Skoči na vsebino

Cestno črno sivo nabijanje in moraliziranje


Vanga

Priporočene objave

pred 12 minutami, ukica pravi:

Hvalabogu. Zaradi tega sibkega clena ima marsikdo sluzbo. Ce bi vsi delali po predpisih verjetno policije nebi rabili.

Ce bi bili vsi zdravi, nebi toliko milijard poniknilo.. stekas?:jezik:

In, ker imamo šibki člen za volanom/krmilom, kateri te spregleda, imamo mi delo. 

Jaz sem bolj mislil v tem smislu, da je zaradi šibkega člena posledica, ker je človek pač nemaren, brezbrižen, lahkomiseln, sebičen, ... 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

7 minutes ago, Borutt said:

In, ker imamo šibki člen za volanom/krmilom, kateri te spregleda, imamo mi delo. 

Jaz sem bolj mislil v tem smislu, da je zaradi šibkega člena posledica, ker je človek pač nemaren, brezbrižen, lahkomiseln, sebičen, ... 

Sej vem. Moj post je bil misljen bolj sarkasticno :) 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 25. 6. 2019 ob 0:32, Borutt pravi:

Če boš želel, da policiste nekdo ujame pri prehitri vožnji, boš pač moral spremeniti taktiko. Ker sami sebe ne bodo ujeli, ker bodo merili izza zidu in se takrat ne bodo vozili. 

Rešitev so redarji. Poznaš koga pri redarjih? Tudi, če jih ne poznaš, greš lahko do njih in jim prijaviš prehitro vožnjo. Seveda ne povej, koga bi rad ujel. Pač vsi nekaj hitijo na tisti cesti in prekoračijo omejitev. Je nevarno in tako naprej. Zaskrbljen občan. Simpl, kajne. 

Sporoči, kako je šlo. 

 

No zgodba iz Celja.... redarji : policaji .... status quo ..... 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

https://www.slovenskenovice.si/novice/slovenija/clanek/razreseni-direktor-avp-igor-velov-prekinil-molk-201235

Citiraj

»Mogoče si ti jutri na vrsti. Ti bo manj smešno.«

Kaj natančno se je tisto noč zgodilo, še vedno ne razkriva.

ker se ne spominja...

zdaj bi se moral ded pokazat, stopit pred kamere, priznat, povedat, da je naredil napako in se opravičit...

to je vsa umetnost

potem bi mu pa folk res morda lahko rekel, se zgodi, "vsak" kdaj malo čez dan pogleda v kozarec

tako pa se je povsem zaplezal

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 48 minutami, Snečer pravi:

https://www.slovenskenovice.si/novice/slovenija/clanek/razreseni-direktor-avp-igor-velov-prekinil-molk-201235

ker se ne spominja...

zdaj bi se moral ded pokazat, stopit pred kamere, priznat, povedat, da je naredil napako in se opravičit...

to je vsa umetnost

potem bi mu pa folk res morda lahko rekel, se zgodi, "vsak" kdaj malo čez dan pogleda v kozarec

tako pa se je povsem zaplezal

Kaj je pa naredil? Razloži. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj to, en mesec po incidentu se oglasi, nekaj pametuje in moralizira? Mogoče bi ga mogli na Motosvet povabit... ?

pred 2 minutami, Borutt pravi:

Kaj je pa naredil? Razloži. 

Z ne lih premišljenim ne-odzivom je dovolil, da so špekuacije in dez/informacije na njegov račun podivjale... in s tem dal izgovor šefom da se ga znebijo. Najslabše kar lahko narediš v taki situaciji je to, da se skriješ. Javna oseba bi to lahko razumela?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, jskrablin pravi:

Kaj to, en mesec po incidentu se oglasi, nekaj pametuje in moralizira? Mogoče bi ga mogli na Motosvet povabit... ?

Z ne lih premišljenim ne-odzivom je dovolil, da so špekuacije in dez/informacije na njegov račun podivjale... in s tem dal izgovor šefom da se ga znebijo. Najslabše kar lahko narediš v taki situaciji je to, da se skriješ. Javna oseba bi to lahko razumela?

