ki jo je razneslo na enem kamionu prebil kesl na drugem... in on se je pelal dokler je pač šlo.

:?   Dars: Madež je bil na razdalji 50 kilometrov

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 43 minutami, Lipstick pravi:

:?   Dars: Madež je bil na razdalji 50 kilometrov

ja, nafta, poln rezervoar 200-300 litrv pa počas curi na cesto...sem včeraj gledal posnetke kako je kamione odnašalo, zanašalo itd..nafta je prasica, pa še raztegne se po mokrem. Daj kapljico nafte na mokro površino boš videl kako se širi.

https://www.24ur.com/novice/crna-kronika/v-nesreci-na-stajerski-avtocesti-udelezenih-sest-vozil.html

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

17 hours ago, DAMI34 said:

ja, nafta, poln rezervoar 200-300 litrv pa počas curi na cesto...sem včeraj gledal posnetke kako je kamione odnašalo, zanašalo itd..nafta je prasica, pa še raztegne se po mokrem. Daj kapljico nafte na mokro površino boš videl kako se širi.

https://www.24ur.com/novice/crna-kronika/v-nesreci-na-stajerski-avtocesti-udelezenih-sest-vozil.html

Sem razumel vzrok, moti me nekaj čisto drugega ...

Dars je imel 50 km polite avtoceste, ukrepat so začel šele, ko so se že zgodile nesreče...al kako .... 

Popravljeno . Popravil Lipstick
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 17 minutami, Lipstick pravi:

Sem razumel vzrok, moti me nekaj čisto drugega ...

Dars je imel 50 km polite avtoceste, ukrepat so začel šele, ko so se že zgodile nesreče...al kako .... 

Sej prej niso mogli vedeti, al kako :D

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 11 minutami, DAMI34 pravi:

Sej prej niso mogli vedeti, al kako :D

 

Dars nima pod kamerami avtocest? V Italiji vem,da so...ker bila afera kako so vandali unicili vse kamere od Rima dalje...

Popravljeno . Popravil sesir
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, sesir pravi:

Dars nima pod kamerami avtocest? V Italiji vem,da so...ker bila afera kako so vandali unicili vse kamere od Rima dalje...

Lej, Maus je mal star, pa ni takoj opazu. :P

razlite nafte na mokri svinjski cesti ne opaziš takoj. Na suhi prej. Valda je to jasno. Cca 50 km je pol ure vožnje kamiona. Mislim, da so dokaj hitro opazili, ali pa bili obveščeni. Lahko jih kurcamo za marsikaj, ampak v tem primeru...me zanima kdo bi videl puščanje rezervoarja.

tudi vozniki pokličejo 113, če kaj opazijo, mar ne..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 urami, Borutt pravi:

Še tista peščica policistov , ki ima nekaj v glavi , jih hoče vodstvo utišat . 

Jaz dam policistu za prav . 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 10 urami, Borutt pravi:

ni zanimivo, je pa zelo žalostno in nerazumljivo.

"fikusi"

 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz pa mislim, da to ni bilo primerno za miličnika.

To je njegovo delo in ga naj opravlja, če ne zmore, naj ga drugi.

Ljudje so, kakršni so, dokler bo alkohol legalen, se bo tudi to dogajalo.

Citiraj

"Iz oči v oči se bova pogovorila, kot dva odrasla odgovorna individuuma ... Tema najinega pogovora bo vožnja pod vplivom alkohola ... Očitno ti vse tragedije, opozorila, preventivne akcije in vsa mogoča prizadevanja neposrednih in posrednih žrtev alkohola o nesmotrnosti takega početja ne zaležejo, še vedno sedaš za volan nabit ko mamba," je zapisal policist.

"Od današnjega dneva boš imel en razlog več, da se izogneš temu v velikem loku. Mogoče zgleda grdo, ampak življenje ni šola, kjer imaš možnost svoje napake popravit. V življenju te lahko ena napačna odločitev stane le-tega, hkrati pa tudi koga drugega, ki s tvojim egocentricnim odklonskim ravnanjem nima nič skupnega. In daj ti meni povej kdo si ti, da boš jemal pravico do življenja nekoga drugega v svoje roke?" je še zapisal Kustec in nadaljeval: "Zame si nula in kot tak boš tudi tretiran preden nastanejo kake posledice, dokler ne boš dojel, da to kar delaš ni prav. Če še kar ne štekas, pridi enkrat z mano svojcem povedat, da njihovega ljubljenega ni več med nami, zaradi točno takega kot si ti, pa da te vidim kak frajer boš takrat."

Pa verjetno išče pozornost. Naj še sam pove, če je kdaj bi nadelan do daske in kaj je počel. Morda bi tudi on lahko v drugačnih okoliščinah tedaj komu vzel življenje ali naredil kakšno drugo neumnost.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zato v opozorilo tudi lepo napisal kva blo...men lepo opozorilo brez kratic in drugega,kot posledice pijancevanja....

Popravljeno . Popravil sesir
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 22 minutami, Snecer pravi:

Jaz pa mislim, da to ni bilo primerno za miličnika.

To je njegovo delo in ga naj opravlja, če ne zmore, naj ga drugi.

Ljudje so, kakršni so, dokler bo alkohol legalen, se bo tudi to dogajalo.

Pa verjetno išče pozornost. Naj še sam pove, če je kdaj bi nadelan do daske in kaj je počel. Morda bi tudi on lahko v drugačnih okoliščinah tedaj komu vzel življenje ali naredil kakšno drugo neumnost.

Primerno?

