Skoči na vsebino

Perspektive moto zborov


Priporočene objave

"Perspektiva moto zborov"?

Ni je!

Je! A ne za dolgo. Vsaj z istimi ljudmi.

Bila je, pa je izpuhtela. Že zdavnaj. - V času komunizma.

Prišli so novi časi, streepteasse in z njimi novi "člani". In spet "se je rodila" perspektiva.

A le za nekaj časa. Vsak vrhunec in vsako kraljestvo, se je prej ko slej sesulo v prah. Tako je tudi s tem.

Pride in gre in zopet pride... Z novimi ljudmi. Vprašanje le, za kakšno dobo?

Motozbori pa so spet. A nikoli dolgo z istimi ljudmi. Tistim pa, ki so, globok poklon!!!

Ponavadi je le eno stalnica v motorizmu in to so posamezniki, ki jih čas nikoli ne uniči. Ni jih veliko. A nekaj jih je le.

Zbori bodo spet... Z novimi ljudmi, ki bodo prišli, usahnili in te bodo zamenjali drugi. Bolj zagnani... Vprašanje le, kako dolgo bo trajala njihova zagnanost... In krog bo zopet sklenjen...

Delali bodo za ugodje drugih, se zgarali, naveličali, obupali in šli. Upravičeno!

Prišli bodo drugi, naredili pizdarijo, odšli in zapuščino pustili nič hudega slutečim, novim motoristom.

Saj se ni treba strinjati z menoj...

Ker to se nisem spomnil jaz, ampak mi je povedala preteklost.

Lahko pa, da se bo s časom slika spremenila?... To boste povedali Vi...

Čez nekaj desetletij. :? :hmm:

Izmenjava mnenj, bi temu rekli.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kapo dol!! :worship: :worship: :worship: you got the point :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

z malo več domišlije in "jajci" se da marsikaj napravit in ne vztrajat v klasiki: panoramska, striptiz, zajtrk ! :doze:

"gasilske" veselice so gasilske ! motorizem je več ! :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

"Perspektiva moto zborov"?

Ni je!

Je! A ne za dolgo. Vsaj z istimi ljudmi.

Bila je, pa je izpuhtela. Že zdavnaj. - V času komunizma.

Prišli so novi časi, streepteasse in z njimi novi "člani". In spet "se je rodila" perspektiva.

A le za nekaj časa. Vsak vrhunec in vsako kraljestvo, se je prej ko slej sesulo v prah. Tako je tudi s tem.

Pride in gre in zopet pride... Z novimi ljudmi. Vprašanje le, za kakšno dobo?

Motozbori pa so spet. A nikoli dolgo z istimi ljudmi. Tistim pa, ki so, globok poklon!!!

Ponavadi je le eno stalnica v motorizmu in to so posamezniki, ki jih čas nikoli ne uniči. Ni jih veliko. A nekaj jih je le.

Zbori bodo spet... Z novimi ljudmi, ki bodo prišli, usahnili in te bodo zamenjali drugi. Bolj zagnani... Vprašanje le, kako dolgo bo trajala njihova zagnanost... In krog bo zopet sklenjen...

Delali bodo za ugodje drugih, se zgarali, naveličali, obupali in šli. Upravičeno!

Prišli bodo drugi, naredili pizdarijo, odšli in zapuščino pustili nič hudega slutečim, novim motoristom.

Saj se ni treba strinjati z menoj...

Ker to se nisem spomnil jaz, ampak mi je povedala preteklost.

Lahko pa, da se bo s časom slika spremenila?... To boste povedali Vi...

Čez nekaj desetletij. :? :hmm:

Izmenjava mnenj, bi temu rekli.

Po 15 letih motociklizma se tut jest že lahko podpišem pod Fičotov post, ki je realen in na žalost tudi resničen, ampak upamo pa lahko na boljše čase :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

Ma po mojem mnenju je motozborov v slo preveč. Kje naj človek najde čas da jih obleta polovico, kaj šele vse. 1 na mesec bi bil čisto ok pa tisti toliko bolši.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma po mojem mnenju je motozborov v slo preveč. Kje naj človek najde čas da jih obleta polovico, kaj šele vse. 1 na mesec bi bil čisto ok pa tisti toliko bolši.

cajt je sam uzet si ga moreš..... :devil: :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

cajt je sam uzet si ga moreš..... :devil: :)

jah ni ga prou velik no, sej vseen kolk jih je pač greš na tistega kokr ti paše :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

PERSPEKTIVE!?

lej ,se se gre zato da se srečaš s starimi znanci ,da kero rečeš kaj kj novega pa

kaj se kj dogaja v tvojem kraju men je prau všeč-......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma mislil bol v stilu da če je nečesa preveč se šlovek zasiti, seveda lahko greš na tiste ki so ti všeč, vendar se raja načeloma med toliko motozbori kar malce porazgubi. No sicer pa je bil prejšnji post napisan čisto kot osbeno mnenje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoče bi bilo pa zanimivo imeti en vseslovenski zbor motoristov. .)