Mene zanima, kaj je naredil na cesti, kot nekateri trdijo. Je bila prometna nesreča? Jo je kdo prijavil? Je sploh kdo zahteval obravnavo? To me zanima in ne tiste babje čenče. 

Kar se pa tiče špekulacij in dezinformacij, se pa takoj vidi kakšni smo. To več pove o nas, kot o njemu. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 21 minutami, Borutt pravi:

Mene zanima, kaj je naredil na cesti, kot nekateri trdijo. Je bila prometna nesreča? Jo je kdo prijavil? Je sploh kdo zahteval obravnavo? To me zanima in ne tiste babje čenče. 

Kar se pa tiče špekulacij in dezinformacij, se pa takoj vidi kakšni smo. To več pove o nas, kot o njemu. 

Še sam ne ve.

Se pa da sklepat po zbranih dokazih, prejšnjem življenju, predkaznovanosti, obnašanju po dogodku itd...

Ko vse to skupaj zbereš, je kot na dlani.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 minutami, Snečer pravi:

Še sam ne ve.

Se pa da sklepat po zbranih dokazih, prejšnjem življenju, predkaznovanosti, obnašanju po dogodku itd...

Ko vse to skupaj zbereš, je kot na dlani.

Torej ne veš, kaj je bilo na cesti. In sedaj obsojaš na podlagi babjih čenč. Sem mislil, da mora obstajati dokaz, da se nekoga obsodi. Pa vidim, da so dovolj zlobni jeziki. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 17 minutami, Borutt pravi:

Torej ne veš, kaj je bilo na cesti. In sedaj obsojaš na podlagi babjih čenč. Sem mislil, da mora obstajati dokaz, da se nekoga obsodi. Pa vidim, da so dovolj zlobni jeziki. 

Dajmo ugibat, kaj je v ozadju tvoje nervoze in neke nerazumne obrambe...

Ziher se je pojavil na kakšni delavnici in jedel golaž...si se mu klanjal in prilizoval itd.

Ma kakšna obsodba, kaj ti ni jasno.

Šlo je za šefa javne agencije za varnost v prometu, ki je naše vozilo pustil parkirano.

Davkoplačevalci, ministrica in še kdo, so se spraševali, kaj se je zgodilo, tudi policija je prišla pogledat.

In takšna oseba, ki opleta z našim novcem, sama do današnjega dni znala pojasniti, kaj se je zgodilo...

Kot na dlani je, da takšen človek ne more voditi Agencije!

to je vsa umetnost

Če ne znaš pojasnit, LETIŠ.

Ni to sodni postopek, to je odgovornost funkcionarja.

Tudi zaradi sendvičev smo odšli pred časom, pa je bila obsodba?

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

3 minutes ago, Snečer said:

Če ne znaš pojasnit, LETIŠ.

 Ni to sodni postopek, to je odgovornost funkcionarja.

Kako naj Borutt to razume? Odgovornost pač ni regres. Za regres so na vseh ministrstvih složni!  Odgovornost je bolj namig kot pravilo. 

 

Prve dni po “škandalu” sm Velova celo zagovarjal. Dejansko pa situacije dec ni razčistil, ni razložil. Branil se je z molkom. Če je za Jankoviće to sprejemljivo, za  državnega funcionarja pač ni. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 13 minutami, Snečer pravi:

Dajmo ugibat, kaj je v ozadju tvoje nervoze in neke nerazumne obrambe...

Ziher se je pojavil na kakšni delavnici in jedel golaž...si se mu klanjal in prilizoval itd.

Ma kakšna obsodba, kaj ti ni jasno.

Šlo je za šefa javne agencije za varnost v prometu, ki je naše vozilo pustil parkirano.

Davkoplačevalci, ministrica in še kdo, so se spraševali, kaj se je zgodilo, tudi policija je prišla pogledat.

In takšna oseba, ki opleta z našim novcem, sama do današnjega dni znala pojasniti, kaj se je zgodilo...

Kot na dlani je, da takšen človek ne more voditi Agencije!

to je vsa umetnost

Če ne znaš pojasnit, LETIŠ.

