Skoči na vsebino

Cestno črno sivo nabijanje in moraliziranje


Vanga

Priporočene objave

Pravkar, Snečer pravi:

človek je enak, jaz se naboju ne uspem izognit, kamnu pa morda :)

ker nimaš prijatlov, da te opozorijo na metek ... :ras:

sj veš ... Mirko i Slavko  :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 minutami, Spasku pravi:

Ni nujno če je v glavi vse poštimano meni je bla Dragstar boj nevarna  (premalo konjev v kritičnih situacijah naprimer večkrat se mi je zgodilo da je bedak popeštal gas ko sem ga prehiteval in potem nisem vedu al ga bom prehitel  al bom uspel se postavit pred njega ali bom izdelal ovink po prehitevanju itd... močnejši motor je bolj varen če ga znaš uporabljat vse je u glavi.

o motorjih se menimo, takih, ki se jih da normalno upravljat :) čoper je pa druga skrajnost, "nevozno" out of the box

zato pa pravim, da že z nakupom, izbiro tipa motorja, znamka itak, veliko narediš oziroma poveš, kaj boš delal v prometu...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, Spasku pravi:

To je zato ker se nisi potrudu pisat več in si me prehitu za 0,00000:whistle:1 sek

mam tut hitrejši mopedek :ras: 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

10 minutes ago, Snečer said:

človek je enak, jaz se naboju ne uspem izognit, kamnu pa morda :)

Cestitam, primerjas hruske in jabolka.

A kamen leti proti tebi, ali od tebe da se mu izognes?

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

7 minutes ago, Snečer said:

veliko narediš oziroma poveš, kaj boš delal v prometu

Moj nima dosti konjev 125:hmm: se mi zdi sam ti povem ko ga ovijem znori pa ne divjam se vozim normalno po predpisih skozi vasi max 10 vec izven 100 razen tam kjer ocenim da je sigurno,in še tam vozim z rezervo niti nimam več let za noret in  ni boljšega občutka za mene ko pridem  domov s prijatlji vsi  celi in zdravi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, ukica pravi:

Cestitam, primerjas hruske in jabolka.

A kamen leti proti tebi, ali od tebe da se mu izognes?

 

mimo mene leti, ko se mu izognem, ko leti proti meni

saj nekako si dojel, kaj sem hotel povedati, a ne?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, Spasku pravi:

Moj nima dosti konjev 125:hmm: se mi zdi sam ti povem ko ga ovijem znori pa ne divjam se vozim normalno po predpisih skozi vasi max 10 vec izven 100 razen tam kjer ocenim da je sigurno,in še tam vozim z rezervo niti nimam več let za noret in  ni boljšega občutka za mene ko pridem  domov s prijatlji vsi  celi in zdravi.

želim veliko varnih sezon tudi v prihodnje :) 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, Snečer pravi:

želim veliko varnih sezon tudi v prihodnje :) 

a men pa ne .. js sm lahko tvoj prijatu Mirko .. te bom opozoril na zrno ? 

pa še začetne so iste ... Sneči ... pazi metek... hvala Maus ... rešu si mi žiulenje :huh: 

Popravljeno . Popravil maus
  • Haha 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, maus pravi:

a men pa ne .. js sm lahko tvoj prijatu Mirko .. te bom opozoril na zrno ? 

pa še začetne so iste ... Sneči ... pazi metek... hvala Maus ... rešu si mi žiulenje :huh: 

ti že vse znaš in veš, razen Mitas, ja tudi tebi in ostalim želim varne in uspešne sezone

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

26 minutes ago, maus said:

mam tut hitrejši mopedek :ras: 

Ti mene nisi še prehitu z tojim hitrejšim mopedom jaz tebe pa ja na rajdah  ko si še kadil ker zdaj ne kadiš :lol1: kao samo dekoracija škatla na mizi aj ni tvoja:whistle:

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, Snečer pravi:

ti že vse znaš in veš, razen Mitas, ja tudi tebi in ostalim želim varne in uspešne sezone

Nikoli ne veš vsega in sranja se dogajajo ... tako na motorju kot peš ... že skoraj 55 let hodim, pa se še vedno včasih kje spotaknem ;)

Mitas pa ne vem in ga nočem vedeti :ras: 

hotel sem samo povedati, da je lahko raketa ali pa jajčk od motorja nevarn in opasan po život ;)

 

Pravkar, Spasku pravi:

Ti mene nisi še prehitu z tojim hitrejšim mopedom jaz tebe pa ja na rajdah  ko si še kadil ker zdaj ne kadiš :lol1: kao samo dekoracija škatla na mizi aj ni tvoja:whistle:

js ne dirkam .. samo po homologaciji gledam, kjer pri meni piše, da je najvišja hitrost 298 km/h ... valda da bom verjel :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 urami, Snečer pravi:

zato pa pravim, da že z nakupom, izbiro tipa motorja, znamka itak, veliko narediš oziroma poveš, kaj boš delal v prometu...

