Skoči na vsebino

Cestno črno sivo nabijanje in moraliziranje


Vanga

Priporočene objave

pred 1 minuto, Xebec pravi:

21. september je biu 2 dni nazaj...kk ga pol ni blo? je pa res da ni biu petek.

sobotek je biu. :P

Me pa čudi, da se je tip stresel, pa nihče ni ustavil, niti nihče si ni zapomnil, kak avto je prehiteval ostale :(

 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 minutami, VS800 pravi:

?????                                                                                                                                               kva tulš name, a tej maus naštimu.....šeenkat preber                                :P

Popravljeno pred 4 minutami. Popravil VS800

tenor.gif.e941bbcfdbd62067d09fd96640350773.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Razumevanje razlik in zakaj so pomembne dvojne ograje ( k se že gremo toliko o varnosti motoristov, lani jih je kar nekaj odletelo pod ograjo, no saj tudi letos in večinoma smrtne poškodbe)

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se strinjam.

Izkušnja iz prve roke, če ne bi bilo dvojne ograje v zgornjem Črnem Kalu, bi midva z ženo pristala kar v spodnjem Črnem Kalu oz. Vikiju, seveda če se ne bi ovila okoli stebrička.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No saj ni vse slabo pri filtriranju, se je pa potrudil in naredil en korak. Daj en list, še za dvojne ograje podpišemo. Povej pa gremo pred parlament.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 17 minutami, mladench pravi:

No saj ni vse slabo pri filtriranju, se je pa potrudil in naredil en korak. Daj en list, še za dvojne ograje podpišemo. Povej pa gremo pred parlament.

Glede filtriranja smo že marsikaj napisali. 
Predlog sam je pa nabiranje političnih točk. Samo možgane je treba vklopiti. Ker, če bi se šlo za varnost, bi se pritisnilo na cestarje, da je čas za metle. Ampak ga to ne zanima, kot ga ne zanimajo dvojne ograje in še marsikaj. Glavno, da raja dobi neke drobtinice ali pa obljube o svetlejši prihodnosti. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 12 minutami, Borutt pravi:

Glede filtriranja smo že marsikaj napisali. 
Predlog sam je pa nabiranje političnih točk. Samo možgane je treba vklopiti. Ker, če bi se šlo za varnost, bi se pritisnilo na cestarje, da je čas za metle. Ampak ga to ne zanima, kot ga ne zanimajo dvojne ograje in še marsikaj. Glavno, da raja dobi neke drobtinice ali pa obljube o svetlejši prihodnosti. 

Ja, če jih zbere, sem prepričan, da ga bomo videli v medijih s škatlo podpisov, kjer ne bodo pozabili omeniti, da je iz Piratske stranke...

opala, to pa nisem vedel, da podpise zbira sam šef stranke

https://sobotainfo.com/novica/politika-gospodarstvo/sobocanec-je-nov-predsednik-piratske-stranke-slovenije/489848

nagib tega zbiranja je kot na dlani...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 21 minutami, Snečer pravi:

Ja, če jih zbere, sem prepričan, da ga bomo videli v medijih s škatlo podpisov, kjer ne bodo pozabili omeniti, da je iz Piratske stranke...

 

sploh nisi meu otroštva ... se nisi nikol igrau pirate :huh: 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 42 minutami, Borutt pravi:

Glede filtriranja smo že marsikaj napisali. 
Predlog sam je pa nabiranje političnih točk. Samo možgane je treba vklopiti. Ker, če bi se šlo za varnost, bi se pritisnilo na cestarje, da je čas za metle. Ampak ga to ne zanima, kot ga ne zanimajo dvojne ograje in še marsikaj. Glavno, da raja dobi neke drobtinice ali pa obljube o svetlejši prihodnosti. 

Pa dobro, zdaj si pa na nivo podjebavanja padel. A če nek predlog zakona obravnava tematiko A in ne tematike B pomeni da je popolnoma sfaljen v nekem kontekstu?

Bom vprašal drugače. Kako lahko z mirno vestjo klobase zreš, ko so pa otroci v Afriki lačni? Točno tako izpade to tvoje 'argumentiranje'.

Btw pometanje cest ima zakonodajno podlago. Kot ga imajo dvojne ograje. Sam glupa država rajš gleda tako ali drugače poškodovane, pohabljene ali mrtve kot da bi si naredila računico, kaj se splača. Policija ji pa s svojimi zapisniki in kategorizacijo nesreč obilno pomaga pri tem. Da sodstva sploh ne omenim. Sam lej, gremo trolat malo po svoje ane. Je bolj zabavno.

Popravljeno . Popravil jskrablin
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 30 minutami, Snečer pravi:

Ja, če jih zbere, sem prepričan, da ga bomo videli v medijih s škatlo podpisov, kjer ne bodo pozabili omeniti, da je iz Piratske stranke...

opala, to pa nisem vedel, da podpise zbira sam šef stranke

https://sobotainfo.com/novica/politika-gospodarstvo/sobocanec-je-nov-predsednik-piratske-stranke-slovenije/489848

nagib tega zbiranja je kot na dlani...