Ni to sodni postopek, to je odgovornost funkcionarja.

Tudi zaradi sendvičev smo odšli pred časom, pa je bila obsodba?

 

 

Res ti ni jasno, kajne. 

Je bila prometna nesreča? Jo je kdo prijavil? Je kdo zahteval obravnavo? Odgovori. Pa se potem prilizuj komur hočeš. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, Borutt pravi:

Kar se pa tiče špekulacij in dezinformacij, se pa takoj vidi kakšni smo. To več pove o nas, kot o njemu. 

Manjko informacij s strani dotične osebe, skrivanje pred novinarji in sedaj neko za lase vlačenje iz dreka, ki si ga je sam zakuhal tudi povedo precej.

pred 39 minutami, Borutt pravi:

Sem mislil, da mora obstajati dokaz, da se nekoga obsodi. Pa vidim, da so dovolj zlobni jeziki. 

Za sodišče morajo biti dokazi. Za špekuliranje naokoli... manj je informacij, bolj se špekulira. Človeka je pofural predvsem slab PR, ki je obilno nahranil zlobne jezike. Obračaj kolker češ, sam za vodjo AVP-ja je tole najmanj nenavadna situacija. Poškodovan službeni avto, človeka nikjer, enemu novinarju se oglasi po telefonu da je pri zdravniku in da komaj stoji na nogah brez nadaljnjega pojasnjevanja kaj bi naj bilo narobe, potem totalen informacijski mrk... vmes pa v vrsti ziher še ene par ljudi, ki komaj čakajo na direktorski stolček.

Vem za primere ko so iz službe v privat sektorju leteli za manj. Ali pa izgubili pogodbo s firmo za manj. Če nisi všeč pravi osebi je kdaj dosti neumna šala na javnem kanalu komuniciranja in si adijo. Sploh v kakih bolj politično korektnih podjetjih iz UK al pa ZDA.

Ne more šefe AVP-ja malo popraskati avta pol pa ne pojasnit, kaj se je zgodilo. Kateri drug bi verjetno lahko... tule je pa tako vedenje v direktnem konfliktu z idejo/cilji/poslanstvom/kakorkoli že to imenuješ agencije. Tip je po incidentu dobesedno izginil ko kafra in ničesar pojasnil nikomur.  Obenem je treba razumeti, da se gre za javno izpostavljeno agencijo in direktorja. V kolikor nima kakega resnega političnega botra, se ga enostavno zamenja in v javnosti ustvari vtis da Vlada pa le nekaj dela prav. Za politiko nad njim je to kr dobrodošla žrtev, en kmet na šahovnici pač.

Na kratko. Med odgovornostjo definirano po pravnih reglcih in ono t.i. politično odgovornostjo je velika razlika ko govorimo o dokaznem materialu. Zato pa je bil zamenjan po členih, ki govorijo o krnjenju ugleda AVP v javnosti. Odprto za interpretacijo... če je mnenja da je bil zamenjan po krivici - obstaja sodna pot. Ne bi bil prvi, ki bi ga vrgli skoz vrata in bi vletel skoz okno nazaj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 minutami, Kugelschreiber pravi:

Kako naj Borutt to razume? Odgovornost pač ni regres. Za regres so na vseh ministrstvih složni!  Odgovornost je bolj namig kot pravilo. 

 

Prve dni po “škandalu” sm Velova celo zagovarjal. Dejansko pa situacije dec ni razčistil, ni razložil. Branil se je z molkom. Če je za Jankoviće to sprejemljivo, za  državnega funcionarja pač ni. 

Je bila prometna nesreča? Jo je kdo prijavil? Je kdo zahteval obravnavo? 

Bos znal odgovoriti ali boš dokazal, da niti neke enostave zadeve ne razumeš? 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, Borutt pravi:

Res ti ni jasno, kajne. 

Je bila prometna nesreča? Jo je kdo prijavil? Je kdo zahteval obravnavo? Odgovori. Pa se potem prilizuj komur hočeš. 

tebi ni jasno pa se norega delaš

saj ni letel zato, ker bi bila dokazana nesreča v sodnem postopku.