eh ni čisto vse res.. meni je ratal zadnjič s klasiko ki ma 70 konjev v 2s naredit tri črtice - 2 črni in eno rjavo..

pred 8 urami, maus pravi:

... že skoraj 55 let hodim, pa se še vedno včasih kje spotaknem ;)

hotel sem samo povedati, da je lahko raketa ali pa jajčk od motorja nevarn in opasan po život ;)

čak mal - ti mulec ???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, thumper pravi:

čak mal - ti mulec ???

neki časa je vseeno trajalo, da sem shodu in šu v promet :jezik: 

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 minutami, maus pravi:

https://www.24ur.com/novice/crna-kronika/voznico-mopeda-prevozil-traktorski-prikljucek-umrla-na-kraju-nesrece.html

:cry: 

niso samo izstrelki in super športni motorji nevarni

Voznico mopeda povozil traktorski priključek, umrla na kraju nesreče

 

Citiraj

Na križišču sta se srečala 23-letni voznik traktorja in 69-letna voznica neregistriranega mopeda, ki je izgubila nadzor nad vozilom. Pri tem je padla na vozišče, traktorski priključek pa je zapeljal čez njo. Zaradi hudih poškodb je umrla na kraju nesreče.

tu je bilo marsikaj drugega nevarno

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 minutami, Snečer pravi:

tu je bilo marsikaj drugega nevarno

Kaj še ? ... če bi šel moped hitreje, se ne bi srečala ? 

Če ne bi divjala, bi se lahko ustavila ? .. ne razumem kaj je bilo še nevarnega tukaj ?

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, nejc74 pravi:

khm, mogoče norčevanje iz 69 letnice ni ravno najboljši način dokazovanja.

sploh se ne norčujem iz starejše gospe, ki se je vozila brez dovoljenja in brez zaščitne opreme in je zelo tragičen primer.. samo povedati sem mu hotel, da stereotip o cestakih vedno ne drži, kar je naletelo na tudi tragični dogodek iz Radovljice.

 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

Tale nesreča včeraj...ma pustili bi jih pri miru...

https://www.zurnal24.si/slovenija/podrobnosti-nocne-nesrece-motoristov-voznik-umrl-drugi-hudo-ranjen-odsel-357573

Citiraj

V prometni nesreči, ki se je okoli 3. ure zgodila na območju Orehovice v občini Zagorje ob Savi, sta bila udeležena motorista. Pri padcu z motorjem je eden umrl na kraju, drugega pa so odpeljali v Univerzitetni klinični center (UKC) Ljubljana.
 

Citiraj

Policist ju je poskušal ustaviti Pojasnjujejo še, da je policist na območju Zagorja nekaj minut pred nesrečo zaznal vožnjo dveh oseb na motorju, ki sta bili brez čelad in ju poskušal ustaviti. "Med ustavljanjem z modrimi lučmi so v isti smeri dohiteli še drugo motorno kolo, na katerem sta bili prav tako dve osebi brez čelad (ponesrečena motorista). Med vožnjo je policist oba motorja izgubil z vidnega polja in ju ni uspel ustaviti. Policist je z vožnjo nadaljeval, ter nato v kraju Orehovica naletel na nesrečo," neverjeni nočni dogodek, ko je terjal novo smrtno žrtev na naših cestah, opisujejo na ljubljanksi policijski upravi. Ob tem dodajajo, da osebi na motorju, ki ju je zaustavljal policist, še niso našli.  Več okoliščin nesreče trenutno še ni pojasnjenih in znanih, zato intenzivna preiskava nesreče še vedno poteka, dodajajo. 
 

Banko so oropali, ob 3. zjutraj, verjetno nasesani...

In to je treba za vsako ceno preganjat, da se je zgodila nesreča...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, Joker pravi:

Ko sem ponoči slišal tuljenje motorja mimo hiše sem mislil da sanjam. Na žalost nisem...

A ni v tem kraju tista "mamljiva ravnina" predno se začne vzpon proti Trojanam?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

8 minutes ago, KARMEN1 said:

Jaz pa sem slišala, da so se mu policaji zabili od zadaj, v motor ?.

Po mojem lažejo tako zgodbo bi še otroci v vrtcu napisali.Tako so ubili na krasu otroka  ki se je vozu z avtomatikom brez tablic ko so ga preganjali je priletel v domači zid.

zaznal vožnjo dveh oseb na motorju, ki sta bili brez čelad in ju poskušal ustaviti. "Med ustavljanjem z modrimi lučmi so v isti smeri dohiteli še drugo motorno kolo, na katerem sta bili prav tako dve osebi brez čelad (ponesrečena motorista). Med vožnjo je policist oba motorja izgubil z vidnega polja in ju ni uspel ustaviti. Policist je z vožnjo nadaljeval, ter nato v kraju Orehovica naletel na nesrečo
 
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!