:OK:

maus

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoče bi bilo pa zanimivo imeti en vseslovenski zbor motoristov. .)

:OK:

maus

...kar pomeni še en neperspektiven motozbor...v poplavi le teh :lol1: :lol1: :lol1:

Popravljeno . Popravil Cegi
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoče bi bilo pa zanimivo imeti en vseslovenski zbor motoristov. .)

:OK:

maus

Lahko bi jih meli 4 ali 5 (pa ne na isti dan) :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoče bi bilo pa zanimivo imeti en vseslovenski zbor motoristov. .)

:OK:

maus

sej so vsi "vseslovenski" ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

simon... pod vseslovenski sem mislil vseslovenski moto zbor...nanašajoč se na vse slovenske moto klube.... s tem bi mnogi moto zbori posameznih moto klubov odpadli ....

ostalim pa... moto zbori bodo obstajali še naprej... nekateri bolj nekateri pa manj uspešni.... če jih pa ne bo... tudi prav...s prijatelji se lahko vsak vikend dobivam in si ga sami nardimo...

maus

p.s. bi bil že cajt da te pred službo srečam in da se konkretno pogovoriva :beer2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

simon... pod vseslovenski sem mislil vseslovenski moto zbor...nanašajoč se na vse slovenske moto klube.... s tem bi mnogi moto zbori posameznih moto klubov odpadli ....

ja im potem bi se vsi (ali skoraj vsi) klubi zmenli kje bo zbor, kdo bo kaj delal in kdo bo kril stroške v priemru neuspeha in kdo in kako si bo razdelil dobiček če bo. :slap: :lol1: še znotraj klubov se ne morejo zmenit kaj šele par klubov skupaj :nono:

mausa za predsednika MK Utopisti :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

OK OK... dopoldne ko sem biu u službi se mi je pač porodila taka glupa ideja... zdej ko sem doma in sem se mau naspau potegnem vse svoje besede nazaj.

PERSPEKTIVE NI :lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

VSAKA ULCA SVOJ MOTOZBOR MET :lol1: :lol1:

VSAK NAJ SI PO SVOJI ŽELJI NARDI SVOJ MOTOZBOR :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

SJ je so veliko kje na zborih klubi iz vse slovenskih regij pać

po želji se odloči kdo gre pa na katerega a ne?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...sam dnevov bo zmankal....bo treba let povečat...na cirka 400 dni

Ni potrebe po povečanju leta. Dovolj bi bilo, če bi bila taka klima, da bi sezona bila daljša .)

Po mojem bo večina motozborov ostala, vendar se bodo vedno bolj in bolj spreminjali v vaške veselice. Motoristi bodo prišli iz bližnje okolice, drugače pa bodo prireditveni prostor polnili domačini. In nekaterim klubom je prav vseeno, saj jim domačini tudi dajejo zaslužek. Ponavadi popijejo in pojejeo celo več kot večina motoristov (tistih ki ne kampirajo). Obiski so v glavnem povsod dobri, ampak v smislu števila ljudi (kot sem že omenil) in ne po številu motoristov.

Ostalo pa bo zelo malo število pravih moto zborov, na katerih bodo prevladovali motoristi. Pa saj vsi vidimo, da je v temah o moto zborih vedno več govora o tem koliko pešadije je bilo na kraju dogodka.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zakaj se le spreminjajo zbori v vaske veselice ?

ker se skoraj noben klub vec ne vozi nekam dlje (in ne 50 km okoli lastenga vodnjaka).

tradicija veleva, da ce se pride na zbor nekega kluba se izroci najprej povabilo klubu in nato ostalim gostom.

potem klub vrne obisk itd. samo kot receno, ce se motosrenja ne vozi vec kot 50 km tja in nazaj ni za pricakovati obiska od ljudi odaljenih 200 in vec km.

(moje mnenje).

ali zakaj so bili na RWMC-srecanjih ljudje iz francije, velike britanije, nemcije, avstrije, ceske, madzarske, belgije, nizozemske, poljske, italije, spanije, ukrajine, danske, hrvaske, bosne, makedonije, itd. ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ali zakaj so bili na RWMC-srecanjih ljudje iz francije, velike britanije, nemcije, avstrije, ceske, madzarske, belgije, nizozemske, poljske, italije, spanije, ukrajine, danske, hrvaske, bosne, makedonije, itd. ?

zaradi dobrih bandov in ognjemeta??? :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!