---------------------

odletel je zaradi odgovornosti na položaju

šefi na takšnih položajih odgovarjajo strožje in takšno obnašanje ter molk in nič pojasnil je kot na dlani, da ni več vreden zaupanja in da takšna oseba ne more biti na čelu AVP

---------------------

enako velja za miličnike, imate pravila, da se morate lepo obnašati in tudi v prostem času skrbeti za ugled organa in tudi sicer ne kakorkoli škodovati "firmi"

tak pač to je

--------------------

podobno kot če pade dol letalo, pa odstopi minister za "promet" itd... preprosto moraš iti

 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 minutami, jskrablin pravi:

Manjko informacij s strani dotične osebe, skrivanje pred novinarji in sedaj neko za lase vlačenje iz dreka, ki si ga je sam zakuhal tudi povedo precej.

Za sodišče morajo biti dokazi. Za špekuliranje naokoli... manj je informacij, bolj se špekulira. Človeka je pofural predvsem slab PR, ki je obilno nahranil zlobne jezike. Obračaj kolker češ, sam za vodjo AVP-ja je tole najmanj nenavadna situacija. Poškodovan službeni avto, človeka nikjer, enemu novinarju se oglasi po telefonu da je pri zdravniku in da komaj stoji na nogah brez nadaljnjega pojasnjevanja kaj bi naj bilo narobe, potem totalen informacijski mrk... vmes pa v vrsti ziher še ene par ljudi, ki komaj čakajo na direktorski stolček.

Vem za primere ko so iz službe v privat sektorju leteli za manj. Ali pa izgubili pogodbo s firmo za manj. Če nisi všeč pravi osebi je kdaj dosti neumna šala na javnem kanalu komuniciranja in si adijo. Sploh v kakih bolj politično korektnih podjetjih iz UK al pa ZDA.

Ne more šefe AVP-ja malo popraskati avta pol pa ne pojasnit, kaj se je zgodilo. Kateri drug bi verjetno lahko... tule je pa tako vedenje v direktnem konfliktu z idejo/cilji/poslanstvom/kakorkoli že to imenuješ agencije. Tip je po incidentu dobesedno izginil ko kafra in ničesar pojasnil nikomur.  Obenem je treba razumeti, da se gre za javno izpostavljeno agencijo in direktorja. V kolikor nima kakega resnega političnega botra, se ga enostavno zamenja in v javnosti ustvari vtis da Vlada pa le nekaj dela prav. Za politiko nad njim je to kr dobrodošla žrtev, en kmet na šahovnici pač.

Mene zanima obtoževanje za prometno nesreči in alko. Tiste njihove službene zadeve me ne zanimajo, ker so tam drugi zadolženi za te zadeve. Torej, cesta in obnašanje na njej in ne politične igrice in ostali interesi v ozadju.

Avto je bil poškodovan? Prazna guma? 

Pri nas letijo za prekršek v prostem času. 

Popraskan avto? Kakšna je bila tista poškodba, ki naj bi jo nazadnje ustvaril? Tudi on ima šefa, kateri mora odgovarjati za svoje zaposlene in urejati notranje zadeve. In spet, mene zanima obnašanje na cesti in ne politika oziroma, kaj naj bi in, kako naj bi se nekdo otresel obtožb iz govoric. 

 

pred 5 minutami, Snečer pravi:

tebi ni jasno pa se norega delaš

saj ni letel zato, ker bi bila dokazana nesreča v sodnem postopku.

---------------------

odletel je zaradi odgovornosti na položaju

šefi na takšnih položajih odgovarjajo strožje in takšno obnašanje ter molk in nič pojasnil je kot na dlani, da ni več vreden zaupanja in da takšna oseba ne more biti na čelu AVP

---------------------

enako velja za miličnike, imate pravila, da se morate lepo obnašati in tudi v prostem času skrbeti za ugled organa in tudi sicer ne kakorkoli škodovati "firmi"

tak pač to je

--------------------

podobno kot če pade dol letalo, pa odstopi minister za "promet" itd... preprosto moraš iti

 

Še enkrat, ker se res delaš norega; zanimajo me obtožbe glede prometne nesreče in alkohola in ne politika ter ostale zadeve povezane s tem. 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 minutami, Borutt pravi:

Je bila prometna nesreča? Jo je kdo prijavil? Je kdo zahteval obravnavo? 