Alkohol je legalen, početje alkoholiziranega pa definitivno ne.

Tudi zavarovalnice objavijo včasih kake slike raztrganih teles po prometni nesreči. Mogoče komu da to kaj misliti.

Tudi jaz sem že bil nadelan ko "mamba" a sem šel spat..al pa dol padu. Pa še tam bi se lahko v bučo udaril. In če bi me kdo slikal, bi lahko objavil prispevek z naslovom, ne hodi, če si pijan ko drvo :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 29 minutami, Snecer pravi:

Jaz pa mislim, da to ni bilo primerno za miličnika.

To je njegovo delo in ga naj opravlja, če ne zmore, naj ga drugi.

Ljudje so, kakršni so, dokler bo alkohol legalen, se bo tudi to dogajalo.

Pa verjetno išče pozornost. Naj še sam pove, če je kdaj bi nadelan do daske in kaj je počel. Morda bi tudi on lahko v drugačnih okoliščinah tedaj komu vzel življenje ali naredil kakšno drugo neumnost.

Problem je objava posnetka.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Citiraj

 Mnogi so zaradi sprva nepojasnjenih okoliščin nastanka posnetka namreč sklepali, da je policist v sobi za pridržanje pretepel pijanega voznika.

Vir: linkani članek.

Tud če bi ga konkretno zbombal ne bi bilo kake škode. Itak je pijandura zganjal same pizdarije. Ljudje kot ljudje - reakcija pričakovana. Malo krvi in ratajo čisto bledi in zeleni. Tudi določena reklama o potencialnih posledicah uporabe telefona za volanom se je marsikomu zdela prebrutalna in pregroba. Očitno se taki ne zavedajo kako brutalno zna biti življenje. Tisto zunaj telefona in Fejstbruka.

Reakcija je sicer razumljiva za Slovenija. V naši z alkotom dobro preparirani družbi je sprejemljivo vijugati po cesti pijan. Se jadati po raznih spletnih mestih na temo inkasantskih prascev, ki v zasedah čakajo na nič hudega sluteče pijandure in jim dajo kako frulico za povohat. Popolnoma nesprejemljivo pa je na malo bolj grafičen način prikazati posledice alko preparacije.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 42 minutami, Borutt pravi:

Problem je objava posnetka.

Je vsaj pokazal vsem,ki ne delajo problemov kako zgleda soba za pridrzanje in koliko dela ima za takimi cistilka..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 hour ago, jskrablin said:

ne zavedajo kako brutalno zna biti življenje. Tisto zunaj telefona in Fejstbruka.

kot tle, na motosvetu a? ne boj, mesarsko klanje..... :D

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, Kugelschreiber pravi:

kot tle, na motosvetu a? ne boj, mesarsko klanje..... :D

 

točno tako, virtualno se jebejo, pod večer pa vsi skupaj v gostilni pijejo ...kot MS :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

25 minutes ago, DAMI34 said:

točno tako, virtualno se jebejo, pod večer pa vsi skupaj v gostilni pijejo ...kot MS :P

 

Ka s tel rect? Sobota dinko 19:00 :P 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 31 minutami, Kugelschreiber pravi:

Ka s tel rect? Sobota dinko 19:00 :P 

moram pit nekje drugje...moped off ta vikend

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsi smo se ga,pa se še ga napijemo da smo taki kot opice..meni se zdi da normalno v dobri družbi pac spiješ tud kaksen hektoliter.Da bi pa v avto silil po fešti mi pa ne gre v glavo.Če imaš 200e da jih spičiš za šankom pa ni vrag da neboš 20e imel da te taxi pelje.In tudi podpiram to da se nažgejo kazni do stropa za take osebke ki so pijani sedli za volan.uvest zakonsko 0.0.če voziš.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

U Ameriki pravijo da kdor popije 5 piv je pijanc. 

Pri nas tist ki popije 5 piv, vozi domov.

 

npr zdle sm u dominikanski in kle sploh ne vejo kaj je alko test. :lol1:mojito in rum pa v potokih..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

9 hours ago, Miha1985 said:

Vsi smo se ga,pa se še ga napijemo da smo taki kot opice..meni se zdi da normalno v dobri družbi pac spiješ tud kaksen hektoliter.Da bi pa v avto silil po fešti mi pa ne gre v glavo.Če imaš 200e da jih spičiš za šankom pa ni vrag da neboš 20e imel da te taxi pelje.In tudi podpiram to da se nažgejo kazni do stropa za take osebke ki so pijani sedli za volan.uvest zakonsko 0.0.če voziš.

Nikoli ne gre u glavo? Ko si najbol usut, imas “najbols” ideje. Taksi pa ni samoumevna infrastruktura. Dvomim de jo ima 30% drzave. 

 

Pije se pa mosdef prevec. 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

2 hours ago, Kugelschreiber said:

Nikoli ne gre u glavo? Ko si najbol usut, imas “najbols” ideje. Taksi pa ni samoumevna infrastruktura. Dvomim de jo ima 30% drzave. 

 

Pije se pa mosdef prevec. 

Imas prav, taksi je samo po vecjih parih mestih. Ostalo je bolj po domace..

In ja, pri nas se spije absolutno prevec alkohola.. jebat ga, balkanci.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, ukica pravi:

Imas prav, taksi je samo po vecjih parih mestih. Ostalo je bolj po domace..

In ja, pri nas se spije absolutno prevec alkohola.. jebat ga, balkanci.

Da sem jaz tam kot ti , tud odprem ne ta portal nabijačev :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!