Zavajaš :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 12 minutami, maus pravi:

sploh nisi meu otroštva ... se nisi nikol igrau pirate :huh: 

 

tu se pa precej motiš, to mi je bila ena najboljših iger za c64, imel sem celo original ... res pa je, da takrat piratske igrice niso bile prepovedane

Rezultat iskanja slik za pirates microprose

 

pred 5 minutami, Borutt pravi:

Zavajaš :lol1:

probal je tudi na MS, sedaj pa vidimo, da je bolj uspešen na FB, tam je veliko ovčic...

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 minutami, jskrablin pravi:

Pa dobro, zdaj si pa na nivo podjebavanja padel. A če nek predlog zakona obravnava tematiko A in ne tematike B pomeni da je popolnoma sfaljen v nekem kontekstu?

Bom vprašal drugače. Kako lahko z mirno vestjo klobase zreš, ko so pa otroci v Afriki lačni? Točno tako izpade to tvoje 'argumentiranje'.

Btw pometanje cest ima zakonodajno podlago. Kot ga imajo dvojne ograje. Sam glupa država rajš gleda tako ali drugače poškodovane, pohabljene ali mrtve kot da bi si naredila računico, kaj se splača. Policija ji pa s svojimi zapisniki in kategorizacijo nesreč obilno pomaga pri tem. Da sodstva sploh ne omenim. Sam lej, gremo trolat malo po svoje ane. Je bolj zabavno.

Vidiš, ko preveč površno in na hitro prebereš. Namen je pomemben in ne cilj. In to politiku. Ker, če bi on imel za cilj zmanjšati sranje na cestah, pa ga nima, bi izbral drugo temo ali zadevo in ne nekaj, s čimer ne naredi prav ničesar za večjo varnost, kar bi pomenilo tudi čisto drugi namen. Ker sedaj je njegov namen vsak dan jasnejši. In to ni varnost, temveč točke. In, kako jih lažje dobiti, kot z neko obljubo ciljni skupini. To je, kot reklama za nujno potrebno nepotrebno stvar, kjer je pomembno zapravljene. V tem primeru pa podpisovanje. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, Borutt pravi:

Bolj pomembno, kot dvojne ograje, je zbiranje podpisov za enega politika. Le tako naprej. Bom že jaz pisal cestarjem, kaj naj še naredijo. 

sej pišeš, kako kaj Rakitna in črte so že odstranjene?

Sicer ne vem kaj ma politik in njegovi podpisi veze z dvojno ograjo (razen tvoje želje po maščevanju) mogoče je pa motorist.

In da se vrnem na dvojne ograje, zlata so vredne, pa čeprav niso toliko drage.

Za politike me pa BK.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 16 minutami, Snečer pravi:

tu se pa precej motiš, to mi je bila ena najboljših iger za c64, imel sem celo original ... res pa je, da takrat piratske igrice niso bile prepovedane

Rezultat iskanja slik za pirates microprose

 

probal je tudi na MS, sedaj pa vidimo, da je bolj uspešen na FB, tam je veliko ovčic...

 

FB? Jih Farba na Belo? :huh:

pred 12 minutami, DAMI34 pravi:

sej pišeš, kako kaj Rakitna in črte so že odstranjene?

Sicer ne vem kaj ma politik in njegovi podpisi veze z dvojno ograjo (razen tvoje želje po maščevanju) mogoče je pa motorist.

In da se vrnem na dvojne ograje, zlata so vredne, pa čeprav niso toliko drage.

Za politike me pa BK.

Maščevanje je tvoja vrlina. Večkrat videno. 
Ampak, meni ni treba nikoli samemu sedeti. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 14 minutami, Borutt pravi:

Vidiš, ko preveč površno in na hitro prebereš. Namen je pomemben in ne cilj. In to politiku. Ker, če bi on imel za cilj zmanjšati sranje na cestah, pa ga nima, bi izbral drugo temo ali zadevo in ne nekaj, s čimer ne naredi prav ničesar za večjo varnost, kar bi pomenilo tudi čisto drugi namen. Ker sedaj je njegov namen vsak dan jasnejši. In to ni varnost, temveč točke. In, kako jih lažje dobiti, kot z neko obljubo ciljni skupini. To je, kot reklama za nujno potrebno nepotrebno stvar, kjer je pomembno zapravljene. V tem primeru pa podpisovanje. 

Čisto v redu sem prebral. Kaj tebe najbolj moti je - predlagatelj je predsednik neke politične stranke. Tu se pri tebi zadeva zaključi pa magari bi bili to načrti za delujoč fuzijski reaktor. Tudi prav.

Zlovenci. Se je treba zgrist med sabo... drugače ne vela. Če se nič ne naredi, ni prav. Če se začne kaj migati pa spet ni prav. Sam sem večkrat doživel tak odnos, sploh v časih ko se bil še aktiven v lokalnem študentskem klubu. Dokler ni bilo organiziranih dogodkov so vsi jamrali kako ni ničesar za mladino, ko se je začelo delat so pa sam polena letela od vsepovsod.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, Borutt pravi:

FB? Jih Farba na Belo? :huh:

Maščevanje je tvoja vrlina. Večkrat videno. 
Ampak, meni ni treba nikoli samemu sedeti. 