Bos znal odgovoriti ali boš dokazal, da niti neke enostave zadeve ne razumeš? 

šefica Bratuškova in svet Agencije so zahtevali pojasnila in..........davkoplačevalci

jih imaš ti? nimaš

 

pred 6 minutami, Borutt pravi:

Mene zanima obtoževanje za prometno nesreči in alko. Tiste njihove službene zadeve me ne zanimajo, ker so tam drugi zadolženi za te zadeve. Torej, cesta in obnašanje na njej in ne politične igrice in ostali interesi v ozadju.

Avto je bil poškodovan? Prazna guma? 

Pri nas letijo za prekršek v prostem času. 

Popraskan avto? Kakšna je bila tista poškodba, ki naj bi jo nazadnje ustvaril? Tudi on ima šefa, kateri mora odgovarjati za svoje zaposlene in urejati notranje zadeve. In spet, mene zanima obnašanje na cesti in ne politika oziroma, kaj naj bi in, kako naj bi se nekdo otresel obtožb iz govoric. 

 

Še enkrat, ker se res delaš norega; zanimajo me obtožbe glede prometne nesreče in alkohola in ne politika ter ostale zadeve povezane s tem. 

 

še zadnjič, kje sem pisal o prometni nezgodi?

torej ne mi podtikat

mene zanimajo pojasnila, zakaj ni do sedaj pojasnil...

konec debate

ni želel pojasnit, torej noga

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

10 minutes ago, Borutt said:

Je bila prometna nesreča? Jo je kdo prijavil? Je kdo zahteval obravnavo? 

Bos znal odgovoriti ali boš dokazal, da niti neke enostave zadeve ne razumeš? 

To ni predmet debate. Vprašanje se glasi: A je s svojim obnašanjem škodil ugledu AVP? Odgovor: DA. Hvala za sodelovanje. Nasvidenje. 

 

Sej je simpl. Če moraš pa branit pozicijo, po...pol ni pa nič simpl. 

 

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 minutami, Snečer pravi:

šefica Bratuškova in svet Agencije so zahtevali pojasnila in..........davkoplačevalci

jih imaš ti? nimaš

 

še zadnjič, kje sem pisal o prometni nezgodi?

torej ne mi podtikat

mene zanimajo pojasnila, zakaj ni do sedaj pojasnil...

konec debate

ni želel pojasnit, torej noga

 

Pojasnila niso isto, kot prijavljena prometna nesreča oziroma zahteva po obravnavi. To bi ti moral vedeti, ne pa, da sedaj zavajaš z nekimi pojasnili. Je sploh bila prometna nesreča? Kar odgovori. 

Se ne delaš norega? Ker ne vem, zakaj ti meni podtikaš, da sem napisal, da ti pišeš o prometni nesreči. Mene zanima prometna nesreča in alko in ne politika. Je to tako težko razumeti? 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 minutami, Kugelschreiber pravi:

To ni predmet debate. Vprašanje se glasi: A je s svojim obnašanjem škodil ugledu AVP? Odgovor: DA. Hvala za sodelovanje. Nasvidenje. 

 

Sej je simpl. Če moraš pa branit pozicijo, po...pol ni pa nič simpl. 

 

 

 

Mene zanima prometna nesreča in alko, za kar ga obtožujejo. Tukaj se je začelo obtoževanje in glede teh dveh stvari ne zna nihče odgovoriti. Tudi ti ne. 

Branjenje si si kratkomalo izmislil. Ker pač obvladaš. 

pred 7 minutami, Snečer pravi:

@Borutt zakaj ga toliko braniš?

 

Ne zavajaj in raje odgovori, če je bila prometna nesreča, kdo jo je prijavil, kdo je zahteval obravnavo, ... 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!