In, drugače, dvojne ograje?

Ne bi raje v tej smeri kaj zapisal, ker vem da si veliko prispeva k postavitvi le teh na ridah, mogoče bi pa delil z nami kako informacijo, gnev in žolč pa preselil v temo o filtriranju, bo šlo?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, jskrablin pravi:

Čisto v redu sem prebral. Kaj tebe najbolj moti je - predlagatelj je predsednik neke politične stranke. Tu se pri tebi zadeva zaključi pa magari bi bili to načrti za delujoč fuzijski reaktor. Tudi prav.

Zlovenci. Se je treba zgrist med sabo... drugače ne vela. Če se nič ne naredi, ni prav. Če se začne kaj migati pa spet ni prav. Sam sem večkrat doživel tak odnos, sploh v časih ko se bil še aktiven v lokalnem študentskem klubu. Dokler ni bilo organiziranih dogodkov so vsi jamrali kako ni ničesar za mladino, ko se je začelo delat so pa sam polena letela od vsepovsod.

Spet narobe bereš. Nekdo izkorišča nekaj za svoj namen. Ne gre se za varnost, kar mora biti prioriteta, temveč za lasten interes. In ljudje, kot v reklamah, kupujejo - podpisujejo. 
 

Si razumel, Zlovenec, da je politika mlatenje prazne slame? Spet. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, DAMI34 pravi:

In, drugače, dvojne ograje?

Ne bi raje v tej smeri kaj zapisal, ker vem da si veliko prispeva k postavitvi le teh na ridah, mogoče bi pa delil z nami kako informacijo, gnev in žolč pa preselil v temo o filtriranju, bo šlo?

Se postavljajo. In to ni zasluga nobenega politika, čeprav bi morala država sama za to poskrbeti. Zakaj se kakšen politik pri teh ograjah ne izpostavlja? Ker dvojna ograja ne prispeva ničesar pri prehitevanju ali vožnji mimo kolone, kajne. Torej nikogar ne zanima in se nikogar ne dotika. Do končnega dotika. Z razliko od teh ograj se pa filtritanje fajn sliši in je fajn izgovor za izpostavljanje. 
 

Filtritanje sem pa danes gledal v podobi enega idiota iz Turčije na Transalpu, kako veselo prehiteva kolono skozi naselje, preko vseh možnih črt in nato skoraj čelno prižge v avto, ki zapelje na pas za zavijanje v levo oziroma ga še pravočasno opazi in ne zavije v celoti. Sem že pripravil izjavo priče. Za đabe. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

4 hours ago, Snečer said:

tu se pa precej motiš, to mi je bila ena najboljših iger za c64, imel sem celo original ... res pa je, da takrat piratske igrice niso bile prepovedane

Rezultat iskanja slik za pirates microprose

 

probal je tudi na MS, sedaj pa vidimo, da je bolj uspešen na FB, tam je veliko ovčic...

 

A verjameš, da imam kompleten C64 delujoč z disketnikom vred in nekaj igrami doma?

:D

 

PS:

Dvojne ograje so super,

še raje jih imam, če jih ne rabim...

Apak za občutek so boljše :P 

Popravljeno . Popravil C eagle
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, Borutt pravi:

Se postavljajo. In to ni zasluga nobenega politika, čeprav bi morala država sama za to poskrbeti. Zakaj se kakšen politik pri teh ograjah ne izpostavlja?

Res je .. za vse to bi morala poskrbet država .. država smo ljudje, na žalost odločajo politiki, katere mi državljani volimo.

Brez pritiska javnosti vlada, poslanec/i, državni svet (ali 5.000 volilcev), ki lahko predlagajo zakone ali spremeni/dopolni že veljavni zakon, katere sprejema državni zbor, ne bo naredila nič, razen če zavohajo volilno bazo ;)

 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 minutami, C eagle pravi:

A verjameš, da imam kompleten C64 delujoč z disketnikom vred in nekaj igrami doma?

:D

 

PS:

Dvojne ograje so super,

še raje jih imam, če jih ne rabim...

Apak za občutek so boljše :P 

verjamem, tudi pri meni je v vitrini :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, Snečer pravi:

verjamem, tudi pri meni je v vitrini :)

zate berem, da se po plaži voziš tam, kjer je prepovedano ... gusar jedan :ras:  .. te bom borutu povedu :mad:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, maus pravi:

Res je .. za vse to bi morala poskrbet država .. država smo ljudje, na žalost odločajo politiki, katere mi državljani volimo.

Brez pritiska javnosti vlada, poslanec/i, državni svet (ali 5.000 volilcev), ki lahko predlagajo zakone ali spremeni/dopolni že veljavni zakon, katere sprejema državni zbor, ne bo naredila nič, razen če zavohajo volilno bazo ;)

 

Vejica razen ... Točno to je. 

pred 1 minuto, maus pravi:

zate berem, da se po plaži voziš tam, kjer je prepovedano ... gusar jedan :ras:  .. te bom borutu povedu :mad:

Vse povej ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   1 član

    • j2604
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!